صفر تا صد آموزش زبان انگلیسی

مشاوره رایگان

و ثبت نام دوره های آموزش زبان

 

تماس با مرکز زبان ایرانیان

یادگیری زبان انگلیسی برای چه قشری اهمیت دارد؟ چه بخش هایی از آموزش زبان انگلیسی سخت‌تر است و نیاز به تکنیک های خاصی دارد؟ آموزش گرامر انگلیسی یا لغات و یا …؟ بهتر است یادگیری زبان انگلیسی را از چه سنی شروع کنیم؟ مزایای یادگیری زبان انگلیسی در داخل کشور و یا هنگام سفر چیست؟

واقعیت این است که سوالات بسیار زیادی در خصوص شیوه های یادگیری، نکات و الزامات آن برای برقراری ارتباط بهتر وجود دارد. این ارتباط می‌تواند کلامی باشد و یا حتی مطالعه یک مقاله انگلیسی.

پس در این مقاله همراه ما در مرکز آموزش زبان ایرانیان ( یکی از بهترین مراکز آموزش زبان خارجی ) باشید تا در مورد سوالات مهم پیرامون یادگیری زبان انگلیسی، اهمیت آن، شیوه های صحیح و نکات تکمیلی با هم گفتگو کنیم اما در همین ابتدای کار پیشنهاد می‌کنیم برای آموزش زبان انگلیسی، یاد بگیرید انگلیسی فکر کنید و جملات انگلیسی را در ذهنتام ترجمه نکنید.

اهمیت یادگیری زبان انگلیسی در چیست؟

زبان انگلیسی در برخی از کشورها به عنوان زبان اصلی و در بسیاری دیگر، به عنوان زبان دوم آنها به حساب می‌آید. پس در مجموع می‌توان گفت که زبان انگلیسی یک زبان بین المللی است و همه ما برای ارتباط با دیگر کشورها به یادگیری آن نیاز داریم. این ارتباط می‌تواند گفتگو با یک فرد خارجی، دیدن فیلم به زبان اصلی، مطالعه مقالات علمی و آموزشی و یا نوشتن متن یک ایمیل، مقاله، رزومه، کاور لتر و انگیزه نامه به زبان انگلیسی باشد.

بخوانید تا بیشتر بدانید: آزمون آیلتس چیست؟

حال سوال این است که برای اینکار بهتر است از آموزش زبان انگلیسی از پایه استفاده کنیم؟ یا در هر زمانی می‌توان زبان انگلیسی را آموخت؟ آیا یادگیری زبان انگلیسی از پایه، به استعداد مربوط می‌شود یا خیر؟

آموزش زبان انگلیسی پیشرفته

چگونه انگلیسی را یاد بگیریم؟

سوال بسیاری از افرادی که به تازگی قصد یادگیری زبان انگلیسی را دارند، این است که چگونه مکالمه انگلیسی را یاد بگیرم؟ گاهی برخی بدنبال این هستند که: چگونه زبان انگلیسی را آسان و سریع یاد بگیرم، و برخی نیز از ما می‌پرسند چطور می‌توان زبان انگلیسی را در خانه بیاموزیم؟ همچنین چگونه زبان انگلیسی را فراموش نکنیم؟

برای پاسخ دادن به هر یک از این سوالات، روش مخصوصی وجود دارد. لذا فرقی نمی‌کند که چگونه انگلیسی را یاد بگیریم. بلکه برای هر نوع یادگیری زبان انگلیسی و اینکه چگونه و با چه روشی آغاز کنیم، بهتر است ابتدا از یک مختصص و مشاور با تجربه در این زمینه کمک بگیریم تا با ارائه روش ها و متد های صحیح و همچنین در اختیار قرار دادن منابع کافی و مورد نیاز، در رسیدن ما به هدفمان کمک کند.

مشاوران مرکز زبان ایرانیان واقع در نیاوران با ارائه برنامه ای مدون و متناسب با نیاز شما آماده خدمت رسانی به تمام کسانی که دغدغه آموزش زبان انگلیسی را دارند، هستند.

بخوانید تا بیشتر بدانید: آموزش زبان آلمانی

آموزش زبان انگلیسی از صفر تا صد

ابتدا در مورد اینکه آیا آموزش زبان انگلیسی از صفر تا صد ادعای درستی است می‌خواهیم صحبت کنیم. بهر حال، شاید شما هم جزو افرادی باشید که بدنبال یادگیری زبان انگلیسی به طور کامل هستید؛ و یا با جستجو در اینترنت می‌خواهید شیوه های نوین آموزش را بیاموزید.

برخلاف این ادعا، به عنوان یک فرد با تجربه در این زمینه می‌خواهم به شما بگویم که یادگیری و آموزش زبان انگلیسی از صفر تا صد ( آموزش صفر تا صد زبان انگلیسی ) عملا در یک بازه زمانی محدود امکان پذیر نیست. چراکه اولا برخی از اصطلاحات عامیانه به مرور زمان پیدا می‌شوند. بنابراین هرگز نمی‌توان ادعا کرد که در یک زمان محدود تمام زبان انگلیسی قابل آموزش است.

دوره های آموزشگاه زبان ایرانیان: دوره ttc

ثانیا مانند هر زبان دیگری، دامنه لغات گسترده ای برای زبان انگلیسی وجود دارد که یادگیری آن در بازه زمانی محدود بعید است. بنابراین عبارت درست‌تر این است که آموزش پایه زبان انگلیسی از صفر تا صد امکان پذیر است اما تمام و کمال زبان انگلیسی خیر.

از نگاه دیگری می‌توان گفت که صفر تا صد زبان انگلیسی در 4 مهارت خلاصه می‌شود. ریدینگ، رایتینگ، اسپیکینگ و لیسنینگ. خیلی از اوقات افرادی که به تازگی شروع به یادگیری زبان انگلیسی می‌کنند، می‌خواهند بدانند که یادگیری کدام مهارت انگلیسی راحت‌تر است؟ آیا ترتیبی در یادگیری مهارت ها وجود دارد؟

پاسخ این است که در واقع یادگیری زبان انگلیسی و آموزش انگلیسی زبان صفر تا صد، در هر یک از مهارت ها نیاز به تمرین دارد اما طبق نظرسنجی ها یادگیری مهارت اسپیکنیگ به نسبت سایر مهارتها نیاز به ممارست و تمرین بیشتری دارد.

یکی از اصول پایه ای برای اینکه بتوانیم اسپیکینگ بهتری داشته باشیم این است که بتوانیم مهارت لیسنینگ خوبی داشته باشیم. اگر بتوانیم شنیده ها را به خوبی متوجه شویم، آنگاه میتوانیم به خوبی نیز به زبان انگلیسی صحبت کنیم.

آموزش زبان انگلیسی

ترفندهای یادگیری زبان انگلیسی

برای آموزش صفر تا صد زبان انگلیسی بهتر است بدانید ترفندهای یادگیری زبان انگلیسی برای هر مهارتی متفاوت است. اما مهمترین دغدغه افراد فراموشی لغات است. در حقیقت این گستردگی، تلفظ های سخت و گاهی شباهت بین لغات انگلیسی است که ممکن است باعث شود معنای لغتی را فراموش کنیم و یا هر چه تلاش می‌کنیم نتوانیم لغت جدیدی را به دامنه لغات خود اضافه کنیم.

بخوانید تا بیشتر بدانید: اعتبار مدرک آیلتس

در این‌باره حتما با تبلیغات مختلفی مثل یادگیری و حفظ لغات انگلیسی با استفاده از کدینگ یا رمزگذاری روبرو شده اید. در برخی از روش‌های ارائه شده دیگر، برای بخاطر سپردن بهتر، استفاده از تصاویر در کنار لغت توصیه شده است. حقیقت این است که ترفندهای زیادی برای یادگیری سریع لغات و افزایش دامنه لغات انگلیسی وجود دارد. در اینجا برخی از این ترفندها را نام می‌بریم.

لغات جدید را در چارچوب جملات یاد بگیرید.
با استفاده از هم آوایی و ارتباط معنایی می‌توان سریعتر برخی از لغات را به خاطر سپرد.
با دوستان خود انگلیسی صحبت کنید تا لغات جدید یادگرفته در ذهنتان تثبیت شود.
ریشه یابی کنید.
یادداشت برداری کنید.

آموزش انگلیسی

اشتباهاتی که مانع یادگیری زبان انگلیسی هستند

خیلی از افراد و زبان آموزان جدید که بارها به هنگام یادگیری زبان انگلیسی احساس شکست کرده‌ اند دارای نقاط مشترکی در نوع تفکر خود نسبت به یادگیری هستند. این اشتباهات را برایتان نام می‌بریم تا ببینید که اگر شما هم در مسیر یادگیری زبان انگلیسی دچار این حس شده اید، قطعا در یکی از این اشتباهات گرفتار شده اید.

اشتباهات رایج جهت آموزش زبان صفر تا صد

1- از حرف زدن به انگلیسی خجالت میکشم! چرا که معمولا تلفظ دقیق را استفاده نمی‌کنم.

2- برای یادگیری پیر شده ام! درست است که کودکان آمادگی بیشتری برای یادگیری زبان انگلیسی دارند، اما هیچ گاه برای هیچ نوع آموزشی دیر نیست. پس بجای بهانه گرفتن نقاط ضعف خود را تقویت کنید.

یادگیری زبان انگلیسی از پایه

دوره های آموزشگاه زبان ایرانیان: کلاس free discussion آنلاین

3- میانه ام با زبان خارجی خوب نیست! این اشتباه، دام بزرگی است که تلقین کردن برای ما بوجود می آورد. پس ابتدا سعی کنید دیدگاه خود را تغییر دهید. ذهن انسان ها همیشه آمادگی یادگیری دارد. پس در قدم اول، دیدتان را تغییر دهید تا ببینید یادگیری زبان انگلیسی چقدر آسانتر می‌شود.

4- برای یادگیری زبان انگلیسی از پایه بهتر است به کشور انگلیسی زبان سفر کنم. این تفکر زمانی درست بود که امکاناتی مثل اینترنت و فیلم های زبان اصلی وجود نداشت. چرا که امروزه شبیه سازی و قرار گرفتن در محیطی که در آن حتی به انگلیسی فکر کنید، کار سختی نیست.

5- فکر می‌کنم هیچ وقت نمی‌توانم با لهجه صحبت کنم! بهتر است بدانید که گویش و لهجه همواره مختص مردم مناطق مختلفی از جهان است و اگر نمی‌توانید با لهجه صحبت کنید، اصلا خجالت نکشید. چرا که شما بومی کشورهای انگلیسی زبان نیستید و این موضوع که لهجه صحیحی نداشته باشید کاملا طبیعی است.

یادگیری زبان انگلیسی

6- وقت کافی برای یادگیری زبان انگلیسی ندارم! این جمله را اکثرا افرادی که به دنبال فرار از یادگیری هستند بیان می‌کنند. فراموش نکنید که برای یادگیری دنبال پیدا شدن یک زمان خالی نباشید! چرا که در دنیای پر جنب و جوش کنونی همیشه وقت کم خواهید آورد. بنابراین توصیه ما به شما این است که سعی کنید زمان خود را مدیریت کنید. پس یادگیری زبان را به صورت روزانه انجام دهید حتی اگر نیم ساعت هم باشد کافی است.

بخوانید تا بیشتر بدانید: بهترین ساعت برای یادگیری زبان انگلیسی

7- یادگیری زبان برایم جذاب نیست! این جمله وقتی است که شما دیدگاه درستی نسبت به زبان انگلیسی ندارید و یا همیشه یادگیری زبان خود را به طور نیمه کاره رها کرده اید. برای اینکه این تفکر را از خود دور کنید، شاید بهتر باشد که شیوه آموزش دیدن خود را تغییر دهید و یا خود را به چالش های جدیدی در یادگیری زبان انگلیسی دعوت کنید.

8- یادگیری زبان انگلیسی حوصله ام را سر میبرد! هرگاه به چنین طرز فکری رسیدی، بدانید که این جمله ناشی از اشتباه در متد یادگیری شماست. پس در شیوه یادگیری زبان انگلیسی از متدهای جذاب تر استفاده کنید

با توجه به نکات گفته شده در این مقاله به تمام زبان آموزانی که دغدغه یادگیری زبان انگلیسی را دارند، توصیه می‌کنیم که ابتدا برای خودتان هدف گذاری کنید، سپس برای یادگیری بهتر و موثرتر برنامه ریزی کنید و از روش ها و متدهای صحیح استفاده کنید. هیچ گاه برای آموزش دیر نیست و اگر در مسیر درست یادگیری قرار گیرید، در سریعترین زمان ممکن به نتیجه مطلوب خواهید رسید.

چگونه زبان انگلیسی را یاد بگیریم

یادگیری زبان انگلیسی در سریع ترین زمان

اولین نکته در یادگیری سریع زبان انگلیسی داشتن هدف و اعتماد به خودتان است. در این رابطه رعایت چند نکته ساده کافی است تا در حین آموزش توسط مربیان و اساتید حرفه ای زبان بتوانید به یادگیری زبان در سریعترین زمان ممکن دست یابید.

سعی کنید درست صحبت کردن جلوی روان صحبت کردن شما را نگیرد. این نکته را بارها توسط اساتید حرفه ای شنیده اید اما متاسفانه برخی افراد در آموزش مکالمه زبان انگلیسی و اسپیکینگ خود سعی می‌کنند از اصول گرامری به طور کامل صحبت کنند. همین موضوع باعث تپق های زیاد و استرس فرد می‌شود.

در نهایت حتی بیان جملات ساده نیز کمی سخت میشود. در نتیجه زبان آموز دچار سرخوردگی و ترس ناشی از بلد نبودن، در هنگام اسپیکینگ خواهد شد. در صورتی که اگر می‌خواهید زبان را سریع‌تر یاد بگیرید بهتر است در هنگام مکالمه هرچند به غلط سعی کنید روان و با اعتماد بنفس صحبت کنید.

لغات جدید را در حین مکالمه یا نوشتن به ذهن بسپارید نه با حفظ کردن. نکته ای که اغلب زبان آموزان به آن توجهی ندارند، این است که لغات جدید انگلیسی را حفظ می‌کنند. در حالی که یادگیری لغات انگلیسی در هنگام مکالمه و نوشتن بهترین روش برای یادگیری سریع آن لغات است. در واقع لغات جدید را بکار بگیرید.

یادگیری زبان

رمز مهم یادگیری سریع زمان، تمرین و تکرار زیاد است. تکرار و تمرین برای یادگیری زبان انگلیسی تنها با روش های صحیح و اصولی که اساتید راه و روش آن را به شما نشان می‌دهند، امکان پذیر است. پس انتظار نداشته باشید که یک لغت جدید یا نکته گرامری بدون تمرین در ذهن شما تثبیت شود.

با زبان انگلیسی دوست باشید و در زندگی خود همراهش کنید. این اصل در واقع بیانی برای پذیرش تمام و کامل زبان انگلیسی در زندگی شماست. اگر دید شما برای یادگیری زبان انگلیسی از سر اجبار باشد مانند سدی برای یادگیری زان انگلیسی عمل خواهد کرد.

به زبان انگلیسی زیادی گوش دهید. شما از ابتدایی که بدنیا آمدید، مدام مکالمات فارسی را شنیدید و همین موضوع باعث شد تا بدون هیچ آموزشی بتوانید به فارسی صحبت کنید. پس برای اینکه زبان انگلیسی را سریع بیاموزید، بهتر است یا فیلم و سریال انگلیسی ببینید و یا مدام آهنگ‌های به زبان انگلیسی گوش دهید

همیشه همه ما در ابتدای کار نگرانیم و برای رفع نگرانی خودمان دوست داریم جواب سوالاتی که در ذهنمان است را سریعتر پیدا کنیم تا آرامش بگیریم. برای یادگیری زبان نیز یکسری سوالات در بین زبان آموزان مشترک است.

یادگیری زبان انگلیسی چقدر طول میکشه؟

رایج‌ترین سوال زبان‌آموزان در شروع یادگیری این است: یادگیری زبان انگلیسی چقدر طول میکشد؟ واقعیت این است که یادگیری زبان انگلیسی کار دشواری نیست اما برای یادگیری این تلاش، ممارست و رعایت نکات صحیح توسط شماست که تعیین می‌کند، چقدر طول خواهد کشید تا زبان انگلیسی را یاد بگیرید. از طرفی نمی‌شود یک نسخه را برای همه زبان آموزان در نظر گرفت. بنابراین، اگر بدنبال پاسخ این سوال در یادگیری زبان انگلیسی هستید بهتر است برای خود 2 چیز را مشخص کنید:

1- چقدر از وقت روزانه خود را برای یادگیری صرف خواهید کرد؟
2- یادگیری زبان انگلیسی را تا چه سطحی مدنظر دارید؟

یادگیری-زبان-

یادگیری زبان انگلیسی سخته؟

هر چند این سوال اساسا سوالی است که اکثر زبان آموزانِ بهانه جو، آن را مطرح می‌کنند. اما باید گفت که زبان انگلیسی را می‌توان از جنبه های مختلفی سخت دانست و از جنبه های دیگر آسان.

به عنوان مثال تعداد لغات مشترک بین دو زبان عاملی است که بخواهیم قضاوت کنیم یک زبان را برای مردم آن منطقه آشنا کرد است یا کاملا بیگانه. مثلا قطعا برای مردم هند یادگیری زبان انگلیسی به مراتب آسانتر از مردم چین است.

از سوی دیگر به نحوه تلفظ کلمات آن زبان هم بستگی دارد. مثلا یادگیری زبان آلمانی نسبت به فرانسه و انگلیسی برای ایرانیان سختتر است. همچنین وجود افعال بی قاعده، استفاده از زبان انگلیسی را کمی مشکل میکند که این مشکل در زبان پرتغالی وجود ندارد.

آموزش زبان از صفر

با اینحال عحیب نیست که بدانید زبان انگلیسی یک سیستم دستور زبان ساده نیز هست. چرا که در زبان انگلیسی جنسیت مطرح نیست. از طرفی لغات مشترک زیادی از زبان انگلیسی در بین فارسی زبانان رایج است که این موضوع به آشنایی بیشتر مردم ایران به زبان انگلیسی کمک می‌کند. بنابراین می‌تواند یادگیری زبان انگلیسی ساده نیز باشد.

بهترین نرم‌افزار آموزش زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته

در مسیر آموزش زبان انگلیسی می‌توانید تکنیک‎‌های مختلفی را ارزیابی و تست کنید. می‌توانید انتخاب کنید در دوره های مختلف زبان انگلیسی شرکت کنید یا با آموزش زبان انگلیسی در منزل در مسیر یادگیری زبان انگلیسی پیشرفت کنید. در صورت انتخاب هرکدام بایستی از مکمل‌های آموزشی استفاده کنید تا سریع‌تر به اهداف خود برسید.

نرم‌افزارهای آموزش با امکانات گسترده‌ای که در اختیار مخاطبان خود قرار می‌دهند، یکی از بهترین و مناسب‌ترین ابزارها جهت آموزش زبان انگلیسی محسوب می‌شوند. در ادامه به معرفی و توضیح چند نرم‌افزار مناسب جهت یادگیری زبان انگلیسی می‌پردازیم. تمامی این نرم‌افزارها در تمامی پلت‌فرم‌های مخصوص سیستم‌عامل‌های اندرود و آی‌او‌اس موجود و قابل دریافت هستند.

نرم‌افزار Doulingo

این نرم‌افزار آموزش زبان انگلیسی با شیوه بازی و سرگرمی که یکی از بهترین تکنیک‌های آموزش زبان است، زبان انگلیسی و بسیاری از زبان‌های دیگر را به شما آموزش می‌دهد. دروس مختلف بر اساس سطح و موضوع، طبقه‌بندی شده اند و با گذراندن مراحل مختلف آموزشی، دروس مراحل بعدی باز می‌شوند.

از مزیت‌های این نرم‌افزار می‌توان به مرور پی‌در‌پی دروس جهت یادآوری، در اختیار گذاشتن فضای گفتگو جهت تعامل زبان‌آموزان، ارائه داستان‌های مختلف، رایگان بودن امکانات نرم‌افزار، امکان آنالیز سطح پیشرفت و… اشاره کرد. در واقع به طور کلی، نرم‌افزار Doulingo یکی از بهترین نرم‌افزارهای آموزش زبان انگلیسی محسوب می‌شود.

نرم‌افزار Memrise

این نرم‌افزار آموزش زبان انگلیسی، در حین آموزش، اطلاعات عمومی شما را در زمینه‌های مختلف از جمله تاریخ، جغرافیا و… افزایش می‌دهد. به افزایش دایره لغات شما کمک می‌کند و به کمک تصویر و ویدیو به شما آموزش می‌دهد. این نرم‌افزار بیش از ۱۰۰ زبان دنیا را تحت پشتیبانی خود دارد.

نرم‌افزار Language Drop

این نرم‌افزار در فضایی ساده، بهترین امکانات آموزش زبان انگلیسی را در اختیار شما قرار می‌دهد. کار کردن با این نرم‌افزار بسیار آسان است و سعی کرده است به کمک تصاویر و رنگ‌های چشم‌نواز، لغات مختلف و گرامر را آموزش دهد.

نرم‌افزار Babble

این نرم‌افزار در بازه‌های زمانی کوتاه ۵ الی ۱۰ دقیقه در روز، آموزش زبان انگلیسی را به صورت پایه‌ای و از ابتدا انجام می‌دهد. لغات گسترده‌ای را آموزش می‌دهد و با مرور آن‌ها به یادگیری هرچه بیشتر کمک می‌کند. همچنین این نرم‌افزار تاکیدی بر تقویت مهارت‌های شنیداری و صحبت کردن دارد.

نرم‌افزار Tandem

نرم‌افزار Tandem فضایی را جهت گفتگو و تعامل با افراد بومی انگلیسی زبان فراهم می‌کند. شما به کمک این نرم‌افزار آموزش زبان انگلیسی قادر به یادگیری اصلاحات جدید که به صورت روزمره مورد استفاده قرار می‌گیرند خواهید بود.

نرم‌افزار Hello Talk

این نرم‌افزار هم همانند نرم‌افزار Tandem آموزش زبان انگلیسی را بدون هیچ کلاس آموزش و درسی برای ارائه می‌دهد و برای شما این امکان را فراهم می‌کند تا با افراد بومی به صورت چت نوشتاری، صوتی و تصویری صحبت کنید و همچنین امکان ترجمه و اصلاح جملات شما از طریق افراد بومی وجود دارد.

این نوع اپلیکیشن‌های تعامل‌محور، این امکان را برای شما فراهم می‌کنند تا از طریق ارتباط گرفتن با افراد، زبان انگلیسی خود را تقویت کنید. البته این نوع اپلیکیشن‌ها بیشتر برای افرادی مناسب است که زبان انگلیسی را به صورت پایه‌ای تا حدی آموزش دیده اند و حالا نیاز به تقویت زبان انگلیسی خود دارند.

بهترین کتاب‌ آموزش زبان انگلیسی کدام است؟

کتاب‌ها از دیگر ابزارهای مناسب آموزش زبان انگلیسی محسوب می‌شوند که با مطالعه آن‌ها قادر به تقویت زبان انگلیسی خود در ابعاد مختلف و در هر سطحی که باشید، خواهید بود. در ادامه به معرفی چند کتاب مناسب برای یادگیری زبان انگلیسی می‌پردازیم.

بخوانید تا بیشتر بدانید: بهترین کتاب آموزش زبان آلمانی

مجموعه American English File

این مجموعه کتاب، از مبتدی تا پیشرفته را دربر می‌گیرد و به شما تمامی مهارت‌های زبان‌آموزی را آموزش می‌دهد. اما می‌توان گفت که تمرکز و تاکید این کتاب آموزش زبان انگلیسی روی مهارت گرامر و مکالمه است. این مجموعه در انتشارات آکسفورد به چاپ رسیده است و یکی از محبوب‌ترین مجموعه‌های آموزش زبان انگلیسی به شمار می‌رود.

مجموعه Oxford Word Skills

این مجموعه کتاب، یکی دیگر از پرکاربردترین مجموعه‌های آموزش زبان انگلیسی است در سه سطح مبتدی، متوسط و پیشرفته ارائه می‌شود و تمرکز بیشتری روی یادگیری لغات زبان انگلیسی دارد. این کتاب تا کنون یکی از پرطرفدارترین کتاب‌های یادگیری زبان انگلیسی معرفی شده است.

مجموعه Four corners

این مجموعه کتاب توسط دانشگاه کمبریج منتشر شده است و روی هر چهار مهارت شنیداری، مکالمه، نوشتاری و خواندن برای سطوح مختلف تمرکز دارد و آموزش زبان انگلیسی را علاوه بر کتاب، در قالب ویدیو، نرم‌افزار و فایل‌های ویدیویی ارائه می‌دهد.

علاوه بر نرم‌افزارها و کتاب‌های معرفی شده، تماشای فیلم و سریال‌های به‌روز ( آموزش زبان انگلیسی با فیلم )و گوش دادن به پادکست‌ها و فایل‌های صوتی انگلیسی، از روش‌های بسیار کاربردی دیگر آموزش زبان انگلیسی محسوب می‌شوند که شما را تا حد بسیار زیادی در یادگیری زبان انگیسی یاری خواهند کرد. کلیک کنید تا بهترین کتاب آموزش انگلیسی کودکان را بشناسید.

نکات کاربردی برای یادگیری و آموزش زبان انگلیسی

هنگامی که انگلیسی صحبت می‌کنید، صدای خودتان را ضبط کنید و به آن گوش دهید.
در هر حالتی که هستید، حتی اگر به طور کامل متوجه نمی‌شوید سعی کنید با آهنگ های انگلیسی همراهی کنید.
فیلم به زبان اصلی ببیند؛ اینکار در یادگیری اصطلاحات انگلیسی کمک زیادی به شما می‌کند.
کتاب بخوانید تا با املای کلمات آشنایی پیدا کنید.
به پادکست های با زبان انگلیسی گوش دهید.
برنامه منظم و مروری برای یادگیری زبان انگلیسی داشته باشید.
در مکالمه روزمره تان سعی کنید انگلیسی صحبت کنید، هر چند دست و پا شکسته!

یکی از ساده‌ ترین راه‌های آموزش زبان انگلیسی یادگیری لغات انگلیسی با تکنیک ریشه یابی است که بهتر است آن را آموزش ببینید.

Tags: مقالات آموزش و تقویت زبان انگلیسی

مقالات مشابه

  • نگار

    متشکرم بابت مقاله کامل آموزش زبان انگلیسی

    پاسخ
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید