کلاس آنلاین آیلتس – کلاس ielts online – هزینه کلاس آنلاین آیلتس

کلاس آنلاین آیلتس

شما در این صفحه با صفر تا صد برگزاری کلاس آنلاین آیلتس در آموزشگاه زبان ایرانیان آشنا خواهید شد:

این روزها به دلایل زیادی، یک کلاس آیلتس آنلاین بر کلاس سنتی و حضوری ترجیح داده می‌شود. شاید به زبان ساده بتوان گفت که راحتی و بدون دردسر بودن، یکی از بزرگترین مزایایی است که این شیوه آموزشی به دنبال دارد.

اغلب ما دوست داریم همیشه ساده‌ترین راه را انتخاب کنیم و چه انتخابی بهتر از اینکه روی مبل راحتی خود در خانه لم دهیم و بدون اینکه قدم از قدم برداریم خود را برای یک آزمون در سطح جهانی آماده کنیم؟ البته همانطور که هر گردی گردو نمی‌شود، نمی‌توان به راحتی و چشم بسته به هر آموزش آنلاینی هم اعتماد کرد.

بستری را که برای آموزش انتخاب می‌کنید، باید از هر لحاظی بسنجید. اعتبار، میزان بازدهی و رضایت زبان آموزان، اساتید مجرب و منابع آموزشی مناسب تنها بخش کوچکی از مزایای موسسه زبان ایرانیان، بهترین کلاس آنلاین آیلتس است که برای متقاضیان ثبت‌نام در دوره آنلاین آیلتس فراهم می‌کند.

اگر هدف شما کسب موفقیت در آیلتس است، باید بگوییم که مسیر را درست انتخاب کرده‌اید. در اینجا قرار است درباره کلاس آیلتس آنلاین، معرفی این دوره غیرحضوری، هزینه‌ها و نحوه آموزش سخن بگوییم.

کلاس آیلتس آنلاین

معمولا پیدا کردن دوره غیر حضوری آیلتس که کارایی خوبی داشته باشد، کمی دشوار است. راستش را بخواهید وقتی سری به آموزشگاه‌های برتر آیلتس بزنید، همیشه چیزی منحصربفرد برای ارائه به زبان آموز وجود دارد. برای مثال کلاس آیلتس موسسه ایرانیان جلسات کلاسی را به نحوی برگزار می‌کند که شما احساس می‌کنید واقعا سر کلاس حضوری هستید. مزیتی که باعث می‌شود انگیزه شما برای یادگیری دو چندان شود.

آموزش آنلاین آیلتس در ایرانیان به شکل خصوصی و زیر نظر اساتید مجرب و با سابقه برگزار می‌شود. این کلاس‌ها به چندین ماژول مختلف تقسیم‌بندی می‌شوند که در کمک کردن به زبان آموزان برای رسیدن به اهداف خود بسیار اهمیت دارند. هر یک از ماژول‌های آموزشی به بخش خاصی از آزمون آیلتس اختصاص دارد که متقاضی را در چهار بخش مختلف reading، writing، leasening و speaking برای آزمون اصلی کاملاً آماده می‌کند.

شما در موسسه ایرانیان شاهد تکنیک‌های خاص آموزشی و استراتژی‌هایی خواهید بود که در صورت پیگیری آن‌ها می‌توانید احتمال قبولی خود را تضمین کنید. نکاتی که در اینجا آموزش می‌بینید را در هیچ آموزشگاه دیگر پیدا نخواهید کرد. تمامی ترفندهای آموزشی موسسه برای به حداکثر رساندن بازدهی شما خواهد بود.

با توجه به اهمیت آزمون آیلتس و اینکه سطح زبان آموزان مختلف به یک اندازه نیست، تصمیم بر آن شد که کلاس آموزش آنلاین آیلتس تنها به صورت خصوصی برگزار شود. این روش فقط و فقط به سود دانشجو خواهد بود.

اول اینکه شما در مدت زمان کوتاه‌تری مطابق با میزان فرصتی که تا آزمون اصلی دارید برای امتحان آماده می‌شوید و اینکه در نهایت هزینه تمام شده برای شما به صرفه‌تر خواهد بود؛ زیرا اغلب شرکت‌کنندگان کلاس‌های خصوصی در همان آزمون اول به نتیجه دلخواه خود می‌رسند.

اگر کلاس‌های آیلتس به صورت عمومی برگزار کند، متقاضی شرکت در آیلتس نمی‌تواند در زمان مقرر و آنگونه که نیاز است برای امتحان آماده شود. از طرف دیگر رسیدگی به زبان آموزان مختلف و ایجاد یک برنامه مشترک برای افراد با سطح آموزشی متفاوت اصلا امکان پذیر نخواهد بود.

همین حالا به مشاوران ما در واتس‌اپ پیام دهید

09904876800

www.mziranian.com

 

انواع دوره های آموزش آیلتس آنلاین

کلاس آنلاین آیلتس آموزشگاه زبان ایرانیان پر است از قواعد گرامری، تلفظی و ترفندهایی که می‌تواند درست سر جلسه اصلی آزمون به شما کمک کند. اینجاست که تفاوت یک آموزش حرفه‌ای با آموزش معمولی مشخص می‌شود. در این مرکز فوق آموزشی، یادگیری شما بر اساس سطح شما خواهد بود. در ابتدا برای اینکه سطح شما سنجیده شود باید در آزمون ماک شرکت کنید. اما شاید برای شما سوال باشد که این آزمون چیست؟

اجازه دهید کمی ماجرا را برای شما باز کنیم. ماک از لغت انگلیسی MOCK و به معنای تقلید گرفته شده است. این آزمون نوعی شبیه ساز آزمون اصلی آیلتس است که توانایی و مهارت‌های زبانی شما را می‌سنجد تا شما را برای شروع آموزش آماده کند.

در آزمون ماک تمامی مهارت‌های شما در معرض پرسش قرار می‌گیرد. آزمون ماک هم به دو شکل آکادمیک و جنرال بسته به هدف شما برگزار خواهد شد. این آزمون به شما کمک می‌کند که خود را در شرایط واقعی و درست شبیه به آزمون اصلی بسنجید. اما بعد از تعیین سطح شما باید در یکی از دو دوره Pre-ILETS و ILETS کلاس های آنلاین آیلتس مرکز زبان ایرانیان شرکت کنید.

با این اوصاف اگر شما در زبان انگلیسی مبتدی باشید و دانش کمی در این زمینه داشته باشید، باید در دوره Pre-ILETS آنلاین ثبت‌نام کنید. دوره آنلاین ILETS نیز مناسب کسانی است که از یک آمادگی کلی برای شرکت در آزمون برخوردار هستند.

در واقع آموزش آیلتس آنلاین برای بالا بردن سطح شماست، این در حالی است که دوره Pre-ILETS آنلاین از پایه به شما کمک خواهد کرد. بهتر است بدانید در این مرکز آموزشی دوره‌های تک مهارته آمادگی آزمون آیلتس بر اساس نیاز شما نیز ارائه می‌شود. این کلاس‌ها هم به صورت خصوصی و با حداکثر بازدهی مورد انتظار شما خواهد بود. البته اگر دوست داشته باشید که به صورت جمعی در این کلاس‌ها ثبت‌نام کنید، می‌توانید در دوره‌های نیمه گروهی این مرکز آموزش ببینید.

کلاس آنلاین آیلتس

سطح Pre-ILETS

منابع

منابع معتبر آیلتس و

جزوات تالیفی مدرسین موسسه زبان

 تعداد جلسات

آموزش انلاین آیلتس

آزمون ماک

منابع

منابع معتبر آیلتس و

جزوات تالیفی مدرسین موسسه زبان

 تعداد جلسات

کلاس آموزش آنلاین آیلتس

سطح ILETS

منابع

منابع معتبر آیلتس و

جزوات تالیفی مدرسین موسسه زبان

 تعداد جلسات

مدت زمان کلاس‌های آنلاین آیلتس و نحوه برگزاری کلاس‌ها

انتخاب زمان به پیشنهاد خود متقاضی باعث می‌شود که هر فرد بتواند در اوقات فراغت خود مشغول به آموزش زبان شود. این ویژگی برای افرادی که مشغله زیادی دارند، برای مثال در حال تحصیل یا کار هستند بسیار مناسب خواهد بود.

بنابراین این شما هستید که تعیین می‌کنید دوره های آنلاین آیلتس در چه روز و ساعتی برگزار شود. مدت زمان برگزاری کلاس‌ها تنها به سطح شما و مدت زمان باقی مانده تا آزمون اصلی بستگی دارد. البته دوره فشرده آیلتس آنلاین در روزها و ساعت‌های بیشتری برگزار می‌گردد.

یکی از مزیت ها فوق العاده شرکت در کلاس آیلتس آنلاین مرکز زبان ایرانیان قابلیت انتخاب زمان برگزاری کلاس توسط خود متقاضی است. البته کلاس های این مجموعه به طوری کلی در تمام روزهای هفته بین ساعات 8 صبح تا 9 شب برگزار خواهد شد.

اما این قابلیت برای افراد وجود دارد که بسته به زمان خالی خود زمان برگزاری کلاس خصوصی را انتخاب کنند. از زمان ثبت نام در دوره آیلتس آنلاین تا زمان برگزاری کلاس‌ها تنها باید دو هفته صبر کنید.

برای مشاوره رایگان در مورد دوره های آموزشی روی شماره کلیک کنید

تماس با مرکز زبان ایرانیان

هزینه کلاس آنلاین آیلتس

جهت اطلاع از هزینه دوره آنلاین فشرده آیلتس از ساعت 9 الی 16با شماره های 02126132159 – 02122810482 تماس بگیرید. یا می‌توانید از طریق شماره واتس اپ که لینک آن در همین صفحه موجود هست با ما در ارتباط باشید.

اگر حتی احساس می‌کنید با سوالی در این زمینه مواجه هستید یا اینکه شک دارید که این دوره آنلاین آیلتس می‌تواند برای شما مناسب باشد یا خیر، می‌توانید از طریق پر کردن فرم انتهای صفحه مشاوره رایگان دریافت کنید.

آموزش-آیلتس-انلاین
بهترین-آموزشگاه-آیلتس

منابع آموزش آنلاین آیلتس

ما در آموزشگاه زبان ایرانیان با چندین سال تجربه مداوم در بحث برگزاری کلاس آنلاین آیلتس، از به‌روزترین و بهترین منابع آموزشی این آزمون مطابق با استانداردهای بین‌المللی استفاده می‌کنیم.

جزواتی که در این موسسه استفاده می شود، حاصل چندین سال تجربه مفید اساتید برتر در این حوزه است که نتیجه آن قبولی اکثر زبان آموزانی است که با داشتن هدف از آن ها استفاده کرده‌اند.

پلتفرم برگزاری کلاس‌های آنلاین آیلتس

از جمله پلتفرم‌های پر استفاده در این مرکز نرم افزار گوگل‌میت، اسکایپ و واتساپ است. هر چند بسته به نیاز دانشجو تنوع این نرم افزارها هم بالا خواهد بود.

برای شرکت در دوره آیلتس زبان انگلیسی تنها کافیست که به یک تلفن هوشمند یا کامپیوتر مجهز باشید و نرم افزار مورد استفاده را در سیستم خود نصب کنید.

آموزش-آنلاین-آیلتس

جمع بندی

هدف اصلی کلاس آنلاین آیلتس در مرکز زبان ایرانیان آماده‌سازی حرفه‌ای و بدون عیب و نقص متقاضیان شرکت در آزمون آیلتس در یک بازه زمانی مشخص شده و اغلب کوتاه است. اگر بتوانید مطابق با برنامه‌ای که به شما داده می‌شود و با مطالعه مداوم جزوات آموزشی مرکز زبان خود را در مسیر درست آموزش قرار دهید، می توانید با خیال راحت در آزمون آیلتس شرکت کرده و منتظر نتیجه دلخواه خود باشید.

همین حالا به مشاوران ما در واتس‌اپ پیام دهید

09904876800

www.mziranian.com

 

سوالات متداول

دوره آیلتس مناسب کسانی است که قصد مهاجرت و یا ادامه تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور دارند و نیازمند کسب رتبه برتر در آزمون آیلتس هستند.

جهت ازاطلاع از هزینه های این دوره از ساعت 16-9 با شماره های 02126132159 – 02122810482 تماس بگیرید.

کلاسهای موسسه همه روز از ساعت ۸ صبح تا ۹ شب برگزار می گردد و اگر شما روز و ساعت پیشنهادی داشته باشید در همان روز و ساعت در لیست انتظار قرار میگیرید و دو هفته بعد از ثبت نام کلاس مورد نظرتان تشکیل خواهد شد

بعد از تماس اطلاعات لازم داده میشود و بعد از آن در صورت نیاز، تعیین سطح و ارزشیابی هم به صورت آنلاین خواهد بود.

این کلاسها در پلتفرم های مختلف که امکانات کلاس واقعی را دارا هستند و user friendly باشند برگزار میشود

• اینترنت با سرعت ۱۲۸ کیلو بیت
• یک صفحه نمایش که می تواند هر یک از موارد زیر باشد: گوشی تلفن همراه، تبلت، آیپد، کامپیوتر و لپ تاپ
• در صورت استفاده از کامپیوتر یا لپ تاپ می بایست از وب کم و هندزفری استفاده نمایید.
• استفاده از نرم افزار اسکایپ یا واتس اپ

ثبت‌نام در این دوره

نام و نام خانوادگی *
این فیلد را پر کنید
شماره تماس *
این فیلد را پر کنید
 • غلامپور

  سلام و خسته نباشید
  آیا مدرک هم صادر می کنید و آیا جهت ارائه به مصاحبه اعتبار دارد؟ و اینکه چقدر طول می کشد ؟
  ممنون

  پاسخ
 • غلامپور

  عالی وممنون لطفا راهنمایی بفرمایید که مدرک دوره جهت ارائه برای مصاحبه دکتری معتبر است و طول دوره چقدر است ؟ ممنون

  پاسخ
  • admin

   طول دوره به سطح هر زبان آموز برمیگرده که پس از تعیین سطح مشخص خواهد شد

 • غلامپور

  آیا خودتان مدرک صادر می کنید ؟ و آیا مدرک مورد قبول وزارت علوم است ؟ با تشکر وافر

  پاسخ
  • admin

   با سلام
   بله مدرک معتبر داده میشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید