تدریس خصوصی تافل

برای درخواست مشاوره در مورد دوره های آموزشی ایرانیان با ما در ارتباط باشید.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
تماس با مرکز زبان ایرانیان

یکی از راه‌های کارآمد به منظور آماده شدن برای آزمون تافل، شرکت در کلاس خصوصی تافل است. اگر تا به حال در آزمون‌های بین‌المللی شرکت نکرده‌اید، به هیچ وجه نباید سطح آزمون را دست کم بگیرید و با کلاس‌های زبان معمولی مقایسه کنید.

شما قرار است در سطح جهانی و زیر نظر برجسته‌ترین مجموعه‌های زبان دنیا آزمون دهید و سطح خود را به نمایش بگذارید. البته روش‌های متعددی وجود دارد که می‌توانید از تمامی آن‌ها برای آمادگی آزمون استفاده کنید.

از کتب درسی گرفته تا کلاس‌های گروهی، ویدئو‌های آموزشی و وب‌سایت‌ها که البته در این سطح انتخاب روش درست بسیار دشوار است و تنها کسی می‌تواند به شما کمک کند که متخصص تدریس خصوصی تافل باشد.

بنابراین شاید بهترین انتخاب برای چنین موقعیتی استفاده از کلاس خصوصی تافل آنلاین یا حضوری باشد. جایی که بتوانید به صورت کاملاً حرفه‌ای و متناسب با نیازهای زبانی خود برای این آزمون آماده شوید.

با شرکت در کلاس‌های خصوصی تافل مرکز زبان ایرانیان، تنها نگرانی شما تلاش خود شما خواهد بود، زیرا می‌توانید از محتوای دوره و میزان اثربخشی آن در نتایج کاملاً مطمئن باشید.

کلاس‌ خصوصی تافل

در مرکز زبان ایرانیان با استفاده از کلاس های حضوری و همچنین تدریس خصوصی آنلاین تافل ، نه تنها تمامی مباحثی که برای شرکت در آزمون نیاز دارید به شما آموزش داده می‌شود، بلکه در این دوره‌ها مهارت‌های ارزشمند مدیریت زمان را هم یاد می‌گیرید.

این مهارت در طول آزمون و حتی در مطالعات آینده شما بسیار مهم و کارآمد خواهد بود تا جایی که می‌تواند مرز میان کسب نمره خوب یا نمره نامناسب در آزمون تافل باشد.

آموزش در مرکز زبان ایرانیان به شما این امکان را می‌دهد تا مباحثی را یاد بگیرید که شاید تا به حال در هیچ کجای دیگر با آن‌ها سروکار نداشته‌اید.

برای مثال در این مرکز شرایطی فراهم می‌شود که با تمامی ترفندها و تکنیک‌های مورد نیاز زبان‌آموزان سر جلسه آزمون اصلی در اختیار آن‌ها قرار بگیرد.

در این مرکز بسترهای یادگیری به صورت زنده فراهم است و منابع مطالعاتی در اختیار هر متقاضی قرار می‌گیرد که با مطالعه آن‌ها می‌توانید با تمام قدرت برای آزمون آماده شوید.

مزیت کلاس خصوصی تافل آنلاین در مرکز زبان ایرانیان این است که می‌توانید دوره را ضبط کنید و بارها و بارها تا یاد گرفتن مباحث جدید آن‌ها را تماشا کنید.

در این مرکز مدرس خصوصی تافل باتجربه‌ای وجود دارند که می‌توانید حساب ویژه‌ای روی آن‌ها برای کسب نمره قبولی در تافل باز کنید.

این را می‌توان از سابقه درخشان مدرسین زبان موسسه و درصد قبولی بالای دانشجویان این دوره در آموزشگاه زبان ایرانیان متوجه شد.

تدریس-آنلاین-خصوصی-تافل

همین حالا به مشاوران ما در واتس‌اپ پیام دهید

09904876800

www.mziranian.com

 

شرایط کلاس خصوصی تافل

برای شرکت در دوره‌های خصوصی تافل مرکز زبان ایرانیان باید چند مرحله را پشت سر بگذارید. اولین مرحله تعیین سطح شما خواهد بود. در نهایت برای اینکه پذیرش شوید باید از حداقل نمره 420 برخوردار باشید. تعیین سطح در موسسه به دو صورت حضوری یا آنلاین انجام خواهد شد. این کار زیر نظر برترین اساتید انجام می‌شود.

پس از تعیین سطح، هر زبان‌آموز با مهارت‌های مختلفی که نیاز دارد، تست‌هایی که در آزمون با آن‌ها روبرو خواهید شد و به طور کلی شیوه‌ برگزاری این امتحان بین‌المللی آشنا خواهد شد. در نهایت متناسب با سطح و نیاز دانشجوی زبان دوره‌ها برنامه‌ریزی شده و کلاس‌ها برگزار خواهند شد.

البته کار به همینجا ختم نمی‌شود و هر متقاضی در طی دوره و پس از یادگیری مباحث مختلف باید در آزمون‌های آزمایشی موسسه شرکت کند. کل روند استراتژی مجموعه منجر به کسب نمره مناسب در آزمون اصلی تافل خواهد شد. ادعا می‌کنیم یکی از بهترین مراکز تدریس خصوصی تافل در تهران هستیم.

برای مشاوره رایگان در مورد دوره های آموزشی روی شماره کلیک کنید

تماس با مرکز زبان ایرانیان

استاد خصوصی تافل

تدریس خصوصی تافل یکی از مهمترین اهداف ایرانیان برای زبان آموزان است، چرا که دریافت مدرک تافل از مهم ترین هدف های هر شخصی است که تصمیم دارد زبان انگلیسی را در بالاترین درجه بیاموزد.

موفقیت در تدریس خصوصی تافل به ایجاد یک رابطه عالی با مدرس راهنما و برقراری ارتباط واضح با اهداف شما بستگی دارد.

یک مدرس خوب علاوه بر آشنایی با تمامی مراحل آزمون باید دانش ثابت و به‌روزی درباره آزمون تافل داشته باشد و تجربه او برای تدریس خصوصی بالا باشد.

تدریس-خصوصی-تافل-در-تهران

کلاس های خصوصی با مدیرت یک استاد خصوصی زبان می‌تواند به همراه یکی از دوستان شما نیز برگزار گردد که از لحاظ هزینه به‌صرفه‌تر خواهد بود.

یک مدرس خصوصی تافل می‌تواند شما را در مراحل آماده‌سازی به شکلی قابل اعتماد راهنمایی کند و در عین حال شهریه خود را با سطح و نیازهای شما تنظیم کند.

هنگام کمک گرفتن از استاد خصوصی تافل شما باید احساس راحتی کنید و به راحتی از او بخواهید که در هر کلاس روی چه چیزی کار کنید. تمامی این ویژگی‌ها را می‌توانید در مدرسین باتجربه مرکز زبان ایرانیان جستجو کنید.

کلاس-خصوصی-تافل

هزینه کلاس تافل

کلاس خصوصی تافل به دلیل اینکه به صورت تک نفره برگزار می‌شود، هزینه‌ی به مراتب بیشتری نسبت به کلاس‌های گروهی دارد. اما نتیجه و خروجی کار مهم است که معمولاً با انتخاب درست می‌توانید نیاز خود را به شرکت دوباره در آزمون برطرف کنید و در همان نوبت اول نتیجه دلخواه خود را کسب کنید.

هزینه‌های کلاس خصوصی تافل را که کمی بررسی کنید، می‌توانید شاهد قیمت‌های متفاوتی باشید. قیمت‌هایی که به تجربه استاد راهنما، داشتن مدرک تافل مدرس، نحوه آموزش دروس و میزان در دسترس‌پذیری آن‌‌ها، محل برگزاری کلاس‌ها و منابع ارائه شده برای دروس بستگی دارد.

دوره‌های آموزش خصوصی تافل موسسه زبان ایرانیان بر اساس نیاز شما خواهد بود. زیرا سطح زبان شما و نیاز شما به یادگیری مباحث متعدد با فرد دیگر متفاوت است. همین مسئله باعث می‌شود که تعداد جلساتی که قرار است برای تمامی متقاضیان برگزار شود متفاوت باشد که در نهایت در تعیین هزینه کلی تأثیرگذار خواهد بود.

اما نکته مهم به صرفه بودن هزینه‌های این مجموعه در مقایسه با بسیاری دیگر از مراکز آموزش زبان است. برای اطلاع دقیق از هزینه‌ تدریس خصوصی تافل در موسسه زبان ایرانیان می‌توانید با شماره‌های 02126132159 – 02122810482 تماس بگیرید.

دوره خصوصی تافل ارزشش را دارد؟

آیا گرفتن یک معلم خصوصی تافل و به طور کلی شرکت در کلاس خصوصی TOEFL ارزش صرف هزینه و زمان ما را دارد؟ در پاسخ باید بگوییم که همه چیز به خود شما بستگی دارد.

اما در حالت کلی پاسخ کاملاً مثبت است. در واقع هیچ روشی به اندازه یک تدریس خصوصی تافل خوب نمی‌تواند شما را برای این مسیر آماده کند. اما هر آموزشگاه خصوصی تافل هم نمی‌تواند این کار را انجام دهد.

به عبارت ساده‌تر کلاس خصوصی تافل بدون شک بهتر از هر روش دیگری برای شما خواهد بود. مگر اینکه به قدری به کشورهای انگلیسی زبان سفر کرده باشید یا در این کشورها زندگی کرده باشید که تنها بخواهید با کمک دانش خود در این آزمون شرکت کنید.

شاید تدریس خصوصی تافل در تهران در ابتدا گران‌تر از انواع دیگر کلاس تافل به‌نظر برسد، اما در نهایت با بالا بردن درصد قبولی شما در آزمون اول باعث می‌شود که هم در وقت و هم در هزینه کردن دوباره و حتی چندباره صرفه‌جویی کنید.

موسسه زبان ایرانیان با در اختیار داشتن برترین اساتید آمادگی آزمون‌های زبان از جمله تافل، شما را قدم به قدم تا رسیدن به هدفی که دارید راهنمایی می‌کند.

آنچه در کلاس خصوصی تافل یاد می‌گیرید، کاملاً متفاوت از دوره‌های گروهی خواهد بود، زیرا در دوره‌های دسته جمعی مجبور هستید مطابق با برنامه کلاسی پیش بروید و روی همه مباحث مورد نیاز خود به یک اندازه و مطابق با برنامه‌ریزی گروهی پیش بروید.

اما در کلاس‌های حضوری یا کلاس خصوصی آنلاین تافل بنا بر اختیار و خواست خود و البته سطح مهارتی که دارید می‌توانید روی یک یا چند بخش از آزمون که شامل چهار مهارت اصلی می‌شود، تمرکز کنید. پس با قاطعیت می‌توان گفت که نتیجه کلاس‌های خصوصی تافل بسیار اثربخش‌تر از دوره‌های عمومی هستند.

همین حالا به مشاوران ما در واتس‌اپ پیام دهید

09904876800

www.mziranian.com

 

حرف آخر

جهت ثبت نام کلاس خصوصی تافل آنلاین یا حضوری می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی که در این صفحه وجود دارد با ما در ارتباط باشید.

بهترین نوع آمادگی تافل باید به قدری متنوع باشد و مهارت‌های مختلف را در برگیرد که شخص یادگیرنده در انتهای هر مبحث به راحتی بتواند درباره موضوع‌های مختلف به گفتگو، نوشتن و نقد و بررسی مشغول شود. در مرکز زبان ایرانیان می‌توانید در کلاس خصوصی تافل آنلاین و حضوری شرکت کنید.

لازم به ذکر است کلاس آنلاین خصوصی تافل از طریق پلتفرم‌هایی همچون گوگل میت، واتس‌اپ یا … برگزار می‌گردد و برای شرکت در این کلاس فقط نیاز به اینترنت و یک گوشی یا سیستم دارید.

سوالات متداول

کلاس خصوصی تافل آنلاین و خصوصی مناسب زبان‌آموزانی است که سطح زبان آنها خوب و بالاست و تمایل به دریافت مدرک تافل یا قصد مهاجرت دارند.

جهت ازاطلاع از هزینه های این دوره از ساعت 16-9 با شماره های 02126132159 – 02122810482 تماس بگیرید.

کلاسهای موسسه همه روز از ساعت ۸ صبح تا ۹ شب برگزار می گردد و اگر شما روز و ساعت پیشنهادی داشته باشید در همان روز و ساعت در لیست انتظار قرار میگیرید و دو هفته بعد از ثبت نام کلاس مورد نظرتان تشکیل خواهد شد

بعد از تماس اطلاعات لازم داده میشود و بعد از آن در صورت نیاز، تعیین سطح و ارزشیابی هم به صورت آنلاین خواهد بود.

این کلاسها در پلتفرم های مختلف که امکانات کلاس واقعی را دارا هستند و user friendly باشند برگزار میشود

• اینترنت با سرعت ۱۲۸ کیلو بیت
• یک صفحه نمایش که می تواند هر یک از موارد زیر باشد: گوشی تلفن همراه، تبلت، آیپد، کامپیوتر و لپ تاپ
• در صورت استفاده از کامپیوتر یا لپ تاپ می بایست از وب کم و هندزفری استفاده نمایید.
• استفاده از نرم افزار اسکایپ یا واتس اپ

ثبت‌نام در این دوره

نام و نام خانوادگی *
این فیلد را پر کنید
شماره تماس *
این فیلد را پر کنید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید