آموزش زبان فرانسه به کودکان

شما در این مقاله با صفر تا صد آموزش آنلاین فرانسوی کودکان در مرکز زبان ایرانیان آشنا خواهید شد:

برای مشاوره رایگان در مورد دوره های آموزشی روی شماره کلیک کنید

تماس با مرکز زبان ایرانیان

بهترین سن یادگیری زبان در زمان کودکی است.. هوش فرزند شما در کودکی آمادگی یادگیری بسیاری از مهارت‌هایی را دارد که در سنین بالاتر درکشان مشکل است. کلاس زبان فرانسه می‌تواند نقش مؤثری در افزایش قدرت مغز آنها داشته باشد.

زبان فرانسه یکی از گسترده‌ترین زبان‌های دنیا است که می‌تواند در آیندۀ فرزندانتان تأثیر چشم‌گیری داشته باشد. از آنجایی که آموزش زبان فرانسه به کودکان با چالش های بسیاری همراه است و نیاز به تخصص و مهارت زیادی دارد، بهتر است این کار را به اساتید مجرب و با حوصله مؤسسه زبان ایرانیان بسپارید.

دورۀ آموزش آنلاین زبان فرانسه کودکان در این مؤسسه این امکان را به وجود آورده است تا بدون نگرانی از رفت و آمد کودکتان، خیالتان از آموزش، راحت باشد. پس این فرصت طلایی را از دست ندهید و از همین کودکی زمینۀ رشد و پیشرفت آن‌ها را فراهم کرده و از ذهن خلاق کودک دلبندتان استفاده کنید.

در ادامۀ این مطلب با ما همراه باشید تا بیشتر با دوره آموزش آنلاین زبان فرانسه کودکان آشنا شوید.

مدرسه زبان فرانسه

دوره آموزش زبان فرانسه برای کودکان همچون آموزش زبان انگلیسی کودکان 3 سال به صورت حضوری و آنلاین با کلیۀ شیوه ها و تکنیک های روز دنیا و با حضور اساتید حرفه ای که سابقه زندگی در این کشور را دارند، برگزار می‌شود.

آموزش غیرحضوری در این مؤسسه که یکی از درخشان ترین آموزشگاه زبان فرانسه کودکان در تهران است، با توجه به روحیات و توانایی های کودک شما صورت می‌گیرد. شناخت روحیات و استعداد های کودک می‌تواند در روند آموزش او تأثیر بسزایی داشته باشد.

این دوره‌ها صرفاً به صورت خصوصی و در سه سطح پایه، متوسط و پیشرفته برگزار می‌شوند. در این دوره‌ها انتخاب روز و ساعت به عهده خود زبان آموز بوده و به صورت دو روز در هفته برگزار می‌شود. همچنین درصورت تمایل می‌توانید فرزندتان را در کلاس فشرده آموزش فرانسه کودکان ثبت نام کنید. این کلاس ها بصورت روزانه و فشرده خواهند بود.

زبان آموزان پس از تعیین سطح و مشاوره روز و ساعت مورد نظر خود را اعلام میکنند و در نهایت کلاس آنلاین یا حضوری آن‌ها با مدرس مسلط و با تجربه شروع می‌شود. لازم به ذکر است در مؤسسه زبان ایرانیان امکان برگزاری کلاس‌های نیمه خصوصی نیز وجود دارد و در صورت تمایل زبان آموز به تشکیل کلاس با دوستان و آشنایان خود جلسات نیمه خصوصی قابل برگزاری است.

هزینه-کلاس-فرانسه-کودکان

این مؤسسه با بهره‌گیری از شیوه های نوین، در زمینۀ آموزش به کودکان بسیار سوابق درخشانی دارد. مؤسسه زبان ایرانیان خود را با شرایط شما سازگار می‌کند. ساعت و روز کلاس را شما تعیین می‌کنید و اگر تمایل داشته باشید با دوستانتان فرانسه را در یک کلاس بخوانید بی‌هیچ چون و چرایی شرایط را برایتان فراهم می‌کند.

با این کار دیگر لازم نیست نگران تداخل وقت کاری خود با وقت کلاس فرزندتان باشید و می‌توانید به آموزش او نظارت کامل داشته باشید.

دوره-آموزش-فرانسه-آنلاین-کودکان

رده سنی آموزش زبان فرانسه کودکان

آموزش فرانسه به کودکان برای رده های سنی 3 تا 12 سال برنامه ریزی شده است که سطح آموزش این دوره ها با توجه به رده سنی کودکان طراحی شده است.

در کلاس‌های آنلاین زبان فرانسه مؤسسه زبان ایرانیان بیشتر مفاهیم از طریق انیمیشن ها و آهنگ های زیبا و کودکانه، به فرزندان شما و با توجه به سن آن‌ها و سطحشان آموزش داده می‌شود.

کودک شما در هر سنی که باشد به خوبی زبان فرانسه را از طریق اساتید مجرب این دوره ها می‌آموزد. کلاس آنلاین فرانسه کودکان برای سنین 3 تا 12 سال مناسب است. این دوره ها با توجه به سطح و میزان استعداد کودکان شما برگزار می‌شود.

برای مشاوره رایگان در مورد دوره های آموزشی روی شماره کلیک کنید

تماس با مرکز زبان ایرانیان

منابع آموزش آنلاین زبان فرانسه کودکان

مجموعه سه جلدی کتاب آموزش زبان فرانسه کودکان لوستیک (Les Loustics ) جهت تدریسی خلاقانه و پربازده به کودکان تالیف شده است. این کتاب ها شامل محتوای صوتی و تصویری زیادی هستند که بر مبنای فعالیت‌های عملی علاقه کودک را به آموزش فرانسه می‌افزاید.

استفاده از کتاب Les Loustics بسیار ساده است، هر درس در یک صفحه آورده شده و کودکان از درسی به درس دیگر را به تدریج یاد میگیرند. هر unit درسی پنج درس یک صفحه ای را شامل می‌شود و طیف گسترده ای از فعالیت ها و فرهنگ لغات را ارائه می دهد. صفحه هایی با عنوان “Petit Doc” در این کتاب است که با استفاده از محتوای ساده و معتبر فرهنگ های کشورهای دیگر را می‌آموزد.

منابع-دوره-فرانسه-کودکان

همچنین برای تقوریت مهارت های نگارشی و رایتینگ در کتاب کار برای هر درس دو صفحه تمرین در نظر گرفته شده است و جهت تقویت مهارت لیسینییگ نیز CD حاوی شعرها و آهنگ های مختلف به زبان فرانسه وجود دارد.

چرا فرانسه را در ایرانیان بیاموزیم؟

مؤسسه زبان ایرانیان با برگزاری دوره‌های آموزش آنلاین زبان فرانسه کودکان در کنار کلاس‌های حضوری فرصتی را فراهم کرده است که کودکان شما در هر نقطه از جهان که هستند، بتوانند در خانه به آموزش زبان فرانسه مشغول شوند.

این مؤسسه با داشتن بهترین امکانات و تجهیزات پیشرفته، درک روحیه کودک، استفاده از منابع به روز و شناخته شده آموزشی، حضور اساتیدی که در فرانسه زندگی و تدریس کرده‌اند و تعیین سطح آنلاین و شروع یادگیری متناسب با سطح کودک، پربازده‌ترین و کاربردی‌ترین کلاس های آنلاین را ارائه می‌دهد.

دوره-آنلاین-فرانوسه-کودکان

هزینه کلاس زبان فرانسوی برای کودکان

با توجه به برگزاری کلاس زبان فرانسه کودکان و آموزش به صورت آنلاین و غیر حضوری شما مقدار زیادی در هزینه‌های رفت و آمد صرفه‌جویی خواهید کرد.

شما می‌توانید برای کسب اطلاعات از هزینه‌های این دوره از ساعت 9 الی 16 با شماره‌های مؤسسه زبان ایرانیان 02126132159 و یا 02122810482 تماس حاصل نمایید.

دوره زبان فرانسه کودکان چه سطوحی را شامل می‌شود؟

برای یادگیری هر زبان جدیدی ابتدا باید تعیین سطح شوید تا مشخص شود که آموزش شما از چه سطحی باید آغاز گردد. همان‌طور که گفتیم آموزش زبان فرانسوی برای کودکان در سه سطح مختلف پایه، متوسطه و پیشرفته انجام می‌شود که هر کدام از این سطوح 2 ترم را شامل می‌شوند. اینکه هر ترم چند جلسه باشد به توانایی یادگیری فرزند شما بستگی دارد.

سطح پایه

در سطح پایه کودک شما، حروف الفبای فرانسه و تعداد محدودی از واژه های مبتدی را می آموزد.

سطح متوسطه

در سطح متوسط کودک شما با دامنه گسترده تری از لغات فرانسوی آشنا و نسبت به درک آنها بهتر عمل می‌کند.

سطح پیشرفته

در سطح پیشرفته نیز افزایش مهارت شنیداری و گفتاری را در کودکتان به خوبی حس می‌کنید.

همین حالا به مشاوران ما در واتس‌اپ پیام دهید

09904876800

www.mziranian.com

 

ثبت‌نام کلاس فرانسوی برای کودکان

همان طور که گفته شد یکی از بهترین زمان‌های آموزش زبان فرانسه کودکان دوران کودکی است. در این دوران، کودکان می‌توانند بدون لهجه زبان فرانسه را یاد گرفته و صحبت کنند. در واقع برای شروع یادگیری زبان دوم، یادگیری و آموزش فرانسوی برای کودکان بهترین انتخاب است. با ثبت نام در این کلاس‌ها می‌توانید استعداد‌های او را کشف کرده و دید او را نسبت به جهان گسترش دهید.

مؤسسه زبان ایرانیان با فراهم نمودن آموزش آنلاین زبان فرانسه برای کودکان این امکان را ایجاد کرده است تا به صورت گروهی و خصوصی کودکان بتوانند در این دوره‌ها شرکت نمایند. کودکان در این دوره با شیوه‌های نوین آموزش، اجرای بازی، سرگرمی، تماشای انیمیشن و کارتون هر چهار مهارت خواندن، نوشتن، شنیدن و بیان کردن را از پایه آموزش می‌بینند.

در پایان دوره، کودک می‌تواند با مهارت مکالمه ساده به زبان فرانسوی علاوه بر خواندن و نوشتن برای حضور در آزمون‌های بین‌المللی و دوره‌های نوجوانان آماده شوند.

کلاس‌ها در مؤسسه زبان ایرانیان بر اساس رده سنی کودکان، استفاده از به روز‌ترین منابع آموزشی متناسب با گروه سنی، استفاده از امکانات صوتی و تصویری، حمایت پشتیبان و برگزاری دوره‌های رفع اشکال در طول دوره در محیطی شاداب و با نشاط اجرا می‌شود.

کودک شما با ثبت نام در کلاس زبان فرانسه کودکان ضمن یادگیری زبان دوم با دریافت مدرک معتبر و دریافت کارنامه آموزشی، راه ورود به جوامع بین‌المللی را پیدا خواهد کرد.

ثبت-نام-کلاس-فرانسه-کودکان

پلتفرم‌های آموزش آنلاین زبان فرانسه

یکی از جذابیت‌های برگزاری کلاس‌ها به صورت آنلاین استفاده از پلتفرم‌های آموزشی User Freindly است. پلتفرم‌هایی که کار با آن‌ها آسان بوده و نیاز به آموزش خاصی نداشته باشد تا کودک بتواند به تنهایی بدون دخالت والدین در کلاس‌های آنلاین شرکت نماید.

از جمله پلتفرم‌های مورد استفاده در دنیای امروز می‌توان به google meet (گوگل میت)، whatsapp (واتساپ)، skype ( اسکایپ) و … اشاره کرد. موارد نامبرده شده به دلیل استفاده آسان و کاربردی می‌تواند در برگزاری کلاس‌های آنلاین نقش مؤثری داشته باشند.

علاوه بر این پلتفرم‌ها می‌توان به انواع بازی‌های کودکانه به زبان فرانسه، پخش انیمیشن و ترانه‌های کودکانه به زبان فرانسوی اشاره کرد. مانند Fluentu که یکی از بهترین پلتفرم‌های آموزش زبان فرانسه برای کودکان است که با جمع‌آوری تعداد زیادی از ویدئو‌های آموزشی می‌تواند در یادگیری و آموزش زبان فرانسوی برای کودکان مؤثر باشد.

علاوه بر این اپلیکیشن جذاب و هیجان‌انگیز MindSnacks با آموزش لغات به زبان‌آموز، او را در جهت یادگیری هر چه بیشتر لغات راهنمایی و کمک می‌کند.

علاوه بر این پلتفرم‌ها می‌توان به انواع بازی‌های کودکانه به زبان فرانسه، پخش انیمیشن و ترانه‌های کودکانه به زبان فرانسوی اشاره کرد. مانند Fluentu که یکی از بهترین پلتفرم‌های آموزش زبان فرانسه برای کودکان است که با جمع‌آوری تعداد زیادی از ویدئو‌های آموزشی می‌تواند در یادگیری و آموزش زبان فرانسوی برای کودکان مؤثر باشد.

علاوه بر این اپلیکیشن جذاب و هیجان‌انگیز MindSnacks با آموزش لغات به زبان‌آموز، او را در جهت یادگیری هر چه بیشتر لغات راهنمایی و کمک می‌کند.

پلتفرم-های-کلاس-فرانسه-کودکان

کلام آخر

فرانسه کشوری مناسب برای کار و تحصیل است که افراد زیادی متقاضی مهاجرت به این کشور هستند. از آنجایی که زبان فرانسوی یکی از وسیع ترین زبان ها در اغلب کشو های جهان است، یادگیری آن می‌تواند در آینده و پیشرفت کودکان تأثیر بسزایی داشته باشد. از مهم‌ترین مسائلی که باعث می‌شود مهاجرت یک فرد موفق باشد، تسلط داشتن به زبان آن کشور است.

یادگیری زبان دوم در دوران کودکی بسیار سریعتر و راحت‌تر بوده و کودکان با بهره‌گیری از آموزش تخصصی می‌توانند زبان فرانسوی یا هر زبان دیگری را همچون زبان مادری خودشان صحبت کنند. پس اگر شما هم به فکر پیشرفت کودکان خود هستید فرصت را از دست ندهید و کودکان خود را دراین دوره ها ثبت نام کنید.

سوالات متداول

این دوره مناسب کودکان 3 تا 12 است که علاقه و تمایل به یادگیری زبان فرانسه دارند.

جهت ازاطلاع از هزینه های این دوره از ساعت 16-9 با شماره های 02126132159 – 02122810482 تماس بگیرید.

کلاسهای موسسه همه روز از ساعت ۸ صبح تا ۹ شب برگزار می گردد و اگر شما روز و ساعت پیشنهادی داشته باشید در همان روز و ساعت در لیست انتظار قرار میگیرید و دو هفته بعد از ثبت نام کلاس مورد نظرتان تشکیل خواهد شد

بعد از تماس اطلاعات لازم داده میشود و بعد از آن در صورت نیاز، تعیین سطح و ارزشیابی هم به صورت آنلاین خواهد بود.

این کلاسها در پلتفرم های مختلف که امکانات کلاس واقعی را دارا هستند و user friendly باشند برگزار میشود

• اینترنت با سرعت ۱۲۸ کیلو بیت
• یک صفحه نمایش که می تواند هر یک از موارد زیر باشد: گوشی تلفن همراه، تبلت، آیپد، کامپیوتر و لپ تاپ
• در صورت استفاده از کامپیوتر یا لپ تاپ می بایست از وب کم و هندزفری استفاده نمایید.
• استفاده از نرم افزار اسکایپ یا واتس اپ

ثبت‌نام در این دوره

نام و نام خانوادگی *
این فیلد را پر کنید
شماره تماس *
این فیلد را پر کنید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید