دوره های آنلاین آموزش زبان آلمانی

زبان آلمانی از زبان‌های پرطرف‌دار جهان است. حال چرا این زبان طرف‌داران زیادی دارد؟ عده‌ای علاقه زیادی به زبان آلمانی و آموزش آن دارند و عده‌ای دیگر قصد اقامت در آلمان را دارند و به همین جهت به دنبال یادگیری این زبان هستند. این افراد به سراغ دوره آموزش زبان آلمانی می‌روند. امکان آموزش زبان آلمانی برای ایرانیان نیز وجود دارد. در حال حاضر این زبان در کنار زبان‌های دیگر در آموزشگاه زبان ایرانیان بهترین آموزشگاه زبان در نیاوران ، به زبان‌آموزان آموخته می‌شود. در این آموزشگاه امکان برگزاری کلاس زبان آلمانی، به صورت حضوری و غیر حضوری فراهم شده است.

کلاس مجازی آموزش زبان آلمانی

این روزها امکان برگزاری آنلاین و مجازی اکثر کلاس‌ها یا به عبارتی آموزش آنلاین زبان فراهم شده است و دوره زبان آلمانی نیز از این قاعده مستثنی نیست. برای بعضی از افراد امکان حضور در چنین کلاس‌هایی وجود ندارد و کلاس آنلاین زبان آلمانی برای آن‌ها یک فرصت بسیار عالی محسوب می‌شود.

دوره آموزش آنلاین زبان آلمانی، مزیت‌های زیادی برای افراد پرمشغله دارد. همچنین مجازی بودن این آموزش برای افرادی که هزینه رفت و آمدشان زیاد است نیز مزیت دارد. در این کلاس‌ها تعامل بین زبان‌آموزان و آموزگار حفظ می‌شود و یک تعامل یک سویه و یک طرفه وجود ندارد. زبان‌آموزان می‌توانند در این کلاس‌های آنلاین، از آغاز کلاس تا پایان کلاس از تعامل دو طرفه برخوردار باشند و در صورت متوجه نشدن هر بخشی با اطلاع دادن به آموزگار یا استاد در همان لحظه، اشکال خود را رفع کنند.

دوره آنلاین آلمانی نیز مانند دوره حضوری آن با استفاده از منابع تعیین شده توسط استاد و با مشارکت زبان‌آموزان صورت می‌گیرد و تنها تفاوت آن با دوره حضوری، عدم نیاز به حضور فیزیکی است. در آموزشگاه زبان ایرانیان امکان برگزاری انواع دوره‌های آموزش زبان آلمانی به صورت مجازی وجود دارد.

چرا باید مرجع زبان ایرانیان را برای آموزش زبان آلمانی انتخاب کنیم؟

مرکز زبان ایرانیان، یکی از موفق‌ترین مراکز آموزش زبان در تهران است. این مرکز، از بهترین‌ها در زمینه آموزش زبان آلمانی است. کارشناسان و اساتید مرکز زبان ایرانیان، افرادی خبره هستند و با بهترین تکنیک‌ها به آموزش زبان آلمانی می‌پردازند. آموزش آنلاین و برگزاری دوره‌های آنلاین از فعالیت‌های این مرکز آموزش زبان است.

با مرجع زبان ایرانیان، می‌توان در خانه ماند و زبان آلمانی را به بهترین شکل و با بهترین کیفیت آموخت. کتاب‌ها و منابع این مرجع، همگی جذاب و درجه یک هستند. منابع معرفی شده و اساتید، نقش مهمی را در فرایند آموزش ایفا می‌کنند و مرجع زبان ایرانیان به این دو عامل توجه خاصی نشان داده است. با توجه به نکاتی که ارائه شد، پیشنهاد ما برای انتخاب دوره زبان آلمانی، جایی جز مرجع زبان ایرانیان نیست.

انواع دوره های آموزش زبان آلمانی در مرکز زبان ایرانیان

تعداد کلاس‌های خصوصی زبان آلمانی روزبه‌روز در حال افزایش است؛ زیرا تقاضا برای این کلاس‌ها بالا است. افراد فعال در زمینه تجارت یا کسانی که قصد مهاجرت دارند ترجیح می‌دهند از کلاس‌های خصوصی این زبان استفاده کنند و از آموزش‌ها به صورت اختصاصی بهره گیرند. بعضی از افراد نیز علاقه‌ای به حضور افراد دیگر در کلاس ندارند حتی اگر کلاس زبان آلمانی به صورت آنلاین و مجازی باشد. این جا نیز مسئله ترجیح مطرح است. در دوره‌های خصوصی از آنجایی که زبان‌آموزان دیگری در کلاس نیستند، آموزش اختصاصی‌تر است و همه توجه آموزگار یا استاد بر روی یک فرد است.

تمامی دوره های آلمانی در آموزشگاه زبان ایرانیان به صورت خصوصی تحت نظر اساتید مجرب و کار آزموده و با بالاترین کیفیت برگزار می گردد.

دوره آموزش زبان آلمانی برای کودکان

دوره-آموزش-زبان-آلمانی-کودکان

در دوره‌های آموزش آلمانی به کودکان، کتاب‌ها متناسب با سن و فهم کودکان هستند. در این دوره کتاب Hallo Anna برای کودکان پیش دبستانی تدریس می‌شود. این کتاب در دو ترم تدریس می‌گردد. هر ترم در این دوره در رده سنی پیش دبستانی، 12 جلسه است. کتاب Planetino نیز برای رده سنی 7 تا 12 سال تدریس می‌شود. هر ترم در این رده سنتی 15 جلسه است.

دوره آموزش زبان آلمانی برای بزرگسالان

دوره-زبان-آلمانی-بزرگسال

در این دوره، کتاب‌ها و منابع با توجه به توانایی بزرگسال انتخاب می‌شوند. دوره‌های بزرگسالان، می‌توانند هم به صورت خصوصی برگزار شوند و هم به صورت گروهی. در هر دو دوره خصوصی و گروهی بزرگسالان، کتاب‌های تعیین شده یکسان است. این کلاس‌ها 90 دقیقه‌ای برگزار می‌شوند. کتاب آموزشی زبان آلمانی برای بزرگسالان، کتاب starten wir است.

سطوح مختلف دوره زبان آلمانی

دوره آموزش زبان آلمانی، از سطوح مختلفی برخوردار است. این سطوح با توجه به سن و توانمندی زبان‌آموز تعیین می‌شود. این سطوح از مبتدی تا پیشرفته تقسیم بندی می‌شوند. این دوره‌ها شامل دوره مقدماتی یا مبتدی A، دوره میانی B و دوره پیشرفته C است.

سطح A

سطوح مقدماتی شامل سطح‌های A1 و A2 هستند. در این سطح ابتدا کلمات و جملات ساده و ابتدایی آموزش داده می‌شوند. یکی از اهداف اولیه این سطح، این است که زبان‌آموز بتواند توانایی معرفی خود را پیدا کند. رفته‌رفته در این سطح اطلاعاتی مانند ارتباط با اطراف، خرید، خانواده و … توسط زبان‌آموز درک می‌شوند.

سطح B

سطح B شامل سطوح B1 و B2 است. در این سطح، آموزش زبان آلمانی به سمت آشنایی با نکات اساسی و اصلی می‌رود. یکی از اهداف تعیین شده در این سطح، این است که زبان‌آموز اگر قصد اقامت در آلمان را دارد بتواند از پس مشکلات خود در این کشور برآید و از لحاظ زبانی مشکلی نداشته باشد.

سطح C

سطح C شامل سطوح C1 و C2 است. بخش اعظمی از واژه نامه زبان آلمانی در این سطح برای زبان‌آموز قابل درک می‌شود. صحبت کردن در این سطح برای زبان‌آموز دشواری ندارد. و در نهایت پس از پایان این سطح، زبان‌آموز هیچ مشکلی در خصوص این زبان نخواهد داشت.

دوره آموزش زبان آلمانی چقدر طول می‌کشد؟ هزینه کلاس زبان آلمانی چقدر است؟

برای عده زیادی از کسانی که قصد دارند به آموزش زبان آلمانی بپردازند، این سؤال پیش می‌آید که این دوره آموزش زبان آلمانی چقدر طول می‌کشد و هزینه کلاس زبان آلمانی چقدر است. زمان و هزینه این دوره‌ها، بستگی به سن، سطح، نوع دوره و توانایی شما دارد. همچنین هدف شما برای آموزش این زبان نیز مهم است. برای مثال برای بعضی از افراد، آموزش خصوصی پیشنهاد می‌شود و هزینه و زمان این آموزش متفاوت خواهد بود. برای رسیدن به اطلاعات دقیق در خصوص هزینه و زمان این آموزش‌ها، می‌توانید از مشاوران مرکز زبان ایرانیان مشاوره بگیرید.

میتونم بگم تنها دوره ای بود که من باهاش تونستم به ترسم غلبه کنم و زبان رو خیلی خوب یاد بگیرم

یاسین

من در دوره های زبان بزرگسال این موسسه شرکت کردم.
به شدت برای من مفید بود. برخلافتجربه بدی که از دوره های آنلاین قبلی داشتم این دوره ذهنیت من رو در مورد دوره انلاین تغییر داد.

ممنون ازتون

زهرا
دیجیتال مارکتر

پسر من در دوره های کودک آموزشگاه ایرانیان داره دوره های زبان رو میگذرونه
علاوه بر آموز مفید علاقه اون به یادگیری زیاد شده
ازون گذشته تعداد کم بچه ها در کلاس باعث شده مدرس توجه کافی به همه کودکان رو داشته باشه

یکتا
معلم