کلاس آنلاین ترکی استانبولی

شما در این صفحه با صفر تا صد برگزاری آموزش آنلاین ترکی استانبولی ایرانیان آشنا می‌شوید.

برای مشاوره رایگان در مورد دوره های آموزشی روی شماره کلیک کنید

تماس با مرکز زبان ایرانیان

آموزشگاه زبان ایرانیان از معتبرترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی است که زبان‌های مختلف را با بهترین کیفیت بصورت آنلاین و حضوری به متقاضیان آموزش می‌دهد.

کلاس ترکی استانبولی نیز یکی از دوره‌هایی است که در این آموزشگاه برگزار می‌شود و بهترین اساتید، بهترین منابع را آموزش می‌دهند.

کلاس آموزش آنلاین زبان ترکی استانبولی به سه صورت خصوصی، فشرده و ترمیک برگزار می‌شود. دورۀ فشرده زبان ترکی استانبولی تعداد جلسات بیشتری از دوره معمولی دارد.

همچنین زبان آموزان ضمن گذراندن این دوره می توانند برای شرکت در آزمون Tomer آماده شوند.

کلاس-ترکی-استانبولی

همین حالا به مشاوران ما در واتس‌اپ پیام دهید

09904876800

www.mziranian.com

 

آموزش آنلاین ترکی استانبولی

سطح پایه

این سطح از آموزش آنلاین زبان استانبولی را برای آن دسته از افرادی است که هیچ پیش زمینه‌‌ای از زبان ترکی استانبولی ندارند ولی تمایل دارند آن را یاد بگیرند.

دوره پایه آموزش آنلاین ترکی استانبولی بزرگسالان در 2 ترم برگزار می‌شود. در این دوره زبان‌آموز مکالمات ساده و روزمره مانند معرفی کردن خود و احوالپرسی کردن را یاد می‌‌گیرد.

همچنین با فرهنگ و آداب رسوم مردم کشور ترکیه آشنا می ‌شود. در واقع با گذارندن این سطح فرد می ‌تواند ساده ترین نیازهای خود را برطرف کند.

سطح متوسطه

سطح متوسطه آموزش آنلاین ترکی استانبولی بزرگسال در نیز مانند سطح مقدماتی در 2 ترم برگزار می‌‌شود.

در این سطح به زبان آموز لغات و واژگان زیادی آموزش داده می‌‌شود که فرد می‌‌تواند با آن ‌ها جمله‌‌های مربوط و پیوسته و معنی‌دار بسازد.

همچنین می ‌تواند در مورد یک موضوع به صورت بی‌وقفه و منسجم صحبت کند. موضوعاتی مانند علایق خود، توصیف خانواده و کار.

سطح پیشرفته

این سطح از دورۀ آموزش آنلاین ترکی استانبولی آخرین سطحی است که زبان‌آموزان باید بگذارنند و پس از آن می‌‌توانند آزمون‌های مربوطه را بدهند.

مدت این سطح نیز مانند سطح‌های دیگر 2 ترم است. در این سطح فرد می‌آموزد که مطالب متون پیچیده و طولانی را درک کند که در آن از واژه‌های سخت و سطح بالا نیز استفاده شده است.

بنابراین او قادر خواهد بود بدون اینکه روی معنی واژه‌ها فکر کند، بحث و حتی مطالب تخصصی رشتۀ خود را دنبال کرده و در مورد آن‌ها به راحتی صحبت کنند.

دورۀ آموزش زبان ترکی استانبولی چند ترم دارد؟

کلاس آنلاین ترکی استانبولی به طور کلی به 3 صورت خصوصی، فشرده و ترمیک برگذار می‌شود.در دوره‌های ترمیک تعداد ترم‌ها در هر سطح 2 ترم است که روی هم رفته زبان آموز باید 6 ترم را بگذراند.

مدت زمان کلاس‌های خصوصی و فشرده آموزش آنلاین زبان ترکی استانبولی متفاوت است که بستگی به وقت و سطح فرد و میزان تلاش و استعداد او دارد.

در دورۀ ترمیک فرد باید هر ترم را گذارنده و در صورت موفق شدن به ترم بعدی برود. اما اگر در آزمون پایان هر ترم نمرۀ قابل قبول را نگیرد، باید مجدداً همان ترم را بگذارند که در این صورت تعداد ترم‌ها بیشتر خواهد شد.

دوره-آموزش-زبان-استانبولی-بزرگسالان
دوره-ترکی-استانبولی-بزرگسالان

کلاس آموزش آنلاین ترکی استانبولی چند جلسه است؟

تعداد جلسات در هر ترم از کلاس آنلاین زبان ترکی استانبولی که به صورت ترمیک برگزار می‌گردد 12 تاست.

اما در مدل آموزش خصوصی و فشرده ممکن است با توجه به استعداد و سطح یادگیری فرد این تعداد کمتر یا حتی بیشتر شود.

آموزش آنلاین زبان ترکی استانبولی

در دورۀ آموزش زبان ترکی استانبولی آنلاین در هر سطح زبان‌آموز مطالب خاصی را یاد می‌گیرد. به عنوان مثال در کلاس مقدماتی که سطح پایه آن است، زبان‌آموز مکالمات ساده و رایجی که برای هر فردی در طول روز پیش می‌آید را یاد می‌گیرد.

مانند پرسیدن آدرس و ساعت، احوالپرسی و معرفی کردن خود. همچنین تعامل در مکان‌های خاص مانند فرودگاه‌ها و مراکز خرید و رستوران را یاد می‌گیرد. به علاوه با فرهنگ و رسومات کشور ترکیه نیز آشنا می‌شود.

پس از آن و در سطح متوسطه از کلاس آنلاین آموزش استانبولی و حضوری می‌رسیم به یاد گرفتن واژه ها و اصطلاحات سخت که به طور کلی لازم است یک فرد مهاجر به ترکیه یاد داشته باشد.

با آموختن این واژه ها زبان‌آموز قادر خواهد بود به راحتی جملات معنی‌دار و پیوسته بسازد و در مورد موضوعات عمومی مانند تمایلات خود، معرفی خانواده خود و توصیف کارش صحبت کند.

در سطح پیشرفته دوره آنلاین ترکی استانبولی نیز یاد می‌گیرند که یک متن طولانی و پیچیده و حتی تخصصی را بخوانند و مطالب آن را درک کنند. حتی می‌توانند در مورد موضوعی خاص بدون وقفه و منسجم صحبت کند.

برای مشاوره رایگان در مورد دوره های آموزشی روی شماره کلیک کنید

تماس با مرکز زبان ایرانیان

ثبت نام کلاس آنلاین ترکی استانبولی

برای ثبت نام کلاس آنلاین زبان استانبولی شما می‌توانید همه روزه از ساعت 8 صبح الی 9 شب با مراجعه به صورت حضوری و یا تماس با مؤسسه و دریافت زمان ثبت نام آنلاین اقدام نمایید.

ثبت نام در کلاس آموزش زبان ترکی استانبولی آنلاین بر اساس نظر شما در تعیین ساعت و روز دلخواه شما قابل بررسی است و در صورت پذیرفتن شرایط، کلاس به صورت خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می‌شود.

کلاس-ترکی-استانبولی
کلاس-زبان-ترکی-استانبولی

هزینه کلاس ترکی استانبولی

تمامی افراد متقاضی به شرکت در کلاس‌های آنلاین ترکی استانبولی و کلاس‌های حضوری می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه‌های کلاس‌های مختلف (گروهی، خصوصی، نیمه خصوصی) به صورت‌های فشرده و یا ترمیک با شماره‌های مؤسسه ایرانیان 02122810482 و یا 02126132159 در طول هفته تماس حاصل نمایند.

مشاورین و کارشناسان متخصص در زمینه آموزش زبان استانبولی پاسخگوی شما عزیزان هستند تا بتوانند در کمترین زمان ممکن بهترین کلاس را برای شما تشکیل دهند.

دوره ترکی استانبولی چقدر طول می کشد؟

در مؤسسه زبان ایرانیان دورۀ آموزش آنلاین ترکی استانبولی بزرگسالان همانند کلاس‌های حضوری به دو صورت خصوصی و ترمیک آموزش داده می‌شود.

شما عزیزان می‌توانید با توجه به وقت خود هر یک از این‌ها را انتخاب کنید. دورۀ خصوصی همانطور که از نامش پیداست به صورت خصوصی برگذار می شود و تعداد جلسات آن در طول هفته با توافق فرد و مؤسسه مشخص می شود.

بنابراین مدت دوره بستگی به تعداد جلساتی است که فرد در طول هفته خواهد داشت. اما دورۀ ترمیک به صورت ترمی است و هر سطح آن دارای 2 ترم 12 جلسه‌ای است و به طور معمول در طول هفته دو جلسه کلاس برگذار می‌شود.

کلاس-آنلاین-آموزش-استانبولی-بزرگسالان
کلاس-آموزش-استانبولی-به-بزرگسالان

منابع دوره آموزش آنلاین زبان ترکی استانبولی

منابع دورۀ آموزش مجازی ترکی استانبولی به بزرگسال معمولا از کتاب‌هایی است که در کلاس‌های حضوری آموزشگاه و دانشگاه های این کشور تدریس می شود. مؤسسه زبان ایرانیان بهترین منابع را برای آموزش آنلاین ترکی انتخاب کرده است.

در آموزشگاه زبان ایرانیان از کتاب Hitit برای کلاس‌های آنلاین زبان ترکی استانبولی به بزرگسالان استفاده می‌شود که بهترین کتابی است که برای یادگیری این زبان شناخته شده است.

این کتاب در این آموزشگاه به طور کامل و توسط بهترین معلم‌ها و مربی‌ها تدریس می‌شود شما با خواندن آن هر مطلبی که لازم باشد را یاد می‌گیرید.

همین حالا به مشاوران ما در واتس‌اپ پیام دهید

09904876800

www.mziranian.com

 

اساتید کلاس آنلاین زبان ترکی استانبولی

در مؤسسه زبان ایرانیان بهترین و با تجربه ترین اساتید آموزش آنلاین زبان ترکی استانبولی به زبان آموزان، این زبان شیرین و پرکاربرد را می‌آموزند. این اساتید تجربه زیادی دارند و بعد از چند جلسه می توانند بفهمند میزان یادگیری شما چقدر است.

برای شما برنامه ریزی خاص خودتان را ارائه کنند تا بتوانید خیلی سریع و به بهترین نحو زبان ترکی استانبولی را به شما بیاموزند. همچنین هر سوال و مشکلی داشته باشید این اساتید با حوصله تمام آن را برای شما رفع و رجوع خواهند کرد.

دآموزش آنلاین زبان
پلتفرم-آموزش-ترکی-استانبولی-آنلاین

پلتفرم برگزاری کلاس آنلاین زبان ترکی

یکی از مزیت‌های برگزاری کلاس‌های آنلاین در دنیای امروز، صرفه‌جویی در هزینه‌های رفت و آمد و دریافت آموزش غیر حضوری است.

افراد در دنیای پر مشغله دیگر فرصت شرکت در کلاس‌های حضوری با طی نمودن مسافت طولانی را نخواهند داشت، بدین منظور مؤسسه زبان ایرانیان شرایطی را فراهم نموده است تا این دست افراد به راحتی از امکانات و خدمات نهایت استفاده را ببرند.

کلاس آنلاین زبان ترکی استانبولی رایگان

با دنبال کردن صفحه (page) اینستاگرام مؤسسه ایرانیان در فضای مجازی به آدرس mziranian و خواندن مقالات آموزشی سایت ایرانیان می‌توانید از پست‌ها و فیلم‌های آموزش رایگان زبان ترکی استانبولی به صورت آنلاین بهره‌مند شوید.

در کنار آموزش رایگان سایت میتوانید در کلاس‌ها نیز شرکت کنید. دوره آموزش زبان ترکی استانبولی آنلاین همانند دوره‌های حضوری شامل آموزش کامل گرامر، جملات، سؤال و جواب، فعل‌ها، کلمات کاربردی و ضروری روزمره است. شما این دوره را با چهار مهارت خواندن، نوشتن، شنیدن و صحبت کردن به زبان ترکی استانبولی در سطح عالی به پایان خواهید رساند.

یکی از مزیت‌های برگزاری کلاس زبان ترکی استانبولی آنلاین در مؤسسه زبان ایرانیان شناسایی تمامی چالش‌های غیر حضوری بودن کلاس‌ها است که توانسته است به بهترین نحو ممکن آن‌ها را پوشش دهد.

دریافت مشاوره و اجرای آزمون تعیین سطح برای حضور در کلاس‌ها برای تمامی افراد علاقه‌مند به شرکت در کلاس‌های آنلاین ترکی استانبولی در مؤسسه زبان ایرانیان فراهم شده است.

سوالات متداول

دورۀ آموزش آنلاین زبان ترکی استانبولی بزرگسالان در آموزشگاه زبان ایرانیان برای افرادی که 15 سال به بالا دارند مناسب است. کسانی که قصد دارند به کشور ترکیه مهاجرت کرده و در آنجا زندگی کنند، یا قصد ادامه تحصیل در این کشور در این کشور را دارند، با برای کار به این کشور می روند، لازم است که این دوره را بگذرانند. در این صورت آن ها می توانند به راحتی با دوستان ترکی زبان خود صحبت کنند و به راحتی به زندگی در این کشور ادامه دهند.

جهت ازاطلاع از هزینه های این دوره از ساعت 16-9 با شماره های 02126132159 – 02122810482 تماس بگیرید.

کلاسهای موسسه همه روز از ساعت ۸ صبح تا ۹ شب برگزار می گردد و اگر شما روز و ساعت پیشنهادی داشته باشید در همان روز و ساعت در لیست انتظار قرار میگیرید و دو هفته بعد از ثبت نام کلاس مورد نظرتان تشکیل خواهد شد

بعد از تماس اطلاعات لازم داده میشود و بعد از آن در صورت نیاز، تعیین سطح و ارزشیابی هم به صورت آنلاین خواهد بود.

این کلاسها در پلتفرم های مختلف که امکانات کلاس واقعی را دارا هستند و user friendly باشند برگزار میشود

• اینترنت با سرعت ۱۲۸ کیلو بیت
• یک صفحه نمایش که می تواند هر یک از موارد زیر باشد: گوشی تلفن همراه، تبلت، آیپد، کامپیوتر و لپ تاپ
• در صورت استفاده از کامپیوتر یا لپ تاپ می بایست از وب کم و هندزفری استفاده نمایید.
• استفاده از نرم افزار اسکایپ یا واتس اپ

ثبت‌نام در این دوره

نام و نام خانوادگی *
این فیلد را پر کنید
شماره تماس *
این فیلد را پر کنید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید