کلاس زبان ترکی استانبولی در تهران

برای درخواست مشاوره در مورد دوره های آموزشی ایرانیان با ما در ارتباط باشید.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
تماس با مرکز زبان ایرانیان

به دلایل مختلف، ممکن است نیاز به یادگیری و شرکت در کلاس زبان ترکی استانبولی داشته باشید. برای متقاضیان مهاجرت به کشور ترکیه، دانشجویانی که قصد تحصیل در این کشور را دارند، متقاضیان کار در ترکیه و حتی توریست‌هایی که یکی از شهرهای کشور ترکیه را برای مقصد گردشگری خود انتخاب کرده‌اند، یادگیری زبان ترکی استانبولی را ضروری‌ترین کارها است.

فارغ از هر علتی که باعث شده به دنبال کلاس آموزش زبان ترکی استانبولی باشید، کلاس‌های حضوری آموزش ترکی استانبولی در آموزشگاه زبان ایرانیان، بهترین فرصت برای یادگیری اصولی و در عین حال سریع و باکیفیت هستند.

آموزشگاه زبان ترکی استانبولی

در آموزشگاه زبان ایرانیان به عنوان برگزار کننده کلاس ترکی استانبولی در تهران، بهترین و استانداردترین کلاس ‌های آموزش زبان ترکی استانبولی به صورت حضوری و آموزش آنلاین زبان ترکی استانبولی برگزار می‌شوند و شما می‌توانید با شرکت در کلاس‌های این آموزشگاه، به شکل اصولی زبان جذاب و دوست داشتنی ترکی استانبولی را فرا بگیرید.

لازم به ذکر است که پس از سپری کردن دوره زبان ترکی استانبولی در آموزشگاه زبان ایرانیان، برای شرکت موفقیت آمیز در آزمون Tomer، آمادگی کافی پیدا خواهید کرد.

کلاس استانبولی

همین حالا به مشاوران ما در واتس‌اپ پیام دهید

09904876800

www.mziranian.com

 

دوره آموزش ترکی استانبولی چند ترم دارد؟

دوره آموزش زبان ترکی استانبولی در آموزشگاه زبان ایرانیان، به 6 ترم تقسیم بندی شده است. لازم به توضیح است که طبق روال همیشگی آموزشگاه‌های زبان، لازمه حضور و ثبت نام در هر یک از ترم‌ها، دریافت نمره قبولی در آزمون ترم قبلی می‌باشد. در واقع، بدون یادگیری کامل مباحث تدریس شده در یک ترم، پیشروی زبان آموز به ترم بعدی، ثمره آموزشی قابل توجهی نخواهد داشت.

کلاس آموزش استانبولی

کلاس آموزش ترکی استانبولی چند جلسه است؟

کلاس آموزش ترکی استانبولی

در آموزشگاه زبان ایرانیان، هر ترم از دوره آموزش زبان ترکی استانبولی، شامل 12 جلسه است. با توجه به این که هر یک از این جلسات برای یادگیری کامل و دقیق این زبان، کاملا هدف گذاری شده است، لازم است که زبان آموز تا حد امکان در تمام جلسات حضور پیدا کند و وقفه‌ای در فرایند آموزشی خود نداشته باشد.

سطوح مختلف کلاس ترکی از مبتدی تا پیشرفته

 سطح پایه

دو ترم از ترم‌های آموزش زبان ترکی استانبولی حضوری ، در سطح پایه برگزار می‌شود. همان طور که انتظار داریم این دو ترم، شامل مباحث پایه‌ای آموزش زبان ترکی استانبولی است و مکالمات اولیه و ضروریات را به خود اختصاص می‌دهد.

در سطح ابتدایی و پایه آموزش زبان ترکی استانبولی ، مکالمات روزمره و کلمات ترکی ساده این زبان خارجی تدریس می‌شود. همین طور تعاملات در مورد مکان‌های مختلف، در سطح پایه آموزش داده می‌شود.

کلاس زبان ترکی استانبولی

سطح متوسطه

دو ترم بعدی، سطح متوسطه دوره آموزش زبان ترکی استانبولی را در آموزشگاه زبان ایرانیان تشکیل می‌دهد. در این دو ترم از کلاس آموزش زبان ترکی استانبولی ،لغات و عبارات بیشتری آموزش داده می‌شود و زبان آموزان با پشت سر گذاشتن سطح متوسطه، تسلط بهتری به این زبان خارجی پیدا می‌کنند.

در سطح متوسطه، واژگان گسترده‌تر و همین طور جملات و عبارات بیشتری آموزش داده می‌شود و سطح تسلط زبان آموز به زبان ترکی استانبولی ارتقا می‌یابد.

سطح پیشرفته

سطح پیشرفته به عنوان آخرین سطح از دوره آموزش زبان ترکی استانبولی ارائه می‌شود و برای آن دسته از افرادی که قصد شرکت در آزمون Tomer یا آزمون‌های مشابه را دارند، طراحی شده است. این سطح شامل 2 ترم است که در آن‌ها زبان ترکی استانبولی به شکلی تخصصی تدریس می‌شود که درک مطالب طولانی و سخت و سنگین در زبان ترکی استانبولی را میسر می‌کند.

در سطح پیشرفته کلاس آموزش زبان ترکی استانبولی نیز متون طولانی‌تر، پیچیده‌تر و درک تخصصی‌تری از زبان ترکی استانبولی آموزش داده می‌شوند. مکالمه، درک متون، نگارش زبان ترکی استانبولی در سطح پیشرفته، در سطح بالاتری تدریس می‌شوند و زبان آموز بر این موارد مسلط خواهد شد.

کلاس آموزش زبان ترکی استانبولی

برای مشاوره رایگان در مورد دوره های آموزشی روی شماره کلیک کنید

تماس با مرکز زبان ایرانیان

ثبت نام کلاس ترکی استانبولی

برای ثبت نام کلاس ترکی استانبولی در آموزشگاه زبان ایرانیان به عنوان بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در تهران ، امکان مراجعه حضوری هر روزه از ساعت 8 صبح تا 9 شب وجود دارد و همین طور متقاضیان می‌توانند از طریق شماره تماس‌های 02122810482 و 02126132159 ، نسبت به کسب اطلاعات بیشتر اقدام کنند.

هزینه کلاس زبان ترکی استانبولی

هزینه کلاس زبان ترکی استانبولی بسته به دوره زمانی و همین طور ترم‌های مختلف، متفاوت خواهد بود. جهت کسب اطلاعات در خصوص هزینه کلاس زبان ترکی استانبولی با شماره‌های 02122810482 و 02126132159 تماس حاصل فرمایید.

کلاس زبان ترکی استانبولی

دوره ترکی استانبولی چقدر طول می‌ کشد؟

همان طور که در بالا نیز اشاره کردیم دوره حضوری ترکی استانبولی ، 6 ترم و هر ترم شامل 12 جلسه است.

منابع دوره آموزش زبان ترکی استانبولی

اصلی‌ترین کتاب آموزش زبان ترکی استانبولی در آموزشگاه زبان ترکی استانبولی ایرانیان، سری کتاب‌های Hitit است. البته در صورت نیاز کتاب‌های تکمیلی در کلاس، کتاب‌های دیگری نیز برای آموزش زبان ترکی استانبولی توسط اساتید معرفی خواهند شد.

تعیین سطح ترکی استانبولی چطور انجام می‌شود؟

جهت ارزیابی و تعیین سطح کلاس ترکی با آموزشگاه تماس بگیرید تا با پرداخت اندک هزینه، پس از هماهنگی روز و ساعت به صورت آنلاین یا حضوری تعیین سطح بشید.

اساتید کلاس زبان ترکی استانبولی

در آموزشگاه زبان ترکی استانبولی ایرانیان، باتجربه ‌ترین و بهترین اساتید برای کلاس آموزش زبان ترکی استانبولی برای تدریس مشغول فعالیت هستند و ایده آل‌ترین شرایط آموزشی برای متقاضیان فراهم است.

به این شکل زبان آموزان در هر یک از سطوح پایه، متوسطه و پیشرفته، امکان یادگیری عالی و بهینه زبان ترکی استانبولی را خواهند داشت.

سوالات متداول

دوره‌های ترکی استانبولی مناسبی افرادی است که قصد سفر یا مهاجرت به کشور همسایه‌مان ترکیه دارند.

جهت ازاطلاع از هزینه های این دوره از ساعت 16-9 با شماره های 02126132159 – 02122810482 تماس بگیرید.

کلاسهای موسسه همه روز از ساعت ۸ صبح تا ۹ شب برگزار می گردد و اگر شما روز و ساعت پیشنهادی داشته باشید در همان روز و ساعت در لیست انتظار قرار میگیرید و دو هفته بعد از ثبت نام کلاس مورد نظرتان تشکیل خواهد شد

بعد از تماس اطلاعات لازم داده میشود و بعد از آن در صورت نیاز، تعیین سطح و ارزشیابی هم به صورت آنلاین خواهد بود.

این کلاسها در پلتفرم های مختلف که امکانات کلاس واقعی را دارا هستند و user friendly باشند برگزار میشود

• اینترنت با سرعت ۱۲۸ کیلو بیت
• یک صفحه نمایش که می تواند هر یک از موارد زیر باشد: گوشی تلفن همراه، تبلت، آیپد، کامپیوتر و لپ تاپ
• در صورت استفاده از کامپیوتر یا لپ تاپ می بایست از وب کم و هندزفری استفاده نمایید.
• استفاده از نرم افزار اسکایپ یا واتس اپ

ثبت‌نام در این دوره

نام و نام خانوادگی *
این فیلد را پر کنید
شماره تماس *
این فیلد را پر کنید
 • نگین

  سلام
  هزینه آموزش زبان ترکی استانبولی رو کدوم بخش از سایت زدید؟

  پاسخ
  • Admin

   نگین عزیز سلام
   جهت کسب اطلاعات در خصوص هزینه کلاس زبان ترکی استانبولی با شماره‌های 02122810482 و 02126132159 تماس حاصل فرمایید.

 • سعادت

  بدون شک بهترین آموزشگاه ترکی استانبولی در تهران هستید دست مریزاد

  پاسخ
 • دانیال

  كلاس زبان تركي استانبولي در تهران به خوبی شما کم پیدا میشه
  استاداتون بی نظیرن

  پاسخ
 • حسام

  سلام
  من دنبال یه آموزشگاه زبان ترکی در تهران هستم که سریع زبان رو یاد بگیرم و مهاجرت کنم. آیا کسی تو این موسسه تجربه شرکت در این موسسه زبان ترکی استانبولی داره که با من به اشتراک بذاره؟

  پاسخ
 • آنیل

  سلام و درود
  ببخشید معذرت میخوام کلاس زبان ترکی در تهران خیلی سخته میخواستم بدونم کلاس زبان استانبولی تو آموزشگاه شما به چه صورت و با چه هزینه ای برگذار میشه؟

  پاسخ
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید