شما در این صفحه با صفر تا صد نحوه برگزاری دوه آنلاین ttc در آموزشگاه زبان ایرانیان آشنا خواهید شد. جهت مشاوره رایگاه از طریق فرم زیر اقدام کنید.

برای درخواست مشاوره در مورد دوره های آموزشی ایرانیان با ما در ارتباط باشید.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
تماس با مرکز زبان ایرانیان

دوره آنلاین ttc

دوره ttc از سری دوره‌های آماده‌سازی افراد برای تدریس زبان انگلیسی است. شرط ورود به این کلاس‌های آنلاین ttc برخورداری از سطح خوب زبان انگلیسی برای مراجعه‌کنندگان است. مؤسسه زبان ایرانیان یکی از برگزارکنندگان دوره آنلاین ttc است که در پایان به دانش آموختگان مدرک مورد تأیید وزارت آموزش‌وپرورش را اعطا می‌نماید.

افراد با حضور در دوره‌های آنلاین ttc تمامی اصول و مبانی لازم برای تدریس زبان انگلیسی مانند چگونگی شروع کلاس، داشتن تدریس خلاقانه، برقراری ارتباط با زبان‌آموزان، شیوه‌های مدیریت کلاس و شناخت تفاوت آموزشی متناسب با هر رده سنی را آموزش می‌بینند.

دوره ttc آنلاین (Teacher Training Course) با تکیه بر آخرین متدهای آموزش زبان انگلیسی در دنیا، تدوین و اجرا می‌گردد. هر دانشجو حداقل یک جلسه دمو و تدریس آزمایشی خواهد داشت و بر اساس کار کلاسی و ارائه در تمرین تدریس، می‌تواند مدرک دوره با تایید وزارت آموزش و پرورش را دریافت کند.

از دانش آموختگان برتر هر دوره با صلاحدید مدیریت آموزشگاه، برای شروع به تدریس دعوت به عمل خواهد آمد. هزینه دوره آنلاین ttc بسته به عوامل مختلف می‌تواند متفاوت باشد. ولی ما در آموزشگاه زبان ایرانیان این اطمینان خاطر را به شما می‌دهیم که با حداقل هزینه، به متخصصان مجربی در زمینه تدریس تبدیل خواهید شد.

همین حالا به مشاوران ما در واتس‌اپ پیام دهید

09904876800

www.mziranian.com

 

کلاس آنلاین ttc

در طول برگزاری کلاس آنلاین ttc هر زبان‌آموز حداقل یک بار با برگزاری جلسه Demo در شرایط تدریس واقعی و ارائه مهارت‌های لازم قرار داده می‌شود. اجرای نمادین کلاس درس به منظور شناخت توانایی‌ها و کاهش استرس زبان‌آموز انجام می‌گردد.

در پایان هر دانشجو با دریافت مدرک معتبر، می‌تواند مشغول به کار شود. در برخی موارد با صلاحدید و طبق نظر مدیریت آموزشگاه، از دانشجویان مورد قبول با سطح توانایی بالا در مؤسسه زبان ایرانیان دعوت به همکاری می‌شوند.

با توجه به برگزاری دوره ttc آنلاین در این مؤسسه شما می‌توانید تمامی موارد مرتبط با نحوه مدیریت و برگزاری کلاس‌های آنلاین را نیز فرا بگیرید.

دوره-تربیت-مدرس-زبان-انگلیسی

تئوری

منابع

جزوات تالیفی موسسه ایرانیان

 تعداد جلسات

8-10 جلسه

دوره-تدریس-زبان-انگلیسی-به-کودکان

Observe

منابع

جزوات تالیفی موسسه ایرانیان

 تعداد جلسات

4 جلسه

دوره-آموزش-تدریس-زبان-انگلیسی

exam

منابع

جزوات تالیفی موسسه ایرانیان

 تعداد جلسات

1

برای مشاوره رایگان در مورد دوره های آموزشی روی شماره کلیک کنید

تماس با مرکز زبان ایرانیان

دوره ttc کودکان آنلاین

دوره تربیت مدرس زبان انگلیسی کودکان در این آموزشگاه با روش MSM مطابق با استاندارد‌های روز دنیا جهت تدریس زبان انگلیسی به کودکان، برگزار می‌شود.

روش MSM یکی از جدیدترین شیوه‌های تدریس زبان به کودکان است. در این روش آموزش کلمه به کلمه، همراه با موسیقی و بازی با هدف ایجاد انگیزه در کودکان به کار گرفته می‌شود.

دوره ttc کودکان آنلاین برای افراد آشنا به زبان انگلیسی و علاقه‌مند به کار با بچه‌ها برگزار می‌شود. شیوه‌های نوین تدریس به کودکان در رده‌های سنی متفاوت در این مؤسسه در دوره‌های ttc کودکان آنلاین و حضوری ارائه می‌شود.

در دوره ttc کودکان آنلاین چه می‌آموزید؟

مدیریت و طراحی کلاس

تدریس با اعتماد به نفس

برخورد صحیح و درست با اشتباهات دانش آموز

تدریس لغات و گرامر و تلفظ صحیح کلمات

ثبت نام کلاس‌ آنلاین ttc

کلاس‌ آنلاین TTC در این مؤسسه هر روز از ساعت 8 صبح الی 9 شب برگزار می‌شود. شما می‌توانید با امکان اتصال آنلاین و برگزاری کلاس به صورت غیر‌حضوری ساعت و روز پیشنهادی خود را ارائه دهید تا با قرار گرفتن در لیست انتظار پس از دو هفته، ثبت‌نام شما انجام و کلاس مورد نظرتان برگزار شود.

با توجه به حضور سوپروایزر‌های مؤسسه، به صورت تمام وقت، شما می‌توانید همه روزه برای مشاوره رایگان و یا تعیین سطح با موسسه در تماس باشید. این آزمون ورودی به صورت شفاهی انجام می‌گردد و در صورت قبولی و کسب امتیاز لازم می‌توانید برای ثبت نام در دوره اقدام کنید.

ثبت-نام-کلاس-TTC
هزینه کلاس TTC

هزینه کلاس‌های آنلاین ttc

این اطمینان را به شما می‌دهیم که با پرداخت حداقل میزان هزینه دوره‌های آنلاین ttc می‌توانید به یک مدرس با تجربه در زمینه تدریس زبان انگلیسی دست یابید.

به منظور کسب اطلاع از هزینه‌ها می‌توانید با شماره‌های مؤسسه (02126132159 – 02122810482) از ساعت 9 الی 16 تماس حاصل نمایید. و یا از طریق راه‌های ارتباطی موجود در همین صفحه با کارشناسان ما ارتباط بگیرید.

همین حالا به مشاوران ما در واتس‌اپ پیام دهید

09904876800

www.mziranian.com

 

شرط ورود به کلاس آنلاین ttc

برای شرکت در کلاس ttc آنلاین و یا دوره مربیگری زبان کودک باید سطح زبان شما در سطحی باشد که بتوانید به صورت روان، بدون اشکال گرامری و با دامنه‌ای وسیع از واژگان با دیگران به زبان انگلیسی ارتباط برقرار کنید. در واقع داشتن سطح پیشرفته زبان انگلیسی برای متقاضیان این دوره یکی از ملزومات است.

علاوه بر این افرادی که علاقه به تدریس داشته باشند و بتوانند به آسانی با تمامی رده‌های سنی مانند کودکان، خردسالان، نوجوانان تا بزرگسالان ارتباط برقرار نمایند می‌توانند برای شرکت در دوره تی تی سی آنلاین گزینه مناسبی باشند.

قابل ذکر است در صورت ارائه مدرک معتبر TOEFL یا IELTS به مؤسسه شما می‌توانید بدون نیاز به شرکت در آزمون تعیین سطح، وارد دوره‌ها شده و از امکانات و خدمات آموزشگاه زبان ایرانیان استفاده نمایید.

با توجه به تمامی مطالب عنوان شده، برای شرکت در کلاس‌های آنلاین ttc ، شرایطی لازم و ضروری است. این شرایط عبارتند از:

 • شرکت در آزمون تعیین سطح به صورت آنلاین یا حضوری
 • ارائه کارت شناسایی و مدرک معتبر
 • پر کردن فرم ثبت نام مؤسسه
 • انتخاب روز و ساعت متناسب با شرایط
 • پرداخت شهریه دوره
کلاس تربیتت مدرس زبان انگلیسی

توانایی شما بعد از گذراندن دوره های ttc

در دوره ttc آنلاین به مدرسین آموزش خواهیم داد چگونه لغات را درمتن و موقعیت به شکل کاربردی به زبان آموزان آموزش دهند.

در این دوره مدرسین آموزش می‌بینند که چگونه نکات دستوری را به طور غیر مستقیم و از طریق ایجاد موقعیت به طور ناخودآگاه به زبان آموز آموزش دهند بدون اینکه فرمولی برای آن داشته باشند و این دقیقاً شیوه فراگیری زبان مادری است.

در این روش به مدرسین آموزش داده می شود که چگونه مهارت شنیداری – که کمک می کند زبان آموز دانش پایه زبان خود را تقویت کند- را تدریس نمایند. این آموزش از طریق تکنیک های ارائه تمرینات شفاهی به صورت بازگو کردن متن شنیده یا خوانده شده، حدس زدن، توصیف تصویر ،مقایسه بین دو یا چند تصویر و غیره صورت می گیرد.

تقویت مهارت خواندن و نوشتن با خواندن جملات کوتاه و آموزش تکنیک های بالا بردن توانایی درک مطلب از طریق آموزش خواندن متن برای دریافت مفهوم کلی skim و وارسی متنscan به منظور دنبال اطلاعات خاص گشتن انجام می شود. کلیه این تکنیک ها در دوره تربیت مدرس موسسه زبان ایرانیان آموزش داده خواهد شد. مهمترین تکنیک ها آموزش تهیه لیست واژگان و بازنویسی متن خوانده شده است.

از آنجایی که زبان‌آموزان دوره ttc برای آموزش تدریس بایستی در کلاس خود احساس امنیت و آرامش داشته باشند و با اعتماد به نفس صحبت کنند  لازم است مدرس با تکنیک صحیح اصلاح اشتباهات زبان آموز آشنا باشد تا ناخواسته با ایراد گرفتن از او و متوقف کردن او در صحبت کردن علاقه و اشتیاق او به یادگیری را از بین نبرد. ما در دوره تربیت مدرس کاملاً مدرسین را با این تکنیک ها آشنا می نماییم.

با شرکت در دوره آموزش ttc مؤسسه زبان ایرانیان با نحوه تعیین اهداف آموزشی، شروع کلاس، ایجاد انگیزه در بین زبان‌آموزان، بازخورد تدریس، ارائه تمرین و … آشنا می‌شوید. در حالت کلی مدیریت و برنامه‌ریزی برای اجرای یک جلسه آموزشی کامل و بدون نقص را فرا خواهید گرفت.

شما در دوره تربیت مدرس زبان انگلیسی با پرداخت مبلغی ناچیز جهت هزینه دوره های ttc به مدرسانی حرفه ای تبدیل می‌شوید و کلاس خود را بی هیچ نقصی مدیریت خواهید کرد.

دوره تی تی سی آنلاین

با ثبت نام کلاس آنلاین ttc می‌توانید با کسب مهارت و تکنیک‌های به روز یک شغل ایده‌آل برای خود داشته باشید.

ذکر این نکته حائز اهمیت است که هر فردی که دانش بالایی در زمینه زبان انگلیسی داشته باشد لزوماً معلم بهتری نمی‌تواند باشد. شاید شما هم در طول زندگی خود با اساتیدی مواجه شده باشید که با توجه به مدرک تحصیلی بالایی که دارند اما بازدهی مناسبی از کلاس‌های خود ندارند و نمی‌توانند مطلب را برای زبان‌آموز به خوبی آموزش دهند.

در نتیجه نحوه انتقال مطلب، برقراری ارتباط با زبان‌آموز، شناخت روحیات افراد، مدیریت کلاسداری و … در درجه اول برگزاری یک کلاس بدون نقص قرار می‌گیرد.

داشتن مهارت برقراری ارتباط کلامی با زبان‌آموزان و انتقال مفاهیم آموزشی به درستی و به زبان ساده و جذاب یک مهارت جدای از میزان دانش زبانی شما است که ما در مؤسسه زبان ایرانیان تمامی این تکنیک‌ها را با برگزاری دوره آنلاین ttc زبان انگلیسی در اختیار شما قرار می‌دهیم.

برای درخواست مشاوره در مورد دوره های آموزشی ایرانیان با ما در ارتباط باشید.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
تماس با مرکز زبان ایرانیان

ویژگی‌های دوره آنلاین ttc زبان ایرانیان

 • در کلاس آنلاین تربیت مدرس زبان مؤسسه زبان ایرانیان از متد و منابع آموزشی به روز دنیا استفاده می‌شود.
 • اساتید با سابقه فعالیت بیش از 8 سال در این مؤسسه، بسیار مسلط و آگاه به تکنیک‌های نوین آموزش زبان، تدریس این دوره را بر عهده دارند.
 • امکان تعیین سطح و برگزاری آزمون به صورت آنلاین برای شاغلین و کسانی که دارای مشکل بعد مسافتی هستند نیز قابل اجرا است.
 • کلاس‌ها بر اساس نیاز شما، مطابق با روز و ساعت پیشنهادی شما پس از بررسی قابلیت اجرا دارند.
 • این دوره برای افرادی که دارای مدرک زبان معتبر هستند مناسب است.
ویژگی های کلاس تربیت مدرس

آیا به شرکت‌کنندگان در این دوره ttc آنلاین مدرک داده می‌شود؟

باید گفت: بله، مدرک معتبر با تأییدیه از وزارت آموزش‌وپرورش به تمامی افراد قبول شده در آزمون دوره ارائه خواهد شد.

در واقع عملکرد زبان‌آموزان توسط مدیر آموزشگاه رصد شده و تمامی فعالیت‌های شما در طول برگزاری دوره ttc آنلاین مورد ارزیابی قرار گرفته می‌شود. در نهایت با توجه به Demo پایانی شما و نمره کسب شده در آزمون تعیین سطح ابتدایی شما ” مدرک ttc ” و گواهی شرکت در دوره آنلاین ttc از طرف مؤسسه ارائه می‌شود.

استفاده از تکنیک‌های نوین آموزشی، عملکرد مناسب در کلاس، نحوه تدریس، ایجاد انگیزه، ارزیابی پایانی از زبان‌آموزان در کلاس تدریس فرضی از جمله پارامتر‌های لازم برای کسب امتیاز لازم هستند. مدرک ttc ارائه شده از آموزشگاه زبان ایرانیان مورد پذیرش سایر مؤسسات و زیر نظر آموزش و پرورش است.

سوالات متداول

این دوره مناسب زبان آموزانی است که مدارک معتبر زبان را گرفته اند و به دنبال تدریس و کسب تجربه در زمینه تدریس زبان انگلیسی هستند.

جهت ازاطلاع از هزینه های این دوره از ساعت 16-9 با شماره های 02126132159 – 02122810482 تماس بگیرید.

کلاسهای موسسه همه روز از ساعت ۸ صبح تا ۹ شب برگزار می گردد و اگر شما روز و ساعت پیشنهادی داشته باشید در همان روز و ساعت در لیست انتظار قرار میگیرید و دو هفته بعد از ثبت نام کلاس مورد نظرتان تشکیل خواهد شد

بعد از تماس اطلاعات لازم داده میشود و بعد از آن در صورت نیاز، تعیین سطح و ارزشیابی هم به صورت آنلاین خواهد بود.

این کلاسها در پلتفرم های مختلف که امکانات کلاس واقعی را دارا هستند و user friendly باشند برگزار میشود

• اینترنت با سرعت ۱۲۸ کیلو بیت
• یک صفحه نمایش که می تواند هر یک از موارد زیر باشد: گوشی تلفن همراه، تبلت، آیپد، کامپیوتر و لپ تاپ
• در صورت استفاده از کامپیوتر یا لپ تاپ می بایست از وب کم و هندزفری استفاده نمایید.
• استفاده از نرم افزار اسکایپ یا واتس اپ

ثبت‌نام در این دوره

نام و نام خانوادگی *
این فیلد را پر کنید
شماره تماس *
این فیلد را پر کنید
 • نسیم

  سلام تاریخ شروع کلاس هارو از کجا میشه دید؟

  پاسخ
  • admin

   سلام نسیم عزیز
   لطفا با آموزشگاه تماس بگیرید تا دقیقتر در مورد برگزاری دوره تی تی سی آنلاین راهنمایی‌تون کنن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید