شما در این صفحه به طور کامل با آموزش آنلاین زبان انگلیسی در مرکز زبان ایرانیان آشنا خواهید شد.

جهت مشاوره یا تعیین سطح رایگان با شماره های با شماره‌های ۲۶۱۳۲۱۵۹ – ۲۲۸۱۰۴۸۲ تماس بگیرید

موسسه زبان ایرانیان یکی از معتبرترین مجریان آموزش آنلاین زبان و دوره های زبان انگلیسی است که کلاس‌های خود را مطابق با استانداردهای بین المللی برگزارمی‌کند. دوره آموزشی زبان انگلیسی در این آموزشگاه برای تمام رده های سنی از کودکان تا بزرگسالان را شامل می‌شود. از طرفی تمامی این دوره‌ها در 2 حالت ترمیک و فشرده از سطوح مبتدی تا پیشرفته را پوشش می‌دهد.

این موسسه همچنین مفتخر است در کنار برگزاری دوره آموزش زبان انگلیسی به زبان آموزان گرامی، خدمات مشاوره و تعیین سطح رایگان ارائه کند. همچنین در مرکز آموزش زبان ایرانیان ، دوره های آیلتس ، دوره تافل و دوره CELPIP مطابق با ساختارهای تعریف شده و استاندارد درحال برگزاری است. در این آموزشگاه، رده سنی کودکان و نوجوانان به دو گروه سنی زیر 3 تا 6 سال و 7 تا 12 سال تقسیم می‌شود. در این دوره های آموزشی زبان انگلیسی کودکان و نوجوانان، منابع آموزشی اصلی friends و family and friends هستند. اما در دوره انگلیسی بزرگسالان که در مجموع 6 دوره و سطح آموزش زبان انگلیسی وجود دارد منابع مختلفی تدریس می‌شود.

دوره ترمیک زبان انگلیسی

دوره ترمیک زبان انگلیسی یکی دیگر از انواع آموزش آنلاین زبان انگلیسی است. دوره ترمیک زبان انگلیسی، به صورت گروهی با ظرفیت 5 الی 6 نفر جهت یادگیری بیشتر برگزار می‌شود.

دوره‌های ترمیک کلاس آنلاین انگلیسی بر اساس برنامه‌ریزی‌های کارشناسان برگزار می‌شوند و مدت زمان هر ترم حدود سه ماه است. کتاب انتخاب شده، در طول این یک ترم تقسیم بندی و با یک برنامه هدفمند تدریس می‌شود.

کلاس گروهی آموزش آنلاین زبان انگلیسی مزایا و معایب خاص خودش را دارد. از جهاتی به دلیل تعامل و مکالمه با تعداد بیشتری از افراد حاضر در کلاس منجر به یادگیری بیشتر زبان می گردد.

آموزش-آنلاین-گروهی-زبان-انگلیسی
آموزش-آنلاین-فشرده-زبان-انگلیسی

دوره فشرده زبان انگلیسی

هستند کسانی که دوست دارند در مدت کوتاهی زبان انگلیسی را بیاموزند یا در زمان کوتاهی قصد مهاجرت دارند و باید به انگلیسی مسلط شوند.

حتی ممکن است فردی شغل مناسبی یافته باشد؛ ولی تنها مشکل او  زبان انگلیسی باشد چرا‌که شرط پذیرش در آن کار تسلط به انگلیسی است.

در این شرایط افراد می‌توانند، دوره‌های فشرده زبان انگلیسی آنلاین را انتخاب کنند و با کمک اساتید مجرب، در کوتاه‌ترین زمان ممکن به اهداف خود برسند.

اساتید دوره فشرده آنلاین زبان انگلیسی، در تلاش هستند تا بتوانند با بهره گیری از بهترین متدهای روز دنیا، زبان‌آموز خود را در مدت زمان بسیار کوتاه به بهترین درجه برسانند.

دوره خصوصی زبان انگلیسی

در دوره خصوصی زبان انگلیسی یکی از انواع آموزش آنلاین زبان انگلیسی، تنها تعامل، بین یک زبان‌آموز و استاد است. آموزش به طور کامل اختصاصی است و زمان و روز برگزاری توسط زبان‌آموز تعیین می‌شود.

اگر شما جزء افرادی هستید که در طول هفته مشغله‌های مختلف دارید ولی به شرکت در دوره آموزش زبان انگلیسی نیز علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم از دوره خصوصی آنلاین زبان انگلیسی استفاده کنید و با برنامه‌ریزی زمان آموزش توسط خودتان، از تایم‌های آزاد خود با آموزش انگلیسی لذت ببرید.

عده‌ای از افراد نیز از حضور دیگر افراد در کلاس‌ها خرسند نمی‌شود و به همین سبب از کلاس‌ زبان آنلاین خصوصی استفاده می‌کنند. مسئله مهم این است که تصمیم با شما است؛ زیرا موانع برای آموزش زبان انگلیسی کم شده است.

دوره-خصوصی-زبان-انگلیسی1

آموزش آنلاین زبان انگلیسی چه سطوحی از زبان را در بر می‌گیرد

زبان‌های اروپایی بر اساس یک چهارچوب یکسان و مشترک سطح بندی می‌شوند. زبان انگلیسی نیز یکی از همین زبان‌های اروپایی است و از این سطح بندی پیروی می‌کند.  به این سطح بندی یا به این چهارچوب مشترک، چهارچوب مشترک اروپایی گفته می‌شود. بر اساس همین چهارچوب مشترک اروپایی، شش سطح برای هر زبان تعریف شده است. این سطوح از ابتدایی‌ترین سطح تا حرفه‌ای‌ترین سطح را پوشش می‌دهند. آموزش آنلاین زبان انگلیسی نیز ازین قائده مستثنی نیست.

 B1 یا intermediate

در این سطح از آموزش آنلاین زبان انگلیسی، فرد می‌تواند موضوعاتی مثل خانواده، کار و مدرسه را به آسانی پوشش دهد.

فرد موضوعاتی شخصی را در این سطح به خوبی بیان می‌کند و صحبت‌های روزمره برای او سخت نیست. توانایی بیان تجربیات، رؤیاها، گرایش‌ها و ایده‌های شخصی، از ویژگی‌های این سطح است.

 A2 یا elementary

در این سطح از کلاس آنلاین زبان انگلیسی فرد می‌تواند مسائل و موضوعات مرتبط با خانواده، استخدام و خرید را متوجه شود و درک کند.

در این بخش نیز افراد به صورت ساده ارتباط برقرار می‌کنند و از کلمات و اصطلاحات پیچیده استفاده نمی‌کنند.
بیان زبان‌آموز در این سطح یک بیان ساده است.

 A1 یا starter

در این سطح از دوره آنلاین زبان انگلیسی، اساتید سعی می‌کنند تا زبان‌آموز را با زبان انگلیسی و لغات ابتدایی آن آشنا کنند.

در این سطح، زبان‌آموز این قابلیت را پیدا می‌کند تا حدودا مطالب انگلیسی را متوجه شود و برای برقراری ارتباط از کلمات ساده استفاده کند. اغلب بحث‌های موجود در این سطح، اطلاعات شخصی است.

 C2 یا proficiency

آخرین سطح در دوره زبان انگلیسی این سطح است و در این سطح، فرد بسیار حرفه‌ای صحبت می‌کند.

خواندن و نوشتن برای فرد راحت است و زبان انگلیسی برای او پیچیدگی ندارد. در این سطح از آموزش آنلاین زبان انگلیسی فرد کاملا به زبان انگلیسی تسلط کامل پیدا می کند.

 C1 یا advanced

تسلط بر لغات در این سطح از دوره زبان انگلیسی بسیار گسترده و مکالمات روان‌تر می‌شوند.

بیان نظرات در این سطح برای فرد سخت نیست و نیازی به تفکر ندارد. در این کلاس زبان انگلیسی فرد کم کم به سوی تظلط به زبان انگلیسی حرکت می کند.

 B2 یا upper intermediate

در این سطح از آموزش آنلاین انگلیسی کم‌کم درک فرد از زبان انگلیسی گسترده‌تر می‌شود و فرد می‌تواند ایده اصلی از یک متن پیچیده را درک کند.

ارتباط برقرار کردن با افراد نیز در این سطح برای زبان‌آموز راحت و ساده است. در این سطح از دوره زبان انگلیسی، افراد می‌توانند حتی وارد جزئیات شوند و به موضوعات مختلف بپردازند.

انواع دوره های آموزش زبان انگلیسی در مرکز زبان ایرانیان

دوره آموزش زبان کودکان

دوره آموزش زبان انگلیسی به کودکان

دوره آموزش زبان کودکان در آموزشگاه زبان ایرانیان از رده سنی سه سال تا 10 سال درحال برگزاری است این دوره شامل مدرسه زبان و دوره های ترمیک برای دو رده سنی است.

کلاس آنلاین زبان انگلیسی

آموزش آنلاین زبان انگلیسی

دوره های زبان انگلیسی در آموزشگاه زبان ایرانیان در رده سنی بزرگسال به صورت ترمیک و فشرده و با توجه به شرایط زبان آموزان برای حضور در کلاس به دو شکل آنلاین (مجازی) و حضوری برگزار میگردد.

دوره تربیت مدرس زبان انگلیسی TTC

دوره-TTC

دوره ttc آنلاین از جمله دوره های زبان انگلیسی باارزش در آموزشگاه زبان ایرانیان است که با تکیه بر آخرین متدهای آموزش زبان انگلیسی در دنیا، تدوین و اجرا می گردد. از دانش آموختگان برتر هر دوره با صلاحدید مدیریت آموزشگاه، برای شروع به تدریس دعوت به عمل خواهد آمد.

آموزش آنلاین مکالمه زبان

کلاس مکالمه زبان انگلیسی

آموزش انلاین مکالمه انگلیسی یک خبر خوب برای کسانی است که به هر دلیلی امکان آموزش مکالمه زبان انگلیسی همراه با تمرین و انجام تکالیف وابسته به کتاب را ندارند، لذا از این پس می‌توانید در یکی از از پرکاربردترین کلاس زبان انگلیسی شرکت کنید و مکالمه خود را تقویت کنید.

کلاس آیلتس

کلاس آیلتس

یکی از مهمترین دوره های زبان انگلیسی به منظور اشتغال یا تحصیل، دوره آیلتس است. هدف اصلی از برگزاری دوره آیلتس، آمادگی زبان‌آموزان برای شرکت در آزمون آیلتس است. در این دوره مهارت‌هایی به زبان‌آموزان آموزش داده می‌شوند که آنها بتوانند بهترین نمره را در این آزمون کسب کنند.

دوره آمادگی آزمون سلپیپ

دوره-آمادگی-آزمون-سلپیپ

معیار اصلی پذیرش افراد برای مهاجرت به کشورهایی مانند کانادا تسلط آنها بر زبان انگلیسی است. یکی از معیارهای اصلی و شاخص برای افرادی که می‌خواهند به کشور کانادا مهاجرت کنند این است که بتوانند در آزمون سلپیپ موفق شوند. هدف از برگزاری دوره سلپیپ، آمادگی زبان آموزان برای شرکت در آزمون سلپیپ است.

دوره تافل

کلاس آیلتس

در مؤسسه آموزشی ایرانیان کلاس‌ آنلاین تافل موازی با کلاس حضوری تافل برای زبان‌آموزان برگزار می‌شود و آنها می‌توانند به صورت کاملاً اختیاری با توجه به تایم آزاد خود نوع کلاس و ساعت و روز کلاس‌ها را انتخاب کنند.

میتونم بگم تنها دوره ای بود که من باهاش تونستم به ترسم غلبه کنم و زبان رو خیلی خوب یاد بگیرم

یاسین

من در دوره های زبان بزرگسال این موسسه شرکت کردم.
به شدت برای من مفید بود. برخلافتجربه بدی که از دوره های آنلاین قبلی داشتم این دوره ذهنیت من رو در مورد دوره انلاین تغییر داد.

ممنون ازتون

زهرا
دیجیتال مارکتر

پسر من در دوره های کودک آموزشگاه ایرانیان داره دوره های زبان رو میگذرونه
علاوه بر آموز مفید علاقه اون به یادگیری زیاد شده
ازون گذشته تعداد کم بچه ها در کلاس باعث شده مدرس توجه کافی به همه کودکان رو داشته باشه

یکتا
معلم