آموزش زبان فرانسه آنلاین و کلاس زبان فرانسه حضوری

شما در این مطلب با صفر تا صد کلاس فرانسه آنلاین و حضوری در آموزشگاه زبان ایرانیان آشنا خواهید شد:

همین حالا به مشاوران ما در واتس‌اپ پیام دهید

09904876800

www.mziranian.com

 

شاید این سوال که چرا باید زبان فرانسوی را یاد بگیرید؟ ذهن شما را به خود مشغول کرده باشد. متاسفانه امروزه اکثر افراد به زبان مادری خود اکتفا کرده و تلاشی برای یادگیری زبان های دیگر نمی‌کنند.

باید بدانید که برای پیشرفت دو چندان و طی کردن پله های ترقی، تکیه کردن به یک زبان، آن هم زبان مادری کافی نیست. با فرا گرفتن زبان های دیگری از جمله انگلیسی، فرانسه و … می توانید گستره کاری و تحصیل خود را وسیع‌تر کنید و در سطح بین المللی نیز فعالیت داشته باشید.

زبان فرانسه یکی از محبوب‌ترین و پر طرفدارترین زبان های دنیا است و یادگیری آن به شما این شانس را می‌دهد که بتوانید در 50 قاره جهان زندگی کنید، به تحصیل بپردازید و یا مشغول به کار شوید، چرا که زبان فرانسوی یک زبان رسمی و تجاری است و همچنین ششمین زبان از نظر گستردگی در جهان است.

علاوه بر این موارد، ثابت شده است که یادگیری زبان های مختلف در تقویت ذهن شما نیز بسیار مؤثر است. موسسه زبان ایرانیان بهترین آموزشگاه آنلاین زبان فرصتی را برای شما به وجود آورده که پس از تعیین سطح زبان فرانسه بتوانید به صورت غیر حضوری و آنلاین به آموزش این زبان شیرین بپردازید. در ادامه این مطلب با ارائه نکات حائز اهمیتی دربارۀ این مؤسسه با ما همراه باشید.

آموزش آنلاین زبان فرانسه

بهترین آموزش آنلاین زبان فرانسه بدون شک در آموزشگاه زبان ایرانیان، بهترین موسسه زبان در شمال تهران نیاوران برگزار می‌گردد. اگر شما به هر دلیلی مثل شاغل بودن و یا مشغله زیاد، شرایط شرکت در دوره های حضوری زبان فرانسه را ندارید می‌توانید در دوره های غیرحضوری که به صورت آنلاین برگزار می‌شود، شرکت کنید.

با بالا بودن کیفیت آموزش آنلاین در مؤسسه زبان ایرانیان، بسیاری از افراد خواهان شرکت در دوره آموزش مجازی فرانسه هستند. تعیین سطح زبان فرانسه نیز در این آموزشگاه به صورت آنلاین قابل برگزاری است.

در این آموزش مجازی بعد از  تعیین سطح، با تهیه منابعی که توسط اساتید تعیین می‌شود، به طور کامل زبان فرانسوی را فرا می‌گیرید. دوره های آموزش زبان فرانسه online به نحوی برگزار می‌گردد که پس از اتمام دوره، شما مهارت خوبی در خواندن، نوشتن، شنیدن و صحبت کردن به زبان فرانسه را خواهید داشت.

یکی از مزایای این روش این است که شما می‌توانید درهر نقطه از دنیا که هستید در این دوره ها شرکت کنید. وجود امکانات بسیار بالا برای ایجاد تصویر و صدای واضح می‌تواند در کیفیت آموزشی بسیار تأثیرگذار است. وقتی قرار است زبان فرانسه را به صورت غیرحضوری و آنلاین آموزش ببینید باید فایل های با کیفیتی در اختیارتان قرار بگیرد تا کیفیت آموزش و به تبع آن سرعت فراگیری شما افزایش یابد.

برای شرکت در دوره های آنلاین زبان فرانسه فقط نیاز به اینترنت و یک سیستم و یا موبایل هوشمند دارید. این دوره ها به صورت چند ترم در سطوح متفاوت که معمولاً هر ترم شامل 12 جلسه کلاس آنلاین برای بزرگسالان برگزار می‌شود. در این دوره ها کتاب های پیشنهاد شده اساتید و همچینین مؤسسه، تدریس می‌شود.

این آموزش تا اندازه ای کامل و جامع است که می‌تواند برای مهاجرت شما نیز مفید باشد. بعد از اتمام این دوره ها شما آمادگی شرکت در آزمون های DELF، TCF، TEF را خواهید داشت.

همین حالا به مشاوران ما در واتس‌اپ پیام دهید

09904876800

www.mziranian.com

 

دوره آنلاین آموزش زبان فرانسه

دوره های آنلاین آموزش زبان فرانسه بزرگسالان در این موسسه فقط به صورت خصوصی برگزار می‌گردد. برای شرکت در کلاس آنلاین فرانسه ابتدا از شما آزمون تعیین سطح گرفته شده و متناسب با نتیجه‌ای که در آزمون دریافت می‌کنید سطح مناسب آموزش شما توسط اساتید مجرب مؤسسه تعیین شده و منابع متناسب با آن سطح در دسترس شما قرار می گیرد.

انتخاب ساعت و روز برگزاری کلاس آموزش فرانسه بزرگسالان به انتخاب زبان‌آموز خواهد بود. درواقع مؤسسه زبان ایرانیان این امکان را در اختیار زبان آموزان خود قرار داده است که خودشان زمان و تعداد جلسات را تعیین کنند.

با این کار دیگر لازم نیست نگران تداخل کلاس زبان فرانسه خود با وقت کاری تان یا با وقت کلاس فرزندتان باشید و می‌توانید به آموزش او نظارت کامل داشته باشید.

آموزش فرانسه بزرگسالان در کلاس آنلاین فرانسه در سه سطح مبتدی، متوسطه و پیشرفته و به صورت دو جلسه در هفته برگزار می‌گردد. هر سطح ازین دوره دو ترم دارد و هر ترم در طول 12 جلسه به اتمام می‌رسد.

لازم به ذکر است در موسسه زبان ایرانیان کلاسهای نیمه خصوصی نیز قابل اجراست و در صورت تمایل زبان آموز به تشکیل کلاس با دوستان و آشنایان خود کلاس‌های نیمه خصوصی آموزش زبان فرانسه برگزار میشود.

دوره فشرده آموزش آنلاین زبان فرانسوی

ممکن است به دلایل مختلف بخواهید زبان فرانسه را در مدت زمان کمتری بیاموزید. افراد زیادی به دلایل متعدد خواستار برگزاری دوره فشرده آموزش زبان فرانسه هستند.

بهتر است بدانید دوره های آنلاین فشرده آموزش زبان فرانسه بزرگسالان نیز در آموزشگاه زبان ایرانیان برگزار می‌شود و می‌توانید با وجود منابع به روز و اساتید مجرب در مدت زمان کوتاهی به زبان فرانسه مسلط شوید. شرکت کنند. این کلاس ها به‌صورت روزانه برگزار می‌گردد و پیشرفت شما در این کلاس ها غیر قابل باور خواهد بود.

دوره فشرده زبان فرانسه برای کسانی که شرایط شرکت در کلاس هایی که در طول هفته برگزار می‌شود را ندارند، بسیار مناسب و کاربردی است. این کلاس ها معمولاً، آخر هفته و در تایم طولانی‌تر تشکیل می‌شود، به طوری که بصورت روزانه و یا دو جلسه در یک روز تدریس می‌شود.

در دوره های فوق فشرده نیز در هفته سه جلسه کلاس با تایم طولانی‌تر برگزار می‌شود. متقاضیان این دوره ها بیشتر دانشجویان و شاغلان هستند و این شیوۀ برگزاری برای آن‌ها فرصت ایده آلی است.

هزینه دوره آموزش زبان فرانسه بسته به کیفیت و شیوه های برگزاری کلاس ها متفاوت هستند، برای مثال هزینه کلاس فشرده زبان فرانسه بسیار کمتر از دوره ترمیک زبان فرانسه است و همچنین هزینه کلاس خصوصی فرانسه نیز بیشتر از دوره های عادی است. در دوره های فشرده و فوق فشرده مؤسسه زبان ایرانیان، حتی اگر قبلا تجربه آموزش زبان فرانسه را کسب کرده باشید، از شما آزمون تعیین سطح گرفته می‌شود و با توجه به سطح شما دوره مناسب به شما پیشنهاد می‌شود.

این دوره ها بسیار کارآمد و زود بازده هستند و بی شک شما را در مدت زمان کوتاهی به نتیجۀ دلخواه می رسانند. همچنین لازم به ذکر است دوره های فشرده فرانسه این مؤسسه آکادمیک و با تکنیک های به روز دنیا برگزار می‌شود و آموزش را برای شما جذاب می‌کند.

سطوح مختلف دوره آموزش آنلاین فرانسه بزرگسالان

در این بخش به معرفی سطوح مختلف دوره آموزش زبان فرانسه و منابعی می پردازیم که متناسب با سطح تعیین شده برای آموزش شما در دوره های آنلاین تدریس و یا معرفی می‌شوند. در آموزش آنلاین زبان فرانسوی نیز سطوح آموزش زبان همانند آموزش حضوری است.

همانند آموزش اغلب زبان‌ها در کشورهای اروپایی، زبان فرانسه نیز دارای 6 سطح است که این سطوح طبق یک استاندارد جهانی و مطابق با سطوح CEFR شناخته می‌شود. این سطوح شامل سطح A1و A2 که در واقع سطوح مبتدی هستند، سطوح B1و B2 که سطوح متوسط هستند و سطوح C1و C2 که سطوح پیشرفته هستند، می‌شود.

سطح A1

نوع کلاس: خصوصی و نیمه خصوصی

منابع آموزشی: کتاب +AlterEgo

ثبت نام: کلاس حداقل 10 جلسه ای

سطح A1 در حد یادگیری کلمات و جملات ابتدایی که در روز مره ممکن است مورد استفاده قرار بگیرد است

سطح A2

نوع کلاس: خصوصی و نیمه خصوصی

منابع آموزشی: کتاب +AlterEgo

ثبت نام: کلاس حداقل 10 جلسه ای

سطح A2 در حد یادگیری اطلاعات عمومی بیشتر دربارۀ خانواده، محیط اطراف، کار و همچنین بازار می‌باشد.

سطح B1

نوع کلاس: خصوصی و نیمه خصوصی

منابع آموزشی: کتاب +AlterEgo

ثبت نام: کلاس حداقل 10 جلسه ای

در سطح B1 شما یاد می‌گیرید که به گفتگو بپردازید و بتوانید با جملات ساده دربارۀ آنچه که می‌خواهید صحبت کنید.

سطح B2

نوع کلاس: خصوصی و نیمه خصوصی

منابع آموزشی: کتاب +AlterEgo

ثبت نام: کلاس حداقل 10 جلسه ای

در سطح B2 نیز می‌توانید به طور تخصصی تر در بحث‌ها شرکت کنید و گفته‌ها و شنیده‌ها را درک کنید.

سطح C1

نوع کلاس: خصوصی و نیمه خصوصی

منابع آموزشی: کتاب +AlterEgo

ثبت نام: کلاس حداقل 10 جلسه ای

در سطح C1 که سطح پیشرفته زبان فرانسه هستند، مطالب طولانی و تخصصی زبان فرانسه را بخوانید و درک کنید.

سطح C2

نوع کلاس: خصوصی و نیمه خصوصی

منابع آموزشی: کتاب +AlterEgo

ثبت نام: کلاس حداقل 10 جلسه ای

در سطح C2 که بالاترین سطح زبان فرانسه هستند، کاملا به زبان فرانسه مسلط می‌شوید.

برای مشاوره رایگان در مورد دوره های آموزشی روی شماره کلیک کنید

تماس با مرکز زبان ایرانیان

منابع کلاس زبان فرانسه در آموزشگاه زبان ایرانیان

  • تمرین گرامر زبان فرانسه با وب سایت جامع Lingolia
  • تقویت مهارت‌های شنیدن با پادکست های وب سایت FrenchPod101
  • تمرین تخصصی و کاربردی مکالمه، خواندن، شنیدن و نوشتن به زبان فرانسه با وب سایت French-Resources.org
  • ارائه تمرین‌های زبان فرانسه برای آمادگی بیشتر در آزمون با وب سایت Bonjour de France
  • ارائه تمرین‌هایی ساده اما کاربردی برای سطح مبتدی و متوسطه با وب سایت Simple-French
  • تدریس درس‌های ویدیویی، بازی‌ها و موارد آموزشی دیگر به زبان فرانسه با وب سایت BBC French Online
  • ارائه تمرین‌هایی برای تقویت مهارت خواندن به زبان فرانسه با وبسایت edHelper
  • ارائه تمرین‌هایی برای تقویت مهارت نوشتن به زبان فرانسه با وب سایت Lawless French
  • آموزش زبان فرانسه با فلش‌کارت‌های صوتی از طریق وب سایت MosaLingua
  • اخذ آزمون‌های تکمیلی برای سنجش درک لغات فرانسوی با وب سایت Quiz Tree

آیا آموزش زبان فرانسوی واقعا ارزش وقت صرف کردن دارد؟ اگر برای یادگیری زبان فرانسه، هدف خاصی نداشته باشیم، برای مثال نخواهیم از آن برای پیشرفت تحصیلی یا کار و مهاجرت استفاده کنیم، شاید به طور مداوم دنبال پاسخ این سوال باشیم، تا شاید خودمان را برای یادگیری این زبان قانع کنیم.

اما واقعیت این است که یادگیری یک زبان جدید حالا چه فرانسوی و چه هر زبان دیگر، همیشه می تواند ما را یک پله بالاتر ببرد. حتی اگر تاثیر آن خیلی محسوس نباشد. به قول لودویگ وینگنشتاین” صحبت کردن به زبانی دیگر ما را به درک جهانی متفاوت می رساند.”

پس تصور می کنم خیلی لذت بخش باشد که با فهم یک زبان جدید از پیله خود بیرون بیاییم و چیزهای جدید را کشف کنیم. شناخت زبان جدید مساوی است با شناخت مردمان آن سوی دنیا، آگاهی از طرز فکر آن ها و این می تواند شروع پوست اندازی ما برای حرکتی رو به رشد باشد. هدف این مقاله بررسی جزئیات آموزش غیر حضوری زبان فرانسه در مرکز زبان ایرانیان است: نحوه تعیین سطح به شکل آنلاین، چگونگی ثبت نام، آگاهی از هزینه کلاس زبان فرانسه آنلاین و سایر سوالات متداول.

ثبت نام کلاس فرانسه

پس از اینکه مشخص شد شما چقدر در زبان مهارت دارید، نوبت به ثبت نام در کلاس فرانسوی می رسد. البته شاید بسیاری از افراد بخواهند همینجا دوربرگردان بزنند و خودشان معلم و دانش آموز باشند. برای مثال همین که بدانند مهارت زبان و سطح آن ها چه حدی است برای خودآموزی آن ها کفایت می کند.

اگرچه این شیوه برای خیلی ها به خوبی جواب داده، اما به اندازه ثبت نام در یک کلاس زبان اثربخش نخواهد بود. خودآموزی مزایای زیادی دارد و البته اشکالاتی نیز دارد که شاید بر مزایا بچربند. اگر نخواهیم خیلی بحث را فلسفی کنیم باید بگوییم همه چیز به خود شما بستگی دارد.

مطالعه به تنهایی برای افرادی بهتر است که توانایی برنامه ریزی و انعطاف پذیری بالایی دارند، انگیزه کافی برای ادامه دارند، اهداف مشخص دارند و در نهایت مهم تر از همه بسیار منضبط و با اصول هستند.

اما آنچه مسلم است، تحقیقات ثابت کرده که مطالعه به شکل گروهی می تواند از شما یک زبان آموز موفق تر بسازد؛ زیرا اطلاعات بیشتری در اختیار شما قرار می دهد. قرار گیری در جو مناسب، ایجاد انگیزه با وجود رقبا، کمک گرفتن از دیگران در مباحث ناآشنا و مهم تر از همه سرعت در یادگیری به دلیل طی کردن یک مسیر مشخص از دیگر مزایای شرکت در کلاس زبان است.

این ها به کنار، شما در زمانی که با تدریس آنلاین زبان فرانسه یک استاد حرفه ای سرو کار داشته باشید، بسیار بهتر می توانید مفاهیم را درک و در ذهن ناخودآگاهتان ذخیره کنید. در کلاس آموزشی است که شما آموخته های خود را محک می زنید. ثبت نام در کلاس های موسسه زبان ایرانیان را می توانید به اشکال مختلف، از طریق شماره تلفن های  02126132159 –  02122810482 یا مراجعه حضوری انجام دهید.

هزینه کلاس فرانسه

هزینه کلاس زبان فرانسه به عوامل متعددی بستگی دارد. برای مثال هزینه استخدام یک استاد برجسته زبان به مراتب بسیار بیشتر از معلمان تازه کار و کم تجربه است. از طرفی هزینه کلاس می تواند به منطقه ای که در آن زندگی می کنید هم بستگی داشته باشد. به طور معمول کلاس هایی که در کلان شهرها و در مناطق گران قیمت شهری برگزار می شوند، همیشه هزینه بیشتری نسبت به کلاس هایی خواهند داشت که در محیط های معمولی برگزار می شوند.

کیفیت آموزش هم می تواند بر قیمت تمام شده کلاس درس اثرگذار باشد. اما مزیت استفاده از آموزش آنلاین زبان فرانسه، در این است که می توانید با صرف هزینه بسیار کمتری از بهترین و باکیفیت ترین کلاس های زبان استفاده کنید. از آنجایی که آموزش ها با این شیوه می توانند یک بار ضبط شوند و بارها در اختیار دانشجویان مختلف قرار بگیرند، هزینه کمتر خواهد بود.

علاوه بر این تعداد بیشتر دانشجویانی که از سراسر کشور در یک کلاس شرکت می کنند، باعث تقسیم هزینه ها و کاهش نرخ آن خواهد شد. کلاس های حضوری هزینه بیشتری به زبان آموزان تحمیل می کنند و این در ازای خدماتی است که در اختیار آن ها قرار می دهند؛ زیرا ایجاد یک محیط آموزشی فیزیکی بسیار بیشتر از ایجاد یک فضای درس مجازی هزینه بردار خواهد بود. (برای آگاهی دقیق از هزینه کلاس زبان فرانسه می توانید با کارشناسان مرکز زبان ایرانیان با شماره های 02126132159 – 02122810482 تماس بگیرید.)

برای درخواست مشاوره در مورد دوره های آموزشی ایرانیان با ما در ارتباط باشید.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
تماس با مرکز زبان ایرانیان

تعیین سطح زبان فرانسه

برای شروع یادگیری هر زبانی چه به شکل حضوری و چه آنلاین باید تعیین سطح شوید تا بدانید کجای کار قرار دارید. البته اگر هیچ چیزی از زبان مورد نظر ندانید که کار شما راحت تر خواهد بود، نقطه شروع صفر همان جایی است که نشان می دهد شما هیچ چیزی از زبان مورد نظر نمی دانید. سطح صفر نشان دهنده پایین ترین مهارت در زبان فرانسه است. این یعنی نهایتا شما چند کلمه دست و پا شکسته بلدید ولی نمی توانید آن ها را در جمله به کار ببرید.

به طور کلی پنج سطح زبانی وجود دارد که برای استفاده حرفه ای از زبان فرانسه حداقل به تسلط به سه سطح از آن نیاز دارید. البته اگر بخواهیم سطح بدون مهارت را نیز حساب کنیم، باید سطوح مختلف زبانی را یکی بیشتر در نظر بگیریم. برای مشاوره رایگان یا تعیین سطح می‌توانید با شماره های 02126132159 – 02122810482 مجموعه زبان ایرانیان تماس بگیرید. اما در ادامه به شما نشان می دهیم که در این موسسه آموزش زبان معتبر چگونه زبان آموزان بر اساس توانمندی هایی که دارند طبقه بندی می کند.

1.مهارت های ابتداعی در زبان فرانسه

اگر در این سطح باشید، یک سرو گردن از سطح صفر بالاتر خواهید بود. این یعنی دایره واژگان شما قوی تر و پربارتر است و حتی می توانید با لغاتی که بلد هستید، جمله بسازید.

اما جمله سازی شما نهایتا به پرسش و پاسخ های معمول و کاربردی روزمره که اتفاقا ساده هم هستند، ختم می شود. برای مثال اسم شما چیست، من اهل این کشور هستم و جمله هایی نظیر این. استادان زبان این سطح را نقطه شروع شما می دانند.

2. مهارت های زبانی متوسط

برای اینکه بتوانید آموزش آنلاین زبان فرانسه را شروع کنید، باید تعیین سطح شوید. اما برخی افراد از اینکه در سطح یک یا دو هستند دچار تردید می شوند. درست است که آزمون ها معیار واقعی تشخیص درست خواهند بود، اما با کمی توجه شاید بتوانید به طور تقریبی میزان تسلط خود را حدس بزنید.

اگر فکر می کنید در سطح مهارت متوسط زبان فرانسه هستید، باید کمی پا را فراتر از جملات روزمره و کلیدی بگذارید. این یعنی بتوانید مکالمات خود را در هر سطحی گسترده تر کنید. برای مثال در اداره با همکاران صحبت کنید، متوجه آموزش های کلاس درس شوید یا به راحتی در اجتماع ارتباط برقرار کنید. البته این به معنای تسلط کامل شما به زبان فرانسه نیست، اگر در این پله هستید هم هنوز راه زیادی پیش رو دارید؛

زیرا اغلب زبان آموزان سطح دو همچنان به کمک نیاز دارند تا بتوانند به شکل مستقل در مکالمات اساسی خودی نشان دهند. این سطح می تواند برای شروع مهاجرت افراد مناسب باشد، اما نه برای کار و تحصیل.

3. سطح حرفه ای

سطح سه زبان فرانسه با شرکت در کلاس آنلاین زبان فرانسوی و زیر نظر یک استاد برجسته کاملا دست یافتنی است. زمانی که شما کاملا به این سطح مسلط شوید، قادر خواهید بود به شکل حرفه ای تری در یک جامعه فرانسوی زبان معاشرت کنید. حالا شما می توانید تا حدودی سرعت خوبی در صحبت کردن با واژگان فرانسوی داشته باشید و از پس بسیاری از کارها بر می آیید.

4. تسلط کاملا حرفه ای به زبان فرانسه

این سطح از زبان فرانسه همان نقطه ای است که می تواند شما را برای کار یا تحصیل در کشوری فرانسوی زبان آماده کند. شخصی که در این سطح قرار دارد می تواند به شکل وسیع تری از زبان استفاده کند و در مورد رویدادهای مختلف جاری در زندگی و حتی تجارت بحث های پیشرفته تری داشته باشد. البته هنوز ممکن است در برخی از مواقع اشتباهات بسیار جزئی هم وجود داشته باشد، اما در این سطح بسیار مسلط خواهید بود.

5. تسلط بومی زبان فرانسه

وقتی با شرکت در کلاس زبان فرانسه آنلاین به سطح پنج برسید، می توانید بدون کمک گرفتن از کسی تمامی کارهای خودتان را به زبان فرانسه انجام دهید. بگذارید واضح تر بگوییم سطح پنج زبان فرانسه یعنی اینکه شما درست مثل مردمان بومی هستید و فرانسوی را مثل زبان مادری صحبت می کنید.

اینجاست که شما می توانید خود را دو زبانه بنامید و به موفقیت خود افتخار کنید، چون احتمالا خود فرانسوی ها هم نمی توانند دقیقا تشخیص دهند که شما بومی این کشور نیستید؛ زیرا پیشرفت زبانی شما می تواند حتی روی لهجه شما هم اثر بگذارد.

تدریس آنلاین زبان فرانسه

این روزها شرکت در کلاس آنلاین زبان فرانسه محبوبیت بسیار بیشتری نسبت به شیوه آموزش سنتی پیدا کرده است. سیستم عامل های آنلاین از برنامه ها، فیلم ها، متن و البته برقراری ارتباط برای تسهیل فرایند یادگیری و تعامل زبان آموزان با استاد زبان و البته با یکدیگر استفاده می کنند.

درست مثل کلاس های سنتی، دانش آموزان کلاس آنلاین زبان فرانسه داده هایی را هنگام آموزش دریافت می کنند که به پیشرفت زبانی آن ها کمک می کند و پس از آن با حل تمرین و تکرار آموخته ها خود را برای سطوح بالاتر آماده می کنند.

شیوه آموزش مجازی زبان فرانسه هم دقیقا مثل کلاس های حضوری است و یک دوره مشخص برای پیشبرد اهداف زبانی دارد که پس از انتهای هر دوره یا هر سطح، زبان آموز را ملزم به شرکت در یک آزمون و یا سایر فعالیت ها می کند تا بتواند نمره قابل قبولی را کسب کند. در نهایت اگر متقاضی بتواند شایستگی خود را اثبات کند با تکمیل هر دوره گواهینامه یا سندی مبنی بر پایان موفقیت آمیز آن دوره خاص از زبان را دریافت خواهد کرد.

تدریس آنلاین زبان فرانسوی دیگر مثل گذشته گهگاهی نیست و امروزه به عنوان رقیب و البته جایگزین قدرتمندی در مقابل کلاس های حضوری محسوب می شود؛ زیرا این شیوه مزایای بی شماری دارد که قابل چشم پوشی نیست. تدریس الکترونیکی فرانسوی در مرکز زبان ایرانیان زیر نظر بهترین اساتید ایران خواهد بود.

مزایای آموزش آنلاین زبان فرانسه در موسسه زبان ایرانیان

هزینه آموزش آنلاین فرانسوی

در دوره آنلاین آموزش زبان فرانسه هزینه شما به مراتب بسیار پایین‌تر از کلاس‌های آموزش زبان خصوصی حضوری خواهد بود.

ترس از اشتباه کردن

یکی از معضلات اکثر زبان‌آموزان که موجب عدم حضور آنها در کلاس‌های حضوری می‌شود، این است که می‌ترسند و یا خجالت می‌کشند در حضور سایر زبان‌آموزان به یک زبان دیگر صحبت کنند و اشتباه داشته باشند. کلاس‌های آنلاین می‌تواند راه حل خوبی برای از بین بردن این ترس باشد.

زمان بندی آموزش مطابق با برنامه شخص شما

یکی از معضلات کلاس های آموزش زبان این است که شما مقید هستید تا برنامه زمانی خود را مطابق با ساعات کلاس بچینید. اما کلاس آموزش آنلاین زبان فرانسه بزرگسالان در آموزشگاه زبان ایرانیان این امکان را به شما می‌دهد تا خودتان ساعت و روز مورد نظرتان را تعیین کنید.

آموزش زیر نظر برترین اساتید

اگر مصر هستید زیر نظر یک استاد فرهیخته که مهارت بالایی در تدریس و اداره جلسات آنلاین آموزش فرانسه دارد، آموزش ببینید بهتر است بدانید ایرانیان بهترین انتخاب شما می‌تواند باشد. چرا که در این موسسه تمامی دوره ها باحضور حرفه‌ای‌ترین اساتید زبان که مسلط به تدریس آنلاین هستند اداره می‌شود. بنابراین دیگر نیاز نیست به علت محدودیت رفت و آمد بین شهری فرصت آموزش برتر را از خود سلب کنید.

امکان شرکت در آزمون های تعیین سطح و فاینال آنلاین

آموزش آنلاین زبان فرانسوی بزرگسالان در آموزشگاه زبان ایرانیان پس از تعیین سطح آنلاین توسط اساتید برتر آموزشگاه صورت می‌گیرد. بدین صورت که شما در ابتدا توسط اساتید مجرب و به صورت آنلاین تعیین سطح می‌شوید و در انتها با مشخص شدن سطح‌تان با مدرس روز و ساعت کلاس آنلاین فرانسه را هماهنگ می‌کنید.

برگزاری این کلاس بصورت این معنا نیست که شما در خانه رها شده اید و خبری از آزمون و مدرک و … نیست. شما با شرکت در دوره های آموزشی آنلاین باید در آزمون های ماهانه که بصورت آنلاین انجام می‌شود شرکت کرده و بسته به نتایجی که کسب می کنید وارد سطوح پیشرفته تر آموزش شوید.

کلاس آنلاین فرانسه و دیگر آموزش های آنلاین مؤسسه ایرانیان کلیۀ شرایط کلاس‌های حضوری را برای شما در بستر فضای وب ایجاد می‌کند و دیگر نیازی نیست دغدغۀ این را داشته باشید که هم هزینه کرده‌اید هم آموزش تان تکمیل نیست.

فرصت تکرار و تمرین نامحدود تلفظ واژه ها

در آموزش زبان فرانسوی یا هر زبان خارجی دیگری، برای آموزش تلفظ واژه ها تکرار و تمرین از هر چیزی ضروری تر است. در کلاس های حضوری آموزشگاه زبان فرانسه شاید فرصت این نباشد که تلفظ یک واژه را ده ها بار تکرار کنید، اما این فرصت در آموزشگاه زبان ایرانیان و با وجود پلتفورم های پیشرفته برگزاری کلاس‌ها مهیا شده است. هنگام برگزاری کلاس استاد از شما می‌خواهد تا ویس خود را میوت کنید و همراه با دیگر زبان‌آموزان تگرار و تمرین کنید.

تفاوت آموزش غیرحضوری زبان فرانسه با کلاس فرانسوی حضوری

هر دو کلاس سنتی و آنلاین مزایا و معایب خود را دارند. در واقعیت، شرایطی وجود دارد که یادگیری سنتی بهتر از آموزش الکترونیکی است و البته در بسیاری از اوقات هم این شرایط دقیقا برعکس عمل می کند.

به دلیل تعاملات و تجربیات با افراد دیگر، دانش آموزان عملی به احتمال زیاد یادگیری در کلاس فیزیکی را ترجیح می دهند، اما از آن سو به دلیل اینکه دانشجو در آموزش آنلاین زبان فرانسه راحتی بیشتری دارد و می تواند آزادانه عمل کند، سبک یادگیری مدرن تر و با جوابدهی بالاتری خواهد بود.

آموزش زبان فرانسوی به شکل آنلاین، مزیت های مختلفی در اختیار شما قرار می دهد. برای مثال در هر شهر و مکانی نمی توان هر زبانی را آموخت؛ زیرا موسسات زبان در شهرهای کم جمعیت تر معمولا تنها روی آموزش انگلیسی تمرکز دارند تا زبانی دیگر.

به عبارتی موسسات زبان در اغلب شهرها، زبان های کم متقاضی را ساپورت نمی کنند. اما آموزش زبان فرانسه آنلاین به شما در یادگیری این زبان در هر نقطه این کره خاکی که باشید کمک می کند، بدون اینکه نیاز باشد هر سری برای حضور در محل شال و کلاه کنید. به راحتی پوشیدن یه پیژامه می توانید از فواید کلاس های آنلاین استفاده کنید. اما شاید لازم باشد با بررسی موردی تفاوت این دو شیوه آموزش را بهتر درک کنیم.

1.انعطاف پذیری

شاید بزرگترین تفاوت آموزش زبان فرانسوی به شکل آنلاین با آموزش حضوری، انعطاف پذیری آن باشد. همه می دانیم که انعطاف پذیری کلاس های مجازی تا چه حد بالاست. شاید تنها همین یک جمله در وصف این حالت کافی باشد “آموزش در هر زمان و هر مکان”

اما بر عکس کلاس های سنتی درست در یک زمان مشخص برگزار می شوند و دانشجو را موظف می کنند که خود را با روز و ساعت کلاس هماهنگ کند. این شیوه وقت زیادی از زبان آموز می گیرد و از طرفی به دلیل رفت و آمدهای پیاپی، خیلی سریع انگیزه ادامه را از او سلب می کند.

این روزها مشغله افراد بسیار بالاست، خصوصا افرادی که به شکل همزمان در حال کار یا تحصیل و آموزش زبان هستند و هماهنگ کردن کلاس آموزش زبان با فعالیت هایی که دارند، بسیار سخت است. پس حتی اگر روزی نتوانید در کلاس زبان فرانسه خود شرکت کنید، برعکس آموزش حضوری اصلا مجبور به این کار نیستید؛ زیرا می توانید در هر زمان آموزش ها را دریافت کنید.

براساس مطالعه انجام شده توسط دانشگاه تنسی، دانشجویانی که از برنامه های انعطاف پذیر برای شرکت در یک آموزش استفاده می کنند، به طور کلی افزایش قابل توجهی در یادگیری دارند.

2. آموزش مقرون به صرفه

اغلب ما از کلاس های کم هزینه استقبال بیشتری می کنیم. هیچ کس دوست ندارد برای یادگیری زبان هزینه های زیادی متحمل شود. مزیتی که کلاس های آموزش مجازی زبان فرانسه یا آموزش هر زبان دیگر دارند، هزینه کمتر نسبت به کلاس های حضوری است.

علاوه بر اینکه دیگر مجبور نیستید هر سری مبلغی را صرف رفت و آمد کنید که در طولانی مدت رقم قابل توجهی می شود، از آن سو می توانید در کلاس هایی شرکت کنید که همیشه ارزان تر از آموزش های حضوری هستند.

3. یادگیری سریع تر

از دیگر تفاوت های چشمگیر یادگیری آنلاین نسبت به شیوه سنتی آموزش زبان، سرعت در یادگیری است. اغلب کلاس های سنتی از یک تقویم زمانی ترمی برای آموزش زبان استفاده می کنند و تا پایان دوره دانشجو را موظف می کنند تا با کلاس هماهنگ باشد.

اما شاید یکی از متقاضیان بخواهد اهداف سریع تری را دنبال کند که این حالت را نمی توان در کلاس های حضوری جستجو کرد. بر عکس کلاس های حضوری، آموزش آنلاین را می توان کاملا شخصی سازی کرد و بر اساس میزان توانمندی خود روی دروس تمرکز کرد.

4. استفاده از بهترین مراکز آموزشی و برترین استادان زبان

با شرکت در یک کلاس آموزش زبان فرانسه آنلاین فراتر از هر گونه محرومیت خواهید بود. دیگری فرقی ندارد که شما از کدام نقطه از دنیا مشغول آموزش هستید؛

زیرا می توانید در موسسه مورد علاقه خود و زیر نظر استاد زبانی که تعریف کار او را زیاد شنیده اید، مشغول آموزش شوید. اما اگر بخواهید به شکل سنتی در کلاس زبان شرکت کنید، تنها محدود به مکانی هستید که در آن زندگی می کنید. در نهایت احتمالا مجبور هستید برای دردسر کمتر اولین موسسه ای که سر راهتان قرار دارد را برای آموزش انتخاب کنید.

5. استفاده از روش های نوین آموزشی

در آموزش غیر حضوری زبان فرانسه معلمان می توانند انواع مختلفی از استراتژی های آموزشی مبتنی بر اینترنت را امتحان کنند و برنامه ریزی دروس جذاب تر و متنوع تری را فراهم کنند. گزارش های خبری، آزمون های تعاملی، فیلم ها، تصاویر و موسیقی همه می توانند در محیط کلاس آنلاین استفاده شوند و یک مدل جذاب آموزشی را ایجاد کنند.

منابع آموزشی در این محیط بسیار بیشتر و البته اشتراک گذاری این منابع هم راحت تر خواهد بود. علاوه بر روش های نوین و متنوع آموزش آنلاین، مستندسازی فرایند آموزش هم با این شیوه امکان پذیر است. شما می توانید هر چیزی را که آموزش می بینید، ضبط کنید و بارها و بارها تا یادگیری کامل این آموزش از آن استفاده کنید. مزیتی که آموزش سنتی زبان فرانسه فاقد آن خواهد بود و شما تنها محدود به یکبار آموزش سر کلاس درس خواهید بود.

همین حالا به مشاوران ما در واتس‌اپ پیام دهید

09904876800

www.mziranian.com

 

سخن آخر

وقتی شروع به یادگیری یک زبان جدید می کنید، کیفیت آموزش حرف اول را می زند. پس چندان مهم نیست که آموزش حضوری باشد یا آنلاین، این به خود شما و البته آموزشگاهی بستگی دارد که قرار است در آن ثبت نام کنید.

صرف نظر از انتخاب هر یک از دو شیوه آموزش آنلاین زبان فرانسه یا آموزش حضوری، باید یک انگیزه فوق قدرتمند داشته باشید تا بتوانید از موانع و روزهای خستگی و ناامیدی که در کمین شما هستند عبور کنید. برای جلوگیری از کم انگیزگی در آموزش طولانی مدت زبان را به یک سرگرمی و البته جز جدایی ناپذیر زندگی خود تبدیل کنید.

برای شرکت در دوره های مجازی زبان فرانسه مرکز زبان ایرانیان و یا تعیین سطح می توانید از طریق راه های ارتباطی معرفی شده در سایت، از جمله چت آنلاین، شبکه های اجتماعی و یا شماره های 02126132159 – 02122810482 با مجموعه تماس بگیرید.

سوالات متداول

کلاس فرانسوی تمام زبان آموزان را در سطح های مختلف پوشش می‌دهد. با شرکت در این دوره در هر سطحی که باشید به هدفتان می‌رسید و پس از طی مدت زمان لازم به زبان فرانسه تسلط کافی پیدا خواهید کرد.

جهت ازاطلاع از هزینه های این دوره از ساعت 16-9 با شماره های 02126132159 – 02122810482 تماس بگیرید.

کلاسهای موسسه همه روز از ساعت ۸ صبح تا ۹ شب برگزار می گردد و اگر شما روز و ساعت پیشنهادی داشته باشید در همان روز و ساعت در لیست انتظار قرار میگیرید و دو هفته بعد از ثبت نام کلاس مورد نظرتان تشکیل خواهد شد

بعد از تماس اطلاعات لازم داده میشود و بعد از آن در صورت نیاز، تعیین سطح و ارزشیابی هم به صورت آنلاین خواهد بود.

این کلاسها در پلتفرم های مختلف که امکانات کلاس واقعی را دارا هستند و user friendly باشند برگزار میشود

• اینترنت با سرعت ۱۲۸ کیلو بیت
• یک صفحه نمایش که می تواند هر یک از موارد زیر باشد: گوشی تلفن همراه، تبلت، آیپد، کامپیوتر و لپ تاپ
• در صورت استفاده از کامپیوتر یا لپ تاپ می بایست از وب کم و هندزفری استفاده نمایید.
• استفاده از نرم افزار اسکایپ یا واتس اپ

ثبت‌نام در این دوره

نام و نام خانوادگی *
این فیلد را پر کنید
شماره تماس *
این فیلد را پر کنید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید