آموزش زبان آلمانی برای کودکان ✅ با متدهای روز دنیا

آموزش زبان آلمانی برای کودکان

شما در این مطلب با صفر تا صد آموزش آلمانی به کودکان در آموزشگاه زبان ایرانیان – آموزشگاه زبان آلمانی کودکان در تهران – آشنا خواهد شد.

برای مشاوره رایگان در مورد دوره های آموزشی روی شماره کلیک کنید

تماس با مرکز زبان ایرانیان

امروزه زبان آلمانی نیز مانند دیگر زبان‌های اصلی دنیا مورد علاقه بسیاری بوده و عده زیادی از افراد همواره به دنبال یادگیری این زبان هستند به‌طوری‌که حتی کودکان نیز علاقه‌مند به آموزش آلمانی هستند.  والدینی که قصد مهاجرت به کشور آلمان را دارند و برای آینده فرزندانشان برنامه ریزی می‌کنند، کودکان خود را از سنین پایین به یادگیری زبان آلمانی سوق می‌دهند.

والدین باید همواره به دنبال بهترین کلاس زبان آلمانی باشند؛ زیرا مسئله آموزش کودکان، مسئله بسیار حساسی است. اگر کودکان از آموزش این زبان زده شوند، دیگر راه چاره‌ای نخواهد بود.  بنابراین باید در انتخاب دوره آموزش زبان آلمانی برای کودکان دقت کرد و بهترین انتخاب را داشت.

در حال حاضر، امکان برگزاری دوره آنلاین آموزش آلمانی به کودکان در مؤسسه زبان ایرانیان نیز فراهم شده است و کودکان بدون دغدغه حضور فیزیکی در کلاس‌ها، می‌توانند از آموزش آنلاین زبان ، لذت ببرند و خانواده‌ها و والدین نیز نگران رفت و آمد کودکان خود نخواهند بود.

همین حالا به مشاوران ما در واتس‌اپ پیام دهید

09904876800

www.mziranian.com

 

چرا دوره آموزش زبان آلمانی را برای فرزندان خود انتخاب کنیم؟

حدود 28 درصد از مقالات موجود در جهان به زبان آلمانی منتشر شده‌اند. لازم به ذکر است که این 28 درصد برابر با رتبه دوم در جهان است. افراد مطرح زیادی آثار خود را به زبان آلمانی منتشر کرده‌اند.

زبان آلمانی از زبان‌های رسمی اروپا محسوب می‌شود و در اکثر نهادهای بین‌المللی و شرکت‌ها از آن استفاده می‌شود. یکی از اولویت‌های بعضی از شرکت‌ها، دانستن زبان آلمانی است و شما می‌توانید رزومه فرزند خود را از همان کودکی‌اش بسازید. با آموزش زبان آلمانی، می‌توان در دانشگاه‌های معتبر کشور آلمان و کشورهای دیگری مثل اتریش و سوئیس تحصیل کرد.

در نتیجه با شرکت دادن فرزند خود در دوره آموزش زبان آلمانی، می‌توانید از همان کودکی ، پله‌های ترقی و موفقیت در آینده را برایش فراهم کنید.

آموزش زبان آلمانی به کودکان

کلاس های آموزش زبان آلمانی به کودکان در دو رده سنی و سه سطح مشخصی برگزار می گردد.

دوره آموزش زبان آلمانی برای کودکان پیش دبستانی

در دوره آموزش آلمانی به کودکان پیش دبستانی که شامل سه سطح مبتدی، متوسط و پیشرفته است، کتاب Hallo Anna تدریس می‌شود. این کتاب شامل 8 درس است و در دو ترم تدریس می‌گردد. هر ترم در این دوره ، 12 جلسه است.

دوره آموزش زبان آلمانی برای کودکان 7 تا 12 سال

در دوره آموزش آلمانی به کودکان 12-7 سال که شامل سه سطح مبتدی، متوسط و پیشرفته است، کتاب Planetino که شامل سه جلد است، تدریس می‌شود. هر کتاب ۲۰ درس دارد که در دو ترم تدریس میشود و هر ترم در این رده سنی 15 جلسه است.

سطوح مختلف دوره آموزش زبان آلمانی کودکان

دوره آموزش زبان آلمانی کودکان در سه سطح مختلف مبتدی، متوسط و پیشرفته برگزار می گردد و هر زبان آموز پس از تعیین سطح توسط آموزشگاه، متناسب با سطح مهارت خود وارد کلاس مربوطه می گردد. این کلاس‌ها، به صورت خصوصی، ترمیک و گروهی برگزار می‌شوند. جهت آموزش بهتر، ظرفیت این دوره آموزش زبان آلمانی، حداکثر 6 نفر است. تمرکز و هدف اصلی در این کلاس‌ها، این است که زبان‌آموز بتواند مکالمه خود را به سطح مناسبی برساند.

 

دوره مبتدی آلمانی برای کودکان

در دوره مقدماتی آموزش زبان آلمانی کودکان آموزش از ابتدایی‌ترین لغات و اصطلاحات آغاز می‌شود. سطوح مقدماتی شامل سطح‌های A1 و A2 هستند.

در این سطح ابتدا کلمات و جملات ساده و ابتدایی آموزش داده می‌شوند. یکی از اهداف اولیه این سطح، این است که زبان‌آموز بتواند خود را معرفی کند و تاحدودی مکالمه روزمره را یاد می گیرد.

دوره متوسطه آلمانی برای کودکان

در دوره متوسطه آموزش زبان آلمانی کودکان آموزش در حدی است که فرد توانایی برقراری ارتباط اولیه را پیدا کند. سطح B شامل سطوح B1 و B2 است.

در این سطح، آموزش زبان آلمانی به سمت آشنایی با نکات اساسی و اصلی می‌رود. در سطح متوسط کودکان تاحدود زیادی با زبان آلمانی آشنا می شوند.

دوره پیشرفته آلمانی برای کودکان

دوره پیشرفته آموزش زبان آلمانی کودکان آخرین سطح این دوره است و در این سطح فرد تسلط کامل بر زبان آلمانی را می‌یابد.  سطح C شامل سطوح C1 و C2 است.

بخش اعظمی از واژه نامه زبان آلمانی در این سطح برای زبان‌آموز قابل درک می‌شود. صحبت کردن در این سطح برای زبان‌آموز دشواری ندارد.

همین حالا به مشاوران ما در واتس‌اپ پیام دهید

09904876800

www.mziranian.com

 

سطح A1-A2

منابع

سطح  A1
سطح A2

 تعداد جلسات

کلاس-آموزش-زبان-آلمانی-کودکان

سطح B1-B2

منابع

سطح B1
سطح B2

 تعداد جلسات

دوره-پیشرفته-آموزش-زبان-آلمانی-به-کودکان

سطح C1-C2

منابع

سطح C1
سطح C2

 تعداد جلسات

مدرسین دوره آنلاین زبان آلمانی کودکان

مدرسین دوره زبان آلمانی کودکان نیز همچون کلاس زبان انگلیسی کودکان باید کسانی باشند که در این زمینه از تجربه و دانش کافی برخوردار باشند. آموزش به کودکان با آموزش به بزرگسالان متفاوت است و برای آموزش به کودکان، اساتید باید در اول کار، توانایی ارتباط با کودکان را داشته باشند.

آموزش به کودکان نیازمند یک سری متدها و تکنیک‌های خاص است و اساتید زبان آلمانی نیز باید به این تکنیک‌ها و متدها مسلط باشند. امروزه تعداد کلاس‌ها و دوره‌های آنلاین افزایش یافته است و دوره آموزش زبان آلمانی کودکان نیز به صورت آنلاین برگزار می‌شود و مدرسین در دوره آنلاین باید بدون کم و کاستی به تدریس بپردازند، مسلم است که نباید از لحاظ دانش تکنولوژی ضعف داشته باشند.

مدرسین دوره آنلاین زبان آلمانی به کودکان، باید جو حاکم بر کلاس را به خوبی مدیریت کنند و توانایی برقراری تعامل دو طرفه را داشته باشند.

برای مشاوره رایگان در مورد دوره های آموزشی روی شماره کلیک کنید

تماس با مرکز زبان ایرانیان

ویژگی برتر آموزشگاه زبان ایرانیان برای انتخاب دوره آموزش زبان آلمانی برای کودکان

آموزشگاه‌های زیادی هم اکنون در کشور مشغول آموزش آلمانی برای کودکان هستند. این آموزشگاه‌ها هم به صورت حضوری و مجازی به ارائه خدمات آموزشی می‌پردازند. همه این آموزشگاه‌ها معتبر و موفق نیستند؛ بلکه فقط تعدادی از آن‌ها توانسته‌اند مطرح شوند و به موفقیت برسند. یکی از این آموزشگاه‌های موفق و معتبر، آموزشگاه زبان ایرانیان است.

یکی از خدمات این آموزشگاه، برگزاری دوره آموزش زبان آلمانی است. این دوره‌ها برای تمامی رده‌های سنی برگزار می‌شود و حتی کودکان پیش دبستانی نیز می‌توانند در این دوره‌ها شرکت کنند.

حتماً این سؤال برایتان پیش آمده است که چه چیزی مرجع زبان ایرانیان را به یک آموزشگاه معتبر و موفق تبدیل می‌کند؟

این آموزشگاه تمامی ویژگی‌هایی که یک آموزشگاه زبان خوب و موفق باید داشته باشد را دارا است. از این ویژگی‌های برتر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

• بهره گیری از اساتید و مدرسین خبره

اساتید و آموزگاران آموزشگاه زبان ایرانیان، همگی دارای دانش بسیار بالا و با تجربه هستند. این دو فاکتور برای آموزش آلمانی برای کودکان در تدریس بسیار مهم است و این آموزشگاه به این فاکتورها توجه دارد.  اعتبار یک آموزشگاه به اساتید آن بستگی دارد و به همین سبب به راحتی می‌توان گفت مرکز زبان ایرانیان از اساتید بسیار خبره‌ای برخوردار است.

مخصوصاً یکی از حساسیت‌های اصلی در امر آموزش، آموزش به کودکان است که مسئله ساده‌ای نیست و باید دقت زیادی در انتخاب اساتید به خرج داده شود. در مؤسسه زبان ایرانیان تدریس به کودکان با جدیدترین متدهای روز صورت می گیرد به گونه ای که تمایل کودکان برای ادامه آموزش چند برابر می گردد.

• استفاده از منابع معتبر

کتب و منابع آموزشی، در امر آموزش بسیار مهم هستند. تمامی منابع معرفی شده در مرکز زبان ایرانیان، توسط کارشناسان با تجربه تأیید شده است و گردآوری این منابع نتیجه تلاش چندین و چند سالانه کارشناسان مؤسسه زبان ایرانیان است.

منابع انتخاب شده برای هر گروه سنی و هر سطحی به طور جداگانه و متناسب با سن و علاقه کودکان انتخاب می شوند.

• برنامه ریزی زمانی درست در برگزاری دوره‌ها

هر آموزشگاهی باید بتواند خود را با پیشرفت‌های روز دنیا وفق دهد و اگر نتواند از قافله عقب می‌ماند. مرکز زبان ایرانیان هیچ گاه از قافله پیشرفت عقب نمی‌ماند و همواره از برترین و بهترین متدهای روز دنیا در امر آموزش استفاده می‌کند.

تمامی این ویژگی‌های برتر، باعث می‌شود تا بدون مکث و شک، شما را به شرکت در دوره آموزش زبان آلمانی مؤسسه زبان ایرانیان دعوت کنیم.

• توانایی برگزاری دوره‌های آنلاین

این روزها مشغله‌های افراد و والدین، مانع از شرکت در کلاس‌های حضوری می‌شود و معمولاً دوره‌های آنلاین در اولویت قرار می‌گیرند. مرکز زبان ایرانیان امکان برگزاری دوره آنلاین آموزش آلمانی به کودکان و بزرگسالان را فراهم آورده است که یک فرصت طلایی برای والدین و فرزندانشان محسوب می‌شود.

• استفاده از بهترین متدهای روز دنیا

برنامه‌ریزی‌های این آموزشگاه نیز توسط افراد ساده صورت نمی‌گیرد، بلکه برنامه‌ریزی‌ها نیز توسط کارشناسان خبره صورت می‌گیرد تا به بهترین شکل انجام شود و آموزش زبان آلمانی برای بچه ها با جدیدترین متدهای دنیا صورت می گیرد.

سوالات متداول

دوره آموزش زبان آلمانی کودکان مناسب کودکانی با رده سنی 12-3 سال است که در دو دسته بندی کلاس ها از هم جدا می گردند.

جهت ازاطلاع از هزینه های این دوره از ساعت 16-9 با شماره های 02126132159 – 02122810482 تماس بگیرید.

کلاسهای موسسه همه روز از ساعت ۸ صبح تا ۹ شب برگزار می گردد و اگر شما روز و ساعت پیشنهادی داشته باشید در همان روز و ساعت در لیست انتظار قرار میگیرید و دو هفته بعد از ثبت نام کلاس مورد نظرتان تشکیل خواهد شد

بعد از تماس اطلاعات لازم داده میشود و بعد از آن در صورت نیاز، تعیین سطح و ارزشیابی هم به صورت آنلاین خواهد بود.

این کلاسها در پلتفرم های مختلف که امکانات کلاس واقعی را دارا هستند و user friendly باشند برگزار میشود

• اینترنت با سرعت ۱۲۸ کیلو بیت
• یک صفحه نمایش که می تواند هر یک از موارد زیر باشد: گوشی تلفن همراه، تبلت، آیپد، کامپیوتر و لپ تاپ
• در صورت استفاده از کامپیوتر یا لپ تاپ می بایست از وب کم و هندزفری استفاده نمایید.
• استفاده از نرم افزار اسکایپ یا واتس اپ

ثبت‌نام در این دوره

نام و نام خانوادگی *
این فیلد را پر کنید
شماره تماس *
این فیلد را پر کنید
 • عاصفه عباس زاده

  برای تعیین سطح لطفا با ما تماس بگیرید.

  پاسخ
  • admin

   سلام عاصفه عزیز
   لطفا شماره تماس خودتون رو به واتس اپ مجموعه ارسال کنید تا بتونیم در اسرع وقت با شما تماس بگیریم

 • جوادی

  سلام
  آموزش آلمانی کودکان تو چه پلتفرمی برگزار میشه؟

  پاسخ
  • admin

   سلام
   روی گوگل میت یا واتس اپ

 • رضوی

  بهترین آموزشگاه زبان آلمانی کودکان در تهران هستید
  دخترم مثل زبان مادریش، آلمانی رو حرف میزنه
  ممنونم ازتون

  پاسخ
  • admin

   سپاسگزارم که نظرتون رو با ما به اشتراک گذاشتید

 • سحر

  از جمله بهترین آموزشگاه زبان آلمانی برای کودکان هستید. مدرسین با حوصله و با بازی بچه ها رو راهنمایی میکنن
  من راضی هستم ممنون

  پاسخ
 • neda

  لطف میکنید هزینه کلاس زبان آلمانی برای کودکان رو بفرمایید
  ما قصد مهاجرت داریم و میخوام پسرم آلمانی یاد بگیره

  پاسخ
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید