کلاس free discussion آنلاین ✅ ( کلاس فری دیسکاشن آنلاین )

کلاس فری دیسکاشن

شما در این صفحه با صفر تا صد بهترین کلاس فری دیسکاشن آنلاین در آموزشگاه زبان ایرانیان بهترین موسسه برگزار کننده آموزش آنلاین زبان آشنا می‌شوید:

برای درخواست مشاوره در مورد دوره های آموزشی ایرانیان با ما در ارتباط باشید.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
تماس با مرکز زبان ایرانیان

شرکت در کلاس بحث آزاد یا کلاس فری دیسکاشن، به رشد مکالمه افراد کمک بزرگی می‌کند.

کلاس free discussion آنلاین ازجمله کلاس‌های محبوب این روزها است. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کلاس مکالمه زبان انگلیسی آنلاین و دوره بحث آزاد زبان انگلیسی با ما همراه باشید.

آموزشگاه‌های زیادی در حال حاضر به برگزاری دوره بحث آزاد انگلیسی یا دوره فری دیسکاشن می‌پردازند؛ ولی انتخاب بهترین کلاس free discussion در تهران یا هرجای دیگر در روند پیشرفت و یادگیری شما تأثیر بسزایی دارد و حتماً باید در انتخاب آموزشگاه زبان خود دقت کنید.

کلاس فری دیسکاشن آنلاین

آموزشگاه زبان ایرانیان مجری دوره free discussion از موفق‌ترین آموزشگاه‌هاست.

آموزشگاه زبان ایرانیان استانداردترین کلاس های فری دیسکاشن در تهران را برگزار می‌کند که این دوره‌ها با مدرسین مجرب و خبره با استفاده از بهترین منابع برگزار می‌شود.

تکالیف و تمرینات این کلاس از ESL library که یک وب سایت کانادایی است خریداری شده، به طوری که زبان آموزان در طول هفته به صورت آفلاین وارد وب سایت شده و تمرینات مربوط را انجام می دهند.

کلاس free discussion

احتمالاً این روزها کلاس free discussion ، دوره مکالمه و بحث آزاد انگلیسی، کلاس فری دیسکاشن آنلاین و کلاس آنلاین بحث آزاد انگلیسی بسیار در فضای اینترنت پرتکرار هستند و در گوگل با این کلمات و این نام‌ها بسیار مواجه می‌شوید.

کلاس بحث آزاد، کلاس‌هایی هستند که تمرکز اصلی و هدف مهم آن بر مکالمه است. افرادی در این کلاس‌ها و دوره‌ها شرکت می‌کنند که به سطح خوبی در زبان انگلیسی رسیده‌اند و برای افزایش مهارت خود در زمینه مکالمه یا اسپیکینگ نیاز به یک بستر مناسب دارند.

فری-دیسکاشن-آنلاین

همین حالا به مشاوران ما در واتس‌اپ پیام دهید

09904876800

www.mziranian.com

 

سطح زبان برای کلاس free discussion

برای ورود به کلاس فری دیسکاشن باید حداقل به سطح pre intermediate رسیده باشید. افراد با سطح‌های پایین‌تر نمی‌توانند در این دوره شرکت کنند. در سطح‌های ابتدائی زبان به یادگیری لغات و گرامر می‌پردازیم و باید به سطحی برسیم که توانایی بحث آزاد و مکالمه را داشته باشیم.

شرکت در کلاس بحث آزاد انگلیسی بدون داشتن سطح زبانی خوب، بسیار سخت است. حتی ممکن است از زبان انگلیسی متنفر شوید و اعتماد به نفس خود را از دست دهید.

در کلاس های فری دیسکاشن چه میگذرد؟

نکته مهم کلاس زبان فری دیسکاشن این است که زبان آموزان بحث آزاد قبل از هر جلسه از طریق ESL library با متریال آموزشی جلسه بعد آشنا می‌شوند، قبل از جلسه تکالیف آن را انجام می‌دهند و لغات جدید و سوالات مربوط به درس را یادداشت می‌کنند.

متریال آموزش هر جلسه قبلا توسط مدرس به زبان آموزان اطلاع داده می‌شود و در طول جلسه با تمرین همان درس تمام اشتباهات و ایرادات زبان‌آموز رفع می‌گردد.

در سطح پیشرفته مکالمه یا جلسات فری دیسکاشن  pronunciation correction (تصحیح تلفظ) کار می‌شود تا زبان‌آموزان به سطح مناسبی از تلفظ برسند. در کلاسهای فری دیسکاشن آموزشگاه ایرانیان، زبان‌آموزان با تکنیک‌های یادگیری لغات انگلیسی نیز آشنا می‌شوند.

در این کلاس فایل‌های ویدیویی به صورت جداگانه برای زبان آموزان ارسال می‌شود یا خودشان به منابع مربوط در شبکه های مجازی مراجعه و فایل ویدیویی را استخراج و سپس در هر جلسه هر زبان آموز فایل ویدیویی خود را share می‌کند و لغات مربوط به آن را ارائه می دهد و با پارتنر خود راجع به آن صحبت می کند.

و از او سوال میپرسد و هرکس سعی می‌کند پاسخگوی سوالات پارتنر خود باشد. این کار سبب می شود که یک نفر متکلم وحده نباشد و همه زبان آموزان درگیر مکالمه شوند و مدرس زبان آموزان را مدیریت کرده و اشتباهات آنها را تصحیح کند.

نکته مثبت دیگر کلاس های بحث آزاد موسسه زبان ایرانیان ارائه song و آموزش آن با ارائه تمرینات مخصوص است که تأثیر بسزایی در تقویت مهارت شنیداری زبان آموزان دارد.

جالب است بدانید زبان آموزان کلاس آنلاین بحث آزاد در آموزشگاه زبان ایرانیان به دلیل حضور مدرسین نیتیو ممکن است از ملیت‌های مختلف باشند و همین مسئله باعث می شود مکالمات را به صورت کاربردی تر یاد بگیرند چرا که در این کلاس ها هیچ کس به هیچ عنوان حق استفاده از زبان مادری را ندارند.

کلاس-بحث-آزاد

چند ترم ، چند جلسه

دوره بحث آزاد تعداد ترم مشخصی ندارد و زبان‌آموز با توجه به مهارت خود تصمیم می‌گیرد در چند ترم این جلسات شرکت کند.

به طور کلی و به طور معمول کلاس زبان فری دیسکاشن در چند ترم به صورت 8 جلسه‌ای برگزار می‌شوند. زمان جلسات یک و نیم ساعت است. کلاس‌ها معمولاً دو روز در هفته برگزار می‌شوند.

کلاس-آنلاین-فری-دیسکاشن

برای مشاوره رایگان در مورد دوره های آموزشی روی شماره کلیک کنید

تماس با مرکز زبان ایرانیان

یک جلسه از کلاس بحث آزاد انگلیسی

در ابتدای جلسات فری دیسکاشن، سعی بر این است که حدود 20 دقیقه یا حداقل 15 دقیقه ابتدایی، زبان‌آموزان درخصوص اتفاقاتی که بین دو جلسه برایشان افتاده صحبت کنند تا با این روش بتوانند دایره لغات خود را گسترش دهند و هرچه در ذهن خود دارند به انگلیسی بیان کنند.

مدرس، زبان‌آموزان را گروه‌بندی می‌کند تا از زمان به نحو احسن استفاده گردد. زبان‌آموزان در گروه های 2 تا 4 نفره گروه‌بندی می‌شوند و تمرینات و بحث و گفت و گو را داخل گروه خود ادامه می‌دهند.

مدرس، در هر جلسه از کلاس های بحث آزاد زبان انگلیسی از زبان‌آموزان می‌خواهد تا یک قسمت از سریال مشخص شده را با زبان اصلی ببینند. مدرس از زبان‌آموزان می‌خواهد تا در مورد فیلم باهم گفت و گو کنند و کل فیلم را با یکدیگر بازبینی کنند.

خواندن اخبار انگلیسی و روزنامه نیز می‌تواند بخشی از یک جلسه فری دیسکاشن باشد. گوش دادن موسیقی‌های انگلیسی نیز از جذابیت‌های فری دیسکاشن هستند. اساتید می‌توانند با طرح یک سری سؤالات، زبان‌آموزان را به چالش بکشند.

انجام تکالیف و تمرینات ESL library بخش مهمی از کلاس فری دیسکاشن را به خود اختصاص می‌دهد. زبان‌آموزان در ابتدا لغات جدیدی که در درس با آنها آشنا شدند را در گروه ارسال می‌کنند و بدین ترتیب منبع بسیار جذابی از لغات جدید در اختیار تمام زبان‌آموزان بحث آزاد قرار می‌گیرد.

در ادامه کلاس، هر زبان آموز بخشی از درس را می‌خواند و همین امر منجر به تقویت Reading و pronunciation می‌گردد. با انجام تمرینات مربوط به هر درس از ESL library، با نوشتن جواب تمرینات مدرس تلاش می‌کند تا writing تقویت و اصلاح کند.

دقیقه‌های پایانی نیز با صحبت گروهی سپری می‌شود. استاد نیز در این مکالمه‌ها شرکت می‌کند. تلاش استاد بر این است که بتواند افراد را قانع کند تا ایده‌های خود را بیان نموده و به خوبی نظرات خود را بیان کنند.

در free discussion کلاس چه می‌آموزید؟

تقویت چهار مهارت زبان

تقویت مکالمه با اطرافیان

افزایش دایره لغات انگلیسی

تقویت تلفظ و pronunciation correction

آیا در کلاس بحث آزاد در مورد گرامر صحبت می‌شود؟

یکی از سؤالات پرتکرار در مورد کلاس بحث آزاد انگلیسی این است که آیا در کلاس های فری دیسکاشن در مورد گرامر نیز صحبت می‌شود؟ در واقع هدف از برگزاری دوره بحث آزاد زبان انگلیسی، آموزش گرامر نیست و به همین سبب نقش گرامر در این دوره‌ها بسیار کم‌رنگ است.

در این کلاس‌ها اساتید راه را برای مکالمه روان زبان‌آموزان هموار می‌کنند. البته یک سری از نکات گرامری توسط استاد بیان می‌شود و بعضی نکات گرامری نیز یادآوری می‌گردند.

مدرسین دوره بحث آزاد انگلیسی در چه سطحی هستند؟

اساتید یا مدرسین دوره بحث آزاد زبان انگلیسی در آموزشگاه زبان ایرانیان، کسانی هستند که به بهترین شکل ممکن آموزش دیده‌اند و از دانش بالایی در این زمینه برخوردار هستند.

بیشتر مدرسین در این مرکز افرادی هستند که مدت‌های طولانی در آمریکا و اروپا زندگی کردند و زبان انگلیسی را بصورت نیتیو صحبت می‌کنند.

همین حالا به مشاوران ما در واتس‌اپ پیام دهید

09904876800

www.mziranian.com

 

سوالات متداول

دوره فری دیسکاشن آنلاین مناسب بزرگسالانی است که به سطح مناسبی در زبان رسیده اند. این افراد برای پیشرفت در سطح مکالمه خود می توانند از کلاس های بحث آزاد استفاده کنند.

جهت ازاطلاع از هزینه های این دوره از ساعت 16-9 با شماره های 02126132159 – 02122810482 تماس بگیرید.

کلاسهای موسسه همه روز از ساعت ۸ صبح تا ۹ شب برگزار می گردد و اگر شما روز و ساعت پیشنهادی داشته باشید در همان روز و ساعت در لیست انتظار قرار میگیرید و دو هفته بعد از ثبت نام کلاس مورد نظرتان تشکیل خواهد شد

بعد از تماس اطلاعات لازم داده میشود و بعد از آن در صورت نیاز، تعیین سطح و ارزشیابی هم به صورت آنلاین خواهد بود.

این کلاسها در پلتفرم های مختلف که امکانات کلاس واقعی را دارا هستند و user friendly باشند برگزار میشود

• اینترنت با سرعت ۱۲۸ کیلو بیت
• یک صفحه نمایش که می تواند هر یک از موارد زیر باشد: گوشی تلفن همراه، تبلت، آیپد، کامپیوتر و لپ تاپ
• در صورت استفاده از کامپیوتر یا لپ تاپ می بایست از وب کم و هندزفری استفاده نمایید.
• استفاده از نرم افزار اسکایپ یا واتس اپ

ثبت‌نام در این دوره

نام و نام خانوادگی *
این فیلد را پر کنید
شماره تماس *
این فیلد را پر کنید
 • زهرا

  کلاس های بحث آزاد زبان انگلیسی فقط در آموزشگاه ایرانیان😍
  بدون شک بهترین کلاس free discussion در تهران هست.

  پاسخ
  • admin

   زهرا عزیز از شرکت و رضایت شما در دوره های فری دیسکاشن آنلاین مرکز زبان ایرانیان بسیار خوشحالیم.

  • admin

   سلام زهرای عزیز
   بسیار ممنونم از حضور شما در دوره فری دیسکاشن آنلاین
   رضایت شما هدف ماست.

  • صدف اقدسی

   سلام
   بنده با موسسه شما به تازگی آشنا شدم. لطفا شرایط ثبت نام کلاس های free discussion را بفرمایید

  • admin

   سلام صدف عزیز
   کلاس فری دیسکاشن یا بحث آزاد به صورت آنلاین برگزار میشه. کلاس ها مکالمه محور هستن و با حضور اساتیدی که در آمریکا زندگی کردن اداره میشه.
   برای اطلاعات بیشتر در خصوص زمان برگزاری و هزینه دوره های free discussion میتونید با شماره های 02126132159 – 02122810482 تماس بگیرید. یا در فرم مشاوره که در قسمت پایین مقاله وجود داره شماره تون رو بگذارید تا با شما تماس بگیریم.

 • سارا

  سلام اگر ممکنه با من تماس بگیرید ممنونم

  پاسخ
  • admin

   سلام سارای عزیز
   ممنون میشم شماره خودتون رو در بخش تماس با ما برای ما بگذارید تا در سریعترین زمان با شما تماس بگیریم

 • نگین

  سلام. میخواستم شرایط کلاس فری دیسکاشن یا بحث آزاد به صورت آنلاین رو بدونم. من حدودا advance هستم. شماره:09194370193

  پاسخ
  • admin

   سلام نگین عزیز
   کلاس های ما توسط مدرسین نیتیو که در آمریکا زندگی کردند مدیریت میشه
   کلاس های فری دیسگاشن مکالمه محور هستند و با حضور زبان آموزان خارجی از طریق پلتفرم گوگل میت برگزار میشه
   میتونید از طریق واتس اپ با مجموعه ارتباط بگیرید و در خصوص هزینه یا دیگر شرایط لازم اطلاعات بیشتری کسب کنید

 • بیتا

  free discussion class در چه سطحی برگزار میشه؟

  پاسخ
 • میرزایی

  اموزشگاه ایرانیان از جمله کلاس free discussion خوب در تهران هست که مکالمه رو چند لول بالا میبره
  حتما پیشنهادش میکنم

  پاسخ
 • مردانی

  ممنون میشم در مورد كلاس زبان free discussion راهنمایی بفرمایید. اساتید نیتیو هستن؟

  پاسخ
 • محبی

  کلاسهای فری دیسکاشن تو چه سطح هایی برگزار میشه؟

  پاسخ
 • حدیث

  سلام وقت بخیر
  من نزدیک چهار سالی هست که زبان می خونم به صورت عادی،ولی خب خودم فکر می کنم که خیلی خوب نیستم،الان می خوام برای یه مدرک که دائمی باشه و اینکه زبان رو خیلی راحت مثل مادری از بر باشم،چه نوع مدرکی مناسبه و چیکار کنم

  پاسخ
  • admin

   با سلام
   اگر بخوایید مدرک دایمی بگیرید بسته به اینکه برای چه هدفی مدرک میخوایید نوع مدرک متفاوت خواهد بود
   ولی اگه دنبال بهبود زبان خودتون هستید بنظرم دوره مکالمه بدون کتاب بهترین گزینه ست
   در این دوره در کلاس فقط صحبت میکنید و مدرس شما رو کوج میکنه
   در نهایت میتونید با آموزشگاه تماس بگیرید تا بهتر و دقیقتر بتونن راهنمایی تون کنن

 • حاتمی

  free discussion چیست؟ میشه توضیح بدید لطفا

  پاسخ
 • رحمتی

  کلاس مکالمه آزاد زبان انگلیسی چند نفره برگزار میشه و پارتنر ها چه سطح زبانی رو دارن؟

  پاسخ
  • admin

   با سلام
   به دلیل اینکه این کلاس ها آنلاین و روی پلتفرم گوگل میت برگزار میشه استاد شما رو به همراه پارتنر زبان تون وارد روم مخصوص میکنه
   بنابراین شما دونفره یا حداکثر سه نفر مکالمه خواهید کرد.

 • حامدی

  کلاس های free discussion تهران رو میخوام شرکت کنم.
  شما آنلاین هم برگزار می کنید؟

  پاسخ
  • admin

   با سلام
   بله میتونید کلاس انلاین فری دیسکاشن رو شرکت کنید. با اموزشگاه تماس بگیرید تا راهنمایی تون کنن

 • احمدی

  من تو یزد هستم و کلاس فری دیسکاشن خوب پیدا نمیکنم. میخواستم ببینم کلاس فری دیسکاشن تهران به صورت انلاین برگزار میشه
  چون مجبورم کلاس فری دیسکاشن آنلاین ثبت نام کنم

  پاسخ
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید