در ۶ سطح مختلف

در این صفحه شما با صفر تا صد آموزش آنلاین زبان انگلیسی در موسسه زبان آنلاین ایرانیان آشنا خواهید شد:

برای مشاوره رایگان در مورد دوره های آموزشی روی شماره کلیک کنید

تماس با مرکز زبان ایرانیان

ثبت نام کلاس زبان آنلاین

موسسه زبان ایرانیان بهترین آموزشگاه آنلاین زبان انگلیسی و یکی از معتبرترین مجریان آموزش آنلاین زبان و دوره های زبان انگلیسی است که کلاس‌های خود را مطابق با استانداردهای بین المللی برگزارمی‌کند. کلاس آنلاین زبان انگلیسی در این آموزشگاه برای تمام رده های سنی از کودکان تا بزرگسالان را شامل می‌شود. از طرفی تمامی این دوره‌ها در 2 حالت ترمیک و فشرده از سطوح مبتدی تا پیشرفته را پوشش می‌دهد.

این موسسه همچنین مفتخر است در کنار برگزاری دوره آموزش زبان انگلیسی آنلاین ، خدمات مشاوره رایگان و تعیین سطح ارائه کند. در این آموزشگاه، رده سنی کودکان و نوجوانان به دو گروه سنی زیر 3 تا 6 سال و 7 تا 12 سال تقسیم می‌شود.

در کلاس زبان آنلاین کودکان و نوجوانان، منابع آموزشی اصلی friends و family and friends هستند. اما در دوره آنلاین زبان بزرگسالان که در مجموع 6 سطح را شامل می‌شود منابع مختلفی تدریس می‌شود.

متخصصان و اساتید ما کلاس آموزش زبان انگلیسی را به صورت کاملا تعاملی و در 2 حالت حضوری و آنلاین برگزار می‌کنند.

کلاس آنلاین زبان انگلیسی

شرکت در آموزش آنلاین زبان بزرگسالان می‌تواند برای کسانی که از لحاظ بٌعد مسافت محدودیت حضور فیزیکی در کلاس را دارند و یا به دلایلی مانند وجود یک بیماری مسری در جامعه، امکان رفت و آمد و تجمعات منع می‌شود، یک مزیت عالی به شمار می‌آید تا هرگز از آموزش زبان انگلیسی دور نمانید.

از طرفی شرکت در دوره‌های حضوری نیز به شما این امکان را می‌دهد تا احساس تعامل بیشتری با هم کلاسی‌های خود و معلم زبان خود داشته باشید. در نهایت این انتخاب شماست که کدام دوره را انتخاب می‌کنید ولی بهتر است بدانید قطعا دوره‌های مجازی آموزش زبان انگلیسی دارای مزایایی است که نباید از آن غافل شوید.

همین حالا به مشاوران ما در واتس‌اپ پیام دهید

09904876800

www.mziranian.com

 

آموزش آنلاین زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته

دوره های زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته در آموزشگاه زبان ایرانیان به صورت ترمیک و فشرده برگزار میگردد. شرکت در دوره‌های ترمیک با توجه به داشتن زمان کافی برای یادگیری، می‌تواند در تثبیت بهتر لغات و دستور زبان انگلیسی برای تمام رده‌های سنی مفیدتر از دوره‌های فشرده باشد.

دوره ترمیک انگلیسی بزرگسالان

دوره های ترمیک آموزش آنلاین انگلیسی بزرگسالان (18 سال به بالا)، در سه سطح پایه، متوسط و پیشرفته برگزار می گردد. لازم بذکر است که دوره متوسطه خود در سه رده پیش متوسطه، متوسطه و فوق متوسطه برگزار می‌شود.

تدریس آنلاین زبان انگلیسی شامل 2 ترم در هر سطح است و هر ترم آن در 15 جلسه به طول می‌انجامد. در هر 3 سطح دوره متوسطه نیز بایستی در مجموع 12 ترم را بگذرانید تا به سطح پیشرفته راه پیدا کنید.

زمان کلاس زبان آنلاین در طی تمام رده‌های متوسطه، مبتدی و مقدماتی شامل جسات 90 دقیقه‌ای است. در دوره پیشرفته نیز شما مجموعا 12 ترم را می‌گذرانید و این دوره آخرین سطحی است که در آن به تسلط کامل بر زبان انگلیسی خواهید رسید.

دآموزش آنلاین زبان
یادگیری-آنلاین-زبان-انگلیسی-در-خانه

کلاس آنلاین زبان انگلیسی فشرده

اما دوره فشرده زبان انگلیسی آنلاین برای کسانی است که مایلند زبان انگلیسی را سریعتر یاد بگیرند.

به عنوان مثال شما می‌توانید دوره مبتدی کلاس آنلاین زبان انگلیسی را در مدت زمان کمتر و فشرده‌تری بیاموزید که نوع کلاس به صورت نیمه خصوصی و تعداد جلسات هفتگی نیز بیشتر از حالت ترمیک خواهد بود.

بنابراین اگر شما در موقعیتی قرار دارید که باید در مدت زمان کمتری انگلیسی را بیاموزید این دوره بهترین انتخاب برای شماست. این کلاس ها بصورت هفته‌ای چهار الی پنج جلسه برگزار می‌گردد.

آموزش آنلاین انگلیسی چند ترم است؟

دوره کامل زبان انگلیسی آنلاین 30 ترم کامل دارد. به عبارتی 30 ترم طول می‌کشد تا دوره های زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته را دبگذرانید.

کلاس آنلاین زبان چند جلسه است؟

هر سطح 4 ترم دارد و هر ترم از آموزش آنلاین زبان در موسسه زبان آنلاین ایرانیان 15 جلسه‌ای است. بنابراین این دوره طی 90 جلسه به اتمام می‌رسد.

برای مشاوره رایگان در مورد دوره های آموزشی روی شماره کلیک کنید

تماس با مرکز زبان ایرانیان

نمونه ویدئوهای دوره آنلاین زبان

مــنابع آموزشی دوره آموزش آنلاین زبان انگلیسی

اصلی ترین منابع دوره آنلاین زبان در هر رده متفاوت است. در این کلاس‌ها متناسب با سطح مورد نظر کتاب و جزوات تالیفی ارائه می گردد. در دوره مبتدی کتاب connet آموزش داده می‌شود که در آن مفاهیم پایه در 32 درس گنجانده شده است.

پس از آن در دوره های مقدماتی تا فوق پیشرفته 4 جلد کتاب تاچستون (touchstone1-4) که انتشارات کمبریج آن را منتشر کرده است، به طور کامل تدریس می‌شود. کتاب‌های touchstone یک مجموعه کامل هست که شما را به سطح پیشرفته نزدیک می‌کند.

پس از آن در دوره‌های پیشرفته نکات تکمیلی و فوق پیشرفته زبان انگلیسی از دو کتاب view point 1 و view point 2 در طی 12 ترم آموزش داده می‌شود. علاوه بر اینها، اساتید مرکز زبان ایرانیان متناسب با نیاز و توانایی زبان آموزان، منابع معتبری جهت افزایش دایره لغات به زبان آموزان معرفی کرده و با انجام تمرینات متعدد و گوناگون در ثبیت بهتر لغات و بهبود هر 4 مهارت مهم زبان انگلیسی شما را همراهی می‌کنند.

کلاس آنلاین زبان انگلیسی سطح پایه (Elementary)

شما در پایان آموزش آنلاین انگلیسی برای بزرگسالان به راحتی میتوانید خود و اطرافیانتان را توصیف کنید، در مورد محل سکونت و آدرسها آشنایی پیدا میکنید، عادات روزمره و برنامه زندگی خود و دیگران را با زمان حال ساده توضیح دهید، فعالیتهای مختلف را بیان کنید. همچنین با زمان حال استمراری آشنا میشوید و خاطرات گذشته خود را تعریف میکنید و با دایره لغاتی گشترده به راحتی با جمله سازی با آنها صحبت کنید. آموزش زبان از پایه برای بزرگسالان پیشنیاز سایر سطوح است.

کتاب Touchstone 1
کتاب آموزشی برای این سطح مبتدی تاچ استون 1 است. این کتاب شامل ۱۲ درس بوده و در چهار ترم ۱۵ جلسه ای تدریس میشود. سطح بندی ای کتاب از Touchstone 1 A تا Touchstone 1 D است.

دوره آنلاین زبان سطح پیش از متوسط (pre intermediate)

شما در پایان این دوره از کلاس‌های آنلاین زبان انگلیسی به راحتی میتوانید در زمانهای مختلف سوال و جواب کنید، از برنامه های آینده خود بگویید،پیشنهاد بدهید،علائم بیماری را یاد میگیرید و به صورت کاربردی برای مراجعه به پزشک میتوانید از آنها استفاده کنید. همچنین با مناسبتها و فعالیت‌هایی که در هر یک انجام میشود آشنا خواهید شد و به راحتی در سطح پایینتر از متوسط قادر به برقراری ارتباط خواهید بود.

کتاب Touchstone 2
کتاب آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان در سطح پیش از متوسط تاچ استون 2 است. این کتاب شامل ۱۲ درس بوده و در ۴ ترم ۱۵ جلسه ای تدریس میشود. سطح بندی این کتاب از Touchstone 2 A تا Touchstone 2 D است.

دوره آنلاین زبان سطح متوسط (intermediate)

در پایان این دوره به راحتی میتوانید در بحث‌هایی با سطح متوسط، در موضوعات روز شرکت کنید و با دایره لغات متوسط در مکالمات کاربردی شرکت کنید. با زمان حال کامل که کاربردهای زیادی در زبان انگلیسی دارد و با صفات و خصوصیات اخلاقی متفاوت که کمک موثری به شما در معرفی دیگران است، آشنا میشوید. همچنین شما با ساختار مجهول آشنا میشوید که در مکاتبات، کاربرد زیادی دارد و به طور کلی آماده ورود به مرحله بالاتر از متوسط که پیش نیاز سطح پیشرفته است خواهید شد.

کتاب Touchstone 3
کتاب آموزشی سطح پیش از متوسط تاچ استون 3 است. این کتاب شامل ۱۲ درس بوده و در ۴ ترم ۱۵ جلسه ای تدریس میشود. سطح بندی این کتاب از Touchstone 3 A تا Touchstone 3 D است.

دوره آنلاین زبان سطح بالاتر از متوسط (upper intermediate)

در پایان این دوره به راحتی می توانید در زمان های مختلف و با ساختارهای پیچیده با لغات کاربردی در مکالمات روزمره و حتی تخصصی بدون هیچ مکثی صحبت کنید و تمام عبارات و اصطلاحات انگلیسی را در جای مناسب به کار برید. شما در این دوره با ساختار مجهول به طور کامل آشنا خواهید شد و انواع جملات شرطی را بدون ایراد به کار می‌برید و به طور کلی تمام ساختار هایی که در زبان مادری خود استفاده می کنید را به شرط شرکت منظم در کلاسها و انجام تکالیف مربوطه می توانید به کار ببرید.

کتاب Touchstone 4
کتاب آموزشی سطح پیش از متوسط تاچ استون 4 است. این کتاب شامل ۱۲ درصد بوده و در ۶ ترم ۱۵ جلسه ای تدریس می شود. سطح بندی این کتاب از Touchstone 4 A تا Touchstone 4 A است.

دوره آنلاین زبان سطح پیش پیشرفته (pre advance)

این کتاب، مروری بر مطالب آموزشی کتاب‌های گذشته خواهید داشت. منظور از مطالب، نکات دستوری و ساختاری است. تمرینات شنیداری شما بیشتر خواهد بود و با لغات تخصصی تر و پیچیده تری آشنا می شوید، به طوریکه کاملاً آمادگی کنفرانس دادن و شرکت در سمینارها را داشته باشید چون مطالب این کتاب ها بیشتر به صورت بحثی و تبادل نظر است.

کتاب Viewpoint 1
کتاب آموزشی سطح پیش از متوسط ویو پوینت 1 است. این کتاب شامل ۱۲ درس بوده و در ۶ ترم ۱۵ جلسه ای تدریس می شود. سطح بندی این کتاب به صورت Viewpoint 1 و Viewpoint 2 است.

دوره آموزش آنلاین زبان انگلیسی سطح پیشرفته (advance)

در سطح پیشرفته کلاس زبان انگلیسی آنلاین نسبت به Viewpoint 1 متون دشوارتر و لغات پیچیده تر است، به طوری که در پایان این کتاب زبان آموزان در چهار مهارت تخصص و مهارت کافی را برای ارتباط کسب کرده اند و می توانند بقیه سطوح را به صورت خودآموز مطالعه داشته باشند.

کتاب Viewpoint 2
کتاب آموزشی سطح پیش از متوسط ویو پوینت 2 است. این کتاب نیز شامل ۱۲ درس بوده و در ۶ ترم  ۱۵ جلسه ای تدریس می شود.

ثبت نام کلاس زبان آنلاین

اگر قصد شرکت در کلاس‌های آنلاین زبان انگلیسی موسسه ایرانیان را دارید، کافی است با شماره های 02126132159 – 02122810482 تماس بگیرید.

یا از طریق واتس‌ اپ با شماره 09904876800 با کارشناسان پشتیبانی جهت ثبت نام آموزشگاه زبان اقدام فرمایید. همچنین در پایان همین صفحه، فرمی قرار داده شده که می‌توانید اطلاعات خواسته شده را در آن درج کنید تا کارشناسان در کوتاه‌ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

هزینه کلاس آنلاین زبان انگلیسی

از آن‌جایی که به دلایل مختلف ممکن است افراد امکان حضور در کلاس‌های حضوری را نداشته باشند، کلاس‌های آنلاین گزینه بسیار مناسبی برای آن‌ها خواهد بود و به افراد این امکان را می‌دهد تا درهر جایی که حضور دارند و بدون اتلاف زمان و هزینه‌هایی که در رفت و آمد صرف می‌شوند، زبان انگلیسی را با کیفیت بالایی بیاموزند.

جهت اطلاع از هزینه کلاس آنلاین انگلیسی ، از طریق راه‌های ارتباطی با کارشناسان موسسه تماس بگیرید.

امتحانات دوره‌ های آنلاین زبان انگلیسی

برخلاف دوره‌های حضوری، امتحانات کلاس آموزش آنلاین زبان ، به صورت آنلاین و توسط همان پلتفرم‌هایی برگزار می‌شود که کلاس‌های شما در آن‌ها برگزار شده است. که در واقع این پلتفرم‌‌ها شامل واتس اپ، گوگل میت و اسکایب می‌شود.

تعیین سطح کلاس زبان آنلاین

برای شروع آموزش، در ابتدا نیاز دارید تا در یک جلسه تعیین سطح زبان انگلیسی شرکت کنید. جلسه تعیین سطح به صورت آنلاین و حضوری انجام خواهد شد و پس از تعیین سطح، آموزش را در سطح مربوطه ادامه خواهید داد.

همین حالا به مشاوران ما در واتس‌اپ پیام دهید

09904876800

www.mziranian.com

 

آموزشگاه آنلاین زبان انگلیسی

برای شرکت در دوره‌های آنلاین آموزش زبان موسسه ایرانیان، نیاز است تا قوانین و ضوابط خاصی رعایت شوند که شامل موارد زیر می‌شود:

 • شرایط کلاس‌های آنلاین درست همانند کلاس‌های حضوری است.
 • غیبت غیر موجه بیش از سه جلسه به منزله محرومیت از امتحان پایان ترم است.
 • برخورداری از سرویس اینترنت و دستگاه مناسب، از شروط شرکت در کلاس آنلاین برای بالا بردن کیفیت آموزش است.
 • در مورد کلاس‌های خصوصی در هر ده جلسه یک بار عدم حضور مجاز است که از ۲۴ ساعت قبل لازم است اطلاع‌رسانی شود و در غیر این صورت، غیبت لحاظ می‌شود.
 • همه زبان‌آموزان لازم است سر ساعت معین‌ شده، درست همانند کلاس حضوری، در کلاس حاضر باشند و خاموش کردن دوربین و میکروفون بدون اجازه مدرس مجاز نیست.

پلتفرم آموزش آنلاین زبان در ایرانیان

کلاس آنلاین آموزش زبان در این موسسه توسط پلتفرم‌های مختلفی نظیر گوگل میت، واتس‌ اپ و اسکایپ برگزار می‌گردد. بنابراین شما با امکان دسترسی به هریک از این پلتفرم‌ها، به راحتی می‌توانید ثبت نام کلاس زبان آنلاین را تکمیل کنید.

آموزش آنلاین زبان در ایرانیان

در کلاس آموزش آنلاین زبان انگلیسی این مؤسسه همواره تلاش بر این است که تا حد ممکن بیشترین بازدهی و کارایی از کلاس به دست آید و تعامل سازنده میان زبان‌آموزان و اساتید، درست همانند شرکت در یک کلاس حضوری زبان انگلیسی وجود داشته باشد.

برای مشاوره رایگان در مورد دوره های آموزشی روی شماره کلیک کنید

تماس با مرکز زبان ایرانیان

 سخن آخر

اگر قصد دارید در کلاس زبان آنلاین بزرگسالان شرکت کنید کافی است با شماره های 02122810482 و 02126132159 تماس بگیرید و از کارشناسان ما مشاوره بخواهید.

علاوه بر این، می‌توانید به آدرس ما واقع در ضلع شمالی کاخ نیاوران، ابتدای دو راهی کاشانک، پلاک 295، آموزشگاه زبان ایرانیان مراجعه کرده و ضمن دریافت مشاوره در آزمون تعیین سطح و متعاقبا در دوره آموزش آنلاین زبان انگلیسی نیز شرکت کنید.

به یاد داشته باشید در صورت نیاز می توانید آزمون تعیین سطح را نیز به شکل آنلاین انجام دهید. تمام سوالات خود را در زمینه دوره زبان انگلیسی در بخش دیدگاه ها برایمان بنویسید تا پاسخ گوی شما در این بخش باشیم.

دوره های زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته

شما در پایان آموزش مبتدی زبان انگلیسی از دوره آموزش زبان برای بزرگسالان به راحتی میتوانید:

 • خود و اطرافیانتان را توصیف کنید.
 • در مورد محل سکونت و آدرسها آشنایی پیدا میکنید.
 • عادات روزمره و برنامه زندگی خود و دیگران را با زمان حال ساده توضیح دهید.
 • فعالیتهای مختلف را بیان کنید .
 • به زمان حال استمراری آشنا میشوید و خاطرات گذشته خود را تعریف میکنید
 • با دایره لغاتی که به راحتی با جمله سازی با آنها میتوانید صحبت کنید.

شما در پایان این سطح از دوره آنلاین زبان انگلیسی به راحتی میتوانید:

 • در زمانهای مختلف سوال و جواب کنید
 • از برنامه های آینده خود بگویید
 • پیشنهاد بدهید
 • علائم بیماری را یاد میگیرید
 • و به صورت کاربردی برای مراجعه به پزشک میتوانید از آنها استفاده کنید
 • با مناسبتها و فعالیت‌هایی که در هر یک انجام میشود آشنا خواهید شد
 • و به راحتی در سطح پایینتر از متوسط قادر به برقراری ارتباط خواهید بود

در پایان این سطح از دوره آموزش آنلاین انگلیسی

 • به راحتی میتوانید در بحثهای با سطح متوسط در موضوعات روز شرکت کنید
 • و با دایره لغات متوسط در مکالمات کاربردی شرکت کنید
 • با زمان حال کامل آشنا میشوید که کاربردهای زیادی در زبان انگلیسی دارد
 • و با صفات و خصوصیات اخلاقی متفاوت آشنا می شوید که کمک موثری به شما در معرفی دیگران می کند.
 • با ساختار مجهول آشنا میشوید که در مکاتبات کاربرد زیادی دارد
 • و به طور کلی آماده ورود به مرحله بالاتر از متوسط که پیش نیاز سطح پیشرفته است خواهید شد

در پایان این سطح از كلاس زبان آنلاين

 • به راحتی می توانید در زمان های مختلف
 • و با ساختارهای پیچیده
 • با لغات کاربردی در مکالمات روزمره و حتی تخصصی بدون هیچ مکثی صحبت کنید
 • و تمام عبارات و اصطلاحات انگلیسی را در جای مناسب به کار برید
 • با ساختار مجهول به طور کامل آشنا خواهید شد
 • انواع جملات شرطی را بدون ایراد بکار می‌برید
 • و تمام ساختار هایی که در زبان مادری خودبکار می‌برید را می توانید به کار ببرید.

در این سطح از کورس آنلاین زبان انگلیسی

 • بر مطالب آموزشی کتاب‌های گذشته مروری خواهید داشت (منظور از مطالب نکات دستوری و ساختاری است)
 • تمرینات شنیداری شما بیشتر خواهد بود
 • و با لغات تخصصی تر و پیچیده تری آشنا می شوید
 • کاملاً آمادگی کنفرانس دادن و شرکت در سمینارها را خواهید داشت
 • مطالب این کتاب ها بیشتر به صورت بحثی و تبادل نظر است.

در پایان این سطح از دوره آموزش زبان انگلیسی سطح پیشرفته شما می توانید:

 • در چهار مهارت تخصص و مهارت کافی را برای ارتباط کسب کنید
 • و  بقیه سطوح را به صورت خودآموز مطالعه داشته باشند.

سوالات متداول

دوره آنلاین زبان مناسب بزرگسالانی است که زبان به بخشی از زندگیشان تبدیل شده و نیاز به پیشرفت سطح زبانی خود دارند.

جهت ازاطلاع از هزینه های این دوره از ساعت 16-9 با شماره های 02126132159 – 02122810482 تماس بگیرید.

کلاسهای موسسه همه روز از ساعت ۸ صبح تا ۹ شب برگزار می گردد و اگر شما روز و ساعت پیشنهادی داشته باشید در همان روز و ساعت در لیست انتظار قرار میگیرید و دو هفته بعد از ثبت نام کلاس مورد نظرتان تشکیل خواهد شد

بعد از تماس اطلاعات لازم داده میشود و بعد از آن در صورت نیاز، تعیین سطح و ارزشیابی هم به صورت آنلاین خواهد بود.

این کلاسها در پلتفرم های مختلف که امکانات کلاس واقعی را دارا هستند و user friendly باشند برگزار میشود

• اینترنت با سرعت ۱۲۸ کیلو بیت
• یک صفحه نمایش که می تواند هر یک از موارد زیر باشد: گوشی تلفن همراه، تبلت، آیپد، کامپیوتر و لپ تاپ
• در صورت استفاده از کامپیوتر یا لپ تاپ می بایست از وب کم و هندزفری استفاده نمایید.
• استفاده از نرم افزار اسکایپ یا واتس اپ

ثبت‌نام در این دوره

نام و نام خانوادگی *
این فیلد را پر کنید
شماره تماس *
این فیلد را پر کنید
 • worldlanguage.ir

  این موضوع یکی از موضوعات موردعلاقه منه ❤️❤️❤️

  پاسخ
  • admin

   سلام WilliamPRoof عزیز
   ممنونیم که این صفحه آموزش آنلاین زبان رو مطالعه کردید.
   خوشحال میشیم در صورت تمایل شما، در آموزش زبان برایتان راه ساز باشیم.

 • زهرا

  کلاس زبان انگلیسی آنلاین برگزار میشه؟

  پاسخ
  • admin

   سلام زهرای عزیز
   بله کلاس زبان انگلیسی آنلاین در مرکز زبان ایرانیان با بالاترین کیفیت درحال برگزاری هست.

  • زهرا

   کلاس آنلاین زبان با چه پلتفورمی برگزار میشه؟ میخوام بدونم قابل کنترل هست؟

  • admin

   کلای آنلاین زباد در ایرانیان از طریق اسکایپ، گوگل میت، و واتس اپ برگزار میشه عزیزم
   خیالتون راحت باشه نظارت کافی روی این کلاس ها از سمت مدیریت مجموعه وجود داره

 • زهرا

  کلاس زبان انگلیسی آنلاین برگزار میشه؟

  پاسخ
  • زهرا

   انگلیسی آنلاین در موسسه ایرانیان چند ترم هست؟.

  • زهرا

   کلاس آموزش زبان انگلیسی در ر ترم چند جلسه ست؟ و اینکه زمان برگزاری این کلاس ها معمولا چه ساعت هایی هست؟

  • زهرا

   کلاس آموزش زبان انگلیسی در ر ترم چند جلسه ست؟ و اینکه زمان برگزاری این کلاس ها معمولا چه ساعت هایی هست؟

  • admin

   هر تررم از دوره انگلیسی آنلاین طی 12 جلسه به اتمام میرسه.
   زمان برگزاری این کلاس ها از انعطاف زیادی برخوردار هست و میتونید مطابق با زمان خودتون در این کلاس های آموزش زبان انگلیسی انلاین شرکت کنید.

  • admin

   هر سطح از دوره آنلاین آموزش زبان انگلیسی 4 ترم داره

  • زهرا

   انگلیسی آنلاین در موسسه ایرانیان چند ترم هست؟.

  • admin

   بهتره بدونید تعداد ترم آموزش زبان آنلاین با اموزش انگلیسی در کلاس حضوری تفاوتی باهم ندارن
   ولی اینکه دوره های آموزش زبان انگلیسی چند ترم هست بستگی به سطح زبان شما و دوره ای داره که انتخاب میکنید.

 • سارا

  در کلاس زبان انگلیسی شما چقدر میشه پیشرفت کرد؟

  پاسخ
  • admin

   سلام سارای عزیز
   برای پیشرفت سطح زبان انگلیسی فقط شرکت در کلاس آنلاین زبان انگلیسی کافی نیست. باید زمان و انرژی کافی برای یادگیری و انجام تمرین داشته باشید.
   درصورت تلاش مداوم به شما این اطمینان رو میدهیم که ایرانیان شما رو به هدف مطلوبتان میرساند.

 • سارا

  آیا بعد از گذراندن دوره زبان انگلیسی میتونم تو آزمون آیلتس نمره خوبی کسب کنم؟

  پاسخ
  • admin

   سلام سارای عزیز
   بهتر هست بدونید برای کسب نمره بهتر در آزمون آیلتس باید در کلاس آیلتس شرکت کنید.
   کلاس زبان انگلیسی مناسب کسانی هست که در حال آموزش و افزایش سطح خودشون از پایه تا پیشرفته هستن.

 • مریم

  من میخوام تو کلاس زبان انگلیسی آنلاین این مجموعه ثبت نام کنم کسی هست منو راهنمایی کنه؟

  پاسخ
  • admin

   سلام مریم عزیز
   به شما این اطمینان رو میدهیم که آموزش انگلیسی آنلاین با ایرانیان بهترین انتخاب شما خواهد بود.
   با شماره های 02126132159 – 02122810482 تماس بگیرید. یا در فرم مشاوره که در قسمت پایین مقاله وجود داره شماره تون رو بگذارید تا با شما تماس بگیریم.

 • ندا

  میتونم بگم بهترین دوره آنلاین انگلیسی بود که گذروندم عالی بود ممنون

  پاسخ
 • ویانا

  آموزش آنلاین زبان به چه شکل برگزار میشه؟ آیا کیفیت کلاس حضوری رو داره؟

  پاسخ
  • admin

   سلام ویانای عزیز
   آموزش آنلاین زبان به صورت کلاس های زبان 6 الی 8 نفره برگزار میشه
   توجه بیشتر بر روی مکالمه هست ولی تمامی مباحث گرامر هم در کلاس زبان انگلیسی آموزش داده میشه
   برای اطلاعات بیشتر با شماره های 02126132159 – 02122810482 تماس بگیرید. یا در فرم مشاوره که در قسمت پایین مقاله وجود داره شماره تون رو بگذارید تا با شما تماس بگیریم.

 • نجمه

  سلام
  هزینه دوره آنلاین زبان رو میفرمایید.

  پاسخ
  • admin

   سلام نجمه عزیز
   برای اطلاع از هزینه دوره انلاین زبان یا دیگر دوره ها لطفا با آموزشگاه تماس بگیرید.

 • شهربانو

  برای ثبت‌نام دوره آنلاین زبان راهنمایی میفرمایید لطفا
  از چه طریقی باید ثبت نام کنیم؟

  پاسخ
  • admin

   سلام شهربانو عزیز
   ثبت نام دوره انلاین زبان رو میتونید به سادگی و تنها با یک تماس با آموزشگاه انجام بدید.

 • Reza

  سلام مدرک هم میدید

  پاسخ
  • admin

   با سلام
   بله در پایان دوره مدرک آموزشگاه تقدیم زبان آموزان عزیز میشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید