شما در این صفحه با نحوه برگزاری کلاس مکالمه زبان انگلیسی آنلاین و حضوری در آموزشگاه زبان ایرانیان آشنا خواهید شد.

برای درخواست مشاوره در مورد دوره های آموزشی ایرانیان با ما در ارتباط باشید.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
تماس با مرکز زبان ایرانیان

دوره آموزش آنلاین مکالمه زبان انگلیسی از جمله دوره‌هایی است که بدون کتاب و با تکیه بر مکالمه برگزار می‌گردد.

در کلاس مکالمه زبان انگلیسی همواره بر دو مهارت گوش دادن و صحبت کردن شما تاکید بسیاری می‌شود تا بتوانید یک مکالمه روان و خوبی داشته باشید.

هر ترم کلاس های مکالمه زبان انگلیسی  به صورت ماهیانه بوده و در 8 جلسه جامع و مفید به اتمام می‌رسد. به عبارتی اگر بدنبال ثبت نام دوره آموزش آنلاین مکالمه زبان هستید بهتر است بدانید که در هر هفته 2 جلسه 90 دقیقه ای، مکالماتی کاربردی بین 5 الی 10 نفر برگزار می‌شود.

از طرفی از آنجائیکه تمرینات همراه با کتاب در این دوره از آموزشگاه مکالمه زبان انگلیسی حذف شده است، جایگزین آن، فایل‌های صوتی و تصویری است که در هر مکان و زمانی امکان گوش دادن و یا دیدن آن برای شما امکان پذیر خواهد بود. جهت ثبت نام کلاس مکالمه زبان انگلیسی از طریق راه‌های ارتباطی با ما در تماس باشید.

کلاس مکالمه انگلیسی

تسلط بر مکالمه زبان انگلیسی فرایندی تدریجی است که در آموزشگاه ایرانیان در کلاس مکالمه آنلاین یا حضوری به آن دست خواهید یافت.

کلاس مکالمه زبان انگلیسی شامل 4 سطح پایه، پیش متوسطه، متوسطه و پیشرفته است. هر یک از سطوح فوق در 4 ترم به طول می‌انجامد و هر ترم نیز شامل 8 جلسه است.

کلاس مکالمه انگلیسی سطح پایه

در این سطح، زبان‌آموزان با بکارگیری الگوهای تکرارشونده همانند داستان‌ها به صحبت کردن وادار شده و شروع به جمله‌سازی و تعریف یک داستان می‌کنند.

این مهارت آنقدر تکرار می‌شود تا در پایان سطح پایه کلاس مکالمه آنلاین زبان ، پس از طی 3 دوره در قالب الگوهای بزرگتری به بیان داستان و مکالمات عادی خود می‌پردازند. موضوعات این دوره اغلب موضوعات ساده‌تری خواهد بود.

سطح پیش متوسطه مکالمه آنلاین انگلیسی

در سطح پیش متوسطه، زبان‌آموزان علاوه بر موضوعات ساده، بر روی موضوعات کاربردی‌تر و بحث آزاد نیز تسلطی نسبی پیدا خواهند کرد.

یکی از بخش‌های جذاب این سطح از کلاس آنلاین مکالمه زبان انگلیسی ، بیان داستان‌های یک پاراگرافی همراه با اصطلاحات کاربردی است که در نهایت زبان‌آموز یاد خواهد گرفت چگونه یک موضوع را به طور خلاصه و کاربردی بیان کند.

سطح متوسطه و پیشرفته کلاس مکالمه زبان

در دوره‌های با سطوح بالاتر یعنی دوره متوسطه و پیشرفته کلاس مکالمه زبان آنلاین انگلیسی ، محوریت کلاس‌ها بر پایه بحث آزاد خواهد بود.

به گونه‌ای که در طول هر جلسه، زبان‌آموزان با یکدیگر گفتگو کرده و مدرسین نیز ساختارهای لازم بر اساس موضوعات انتخابی را به زبان‌آموزان آموزش می‌دهند.

همین حالا به مشاوران ما در واتس‌اپ پیام دهید

09904876800

www.mziranian.com

 

کلاس مکالمه زبان انگلیسی

سطح پایه

منابع

فایلهای صوتی و تصویری

تالیفی موسسه زبان ایرانیان

 تعداد جلسات

8

کلاس مکالمه زبان انگلیسی

پیش متوسط

منابع

فایلهای صوتی و تصویری

تالیفی موسسه زبان ایرانیان

 تعداد جلسات

8

کلاس آموزش آنلاین مکالمه زبان انگلیسی

بالاتر از متوسط و پیشرفته

منابع

فایلهای صوتی و تصویری

تالیفی موسسه زبان ایرانیان

 تعداد جلسات

8

دوره آنلاین مکالمه زبان انگلیسی

برای شرکت در کلاس آموزش آنلاین مکالمه انگلیسی کافیست به اینترنت دسترسی داشته باشید تا سر ساعت مقرر روی یکی از پلتفرم‌های گوگل‌میت، اسکایپ یا واتس‌اپ آنلاین شوید و بدون دغدغه ترافیک و بدون تاخیر در کلاس، در کلاس حضور یابید.

دوره مکالمه زبان انگلیسی آنلاین فرصت بزرگی برای تمام کسانی است که به دلایل مختلف امکان حضور در کلاس به صورت فیزیکی را ندارند.

برای مشاوره رایگان در مورد دوره های آموزشی روی شماره کلیک کنید

تماس با مرکز زبان ایرانیان

ثبت نام کلاس مکالمه زبان انگلیسی

اگر قصد ثبت نام در دوره مکالمه انگلیسی را دارید، بهتر است با آموزشگاه با شماره های 02126132159 – 02122810482 تماس گرفته و با مشاوران ما شرایط خود را مطرح کنید تا برای حضور در کلاس مکالمه زبان حضوری و یا کلاس مکالمه زبان انگلیسی آنلاین اقدامات لازم را انجام دهید.

همچنین می‌توانید از دکمه پایین سمت راست در سایت، گزینه تماس با ما را انتخاب کرده و از طریق راه‌های ارتباطی موجود، پیغام خود را درج کنید تا کارشناسان ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس گرفته، زمان تعیین سطح را برای شما تنظیم نموده و پس از تعیین سطح، در کلاس زبان مکالمه آنلاین یا حضوری شرکت کنید.

کلاس فشرده مکالمه زبان انگلیسی

کلاس فشرده مکالمه زبان انگلیسی به صورت آنلاین و چهار روز در هفته برگزار میگردد. هر جلسه سه ساعت خواهد بود. درواقع هر ماه 24 جلسه آموزشی خواهید داشت.

این کلاس‌ها فقط به صورت آنلاین برگزار می‌گردد. برای ثبت‌نام کلاس آنلاین مکالمه انگلیسی فشرده کافیست با ما تماس بگیرید.

منابع دوره مکالمه انگلیسی

منابع آموزشی استفاده شده در کلاس آنلاین مکالمه انگلیسی ، برگرفته از سیلابس منابع مختلف آموزشی مورد تایید مدرسه زبان ایرانیان است که در سایر دوره‌ها نیز از آنها استفاده می‌شود.

لذا از آنجائیکه که کلاس مکالمه انگلیسی بدون کتاب برگزار می‌شود، سعی می‌شود هر جلسه مطابق برنامه‌ریزی قبلی و بر اساس سیلابس مشخص و تعریف شده سازمان اداره گردد.

توانایی های شما بعد از این دوره

بسیاری از افرادی که به تازگی مکالمه زبان انگلیسی را یاد گرفته اند اعتماد به نفس کافی برای مکالمه در جمع دوستان یا با افراد دیگر را ندارند.

شرکت در دوره مکالمه زبان بدون کتاب شما را با آموزش کاربردی زبان انگلیسی و قرار دادن در جمعی که صحبت کردن و مکالمه یک باید به حساب می آید به مرور ترس را از شما دور کرده و باعث میگردد اعتماد به نفس مکالمه کردن را پیدا کنید.

از آنجایی که در دوره آموزش مکالمه زبان انگلیسی هر فرد باید از اتفاقات روزمره صحبت کند و داستان خود را بگوید همه زبان آموزان لغات متفاوت بسیاری را میشنوند و می آموزند.

همچنین فایل های صوتی و تصویری که در طول دوره آموزش مکالمه زبان انگلیسی آنلاین توسط موسسه در اختیار زبان آموزان قرار میگیرد خود حاوی تعداد بسیار زیادی لغات جدید است که به نوبه خود اعث پیشرفت مکالمه زبان آموزان می گردد.

شما در طول کلاس مکالمه انگلیسی به تمام زمان ها در مکالمه مسلط می شوید و می توانید اتفاقات گذشته و حال و آینده را شرح دهید.

شما در این دوره پس از تمرین و تکرار مکالمه با دوستان خود و ارائه اتفاقات روزمره، همچنین به کمک فایل های صوتی و تصویری موسسه با انواع مکان ها آشنا می شوید و لغات کاربردی فراوانی را می آموزید.

افزایش دایره لغات یکی از مهمترین عوامل مکالمه همچون زبان مادری است. در طول دوره مکالمه بدون کتاب دایره لغات زبان آموزان افزایش می یابد و به راحتی می توانند در موقعیت های مختلف لغات و جملات متناسبی را استفاده کنند.

دوره مکالمه زبان انگلیسی

دوره حضوری و کلاس آنلاین مکالمه زبان انگلیسی مناسب  تمام شاغلینی است که فرصت مطالعه از روی کتاب و آموزش مکالمه زبان انگلیسی را ندارند و یا کسانی که آنقدر مشغله دارند که وقت کافی برای انجام تکالیف را پیدا نمی‌کنند.

همچنین کسانی که فرصت کمتری برای یادگیری زبان دارند و باید در مدت زمان کمتری مکالمه زبان را بیاموزند می‌توانند در کلاس مکالمه زبان انگلیسی فشرده شرکت کنند.

مدرسین دوره مکالمه زبان انگلیسی

مدرسین منتخب در این دوره دارای حداقل 10 سال سابقه تدریس هستند. از آنجائیکه تسلط مدرس، شرط اولیه تدریس است، از مدرسینی در این دوره استفاده می‌شود که همانند یک بومی انگلیسی زبان و یا نزدیک به آن باشد.

مدرسین با استفاده از روش‌های به‌روز آموزش و شیوه‌های خلاقانه، زبان‌آموزان را وادار به صحبت و مشارکت در کلاس می‌کنند تا از تمام پتانسیل زبان‌آموزان به نحو احسن بهره گرفته شود.

دستاورد کلاس مکالمه انگلیسی

مهمترین دستاورد دوره مکالمه زبان انگلیسی در درجه اول بهبود اعتماد بنفس جهت صحبت کردن به زبان انگلیسی در میان جمع افراد مختلف است.

علاوه بر آن افراد حضور یافته در این دوره، بر اساس تمرینات صورت گرفته از دامنه لغات و واژگان بالایی بهره مند خواهند گشت. لذا این افراد بوسیله گذراندن دوره‌های پایه و پیش متوسطه کلاس مکالمه آنلاین زبان انگلیسی می‌توانند:

در امور عمومی و روزمره از دانش خود بهره گرفته و ارتباط خوبی به زبان انگلیسی با اطرافیان و دوستان خود برقرار کنند و با گذراندن دوره های آنلاین مکالمه زبان انگلیسی متوسطه و پیشرفته نیز می‌توانند به سطح قابل قبولی در مشارکت در مباحث تخصصی تر پیدا کنند.

اهداف آموزش مکالمه زبان انگلیسی

هدف از برگزاری دوره آموزش مکالمه زبان انگلیسی آنلاین و حضوری به دغدغه افرادی که در این دوره ها شرکت می‌کنند، بسیار نزدیک است و آن هم این است که:

زبان‌آموزان عزیز و گرامی بتوانند بدون استفاده از کتاب و تنها از طریق فایل‌های صوتی و تصویری که در اختیارشان قرار داده می‌شود، با کمترین هزینه و زمان، بر مهارت مکالمه کاربردی زبان انگلیسی تسلط پیدا کنند.

همچنین زبان‌آموزان با شرکت در کلاس آنلاین مکالمه زبان در مهارت‌های وابسته به مکالمه، نظیر مهارت گوش دادن نیز تقویت گردیده و به سطوح بالاتری ارتقا پیدا می‌کنند.

سوالات متداول

دوره مکالمه زبان انگلیسی مناسب تمام کسانی هست که به زبان علاقه دارند ولی فرصت یادگیری زبان با کتاب را ندارند. این افراد بیشتر تمایل به یادگیری مکالمه دارند و از یادگیری زبان با قواعد و اصول گرامری فاصله میگیرند.

جهت ازاطلاع از هزینه های این دوره از ساعت 16-9 با شماره های 02126132159 – 02122810482 تماس بگیرید.

کلاسهای موسسه همه روز از ساعت ۸ صبح تا ۹ شب برگزار می گردد و اگر شما روز و ساعت پیشنهادی داشته باشید در همان روز و ساعت در لیست انتظار قرار میگیرید و دو هفته بعد از ثبت نام کلاس مورد نظرتان تشکیل خواهد شد

بعد از تماس اطلاعات لازم داده میشود و بعد از آن در صورت نیاز، تعیین سطح و ارزشیابی هم به صورت آنلاین خواهد بود.

این کلاسها در پلتفرم های مختلف که امکانات کلاس واقعی را دارا هستند و user friendly باشند برگزار میشود

• اینترنت با سرعت ۱۲۸ کیلو بیت
• یک صفحه نمایش که می تواند هر یک از موارد زیر باشد: گوشی تلفن همراه، تبلت، آیپد، کامپیوتر و لپ تاپ
• در صورت استفاده از کامپیوتر یا لپ تاپ می بایست از وب کم و هندزفری استفاده نمایید.
• استفاده از نرم افزار اسکایپ یا واتس اپ

ثبت‌نام در این دوره

نام و نام خانوادگی *
این فیلد را پر کنید
شماره تماس *
این فیلد را پر کنید
 • زهرا

  یکی از بهترین دوره هایی که شرکت کردم. مگر میشه با وجود استاد پرداختچی زبان رو یاد نگرفت. فضای صمیمی کلاس آنلاین مکالمه زبان اونقدر غالب هست که زبان رو در روزمرگی های خودمون یاد میگیریم. ممنون

  پاسخ
  • admin

   زهرا عزیز
   ممنونم ازینکه تجربه خودتون از شرکت در کلاس مکالمه زبان رو با ما به اشتراک گذاشتید.
   استاد پرداختچی از اساتید بنام این مجموعه هستند که سال‌های درازی رو در آمریکا زندگی کردند و مسلط به تدریس آموزش آنلاین زبان هستند.

  • admin

   آموزش آنلاین مکالمه زبان انگلیسی به شدت برای دوستان باانگیزه مفید و موثر هست.
   رضایت شما هدف ماست.

 • لیلا

  هزینه کلاس آنلاین مکالمه در آموزشگاه شما چقدره؟

  پاسخ
  • admin

   سلام لیلای عزیز
   جهت اطلاع از هزینه ها با شماره های 02126132159 – 02122810482 تماس بگیرید.

 • worldlanguage

  چرا اینقدکم؟ ❤️❤️❤️

  پاسخ
  • admin

   سلام worldlanguage عزیز
   در صورت امکان توضیح بیشتری درخصوص درخواست خودتون برای آموزش آنلاین مکالمه زبان بدید تا بهتر بتونیم راهنمایی تون کنیم.

 • نگار

  سلام
  کلاس مکالمه انگلیسی آنلاین چه روزهایی تشکیل میشه؟

  پاسخ
  • Admin

   سلام نگار عزیز
   کلاس آنلاین مکالمه زبان انگلیسی بسته به سطح شما ممکنه در روزهای مختلفی از هفته برگزار بشه. برای اطلاع از سطح خودتون و دریافت مشاوره و اینکه بدونید کلاس آنلاین مکالمه زبان انگلیسی مناسب سطح شما در چه روزهایی برگزار میشه میتونید با شماره تلفن های 02126132159 – 02122810482 تماس بگیرید.

 • ایزدی

  سلام
  من دنبال آموزشگاه زبان انگلیسی فقط مکالمه هستم. یعنی جایی که بدون گرامر فقط رو مکالمه کار کنه
  میتونید راهنماییم کنید

  پاسخ
  • admin

   با سلام دوست عزیز
   ما در این دوره از دوره های آموزشگاه زبان انگلیسی فقط مکالمه کار میکنیم
   با آموزشگاه تماس بگیرید تا دقیقتر راهنمایی تون کنن.

 • یاسین

  دوره های مکالمه زبان انگلیسی فقط بر پایه مکالمه ست یا گرامر هم کار میشه؟ من میخوام رو گرامر هم هرازگاهی مانور داده بشه

  پاسخ
  • admin

   با سلام
   دوره های مکالمه زبان انگلیسی ایرانیان صرفا بر روی مکالمه تاکید دارن و آموزشی از بابت گرامر در این دوره ها اتفاق نمیفته
   مگر اینکه زبان آموزی سوالی داشته باشه یا موقع اسپیکینگ اشتباه کنه
   در این صورت مدرس نکات لازم رو به زبان ۀموز توضیح خواهند داد.

 • احسان

  سلام
  من مدت 3 سال هست که دوره های مکالمه زبان این آموزشگاه رو شرکت میکنم
  بسیار عالی هستید
  حتی تو سفر اخیرم به کانادا تقریبا مثل نیتیو ها صحبت میکردم و میدونستم جاهای مختلف چی باید بگم
  عالی هستید.

  پاسخ
 • یزدان

  کلاس اسپیکینگ انلاین زبان میخوام. تعیین سطح رایگان هست؟ هزینه کلاس اسپیکینگ زبان چقدره؟

  پاسخ
  • admin

   با سلام
   برای اطلاع دقیق از هزینه کلاس ها لطفا با آموزشگاه تماس بگیرید.

 • حسنی ملکی

  کلاسهای مکالمه زبان انگلیسی برای چه سنی هست؟ پسرم 12 سالشه
  میتونه تو این کلاس ها باشه؟

  پاسخ
 • ملکه

  بهترین كلاس مكالمه زبان انگليسي هستید
  فقط ایرانیان

  پاسخ
 • شهربانو

  سلام
  دو ماهه تو کلاسهای مکالمه زبان شما هستم
  آموزش زبان مکالمه محور هست و عالیه
  راضیم خدا خیرتون بده

  پاسخ
 • رضا

  اگر کلاس زبان فقط مکالمه میخوای با آقای پرداختچی کلاس بردارید
  بگید به آموزشگاه با ایشون برید کلاس
  عالی هستن

  پاسخ
 • یادگار

  شرایط ثبت نام دوره اسپیکینگ زبان انگلیسی چیا هستش؟

  پاسخ
 • شکری

  کلاس speaking آنلاین رو چه پلتفرم هایی برگزار میشه؟

  پاسخ
 • رضویان

  ممنون میشم در مورد هزینه کلاس مکالمه زبان انگلیسی راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
 • رحمان

  مکالمه انگلیسی در کلاس زبان خیلی موثره چون یه باید میشه واستون و سعی میکنید بیشتر تمرین کنید.

  پاسخ
 • حامد عزیزی

  کلاس زبان مکالمه محور میخواستم. این کلاس مناسبه واسم؟

  پاسخ
 • رضا نامداری

  اگه دوره مکالمه فشرده زبان انگلیسی رو شروع کنیم تو چند ماه مکالمه حرفه ای میتونیم بکنیم؟

  پاسخ
 • وحیده

  من کلاس آموزش آنلاین مکالمه انگلیسی با این آموزشگاه گذروندم و خیلی عالی بود. ممنونم ازتون

  پاسخ
 • رضا

  دوره آنلاین مکالمه زبان انگلیسی رو چه پلتفرمی برگزار میشه؟

  پاسخ
 • زینب

  اموزش مکالمه انگلیسی انلاین نیاز به فیلتر شکن داره؟

  پاسخ
 • ربابه

  آموزش اسپیکینگ زبان انگلیسی با تاکید بر چه منابعی هست یا سر فصل ها چیا هستن؟

  پاسخ
 • نسترن

  یعنی ممکنه آموزش مکالمه زبان انگلیسی بزرگسالان همراه بچه ها تو یه کلاس باشه؟

  پاسخ
 • مریم

  دوره مکالمه بزرگسالان رو میخواستم ببینم چند نفره برگزار میشه؟

  پاسخ
 • حیدری

  کلاس فقط مکالمه زبان انگلیسی میخواستم. این کلاس فقط مکالمه ست؟

  پاسخ
 • ایمان

  کلاس های آنلاین مکالمه زبان انگلیسی این آموزشگاه بینظیره
  من خودم با گوگل اشنا شدم باهاشون و ثبت نام کردم الان هم اومدم کامنت بذارم شاید مفید باشه برای کسی

  پاسخ
 • یزدی

  بهترین دوره آموزش مکالمه زبان انگلیسی با استاد پرداختچی عزیز
  عالی هستید

  پاسخ
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید