تدریس خصوصی آیلتس در تهران

برای درخواست مشاوره در مورد دوره های آموزشی ایرانیان با ما در ارتباط باشید.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
تماس با مرکز زبان ایرانیان

شما در این صفحه با صفر تا صد تدریس خصوصی آیلتس و هزینه کلاس خصوصی آیلتس در ایرانیان آشنا خواهید شد

اگر قصد آماده شدن برای آزمون آیلتس را دارید، یک دوره عمومی آمادگی هیچ دردی از شما دوا نمی‌کند. تنها چاره استفاده از آموزش خصوصی آیلتس زیر نظر مدرسینی است که سال‌ها در این زمینه تجربه‌های مفید دارند.

واقعیت این است که شما نمی‌توانید در کلاسی شرکت کنید که شرکت‌کنندگان در آن هر کدام سطح خاصی دارند و انتظار نتیجۀ خیلی خوبی هم از آن داشته باشید.

افراد به دلایل مختلف قصد دارند که در آزمون آیلتس شرکت کنند. از طرفی هر یک از این متقاضیان اهداف، سطح زبان و انتظار خاصی از کلاس زبان خود دارند که می‌تواند با شما متفاوت باشد. پس هیچ وقت نمی‌توان یک نسخه را برای همه زبان آموزان پیچید.

اگر برای خود برنامه‌ریزی دارید و نمی‌خواهید که بارها و بارها مجبور شوید که در این آزمون شرکت کنید، اگر وقتتان طلاست و دوست ندارید که آن را هدر دهید، بهترین پیشنهاد برای شما استفاده از کلاس خصوصی آیلتس است.

در اینجا قرار است درباره دوره‌های فوق العاده اثربخش آیلتس در مرکز زبان ایرانیان، از شیوه برگزاری تا هزینه‌ها با شما صحبت کنیم. دقیقا همان چیزی که شما به دنبال آن هستید.

آموزش خصوصی آیلتس

از آموزش و شرکت در کلاس آیلتس چه می خواهید؟ هدفتان دقیقا چیست و چه انتظاری از این دوره ها دارید؟ راستش را بخواهید مزیت عالی دوره خصوصی آیلتس در موسسه زبان ایرانیان این است که برنامه آموزشی طوری چیده می‌شود. دقیقا متناسب با نیاز شما باشد.

یک برنامه مختص خود خودتان. آنچه تا به حال از گوشه و کنار شنیده‌اید را فراموش کنید. شما تنها به طرحی نیاز دارید که بتواند در همان سری اول نتیجه‌گرا باشد و بس..!!

کلاس-خصوصی-آیلتس

به هر حال شما یا به مطالعه پیشرفته نیاز دارید، یا مطالعه متوسط یا حتی ممکن است کارتان با یک مطالعه کلی راه بیفتد. در هر دسته ای که قرار داشته باشید، پس از آزمون تعیین سطح و بررسی‌های انجام شده، طرح و برنامه‌ریزی متناسب با نیازتان انجام خواهد شد.

پس تنها چیزی که هنگام تدریس خصوصی آیلتس توسط موسسه زبان ایرانیان باید نگران آن باشید، تلاشی است که در این مسیر انجام می‌دهید، زیرا در این مجموعه، تدریس آیلتس خصوصی تضمینی خواهد بود.

کلاس-آیلتس-خصوصی

در اینجا برنامه شما طبق اهداف شما، سطحی که دارید، زمانی که تا آزمون فرصت دارید، تعداد جلسات مورد نیاز شما و بسیاری دیگر از فاکتورهایی تنظیم می‌شود که از شما یک زبان آموز مسلط در جلسه اصلی امتحان آیلتس می‌سازد.

تا امتحان وقت زیادی دارید یا نه! چند هفته فرصت دارید؟ در کدام بخش‌های زبان مشکل دارید؟ شاید هم می‌خواهید که تنها روی آنچه بلد هستید یک تکرار و تمرین قوی داشته باشید که خیالتان از نمره قبولی راحت باشد.

تدریس خصوصی آیلتس

کلاس خصوصی آیلتس مرکز زبان ایرانیان

در کلاس خصوصی آیلتس ایرانیان چه چیزی را آموزش می‌بینید؟ کلاس‌های تدریس خصوصی آیلتس به هر زبا‌ن‌آموز کمک می‌کند تا چهار مهارت اصلی زبان یعنی speaking، writing، readingو listening خود را به شکلی تقویت کند که وقتی با سوالات سطح بالای آزمون در هر یک از بخش‌های مربوط به این مهارت‌ها برخورد می‌کند، بتواند به راحتی پاسخگوی آن‌‌ها باشد.

البته قرار نیست در این دوره فقط روی این مهارت‌ها تأکید شود، زیرا مهارت‌های زبانی پایه‌ی کار هستند و شما هنوز تا رسیدن به انتهای یادگیری کار زیادی در پیش دارید. در مرکز زبان ایرانیان قرار است استراتژی‌هایی در اختیار شما قرار داده شود که تمام نکات مبهم آزمون و مسیرهای میانبری که برای پاسخ‌دهی به آن‌ها احتیاج دارید، به شما آموزش داده شود.

اینکه چگونه تست بزنید، با هر سوال چه برخوردی داشته باشید و حتی اینکه برای هر بخش چه شگردی را به کار ببرید تا در زمان خود صرفه‌جویی کنید.

هر دانشجو بر اساس نیاز خود با ماژول‌های مختلفی به منظور آمادگی برای آیلتس آکادمیک یا جنرال آشنا خواهد شد تا بتواند به هدف نمره‌ای که در ذهن دارد، برسد. مزیت تدریس خصوصی آیلتس این است که استاد شما می‌تواند پیشرفت شما را در طول مسیر اندازه‌گیری کند و در صورت نیاز استراتژی‌های لازم را کمی تغییر دهد.

اما چنین خاصیتی در کلاس‌های گروهی یا اصلا وجود ندارد و یا کمتر فرصت می‌شود که تک تک زبان‌آموزان را از لحاظ تاثیر آموزش‌ بر آن‌ها بررسی کرد. (اگر در این زمینه با سوالی مواجه هستید، می‌توانید با این موسسه تماس گرفته و سوال خود را مطرح کنید. برای تماس از طریق واتساپ از طریق شماره 09904876800 اقدام کنید.)

همین حالا به مشاوران ما در واتس‌اپ پیام دهید

09904876800

www.mziranian.com

 

منابع آموزشی در کلاس آیلتس خصوصی

با توجه به تجربه چندین ساله اساتید مجموعه ثابت شده است که یک منبع خاص نمی‌تواند نیاز دانشجویان آزمون آیلتس را به خوبی برطرف کند. به همین جهت پس از تلاش مداوم، منابع آزمون‌ این مجموعه شامل جزوات تألیفی مدرسین آموزشگاه و ترکیب آن با منابع معتبر جهانی تعیین شد تا دانشجویان بتوانند به خوبی خود را با آنچه در آزمون انتظارشان را می‌کشد، وفق دهند.

در طول کلاس های خصوصی آیلتس، تمرکز شما روی منابعی است که در بالا بردن سطح شما کمک کننده باشد، نه مواردی که بیشتر به صورت خودخوان برای هر زبان‌آموز معمولی طراحی شده است. در طول دوره علاوه بر استفاده از کتب تخصصی و جزوات آموزشی کارآمد، شما باید سطح خود را در آزمون‌های مختلف از جمله آزمون ماک و حتی تکالیف و پروژه‌های کوچکی که استاد آیلتس برای شما در نظر می‌گیرد، بسنجید.

منابع تدریس خصوصی آیلتس بر اساس اینکه شما قرار است در دوره عمومی یا آکادمیک آیلتس شرکت کنید، تعیین خواهد شد. برای مثال مهارت‌های زبان‌ انگلیسی جنرال در یک زمینه علمی خاص و یا به صورت کاربری‌های روزمره اندازه‌گیری خواهد شد. بنابراین در مرکز زبان ایرانیان تکالیف و آزمون‌هایی که برای شما در نظر گرفته می‌شود، دقیقا منعکس کننده موقعیت‌های اجتماع و محل کار شما خواهد بود.

این در مورد آزمون آکادمیک هم صادق است و منابع به گونه‌ای برای شما انتخاب می‌شوند که سطح مهارت زبان انگلیسی شما را برای یک محیط دانشگاهی به خوبی آماده کند. اگر دوست دارید در این زمینه اطلاعات دقیق‌تری کسب کنید، می‌توانید با یکی از شماره‌های 02126132159 – 02122810482 تماس بگیرید.

روش‌های تدریس خصوصی آیلتس در مرکز زبان ایرانیان

اگر دوست دارید تنها در یک مهارت خاص حرفه‌ای‌تر شوید، می‌توانید در دوره‌های تک مهارته چند نفره این آموزشگاه شرکت کنید. اما بر اساس تجربه‌های چند ساله این مرکز در بررسی امتحان آیلتس، دوره‌های عمومی به هیچ وجه نتیجه‌گرا نبوده و نمی‌تواند زبان‌آموزان را به نمره هدف خود برساند.

به همین دلیل تصمیم گرفته شده است که تدریس آیلتس تنها به شکل خصوصی برگزار شود. این شیوه یادگیری به چند شکل تدریس خصوصی آیلتس در منزل، دوره حضوری آیلتس ومعلم آیلتس خصوصی به صورت آنلاین برگزار می‌شود. اگر از آن دسته افرادی هستید که با حضور مستقیم استاد در کنار خود راحت‌تر هستید و از این شکل آموزش چیز بیشتری دستگیرتان می‌شود، می‌توانید از دوره‌های تدریس در کلاس و حضور در منزل استاد استفاده کنید.

تدریس خصوصی آیلتس
آموزش-خصوصی-آیلتس

اما اگر سر شما خیلی شلوغ است و نمی‌توانید برای تدریس حضوری وقت اختصاص دهید، بهترین پیشنهاد این است که از کلاس آیلتس آنلاین استفاده کنید.
البته هر یک از شیوه‌ها مزایای خاص خود را خواهند داشت، اما آموزشگاه زبان ایرانیان شرایط را برای آموزش آنلاین راحت‌تر مهیا کرده است. این یعنی زبان‌آموز می‌تواند بر اساس وقت آزاد خود زمان کلاس خصوصی آنلاین آیلتس را در ساعت دلخواه تعیین کند.

این مزیت برای افرادی که مشغله درسی، کاری یا شخصی زیادی دارند، بسیار فوق‌العاده است. ضمن اینکه هر دوره آموزشی بر اساس سطح شما تعیین خواهد شد. پس اگر حرفه‌ای باشید، باید در دوره ILETS و اگر به کار بیشتری نیاز داشته باشید، باید در دوره Pre-ILETS مجموعه شرکت کنید. ناگفته نماند که در هر دوره‌ای که شرکت کنید، از شما آزمون ماک که یک آزمون شبیه‌سازی شده با امتحان اصلی آیلتس است، گرفته خواهد شد.

برای مشاوره رایگان در مورد دوره های آموزشی روی شماره کلیک کنید

تماس با مرکز زبان ایرانیان

هزینه کلاس خصوصی آیلتس

تعیین هزینه کلاس آیلتس خصوصی در مرکز زبان ایرانیان به عوامل متعددی بستگی دارد. البته همینجا این نکته را عرض کنیم که هزینه‌های این موسسه به نسبت سطح آموزش بسیار مقرون‌به‌صرفه است و از این گذشته به دلیل اینکه احتمال قبولی شما در آزمون اول بسیار زیاد است، بنابراین در نهایت بودجه‌ای که به این کار اختصاص می‌دهید کاملا مناسب و به سود شما خواهد بود.

اما همانطور که گفتیم هزینه تدریس خصوصی آیلتس تحت تأثیر فاکتورهای زیادی است. برای مثال تعداد ساعات تدریس و میزان طولانی بودن زمان آموزش یا همان تعداد جلسات، یکی از اثرگذارترین پارامترهایی است که باعث کم یا زیاد بودن هزینه آموزش شما می‌شود.

ناگفته نماند که کلاس‌های آنلاین مجموعه هم از طریق برخی پلتفرم‌های محبوب و کاربردی مثل گوگل‌میت و اسکایپ انجام خواهد شد. برای ثبت‌نام کلاس خصوصی آیلتس در این موسسه هم کافیست قبل از هر چیز یک مشاوره رایگان دریافت کنید تا تصمیم بهتری در این زمینه بگیرید

جمع بندی

همانطور که مشاهده کردید در بین روش‌های مختلف آمادگی آزمون آیلتس، تدریس خصوصی آیلتس بیش از باقی شیوه‌ها اثر گذار است و اگر کمی تلاش را چاشنی کار خود کنید، حتما به نتیجه دلخواه خود دست پیدا خواهید کرد. در موسسه زبان ایرانیان برای افرادی جای خالی وجود دارد که نه تنها اهداف بزرگی در سر دارند، بلکه سرسختانه برای رسیدن به موفقیت خود می‌جنگند. درنگ نکنید و همین حالا برای دریافت مشاوره رایگان و ترسیم نقشه راه موفقیت خود با شماره های 02126132159 – 02122810482 تماس بگیرید.

با کلاس خصوصی آیلتس تهران و شهرستان ها همراه شما هستیم.

سوالات متداول

کلاس خصوصی آیلتس مناسب کسانی است که می‌خواهند در آزمون آیلتس شرکت کرده و نمره بالایی کسب کنند.

جهت ازاطلاع از هزینه های این دوره از ساعت 16-9 با شماره های 02126132159 – 02122810482 تماس بگیرید.

کلاسهای موسسه همه روز از ساعت ۸ صبح تا ۹ شب برگزار می گردد و اگر شما روز و ساعت پیشنهادی داشته باشید در همان روز و ساعت در لیست انتظار قرار میگیرید و دو هفته بعد از ثبت نام کلاس مورد نظرتان تشکیل خواهد شد

بعد از تماس اطلاعات لازم داده میشود و بعد از آن در صورت نیاز، تعیین سطح و ارزشیابی هم به صورت آنلاین خواهد بود.

این کلاسها در پلتفرم های مختلف که امکانات کلاس واقعی را دارا هستند و user friendly باشند برگزار میشود

• اینترنت با سرعت ۱۲۸ کیلو بیت
• یک صفحه نمایش که می تواند هر یک از موارد زیر باشد: گوشی تلفن همراه، تبلت، آیپد، کامپیوتر و لپ تاپ
• در صورت استفاده از کامپیوتر یا لپ تاپ می بایست از وب کم و هندزفری استفاده نمایید.
• استفاده از نرم افزار اسکایپ یا واتس اپ

ثبت‌نام در این دوره

نام و نام خانوادگی *
این فیلد را پر کنید
شماره تماس *
این فیلد را پر کنید
 • مصطفی

  سلام
  شما استاد خصوصي آيلتس مطمئن میشناسید؟ من باید تا دو ماه دیگه امتحان بدم و نمیتونم انتخاب اشتباهی بکنم :((

  پاسخ
  • Admin

   مصطفی عزیز سلام
   اساتید آموزشگاه زبان ایرانیان از مجبرب ترین اساتید تدریس خصوصی آیلتس هستند و با خیال راحت می تونید انتخاب مطمئنی داشته باشید.

 • کریمی

  سلام
  معلم خصوصی آیلتس برای پسرم بخوام چطوری میتونم هماهنگ کنم باهاشون؟

  پاسخ
  • Admin

   با سلام
   شما برای اطلاع از شرایط کلاس استاد خصوصي آيلتس آموزشگاه زبان ایرانیان می‌تونی با شماره تلفن های 02126132159 – 02122810482 تماس بگیرید.

 • حمیدرضا

  روزبخیر آیا موسسه ی شما تدریس خصوصی آیلتس آنلاین هم داره؟

  پاسخ
 • مکرمی

  سلام
  من خواستم از مدرس خصوصی آیلتس موسسه شما که بی نهایت زحمت کش و وقوت شناس هستند قدردانی کنم ممنون

  پاسخ
 • وثوق

  هزینه کلاس خصوصی آیلتس رو میخواستم بدونم چنده؟

  پاسخ
 • یزدان پناه

  قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی آیلتس حدودا چقدر درمیاد؟

  پاسخ
 • سینا

  معلم آیلتس تضمینی میخواستم چطور میتونید کمکم کنید؟

  پاسخ
 • نبوت

  معلم خصوصی ایلتس برای خودم میخوام هماهنگ کنم
  لطفا راهنمایی میفرمایید.

  پاسخ
 • رستگار

  تدریس خصوصی ایلتس تو آموزشگاه شما به چه صورت محاسبه میشه؟

  پاسخ
 • هستی

  برای هماهنگی تدریس خصوصی آیلتس آنلاین باید چطوری اقدام کنم؟ برای همکاری منظورمه

  پاسخ
 • نگار

  کلاس خصوصی آیلتس تهران به صورت حضوری میخوام. محبت می کنید راهنمایی کنید

  پاسخ
 • رضا

  معلم خصوصی آیلتس در تهران میخواستم. ولی تضمینی باشه و وقتم هدر نره. راهنمایی میفرمایید

  پاسخ
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید