آموزش آنلاین اسپانیایی

شما در این صفحه صفر تا صد آموزش زبان اسپانیایی آنلاین و حضوری و نحوه برگزاری کلاس زبان اسپانیایی در آموزشگاه زبان ایرانیان آشنا می‌شوید.

برای مشاوره رایگان در مورد دوره های آموزشی روی شماره کلیک کنید

تماس با مرکز زبان ایرانیان

اسپانیایی زبان دوم در جهان است و با آموزش زبان اسپانیایی می توانید با 410 میلیون نفر در کل جهان ارتباط برقرار کنید. زبان اسپانیایی و زبان انگلیسی هم ریشه هستند و به همین دلیل زمانی که شما زبان انگلیسی را یاد گرفته باشید، آموزش زبان اسپانیایی بسیار راحت خواهد بود.

در واقع هم زبان اسپانیایی و هم انگلیسی هر دو لغات خود را از زبان لاتین و عربی گرفته اند. حروف الفبای زبان انگلیسی و زبان اسپانیایی نیز تنها در یک حرف با هم تفاوت دارند.

بنابراین اگر قصد مهاجرت به کشورهایی را دارید که اسپانیایی زبان هستند، شما باید این زبان را بیاموزید. لازم نیست نگران باشید زیرا مرکز زبان ایرانیان با برگزاری دورۀ آموزش آنلاین اسپانیایی این کار را برای شما راحت کرده است.

آموزش آنلاین اسپانیایی

وقتی می‌شود در اتاق خود بدون صرف زمانی اضافه برای طی کردن مسیر رفت و آمد اسپانیایی را یاد بگیریم چرا این فرصت را از خود بگیریم. از مزایای آموزش آنلاین اسپانیایی این است که شما در خانه و به صورت آنلاین آموزش می‌بینید.

علاوه بر آن دیگر نیاز نیست نگران تداخل کلاس های خود با وقت کاری یا به طور کلی دیگر کارهای روزانه خود باشید. زیرا می توانید به صورت آنلاین زبان اسپانیایی را یاد بگیرید. با آموزش آنلاین زبان حتی شما وقت بیشتری برای تمرین کردن خواهید داشت. کلیک کنید تا بیاموزید.

کلاس-آموزش-آنلاین-اسپانیایی

کلاس آنلاین زبان اسپانیایی : کجا یاد بگیریم؟

بهترین راه برای آموزش زبان اسپانیایی این است که در یک دوره آموزشی در یک آموزشگاه زبان اسپانیایی معتبر شرکت کنید. آموزش آنلاین اسپانیایی در مراکز مختلف زبان با اساتید حرفه ای برگزار می شوند. اما مسئله مهم برای انتخاب یک آموزشگاه باکیفیت در امر آموزش بررسی رزومه و سوابق آموزشگاه در زمینه تربیت زبان‌آموزان است.

یکی از بهترین مراکز برای یاد گرفتن یک زبان جدید و به خصوص زبان اسپانیایی، مرکز زبان ایرانیان است که از بهترین منابع و اساتید برای این امر استفاده می کند. آموزش آنلاین زبان نیاز به مهارت دارد و از عهده هر آموزشگاهی برنمی‌آید. چرا که مدرس باید کنترل و مدیریت کلاس را به بهترین نحو ممکن انجام دهد تا حوصله زبان‌آموزان سر نرود و همچنان راغب به ادامه جلسات آنلاین باشند.

همین حالا به مشاوران ما در واتس‌اپ پیام دهید

09904876800

www.mziranian.com

 

کلاس زبان اسپانیایی آنلاین

آموزش آنلاین زبان اسپانیایی در آموزشگاه زبان ایرانیان به صورت خصوصی یا نیمه خصوصی برگزار می‌گردد. این دوره در سه سطح پایه، متوسط و پیشرفته است که برای بزرگسالان اجرا می‌شود.

نحوه ثبت نام در کلاس خصوصی زبان اسپانیایی در مرکز زبان ایرانیان به صورت جلسه ای است و حداقل تعداد کلاس ها 10 کلاس است. بعد از هر ۱۰ جلسه آزمون شفاهی برگزار می شود تا ادامه دوره بر اساس سطح زبان آموز با کیفیت بهتری باشد.

کلاس های نیمه خصوصی آموزش اسپانیایی آنلاین بزرگسالان به 3 تا 5 نفر برگزار می‌شود. کلاس ها در دورۀ خصوصی آنلاین اسپانیایی به صورت فشرده تر بوده و مدت زمان آن کمتر نیز باشد.

سطوح کلاس آنلاین اسپانیایی

در مرکز زبان ایرانیان کلاس زبان اسپانیایی آنلاین و حضوری در سه سطح مقدماتی A1A2، متوسط B1B2 و پیشرفته C1C2 برگزار می شوند. در هر سطح از این دوره بخش های مختلف زبان اسپانیایی آموزش داده می‌شود تا درنهایت زبان‌آموز پس از گذراندن آخرین ترم از سطح پیشرفته دوره آنلاین اسپانیایی به تسلط کافی می‌رسد. در ادامه هر یک از این سطح را به صورت جداگانه توضیح خواهیم داد.

سطح مقدماتی

سطح مقدماتی آموزش آنلاین زبان اسپانیایی سطح پایه و ابتدایی برای آموزش این زبان است. این دوره نیاز به هیچ پیش نیازی ندارد. زبان آموز بعد از اتمام این سطح قادر خواهد بود کلمات ساده و اصطلاحات روزمره را بکار ببرد.

همچنین می تواند جملات و اصطلاحات ساده ای را که در اطلاعیه ها بکار برده شده است را بفهمد. به طور کلی زبان آموز در این سطح با ساختار این زبان و قواعد آن آشنا می شود.

سطح متوسط

سطح متوسط آموزش آنلاین زبان اسپانیایی سطح میانی از دوره زبان اسپانیایی است. پیش نیاز این سطح، سطح A1A2 است. پس از پایان این سطح زبان آموز می تواند یک متن دشوار در مورد یک موضوع مشخص را بخواند و مطلب اصلی آن را درک کند.

همچنین می تواند به صورت روان و پیوسته در مورد موضوعی صحبت کند و یک مکالمه به فرد دیگری داشته باشد. می تواند سخنرانی ها را بفهمد و در مورد آن ها استدلال کند.

سطح پیشرفته

سطح پیشرفته دوره آنلاین اسپانیایی سطح نهایی آموزش این زبان است. پیش نیاز این سطح، سطح B1B2 است. در پایان این سطح شما به راحتی می توانید یک فیلم به زبان اسپانیایی را به طور کامل متوجه شوید.

یک متن بلند ادبی و پیچیده را خوانده و درک کنید، می توانید بدون فکر کردن در مورد یک موضوع عقاید و نظرات خود را بدون وقفه و خیلی صریح بیان کنید و همچنین در مورد رشتۀ تخصصی خود صحبت کرده و حتی مطلبی را منتشر کنید.

در هر سطح از دوره آموزش اسپانیایی چه می‌آموزید؟

به طور کلی در سطح مبتدی آموزش زبان اسپانیایی، فرد ابتدا الفبای آن، کلمات پر کاربرد، اعداد و اشکال هندسی را یاد می گیرید. همچنین می آموزد چگونه یک مکالمه ساده مانند احوالپرسی کردن یا معرفی خود با یک فرد دیگر داشته باشد. در سطح متوسطه دوره آموزش اسپانیایی زبان آموز گسترۀ بیشتری از کلمات و اصطلاحات را یاد می گیرد و همچنین یاد می گیرد که چگونه با آن ها یک جمله معنی دار بسازد.

علاوه بر آن در این شطح کمی روی مهارت خواندن، نوشتن و شنیداری فرد نیز کار می‌شود. در سطح پیشرفته آموزش اسپانیایی، تمام چیزهایی که زبان آموز یاد گرفته است تکمیل می شود و او قادر خواهد بود به صورت روان در مورد هر موضوعی صحبت کند، هر مطلبی را بخواند و مطالب آن را درک کند و حتی در مورد موضوعی خاص یک انشاء کامل و بی نقص بنویسد.

سطوح-مختلف-دوره-آنلاین-زبان-اسپانیایی

منابع دوره آموزش اسپانیایی

کتابی که به عنوان منبع آموزش در مرکز زبان ایرانیان برای آموزش مجازی زبان اسپانیایی تدریس می شود، کتاب آموزشی nuevo prisma است. همچنین می توانید از منابع دیگری مانند فیلم ها، ویدیوها و موزیک ها برای آموزش بهتر این زبان و آشنایی با اصطلاحات و لهجه کمک بگیرید.

منابع-دوره-آموزش-آنلاین-اسپانیایی
آموزش-اسپانیایی

کلاس آموزش اسپانیایی چقدر طول می‌کشد؟

کلاس آموزش اسپانیایی در آموزشگاه زبان ایرانیان به صورت خصوصی و نیمه خصوصی برای بزرگسالان برگزار می‌گردد. بنابراین اینکه آموزش زبان اسپانیایی آنلاین چقدر طول می‌کشد کاملا بستگی به سطح مهارت و توانایی فرد همچنین تلاش وی برای یادگیری دارد.

حداقل جلسات لازم برای آموزش 10 جلسه است و درصورت نیاز به جلسات بیشتر، زبان آموز جلسات خود را با مدرس تمدید می‌کند و تا تسلط کامل به زبان اسپانیایی دوره را ادامه می‌دهد. بنابراین پاسخ به این سوال کاملا به زبان‌آموز بستگی دارد.

برای مشاوره رایگان در مورد دوره های آموزشی روی شماره کلیک کنید

تماس با مرکز زبان ایرانیان

مزایای آموزش زبان اسپانیایی

20 کشور زبان با رسمی اسپانیایی

برای مهاجرت به یک کشور دیگر باید زبان آن کشور را بلد باشید. همچنین اگر علاقه به سفرهای خارجی دارید، کشورهای اسپانیایی زبان، دارای مناظر خیره کننده ای هستند و فرهنگ های جالبی نیز دارند. 20 کشور جهان زبان اسپانیایی دارند که با یاد گرفتن آن می توانید به این کشورها سفر کنید.

سفر مطمئن

سفر کردن در ضمن زیبایی هایش، سختی هایی نیز دارد. یکی از این سختی ها ارتباط برقرار کردن با افراد دیگر جهت برطرف کردن نیازهاست. شما با گذراندن دوره آنلاین اسپانیایی و آموزش این زبان با خیال راحت سفر می کنید و مطمئن هستید که می توانید نیازهای خود را برطرف کنید.

صرفه جویی در سفر

اگ خودتان زبان اسپانیایی را بلد باشید، دیگر نیاز به توریست و هزینه های آن نخواهید داشت. همچنین برای اقامت می توانید با ارتباطی مؤثر با دیگران، مکانی مانند مهمان خانه ها با قیمت مناسب یا خانه های اجاره ای را برای اقامت پیدا کنید و از اقامت در هتل های بزرگ با هزینه های زیاد اجتناب کنید.

پیدا کردن شغل

کسب و کارها در کشورهای اسپانیایی زبان به طور خیلی سریع در حال توسعه و رشد هستند. بنابراین شما می توانید با آموزش زبان اسپانیایی در این کشورها به راحتی شغل مناسبی برای خودتان پیدا کنید و بدون دغدغه مشکلات ارباب رجوع رفع کنید.

تقویت حافظه

شما در کلاس آموزش زبان اسپانیایی کلمات جدیدی را حفظ می کنید و قوانین دستوری را یاد می گیرید که به توسعه حافظه کمک می کند. اگر دقت کرده باشید افرادی که زبان های بیشتری را بلد هستند، حافظه بهتری دارند و کمتر دچار فراموشی می شوند.

تحصیل در خارج از کشور

افرادی که علاقه به تحصیل در کشورهای خارجی و ماجراجویی و اکتشاف را دارند، باید زبان آن کشور را بلد باشند. بنابراین شما با شرکت در دوره آموزش آنلاین اسپانیایی به راحتی می توانید برای ادامه تحصیل در کشورهای اسپانیایی زبان اقدام کنید.

سوالات متداول

این دوره مناسب افراد بالای 15 سال است که تمایل به یادگیری زبان اسپانیایی دارند.

جهت ازاطلاع از هزینه های این دوره از ساعت 16-9 با شماره های 02126132159 – 02122810482 تماس بگیرید.

کلاسهای موسسه همه روز از ساعت ۸ صبح تا ۹ شب برگزار می گردد و اگر شما روز و ساعت پیشنهادی داشته باشید در همان روز و ساعت در لیست انتظار قرار میگیرید و دو هفته بعد از ثبت نام کلاس مورد نظرتان تشکیل خواهد شد

بعد از تماس اطلاعات لازم داده میشود و بعد از آن در صورت نیاز، تعیین سطح و ارزشیابی هم به صورت آنلاین خواهد بود.

این کلاسها در پلتفرم های مختلف که امکانات کلاس واقعی را دارا هستند و user friendly باشند برگزار میشود

• اینترنت با سرعت ۱۲۸ کیلو بیت
• یک صفحه نمایش که می تواند هر یک از موارد زیر باشد: گوشی تلفن همراه، تبلت، آیپد، کامپیوتر و لپ تاپ
• در صورت استفاده از کامپیوتر یا لپ تاپ می بایست از وب کم و هندزفری استفاده نمایید.
• استفاده از نرم افزار اسکایپ یا واتس اپ

ثبت‌نام در این دوره

نام و نام خانوادگی *
این فیلد را پر کنید
شماره تماس *
این فیلد را پر کنید

دوره‌های مشابه

هیچ دوره‌ی مشابه‌ای یافت نشد.
 • محسن

  سلام و ارادت
  ببخشید کلاس اسپانیایی انلاین در چه روزهایی از هفته برگزار میشه؟

  پاسخ
  • Admin

   درود محسن عزیز
   برای اطلاع از زمان برگزاری دقیق کلاس آنلاین زبان اسپانیایی که مطابق سطح شماست و مشاوره می تونید با آموزشگاه زبان ایرانیان با شماره تلفن های 02126132159 – 02122810482 تماس بگیرید.

 • کیارش

  روز بخیر
  هزینه کلاس آنلاین اسپانیایی تو موسسه ی شما چقدره؟

  پاسخ
  • Admin

   کیارش عزیز سلام
   برای اطلاع از هزینه کلاس زبان اسپانیایی شما میتونید با شماره تلفن های 02126132159 – 02122810482 تماس بگیرید.

 • حسین همتی

  کسی میدونه بهترین موسسه آموزش زبان اسپانیایی تو تهران کدومه؟

  پاسخ
 • احسان

  این سایت رو چرا زدین؟هرچی می پرسند که میگین تماس بگیرین

  پاسخ
  • admin

   سلام احسان عزیز
   پاسخ به هزینه و تعرفه در سایت امکان پذیر نیست چون هزینه کلاس ها کاملا بستگی به سطح زبان آموز داره
   باقی سوالات در حد توان پاسخ داده میشن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید