آموزش زبان ترکی برای کودکان ✅ ثبت‌نام کلاس ترکی استانبولی کودکان

آموزش زبان ترکی برای کودکان

شما در این صفحه با صفر تا صد آموزش زبان ترکی استانبولی برای کودکان در آموزشگاه زبان ایرانیان آشنا خواهید شد.

چرا بهتر است فرزندتان کلاس زبان ترکی استانبولی کودکان را بگذراند و این زبان را یاد بگیرد؟ در پاسخ به این سؤال می‌گوییم که دانستن زبان یک کشور یعنی فتح آن کشور.

در واقع شما با تشویق کودک خود به آموزش زبان ترکی استانبولی ، برای آینده کودک خود یک سرمایه‌گذاری طلایی کرده‌اید، زیرا زمانی که او زبان جدیدی را یاد گرفته باشد، افق‌های گسترده‌تری را برای تحصیل و کار خود در آینده پیش رو خواهد داشت.

علاوه بر این آموزش آنلاین زبان ترکی و هر زبان جدید دیگری و به طور کلی آموزش هر مطلبی در زمان کودکی بسیار راحت‌تر و سریع‌تر خواهد بود. دوره آموزش ترکی استانبولی کودکان در آموزشگاه زبان ایرانیان بهترین آموزشگاه در شمال تهران نیاوران برگزار می‌شود.

این مؤسسه با شناخت رفتار و خلق و خوی کودکان برنامه‌های جامعی دارند که شما را به هدف خود می‌رسانند. برای آشنایی بیشتر با این دوره تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

برای مشاوره رایگان در مورد دوره های آموزشی روی شماره کلیک کنید

تماس با مرکز زبان ایرانیان

رده سنی: آموزش ترکی استانبولی به کودکان 3 تا 12 سال

آموزش زبان استانبولی به کودکان یکی از انواع دوره های آموزش آنلاین زبان در آموزشگاه ایرانیان است  که برای رده‌های سنی 3 تا 12 سال برنامه‌ریزی شده و  با توجه به سن آن‌ها و سطحشان آموزش‌ها انجام می‌شود.

در مؤسسه زبان ایرانیان برای آموزش کودکان از فیلم، انیمیشن‌ها و آهنگ‌های جذاب و زیبا استفاده می‌شود که تاثیر زیادی در یادگیری آن‌ها خواهد داشت.

کودک شما در هر سنی که باشد می‌تواند زبان ترکی استانبولی را بصورت حضوری یا آنلاین به بهترین نحو در مؤسسه ما و توسط مربی‌های با تجربه یاد بگیرد.

رده-سنی-دوره-آموزش-آنلاین-ترکی-کودکان

آموزش زبان ترکی استانبولی برای کودکان در آموزشگاه زبان ایرانیان

از آنجاییکه یاد گرفتن زبان ترکی استانبولی بسیار مهم است و تاثیر مثبتی در آینده شغلی و تحصیلی کودکان دارد، آموزشگاه زبان ایرانیان برای کودکان دوره‌ای تدارک دیده است تحت عنوان دوره آموزش آنلاین ترکی استانبولی به کودکان و نوجوانان.

این دوره همانطور که از اسمش پیداست به صورت مجازی و آنلاین برگزار می‌شود و لازم نیست والدین کودکان و نوجوانان نگران به خطر افتادن سلامت فرزندان خود باشند.

این دوره به صورت خصوصی و در سه سطح مقدماتی، متوسطه و پیشرفته برگزار می‌شود که تعداد جلسات آن به صورت توافقی بین مؤسسه و فرد زبان‌آموز تعیین می‌شود.

کلاس-ترکی-استانبولی-کودکان-چند-ترم-است؟

آموزش ترکی استانبولی کودکان چند ترم دارد؟

همانطور که گفته شد دوره آموزش زبان ترکی استانبولی به کودکان در 3 سطح مقدماتی، متوسطه و پیشرفته آموزش داده می‌شود که این سه سطح نیز در قالب 6 ترم مجزا ارائه می‌گردد.

کلاس ترکی استانبولی کودکان چند جلسه است؟

تعداد جلسات دوره ترکی استانبولی کودکان پس از انجام توافق بین آموزشگاه و والدین و با توجه به در نظر گرفتن نیازها و اهداف یادگیری می‌تواند متغیر باشد. لذا زمانبدی برای هر فرد می‌تواند متفاوت باشد چرا که این دوره‌ها در قالب دوره خصوصی آنلاین ترکی کودکان ارائه می‌گردد.

از طرفی، بسته به اینکه نوع دوره انتخابی به صورت فشرده و یا عادی باشد، مدت زمان هر ترم می‌تواند متفاوت باشد. در حالت ترمیک معمولا دوماه و در حالت فشرده به طور معمول یکماه به طول می انجامد.

آموزش-آنلاین-ترکی-به-کودکان-چند-جلسه-است؟

همین حالا به مشاوران ما در واتس‌اپ پیام دهید

09904876800

www.mziranian.com

 

سطوح مختلف دوره آموزش ترکی استانبولی کودکان

سطح مقدماتی

این سطح برای آن دسته از متقاضیان است که هیچ پیش‌زمینه ای از زبان ترکی حتی لغات ترکی به فارسی ندارند و تمایل به یاد گرفتن آن دارند. مدت زمان این سطح آموزش 2 ترم است.

زبان‌آموز پس از گذراندن این سطح ضمن اینکه می‌تواند مکالمات روزمره مانند احوال‌پرسی کردن، معرفی کردن خود، خواندن علامت‌های راهنمایی، چگونگی گفتن زمان و ساعت را یاد می‌گیرد.

همچنین مکالمات مربوط به موقعیت‌های خاص مانند فرودگاه، مراکز خرید و رستوران را به راحتی انجام دهد و با آداب و رسوم و فرهنگ کشور ترکیه آشنا می‌‌شود.

سطح متوسطه

این سطح آموزش زبان ترکی استانبولی کودکان نیز در 2 ترم برگزار می‌شود.

در این سطح فرد متقاضی، یک مجموعۀ وسیع از واژگان و لغات را یاد می گیرد که می‌تواند با آن‌ها جملات معنی‌داری را صورت پیوسته و مرتبط تولید کند.

همچنین می‌تواند بی‌وقفه و خیلی منسجم در مورد موضوعاتی مانند توصیف خانواده خود، توصیف کار خود، بیان کردن تمایلات شخصی و … صحبت کند.

با گذراندن این دوره فرد با سفر به کشور ترکیه قادر خواهد بود نیازهای خود را تا حدود بسیار زیادی برطرف کند.

سطح پیشرفته

سطح پیشرفته نیز در مؤسسه زبان ایرانیان در 2 ترم برگزار می‌‌شود.

در این سطح ، زبان آموز می تواند متن های طولانی و پیچیده ای که به او داده می‌شود را درک کند.

این متون از واژه های سطح بالایی تشکیل شده اند که زبان آموز قادر خواهد بود بدون هیچ گونه تاملی برای پیدا کردن معنی لغت، با سرعت و انعطاف بالا متن را دنبال کند.

همچنین او می‌تواند بحث های تخصصی رشتۀ خود را نیز درک کند. پس از گذارندن این دوره فرد قادر خواهد بود به صورت طبیعی و خیلی روان به زبان ترکی استانبولی صحبت کند.

در هر سطح از دوره آموزش زبان ترکی به کودکان، زبان آموز چه می‌آموزد؟

همانطور که در توضیحات هر سطح نیز بیان کردیم، در آموزش ترکی استانبولی کودک، زبان‌آموز در هر سطح، مطالب مهم، مفید و کاربردی‌ای را یاد می‌گیرد.

به عنوان مثال در سطح مقدماتی زبان آموز مکالمه‌هایی که ممکن است روزانه به آن ها نیاز داشته باشد مانند معرفی کردن خود و احوالپرسی کردن را یاد می‌گیرد.

در سطح متوسطه آموزش زبان کمی پیشرفته‌تر شده و زبان‌آموز لغات و اصطلاحات را به طور کامل یاد می‌گیرد. همچنین می‌تواند به راحتی با لغاتی که یاد گرفته است، جمله های معنی دار بسازد.

پس از آن در مرحلۀ سوم و سطح پیشرفته او قادر خواهد بود مطالب یک متن طولانی و پیچیده که شاید در آن اصطلاحات تخصصی نیز بکار رفته باشد را، درک کند.

همچنین می‌تواند به صورت بی وقفه در مورد یک موضوع به خوبی صحبت کند. کودک بعد از گذارندن این سطوح می‌تواند به راحتی به زبان ترکی استانبولی مانند زبان مادری خود صحبت کند و حتی یک متن پیچیده به این زبان را خوانده و مطلب آن را درک کند.

آموزش آنلاین ترکی استانبولی کودکان

دوره ترکی استانبولی کودکان چقدر طول می کشد؟

مدت زمان آموزش ترکی استانبولی برای کودکان همچون آموزش زبان انگلیسی متفاوت است و در واقع به میزان یادگیری آن ها و آزمون هایی که می دهند بستگی دارد.

یعنی اگر کودک شما در یادگیری زبان ترکی استانبولی کند عمل کند ممکن است مدت دورۀ آموزشی طولانی تری داشته باشد و بر عکس ممکن است کودکی در این زمینه فعال باشد و خیلی سریع تر مطالب را یاد گرفته و سطوح را بگذارند.

همچنین مدت دوره به میزان فشرده بودن کلاس ها نیز بستگی دارد. همچنین بستگی دارد این جلسه ها در طول هفته چند روز برگزار شود. می توانید به راحتی حساب کنید که با توجه به موضوعاتی که گفته شد، این دوره چقدر طول بکشد.

در آموزشگاه زبان ایرانیان دوره های آموزش زبان ترکی استانبولی به کودکان به دو صورت خصوصی و فشرده برگزار می‌شود. دوره خصوصی ترکی استانبولی کودکان در مدت زمان کمتری نسبت به دوره فشرده ترکی استانبولی کودکان تمام خواهد شد.

به طور کلی تعداد جلسات و نحوۀ برگزاری آن‌ها به صورت توافقی بین مؤسسه و زبان‌آموز تعیین می‌شود.

برای مشاوره رایگان در مورد دوره های آموزشی روی شماره کلیک کنید

تماس با مرکز زبان ایرانیان

منابع دورۀ آموزش ترکی استانبولی به کودکان

در مؤسسه زبان ایرانیان برای آموزش ترکی استانبولی آنلاین به کودکان از ویدئوها و انیمیشن‌های کودکانه استفاده می‌شود که جذابیت بیشتری برای کودکان دارند و روند یادگیری آن‌ها را سریع‌تر می‌کنند.

در این منابع آموزش اعداد، کلمات و اشکال هندسی به زیباترین شکل با مثال‌های فراوان به کودکان آموزش داده می‌شوند.

کتاب تدریس شده در کلاس آنلاین ترکی استانبولی کودکان در آموزشگاه زبان ایرانیان معتبرترین کتاب موجود در دنیا است که توسط مراکز فرهنگی ترکی یونس و زیر نظر اساتید ترک زبان و کارشناسان مربوطه گردآوری شده است.

نام این کتاب چیت 1 و 2 و یا همان ÇİT 1 &2 می‌باشد. این منبع شامل کتاب درسی، کتاب معلم و سی دی حاوی فایل های شنیداری است. همچنین کتاب Ebru Turkce در دورۀ آموزشی ترکی استانبولی نوجوانان آموزش داده می‌شود.

آموزش-استانبولی-به-کودکان

مزایای آموزش زبان ترکی به کودکان

بدون شک آموزش زبان دوم در سنین کودکی بسیار راحت‌تر از سنین بزرگسالی است. کودکان به دلیل نداشتن مشغله و درگیری ذهنی قدرت یادگیری بالایی دارند و جالب است بدانید آموزش در سنین کودکی منجر به تثبیت یادگیری می گردد.

به عبارتی اگر کودک شما به سراغ آموزش زبان دوم برود علاوه بر آموزش راحت تر و سریع تر، امکان فراموشی آن زبان در سنین بزرگسالی برایش بسیار کم خواهد بود.

زبان دوم چه کلاس زبان انگلیسی کودکان باشد و یا آموزش زبان ترکی کودکان و یا هر زبان دیگری اعتماد به نفس کودک را نزد همسالان او بالا خواهد برد.

آموزش دو زبان انگلیسی و ترکی باعث می‌گردد کودک شما در سفرهایی که به کشور همسایه‌مان ترکیه دارید لذت بیشتری از سفر ببرد چرا که به سادگی هرچه تمام‌تر گلیم خود را از آب بیرون می‌کشد و نیاز به مترجم نخواهد داشت.

آموزش آنلاین ترکی استانبولی کودکان در ایرانیان با جدیدترین متدهای روز و توسط اساتید مجرب و متخصص در این زمینه انجام می‌گیرد.

کلاس های آموزش ترکی به کودکان نیز در فضایی متناسب با سن کودکان و همراه با انواع بازی‌ها و شعرهای کودکانه برگزار می‌گردد. آینده کودکانتان در دست شماست.

سوالات متداول

دوره آنلاین ترکی استانبولی کودکان مناسب گروه سنی 3 تا 12 سالی است که علاقه‌مند به یادگیری استانبولی و شرکت در کلاس آموزش زبان ترکی آنلاین کودکان هستند.

جهت ازاطلاع از هزینه های این دوره از ساعت 16-9 با شماره های 02126132159 – 02122810482 تماس بگیرید.

کلاسهای موسسه همه روز از ساعت ۸ صبح تا ۹ شب برگزار می گردد و اگر شما روز و ساعت پیشنهادی داشته باشید در همان روز و ساعت در لیست انتظار قرار میگیرید و دو هفته بعد از ثبت نام کلاس مورد نظرتان تشکیل خواهد شد

بعد از تماس اطلاعات لازم داده میشود و بعد از آن در صورت نیاز، تعیین سطح و ارزشیابی هم به صورت آنلاین خواهد بود.

این کلاسها در پلتفرم های مختلف که امکانات کلاس واقعی را دارا هستند و user friendly باشند برگزار میشود

• اینترنت با سرعت ۱۲۸ کیلو بیت
• یک صفحه نمایش که می تواند هر یک از موارد زیر باشد: گوشی تلفن همراه، تبلت، آیپد، کامپیوتر و لپ تاپ
• در صورت استفاده از کامپیوتر یا لپ تاپ می بایست از وب کم و هندزفری استفاده نمایید.
• استفاده از نرم افزار اسکایپ یا واتس اپ

ثبت‌نام در این دوره

نام و نام خانوادگی *
این فیلد را پر کنید
شماره تماس *
این فیلد را پر کنید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید