کلاس زبان آلمانی نوجوانان

برای مشاوره رایگان در مورد دوره های آموزشی روی شماره کلیک کنید

تماس با مرکز زبان ایرانیان

پیش از مطالعه این مطلب می‌توانید جزئیات کلاس زبان آلمانی در آموزشگاه زبان ایرانیان بخوانید.

یادگیری زبان و گذراندن دوره آموزش زبان آلمانی نوجوانان نسبت به سایر دوره‌های سنی متفاوت‌تر است. به‌طورکلی یادگیری برای هر گروه سنی شرایط خاص خود را می‌طلبد. معمولاً ازآنجایی‌که نوجوانان در مقطعی به سر می‌برند که در طول روز ساعاتی را به دریافت آموزش از مدارس می‌گذرانند به همین خاطر مقاومت بیشتری نسبت به یادگیری مطالب آموزشی غیر درسی نشان می‌دهند.

می‌توان گفت یکی از بزرگ‌ترین معضلات والدین ترغیب فرزند نوجوانشان به شرکت در کلاس‌های آموزش زبان است. در این بخش آموزشگاه‌های زبان نقش بسیار حیاتی و مهمی را ایفا می‌کنند زیرا می‌توانند با روش‌های نوین و جذاب آموزشی به ماندن نوجوان زبان‌آموز در کلاس کمک کنند، آن هم نه ماندنی از سر اجبار بلکه از سر رغبت و اشتیاق.

هم والدین و هم مؤسسات آموزش زبان آنلاین به خوبی می‌دانند که یادگیری و تسلط به زبان‌های خارجی از جمله زبان آلمانی در این سنین چقدر برای موفقیت آن‌ها در آینده تأثیرگذار خواهد بود؛ بنابراین سعی می‌شود دوره آموزش آنلاین زبان آلمانی نوجوانان برای جذب این قشر از زبان‌آموزان بسیار با کیفیت برگزار شود.

چرا دوره آنلاین آموزش آلمانی به نوجوانان مهم است؟

وقتی از کلاس زبان صحبت می‌کنیم ذهنمان به سمت کلاس‌های حضوری می‌رود. فضایی فیزیکی متشکل از ابزار و ادوات آموزشی، استاد و چند هم‌کلاسی.

ایجاد شور در چنین فضایی کار راحتی نیست اما قطعاً به سختی فضاهای آنلاین نخواهد بود. این روزها به دلایل مختلف از جمله کمبود وقت، کمبود هزینه، دوری مسیر یا همه‌گیری بیماری خاصی همچون کرونا، افراد تمایل بیشتری به شرکت در کلاس‌های آنلاین دارند.

دوره آنلاین آموزش زبان آلمانی به نوجوانان به مراتب سخت‌تر از دوره‌های حضوری است و این کاری است که فقط اساتید با تجربه و آموزشگاه‌های زبان معتبر که دغدغه آموزش و یادگیری صحیح را دارند از پس آن بر خواهند آمد. البته برای حصول نتیجه بهتر قطعاً دو طرف باید همکاری صمیمانه‌ای داشته باشند یعنی از یک طرف استاد و مؤسسه و از سمت دیگر زبان‌آموز.

دوره آلمانی نوجوانان در آموزشگاه زبان ایرانیان

در مؤسسه آموزش زبان ایرانیان بهترین آموزشگاه زبان آلمانی نوجوانان و کودکان در رده‌ سنی پیش دبستانی و 7 تا 11 سال در کلاس‌های آموزش زبان آلمانی کودکان ثبت نام می‌شوند و رده سنی 11 تا 16 سال نیز متعلق به رده سنی نوجوانان است. در واقع کلاس آلمانی نوجوانان دختران و پسران 11 تا 16 ساله را شامل می‌شود که این دوره را در سه سطح پایه، متوسط و پیشرفته به پایان می‌رسانند.

دوره آلمانی نوجوانان به صورت خصوصی و گروهی ترمیک حداکثر ۶ نفره با تمرکز بیشتر بر مکالمه برگزار می‌گردد. در این دوره کتاب آموزشی Beste Freunde در سه سطح تدریس میشود و هر ترم ۱۸ جلسه دارد. لازم به ذکر است هر کتاب در دو ترم تدریس میشود. و نوجوانان عزیز می‌توانند در کلاس‌های حضوری یا آنلاین ثبت نام کنند. بدیهی است که میزان هزینه و زمان کلاس در هر نوع از این دوره‌ها متفاوت خواهد بود.

پیش از شروع ثبت نام نوجوانان تعیین سطح شده و با توجه به دانش زبانی که از پیش داشته‌اند در سطح مناسب نام نویسی می‌شوند.

کلاس-آلمانی-نوجوانان

همین حالا به مشاوران ما در واتس‌اپ پیام دهید

09904876800

www.mziranian.com

 

برای آموزش آنلاین زبان آلمانی به نوجوانان از چه منابعی استفاده می‌شود؟

منابعی که در دوره آموزش زبان آلمانی نوجوانان مورد استفاده قرار می‌گیرد با منابع سطح کودکان و بزرگسالان متفاوت است. اساتید یا خود آموزشگاه‌ها سعی می‌کنند با بررسی‌های زیاد بهترین منبع را انتخاب کرده که هم شیوه آموزشی روان و راحتی داشته باشد و هم اینکه زبان آلمانی را به شیوه‌ای استاندارد و کامل آموزش دهد.

پیدا کردن یک منبع خوب برای رده سنی نوجوانان در زمینه آموزش زبان آلمانی کار ساده‌ای نیست اما مؤسسه آموزش زبان ایرانیان با حساسیت بالایی که نسبت به انتخاب معتبرترین منابع دارد این اطمینان خاطر را به زبان‌آموزان نوجوان می‌دهد که برای استفاده از منابع نگرانی نداشته باشند.

همچنین علاوه بر کتاب‌های آموزش زبان آلمانی از کتاب‌های کار، کتاب‌های داستان، سی‌دی‌های صوتی و تصویری جهت افزایش و بهبود مهارت شنیداری و سایر ابزار کمک آموزشی برای تفهیم بهتر مطالب استفاده می‌شود.

با توجه به اینکه معمولاً آموزشگاه‌های زبان معتبر سعی دارند بهترین پکیج آموزشی را به زبان‌آموزان ارائه دهند، تلاش، انگیزه و همت خود زبان‌آموز نیز در پیشرفت پروسه یادگیری زبان بی‌تأثیر نخواهد بود. در سنین نوجوانی تمرکز باید بر روی حفظ انگیزه نوجوان باشد زیرا با کوچک‌ترین غفلتی ممکن است نسبت به روند یادگیری دلسرد شده و آن را در نیمه راه رها کند.

دوره-آنلاین-آلمانی-نوجوانان

سطح A1-A2

منابع

سطح Beste Freunde – A1
سطح Beste Freunde – A2

 تعداد جلسات هر ترم

18

آموزش-آنلاین-زبان-آلمانی-به-نوجوانان

سطح B1-B2

منابع

سطح Beste Freunde – B1
سطح Beste Freunde – B2

 تعداد جلسات هر ترم

18

دوره-آلمانی-نوجوانان

سطح C1-C2

منابع

سطح Beste Freunder – C1
سطح Beste Freunde – C2

 تعداد جلسات هر ترم

18

دوره آموزش زبان آلمانی به نوجوانان چقدر طول می‌کشد؟

مدت زمانی که یادگیری آنلاین زبان آلمانی برای نوجوانان لازم دارد همچون آموزش آنلاین زبان کودکان بستگی به نوع دوره‌ای دارد که آن‌ها انتخاب می‌کنند. قطعاً در دوره‌های فشرده و نیمه فشرده زمان کمتری صرف خواهد شد و دوره‌های ترمیک عادی زمان طولانی‌تری می‌طلبد. هر یک از زبان‌آموزان با توجه به نیازهای خود و اهدافی که جهت آموزش زبان آلمانی دارند می‌توانند دوره مناسب را انتخاب کنند.

در همین جا باید ذکر کنیم که گاهی زبان‌آموز شرکت در کلاس‌های خصوصی را به کلاس عمومی ترجیح می‌دهد. خب در کلاس‌های خصوصی تمام تمرکز استاد بر روی یک نفر بوده و کل زمان کلاس به بررسی پیشرفت زبانی یا رفع اشکالات یک نفر اختصاص پیدا می‌کند. برخی از نوجوانان هستند که به دلیل ویژگی‌های شخصیتی یا اقتضای سنی از صحبت کردن به زبان دیگری در حضور هم سن و سالان خود خودداری کنند.

برای این افراد کلاس‌های خصوصی آموزش آلمانی نوجوانان در واقع فرصتی برای فرار یا به زعم خودشان نجات از این شرایط دلهره‌آور است. علاوه بر این انتخاب تایم کلاس و مدت آن به عهده خود زبان‌آموز است و می‌تواند تمام روزهای هفته را برای دوره آموزش زبان آلمانی نوجوانان انتخاب کند یا می‌تواند به یک یا دو روز در هفته بسنده کرده و همین میزان آموزش را کافی بداند.

در چنین شرایطی باز طول دوره یادگیری زبان آلمانی متفاوت خواهد بود. مسلماً کسی که کلاس‌های بیشتری بر می‌دارد زودتر به مقصود و هدف خود خواهد رسید. کلاس‌های آنلاین خصوصی به‌صورت هر روز هفته بیشتر برای نوجوانانی که قصد مهاجرت به کشورهای آلمانی‌زبان را دارند مناسب است زیرا برای این‌گونه موارد وقت به معنای واقعی طلاست.

برای مشاوره رایگان در مورد دوره های آموزشی روی شماره کلیک کنید

تماس با مرکز زبان ایرانیان

مزایا و معایب دوره های آنلاین آلمانی برای نوجوانان

این روزها اکثر ما با آموزش‌های مجازی آشنا هستیم و خیلی راحت می‌توانیم مزایا و معایب آن را با مزایا و معایب کلاس‌های حضوری مقایسه کنیم. به‌خوبی می‌دانیم که مزایای کلاس‌های آنلاین از جمله کلاس آنلاین آلمانی کم نیست.  بخصوص برای کسانی که از طی کردن مسافت‌های طولانی شکایت دارند و گاهی یکی از عوامل ترک یادگیری زبان یا عدم شروع به یادگیری یک زبان خارجی را مسافت معرفی می‌کنند.

از طرف دیگر هزینه کلاس‌های آنلاین نسبت به کلاس‌های حضوری بسیار کمتر است و در کنار آن شما از شر هزینه‌های جانبی همچون رفت و آمد و … رهایی خواهید یافت. در ضمن هیچ‌گاه دست و پایتان برای شرکت در کلاس زبان آلمانی برای نوجوانان یا دوره های آموزش آنلاین زبان آلمانی بسته نیست. در هر نقطه‌ای که باشید دسترسی به اینترنت شما را به کلاس و استاد زبانتان متصل می‌کند.

حالا که مزایای شرکت در دوره آموزش زبان آلمانی نوجوانان و بزرگ‌سالان و کلاس آنلاین زبان آلمانی برای نوجوانان را گفته‌ایم بهتر است به معایب آن هم اشاره کنیم که البته بسیار کمتر از مزایای آن است.

آموزش-آنلاین-آلمانی-به-نوجوانان

حضور فیزیکی در کلاس، تعامل رو در رو با استاد و هم‌کلاسی‌ها در پویایی کلاس بسیار مؤثر خواهد بود و خستگی کمتری به همراه خواهد داشت. اما خب نشستن پشت یک سیستم و گوش سپردن به صحبت‌های استاد صبوری بیشتری می‌طلبد (گاهی قطعی و کیفیت پایین سرعت اینترنت نیز در ایجاد خستگی و کلافگی مؤثر است).

به همین دلیل خود زبان‌آموزان نیز باید در کلاس مشارکت فعال داشته باشند. قشر نوجوان ازآنجایی‌که بسیار سرزنده و پر انرژی است می‌تواند در بهبود فضای کلاس آموزش زبان آلمانی به نوجوانان بسیار تأثیرگذار باشد.

بنابراین اگر قصد شرکت در دوره آموزش زبان آلمانی نوجوانان آن‌ هم به‌ صورت آنلاین را دارید روی توانایی‌های خودتان حساب ویژه‌ای بازکنید

در کلاس‌های آنلاین باید فضایی ترتیب داد تا زبان‌آموز آن را کم‌اهمیت‌تر از کلاس‌های حضوری ندیده و این دوره‌ها را جدی بگیرد. درست است که نظارت مستقیم و فیزیکی بر عملکرد زبان‌آموز وجود ندارد اما به هر حال اساتید کلاس‌های آنلاین با تجربه و دانشی که دارند از روش‌های نوینی جهت افزایش کارکردهای مثبت این قبیل کلاس‌ها بهره می‌برند.

به هر حال هیچ فرقی نمی‌کند شما نیز به عنوان زبان‌آموز برای این کلاس‌ها هم از نظر مالی و هم زمانی هزینه کرده‌اید و باید بهترین استفاده را از فرصتی که در اختیارتان قرار گرفته است، ببرید.

سوالات متداول

دوره آلمانی نوجوانان مناسب نوجوانانی است که تمایل به سفر و یا مهاجرت به این کشور را دارند یا علاقه بسیار زیادی برای آموزش این زبان در خود حس می کنند.

جهت ازاطلاع از هزینه های این دوره از ساعت 16-9 با شماره های 02126132159 – 02122810482 تماس بگیرید.

کلاسهای موسسه همه روز از ساعت ۸ صبح تا ۹ شب برگزار می گردد و اگر شما روز و ساعت پیشنهادی داشته باشید در همان روز و ساعت در لیست انتظار قرار میگیرید و دو هفته بعد از ثبت نام کلاس مورد نظرتان تشکیل خواهد شد

بعد از تماس اطلاعات لازم داده میشود و بعد از آن در صورت نیاز، تعیین سطح و ارزشیابی هم به صورت آنلاین خواهد بود.

این کلاسها در پلتفرم های مختلف که امکانات کلاس واقعی را دارا هستند و user friendly باشند برگزار میشود

• اینترنت با سرعت ۱۲۸ کیلو بیت
• یک صفحه نمایش که می تواند هر یک از موارد زیر باشد: گوشی تلفن همراه، تبلت، آیپد، کامپیوتر و لپ تاپ
• در صورت استفاده از کامپیوتر یا لپ تاپ می بایست از وب کم و هندزفری استفاده نمایید.
• استفاده از نرم افزار اسکایپ یا واتس اپ

ثبت‌نام در این دوره

نام و نام خانوادگی *
این فیلد را پر کنید
شماره تماس *
این فیلد را پر کنید
 • سید مهدی

  مرکز آموزشی IRANIAN از نظر من بسیار عالی است و من میخواهم که من را در یادگیری زبان آلمانی کمک و رهنمایی کند

  پاسخ
  • admin

   سلام سید مهدی عزیز
   سپاس بابت حسن توجه شما
   ممنون میشم با آموزشگاه با شماره 02122810482 تماس بگیرید تا همکارانم کامل راهنمایی تون کنن

 • حدیث

  سلام
  میخواستم بدونم آموزشگاه زبان آلمانی نوجوانان ایرانیان چه امکاناتی داره؟

  پاسخ
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید