ثبت نام کلاس زبان انگلیسی

برای درخواست مشاوره در مورد دوره های آموزشی ایرانیان با ما در ارتباط باشید.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
تماس با مرکز زبان ایرانیان

کلاس زبان انگلیسی در موسسه زبان ایرانیان، مطابق با استانداردهای بین‌المللی برگزار می‌شود. این دوره‌های آموزشی برای گروه‌های سنی کودکان تا بزرگسالان دایر هستند. پس از تعیین سطح، زبان‌آموزان می‌توانند در هر یک از دوره های زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته ، ثبت نام نمایند.

شهریه کلاس زبان در ایرانیان حداقل ممکن در نظر گرفته شده تا زبان‌آموزان در مسیر پیشرفت‌شان دغدغه ای برای هزینه آموزش زبان انگلیسی نداشته باشند. رده‌های سنی کلاس زبان ایرانیان به شرح زیر هستند

کلاس زبان انگلیسی کودکان

کودکان در گروه سنی 3 تا 6 سال و 7 تا 12 سال در دوره آموزش زبان انگلیسی مناسب خود در مدرسه زبان یا دوره ترمیک شرکت خواهند داشت.

در حال حاضر از معتبرترین کتاب‌های آموزشی برای این گروه سنی از جمله friends و family & friends در کلاس زبان آنلاین کودکان استفاده می‎شود.

کلاس زبان بزرگسالان

گروه سنی 12 سال به بالا، در کلاس‌های آموزش زبان انگلیسی بزرگسال قرار گرفته و متناسب با سطح آموزشی منابع مختلفی برای تدریس دارند.

مشاوره‌های موسسه زبان ایرانیان، به صورت کاملا رایگان بوده و مبلغی از این بابت از زبان آموزان دریافت نخواهد شد.

کلاس زبان انگلیسی

کلاس زبان

کلاس‌های زبان انگلیسی در این مرکز، به دو صورت حضوری و آنلاین ( آموزش آنلاین زبان انگلیسی ) برگزار می شوند. کلاس زبان حضوری به صورت ترمیک و خصوصی تدریس می‌شوند. با ما تماس بگیرید و با مشاوره با کارشناسان ما با هزینه کلاس های زبان حداقل، ثبت نام کلاس انگلیسی را با خیال راحت انجام دهید.

دوره زبان انگلیسی

سطح پایه: شما در پایان کلاس زبان مبتدی به راحتی میتوانید خود و اطرافیانتان را توصیف کنید. کتاب آموزشی برای سطح مبتدی آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان تاچ استون 1 است. این کتاب شامل ۱۲ درس بوده و در چهار ترم ۱۵ جلسه ای تدریس میشود.

سطح پیش متوسط: سطح متوسطه شامل پیش متوسطه، متوسطه و فوق متوسطه است. شما در پایان این سطح از کلاس زبان انگلیسی به راحتی میتوانید در زمانهای مختلف سوال و جواب کنید و از برنامه های آینده خود بگویید. کتاب آموزشی در این سطح تاچ استون 2 است. این کتاب شامل ۱۲ درس بوده و در ۴ ترم ۱۵ جلسه ای تدریس میشود.

دوره زبان انگلیسی

 سطح پیش پیشرفته: کتاب آموزشی سطح پیش از متوسط ویو پوینت 1 است. این کتاب شامل ۱۲ درس بوده و در ۶ ترم ۱۵ جلسه ای تدریس می شود. این کتاب، مروری بر مطالب آموزشی کتاب‌های گذشته خواهید داشت. منظور از مطالب، نکات دستوری و ساختاری است.

سطح پیشرفته: کتاب آموزشی سطح پیش از متوسط ویو پوینت 2 است. این کتاب نیز شامل ۱۲ درس بوده و در ۶ ترم ۱۵ جلسه ای تدریس می شود. در پایان این سطح زبان آموزان در چهار مهارت تخصص و مهارت کافی را برای ارتباط کسب خواهند کرد.

کلاس آموزش زبان انگلیسی

سطح متوسط: در پایان این سطح به راحتی میتوانید در بحث‌هایی با سطح متوسط، با دایره لغات متوسط در مکالمات کاربردی شرکت کنید. کتاب آموزشی سطح پیش از متوسط تاچ استون 3 است. این کتاب شامل ۱۲ درس بوده و در ۴ ترم ۱۵ جلسه ای تدریس میشود.

سطح بالاتر از متوسط: در پایان این دوره به راحتی می توانید در زمان های مختلف و با ساختارهای پیچیده با لغات کاربردی در مکالمات روزمره و حتی تخصصی بدون هیچ مکثی صحبت کنید. کتاب آموزشی سطح پیش از متوسط تاچ استون 4 است. این کتاب شامل ۱۲ درصد بوده و در ۶ ترم ۱۵ جلسه ای تدریس می شود.

کلاس زبان انگلیسی

برای درخواست مشاوره در مورد دوره های آموزشی ایرانیان با ما در ارتباط باشید.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
تماس با مرکز زبان ایرانیان
کلاس-زبان-انگلیسی

دوره فشرده کلاس آموزش زبان انگلیسی

برای آن دسته از زبان آموزانی که علاقه‌مند به یادگیری سریع زبان انگلیسی هستند، دوره زبان انگلیسی به صورت دوره فشرده توصیه می‌شود.

کلاس آموزش زبان انگلیسی فشرده با فرایند سریع‌تر و تکنیک‌های آموزش زبان انگلیسی خاص خود پیش رفته و افراد کمتری نیز در جلسات کلاس حضور دارند. در واقع نیمه خصوصی بودن این جلسات باعث خواهد شد تا به شکلی دیگر فرایند آموزش سریع‌تر پیش برود.

کلاس زبان انگلیسی چند ترم است

هر سطح زبان چند ترم است؟ دوره کامل آموزش زبان انگلیسی از سطح مبتدی تا سطح پیشرفته، 30 ترم کامل به طول می‌انجامد. بجز سطوح pre-advance و advance هر سطح در چهار ترم 12 جلسه ای ( هر جلسه 90 دقیقه طول می‌کشد ) به پایان می‌رسد. دو سطح پیشرفته نیز برای اتمام به 12 ترم 15 جلسه ای نیاز دارد.

پس اگر می‌پرسید هر ترم زبان چند جلسه است؟ بهتر است بدانید هر ترم شامل 12 جلسه 90 دقیقه ای است و به صورت هفته ای 2 جلسه برگزار می‌گردد.

همین حالا به مشاوران ما در واتس‌اپ پیام دهید

09904876800

www.mziranian.com

 

منابع آموزش زبان انگلیسی در آموزشگاه زبان ایرانیان

برای کودکان از سری کتاب‌های Friends و Family & Friends در دوره آموزش زبان انگلیسی مخصوص به آن‌ها استفاده می‌شود. در دوره‌های مبتدی کلاس زبان انگلیسی، از مجموعه کتاب‌های Connect در ترم‌های مختلف استفاده می‌شود.

پس از آن دوره آموزش زبان انگلیسی متوسطه تا پیشرفته با کتاب‌های touchstone برگزار خواهد شد. در دوره پیشرفته و فوق پیشرفته، زبان‌آموزان با دو کتاب زبان view point 1 و view point 2 در طی 12 ترم سر و کار خواهند داشت.

به جز این‌ها در کلاس آموزش زبان انگلیسی، از منابع تکمیلی دیگری نیز برای تقویت گرامر، لغت، مکالمه و … زبان‌آموزان کمک گرفته خواهد شد.

ثبت نام کلاس زبان

برای ثبت نام کلاس زبان انگلیسی در ایرانیان، می‌توانید به شماره تماس 09904876800 در پیام رسان واتس اپ پیام داده و اطلاعات لازم را دریافت کنید.

همچنین می‌توانید با شماره‌های 02122810482 و 02126132159 تماس حاصل نمایید و اطلاعات لازم در خصوص کلاس انگلیسی را کسب کنید.

شهریه کلاس زبان

با توجه به اینکه ممکن است دوره زبان انگلیسی و سطوح مختلفی برای ثبت نام انتخاب کرده باشید، هزینه ثبت نام کلاس زبان انگلیسی متفاوت خواهد بود.

از این روی برای کسب اطلاعات در خصوص هزینه کلاس زبان انگلیسی ، با شماره‌های 02122810482 و 02126132159 تماس بگیرید.

سوالات متداول

کلاس آموزش زبان انگلیسی مناسب تمام زبان‌آموزان در هر سطحی هست که تمایل به یادگیری زبان انگلیسی دارند.

جهت ازاطلاع از هزینه های این دوره از ساعت 16-9 با شماره های 02126132159 – 02122810482 تماس بگیرید.

کلاسهای موسسه همه روز از ساعت ۸ صبح تا ۹ شب برگزار می گردد و اگر شما روز و ساعت پیشنهادی داشته باشید در همان روز و ساعت در لیست انتظار قرار میگیرید و دو هفته بعد از ثبت نام کلاس مورد نظرتان تشکیل خواهد شد

بعد از تماس اطلاعات لازم داده میشود و بعد از آن در صورت نیاز، تعیین سطح و ارزشیابی هم به صورت آنلاین خواهد بود.

این کلاسها در پلتفرم های مختلف که امکانات کلاس واقعی را دارا هستند و user friendly باشند برگزار میشود

• اینترنت با سرعت ۱۲۸ کیلو بیت
• یک صفحه نمایش که می تواند هر یک از موارد زیر باشد: گوشی تلفن همراه، تبلت، آیپد، کامپیوتر و لپ تاپ
• در صورت استفاده از کامپیوتر یا لپ تاپ می بایست از وب کم و هندزفری استفاده نمایید.
• استفاده از نرم افزار اسکایپ یا واتس اپ

ثبت‌نام در این دوره

نام و نام خانوادگی *
این فیلد را پر کنید
شماره تماس *
این فیلد را پر کنید
 • نسیم

  سلام
  هزینه کلاس زبان آموزشگاه شما رو از کجا میتونم ببینم؟

  پاسخ
  • Admin

   سلام نسیم عزیز
   هزینه کلاس زبان با توجه به سطح شما و کلاسی که انتخاب می کنید ممکنه متفاوت باشه. جهت ازاطلاع از هزینه های این دوره شما میتونید از ساعت 16-9 با شماره های 02126132159 – 02122810482 تماس بگیرید.

 • مرتضی

  درود
  ثبت نام زبان انگلیسی به چه نحوی است؟

  پاسخ
  • Admin

   مرتضی سلام
   برای ثبت نام کلاس زبان انگلیسی، ابتدا شما باید تعیین سطح بشید. برای دریافت مشاوره و انتخاب مناسبترین دوره آموزش زبان برای شما بهتره با شماره تلفن های 02126132159 – 02122810482 تماس بگیرید.

 • حاتم

  قیمت کلاس زبان انگلیسی برا هر ترم چقدره؟

  پاسخ
 • سید رضا

  اقا یکی به من بگه کلاس زبان چند ترم است؟ هرجا میرم یچی میگن

  پاسخ
 • آمنه مداحی

  هزینه کلاس های زبان انگلیسی در موسسه شما چقدر هست؟

  پاسخ
 • ایزدی

  کلاس های زبان انگلیسی چند ترم دارد؟

  پاسخ
 • رسولی

  شهریه کلاس زبان انگلیسی چقدر است

  پاسخ
 • پرهام

  کلاس زبان خارجی در موسسه شما به شما آنلاین هم برگزار میشه؟

  پاسخ
 • آنیل رزمی

  ثبت نام کلاس زبان حضوری رو میخواستم انجام بدم ولی تعیین سطح آنلاین باشه. ممکنه؟

  پاسخ
 • هستی

  هزینه کلاس زبان انگلیسی در تهران هیچ فرقی با شهرستان نداره. پس بهتره انلاین تهران رو ثبت نام کنیم. مثل همیشه بنظرم بهترین ها تو تهران جمع شدن

  پاسخ
 • نگار عابدینی

  بهترین کلاس زبان اینگلیسی تو تهران کدومه؟ میشه راهنمایی کنید.

  پاسخ
 • رضا

  کلاس زبان برای بزرگسالان به صورت انلاین همون کیفیت حضوری رو داره؟

  پاسخ
 • گودرزی

  هر ترم کلاس زبان چند ماه است؟

  پاسخ
 • عباسی

  سلام
  ببخشید من یه سوا دارم
  منظور از ترم مثل ترم مدرسه است؟ هر ترم زبان انگلیسی چند ماه است؟ من 12 سال دارم و میخوام در کلاس زبان انگلیسی شما ثبت نام کنم.

  پاسخ
 • admin

  میخوام در دوره کامل زبان انگلیسی شرکت کنم. راهنمایی میکنید لطفا

  پاسخ
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید