شما در این محتوا با صفر تا صد کلاس زبان آنلاین کودکان 4 تا 10 سال در آموزشگاه ایرانیان بهترین کلاس زبان آنلاین کودکان آشنا خواهید شد.

برای درخواست مشاوره در مورد دوره های آموزشی ایرانیان با ما در ارتباط باشید.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
تماس با مرکز زبان ایرانیان

آموزش آنلاین زبان انگلیسی برای کودکان

کلاس زبان آنلاین کودکان در این آموزشگاه، بصورت ترمیک و خصوصی در رده سنی 4 سال به بالا در حال برگزاری‌ست. در این کلاس‌ها کتاب‌های فرست فرندز یک، فرست فرندز دو، فرست فرندز سه و کتاب‌های فمیلی اند فرندز تدریس می‌شود.

هر کدام از کتاب‌های فرست فرندز در کلاس آموزش آنلاین زبان انگلیسی برای کودکان 4 تا 6 سال در 5 ترم و برای کودکان 7 سال به بالا در 2 ترم تدریس می‌شود.

همچنین کتاب‌های فمیلی فرندز به همراه کتاب‌های مکمل‌ش در 5 ترم آموزش داده می‌شود. هر ترم از این کلاس‌ها 12 جلسه بوده و هر جلسه در 90 دقیقه برگزار می‌شود.

آموزش آنلاین زبان انگلیسی کودکان

دوره‌های کلاس زبان آنلاین کودکان در دو رده سنی 4 تا 7 سال و 7 سال به بالا به صورت دوره‌های پایین برگزار می‌گردد:

برای ثبت نام کلاس زبان آنلاین کودکان ، سه دوره زیر پیشنهاد می‌شود:

  • مدرسه زبان برای کودکان 4 تا 7 سال
  • دوره ترمیک زبان برای کودکان 4 تا 7 سال
  • دوره ترمیک زبان برای کودکان 7 سال به بالا
کلاس-آنلاین-زبان-کودکان

دوره ترمیک زبان برای کودکان 3 تا 7 سال

آموزش آنلاین زبان انگلیسی کودکان با استفاده از کتاب‌های Friends و Family and Friends برگزار می‌شود. در هر ترم، 12 جلسه برنامه ریزی شده که مدت هر یک از جلسات یک ساعت و نیم (دو روز در هفته) خواهد بود.

این دوره در قالب کلاس‌های نیمه خصوصی بوده و حداکثر تعداد زبان آموزان حاضر در آن، 6 نفر در نظر گرفته شده است. لازم به ذکر است که والدین می‌توانند روزها و ساعت‌های کلاس زبان کودکان را خود انتخاب کنند.

به علاوه زبان آموزان باید حداقل 36 ترم را سپری کنند تا به سطح بالاتر از متوسط ارتقا پیدا نمایند.

مدرسه زبان برای کودکان 3 تا 7 سال

این دوره فقط به صورت حضوری به صورت روزانه (بجز پنج شنبه‌ها و جمعه‌ها) برگزار می‌شود و مدت هر جلسه 3 ساعت (از ساعت 10 تا 13) خواهد بود.

در این کلاس آموزش ابتدا با کتاب بیگ فان و سپس با کتاب فرست فرندز پیش می‌رود.

برای ارتباط با پشتیبانی، کسب اطلاعات بیشتر و همین طور دریافت راهنمای جهت ثبت نام دوره آنلاین زبان کودکان ، می‌توانید با شماره‌های 02126132159 و 02122810482 تماس حاصل نمایید. همین طور ارتباط از طریق پیام رسان واتس اپ، با شماره 09904876800 میسر خواهد بود.

کلاس-آنلاین-زبان-برای-کودکان-7-تا-10-سال

دوره ترمیک زبان برای کودکان 7 تا 10 سال

منابع کلاس آنلاین زبان کودکان 7 تا 10 سال، سری کتاب‌های Friends و Family and Friends بوده و هر ترم در 12 جلسه‌ی یک ساعت و نیمه برگزار می‌شود.

انتخاب روزها و ساعت کلاس‌ها برعهده والدین بوده و همان طور که اشاره کردیم، در مدت کمتر از دو هفته، زبان آموز در کلاس‌های انتخابی شرکت داده خواهد شد.

به علاوه یادآوری می‌کنیم که برای رسیدن به سطح بالاتر از متوسط، زبان آموز باید حداقل 36 ترم را با موفقیت پشت سر بگذارد.

همین حالا به مشاوران ما در واتس‌اپ پیام دهید

09904876800

www.mziranian.com

 

تعیین سطح کلاس آنلاین زبان کودکان

تعیین سطح کلاس آنلاین زبان کودکان نیز به شکل اینترنتی انجام می‌پذیرد. لازم به ذکر است که تعیین سطح کمک خواهد کرد تا بهترین ترم و سطح آموزشی را برای فرزند خود در نظر بگیرید.

سوالات در تعیین سطح به شکلی برنامه ریزی شده‌اند که به خوبی وضعیت دانش کودک بر زبان انگلیسی مشخص شود.

سوالات به صورت دنباله‌دار و طبقه بندی پیش رفته و پاسخ کودک به هر سوال، بستگی مستقیم به سوال قبلی دارد. به این ترتیب امکان تشخیص اشتباه وجود نداشته و بهترین نتیجه گیری برای تعیین سطح کودک اتفاق خواهد افتاد.

تعیین سطح کلاس آنلاین انگلیسی کودکان
هزینه آموزش آنلاین زبان انگلیسی برای کودکان

هزینه آموزش آنلاین زبان انگلیسی برای کودکان

هزینه آموزش آنلاین زبان انگلیسی برای کودکان بسته به زمان متغیر بوده و ممکن است از سالی به سال دیگر متفاوت باشد. با این همه باید گفت که این هزینه به هر شکلی در مقایسه با هزینه کلاس‌های حضوری و فیزیکی، به مراتب کمتر است.

حال بسته به این که فرزند شما چند ساله بوده و برای شرکت در کدام کلاس اقدام کنید، این هزینه متفاوت خواهد بود. حتی کاملا خصوصی بودن کلاس آنلاین کودکان یا گروهی بودن آن نیز در هزینه نهایی به حتم تاثیرگذار خواهد بود.

با این حساب می‌توان گفت که از جهات زیادی کلاس‌های آموزش زبان آنلاین کودکان برای والدین مناسب‌تر هستند. به این شکل علاوه بر آن که نیازی به رفت و آمد و دغدغه‌های آن برای حضور کودک خود در کلاس‌های حضوری نخواهید داشت؛ بودجه محدودتری نیز برای این امر اختصاص می‌دهید.

برای کسب اطلاعات کامل در خصوص هزینه کلاس‌های آنلاین آموزش زبان انگلیسی به کودکان ، با شماره‌های 0212613215 و 02122810482 (موسسه زبان ایرانیان، حامی آموزش کودکان) تماس حاصل نمایید.

پلتفرم کلاس آنلاین زبان کودکان

با توجه به اینترنتی بودن کلاس زبان آنلاین کودکان ، مرکز زبان ایرانیان، پلتفرم‌های واتس اپ، اسکایپ و گوگل میت را برای برگزاری کلاس و برقراری ارتباط میان موسسه و کودکان انتخاب کرده است.

ارتباط پایدار در این پلتفرم‌ها و امکان دسترسی راحت برای تمام خانواده‌ها، باعث می‌شود که برگزاری کلاس‌های آنلاین به سهولت انجام پذیرد.

امتحان آموزش آنلاین زبان کودکان

بدیهی است که برای اطمینان از آموزش کامل به کودک و همین طور یادگیری موفقیت آمیز وی، نیاز به برگزاری امتحان آنلاین خواهیم داشت.

به همان ترتیب که کلاس زبان آنلاین کودکان در قالب پلتفرم های واتس اپ، اسکایپ و گوگل میت برگزار می‌شوند، امتحان آنلاین زبان کودکان نیز در فضایی صمیمی و بدون استرس در همان قالب‌ها برگزار خواهد شد.

مدت زمان دوره زبان آنلاین کودکان

مدت زمان آموزش آنلاین زبان انگلیسی برای کودکان در آموزشگاه زبان ایرانیان، چیزی بین 4 تا 6 سال است.

دوره‌های آموزش آنلاین زبان انگلیسی به کودکان، به شکل ترمیک بوده و هر ترم یک ماه و نیم خواهد بود. 12 جلسه هر ترم، به صورت هفته‌ای دو جلسه و هر جلسه یک ساعت و نیم بگزار خواهد شد.

در نظر داشته باشید که در این دوره‌های آنلاین، این فرصت به خانواده‌ها داده شده که برای سهولت بیشتر هماهنگی، روز و ساعت کلاس را خود انتخاب کنند.

بدیهی است که در صورت انتخاب همزمان ساعت و روز مشترک توسط زبان آموزان دیگر به شکلی که استاد مربوطه زمان آزاد نداشته باشد، زبان آموز در لیست انتظار قرار خواهد گرفت.

نکته: با این همه برنامه ریزی‌ها و گستردگی کلاس‌های مرکز زبان ایرانیان، به شکلی است که حداکثر زمان انتظار هر زبان آموز پس از انتخاب روز و ساعت، حداکثر 2 هفته خواهد بود.

به این ترتیب در عرض کمتر از 2 هفته، زبان آموز موفق می‌شود تا در ساعت کلاس مورد نظر خود، شرکت کند. این باعث خواهد شد تا وقفه‌ای بین جلسات کلاس زبان آموز نیفتاده و فرایند آموزش و یادگیری به صورت مستمر ادامه پیدا کند.

برای مشاوره رایگان در مورد دوره های آموزشی روی شماره کلیک کنید

تماس با مرکز زبان ایرانیان

منابع آموزشی کلاس آنلاین زبان انگلیسی کودکان

پس از تحقیقات و بررسی‌های علمی کامل و سنجش منابع مختلف، مجموعه کتاب‌های زیر برای گروه‌های سنی مختلف کودکان، در کلاس آنلاین زبان انگلیسی برای کودکان انتخاب شدند:

  • برای گروه سنی 4 تا 6 ساله: مجموعه کتاب‌های Friends
  • برای گروه سنی 7 تا 12 ساله: مجموعه کتاب‌های Family and Friends

هر دوی این مجموعه‌ها، برای کودکان به شکلی خاص و هدفمند طراحی شده و به اندازه کافی برای مجذوب کردن کودک در محیط کتاب، موثر هستند. فرایند آموزش و طبقه بندی اطلاعات در این مجموعه کتاب‌ها، با ذهن کودک در بازه‌های زمانی مرتبط، کاملا متناسب بوده و روانی یادگیری را رقم خواهد زد.

استفاده از بازی، شعر، تصاویر رنگی و پرهیز از سختی و پیچیدگی، عناصری هستند که یادگیری کودکان از طریق مجموعه کتاب‌های Friends و Family and Friends را بسیار ساده ساخته‌اند.

معرفی مجموعه کتاب‌های Family and Friend

مجموعه کتاب‌های Family and Friends شامل 6 دوره کتاب‌های اصلی به اضافه سی دی، کتاب کار، کتاب گرامر و کتاب خواندن و نوشتن به همراه سی دی است.
در این دوره‌های کلاس آنلاین زبان انگلیسی کودکان ، لغات متعدد، جمله سازی، گرامر، شمارش اعداد و … آموزش صورت گرفته و کودکان مهارت‌های زیادی را به دست خواهند آورد.

معرفی مجموعه کتاب‌های Friends

مجموعه کتاب‌های Friends در 6 سطح عرضه شده و برای کودکان 3 تا 6 ساله با کیفیت بالا و امکان یادگیری عالی، طراحی شده است. رنگ‌های شاد و مولفه‌های هیجان انگیز برای کودکان در این سری کتاب‌ها، به خوبی به کار گرفته شده و ذوق یادگیری و دنبال کردن دروس را در کودکان بیدار می‌کند.

کلاس آنلاین زبان انگلیسی برای کودکان

جالب است بدانید که کودکان خردسال در فرایند آموزش آنلاین زبان کودکان به صورت ناخودآگاهانه قرار می‌گیرند. آن‌ها تقریبا زحمت زیادی برای یادگیری زبان خارجی نمی‌کشند.

آموزش زبان انگلیسی آنلاین برای کودکان به فرزند شما کمک می‌کند تا مهارت‌های اجتماعی خود را بهبود بخشیده و به طور کلی آگاهی فرهنگی ارتقا یافته‌ای به دست بیاورد.

اگر فرزند شما در کلاس آموزش آنلاین انگلیسی کودکان شرکت کند، به شکلی تجربه صحبت کردن و یادگیری با یک خارجی را خواهد داشت. این تأثیر زیادی بر نحوه برخورد آن‌ها با افراد خارجی در طول زندگی، در کار و در سفر خواهد داشت.

به واقع شرکت در کلاس آنلاین کودک و نوجوان و آموزش زبان کودکان آنلاین دری را به سمت تمام جهان به روی وی باز خواهد کرد. ث خواهد شد تا کودک شما به استفاده از فضای اینترنتی هم احساس نزدیکی بیشتری کرده و تکنولوژی و دنیای مدرنیته امروزی را بهتر بشناسد.

بهترین کلاس زبان آنلاین کودکان

تکنیک‌های کلاس زبان آنلاین برای کودکان در مرکز زبان ایرانیان، به شیوه‌ای سرگرم کننده است که کودکان به هیچ وجه خود را در یک شرایط خشک و آکادمیک احساس نکنند. آن‌ها به راحتی و خیلی زود با زبان انگلیسی آشنا شده و مسیر ترم‌ها را در پی یکدیگر، طی می‌کنند.

دروس در آموزش آنلاین زبان کودکان با ایده‌های خلاقانه و با تکیه بر مفاهیم تدریس شده و مولفه‌های مختلفی که برای کودکان جذاب هستند چون رنگ‌ها، حیوانات، گل و گیاهان، مدرسه، خانواده، شعر و قصه و … همگی در فضای تدریس و کتاب حضور دارند.

در کلاس زبان آنلاین کودکان بازی‌های تعاملی و آزمون‌های مدرن، همگی سرگرم کننده پیش رفته و کودک شما عاشق حضور در کلاس‌های آنلاین خواهد شد.

با این حساب می‌توان گفت که از جهات زیادی کلاس‌های آنلاین کودکان برای والدین مناسب‌تر هستند. به این شکل علاوه بر آن که نیازی به رفت و آمد و دغدغه‌های آن برای حضور کودک خود در کلاس‌های حضوری نخواهید داشت؛ بودجه محدودتری نیز برای این امر اختصاص می‌دهید.

برای کسب اطلاعات کامل در خصوص هزینه کلاس‌های آنلاین آموزش زبان انگلیسی به کودکان، با شماره‌های 0212613215 و 02122810482 (موسسه زبان ایرانیان، حامی آموزش کودکان) تماس حاصل نمایید.

سوالات متداول

1

جهت ازاطلاع از هزینه های این دوره از ساعت 16-9 با شماره های 02126132159 – 02122810482 تماس بگیرید.

کلاسهای موسسه همه روز از ساعت ۸ صبح تا ۹ شب برگزار می گردد و اگر شما روز و ساعت پیشنهادی داشته باشید در همان روز و ساعت در لیست انتظار قرار میگیرید و دو هفته بعد از ثبت نام کلاس مورد نظرتان تشکیل خواهد شد

بعد از تماس اطلاعات لازم داده میشود و بعد از آن در صورت نیاز، تعیین سطح و ارزشیابی هم به صورت آنلاین خواهد بود.

این کلاسها در پلتفرم های مختلف که امکانات کلاس واقعی را دارا هستند و user friendly باشند برگزار میشود

• اینترنت با سرعت ۱۲۸ کیلو بیت
• یک صفحه نمایش که می تواند هر یک از موارد زیر باشد: گوشی تلفن همراه، تبلت، آیپد، کامپیوتر و لپ تاپ
• در صورت استفاده از کامپیوتر یا لپ تاپ می بایست از وب کم و هندزفری استفاده نمایید.
• استفاده از نرم افزار اسکایپ یا واتس اپ

ثبت‌نام در این دوره

نام و نام خانوادگی *
این فیلد را پر کنید
شماره تماس *
این فیلد را پر کنید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید