9روش موثر یادگیری زبان انگلیسی در کوتاهترین زمان

مشاوره رایگان

و ثبت نام دوره های آموزش زبان

 

تماس با مرکز زبان ایرانیان

در این مقاله مؤثرترین راه های آموزش زبان انگلیسی در کوتاهترین زمان را یاد میگیرید:

آیا یادگیری زبان انگلیسی در کوتاهترین زمان ممکن است؟ مؤثرترین روش‌های یادگیری زبان انگلیسی در کوتاهترین زمان کدامند؟همه‌ی ما می‌دانیم که یادگیری یک زبان جدید و کسب بالاترین مدرک زبان انگلیسی معتبر مدت زیادی طول می‌کشد. قوانین جدیدی برای حفظ لغات انگلیسی وجود دارد و کلمات جدیدی برای یادگیری وجود دارد . شما باید چیزهای زیادی را یاد بگیرید، تمرین کنید و به خاطر بسپارید و تمام این‌ها به زمان نیاز دارد.

اما ، با تمام این تفاسیر باید راهی برای یادگیری سریع‌تر انگلیسی وجود داشته باشد! درست است؟

در این مقاله سعی کرده‌ایم یک راهنمای خاص در خصوص یادگیری زبان انگلیسی در کوتاه‌ترین زمان به شما ارائه کنیم . به‌کارگیری این نکات به شما کمک می‌کند تا ظرف مدت کمی سطح انگلیسی خود را از بسیار ابتدایی به استاندارد نسبتاً بالایی حتی در سطوح دانشگاهی ارتقا دهید.

این مقاله ماحصل تجربه سالیان دور متخصصان زبان انگلیسی و مطالعات علمی انجام‌شده در زمینه های یادگیری زبان انگلیسی در کوتاه‌ترین زمان و مؤثرترین روش‌های یادگیری زبان انگلیسی در زمان کم است.

بخوانید تا بیشتر بدانید: آموزش زبان برای کودکان

هدف شما از آموزش زبان انگلیسی چیست؟

اولین قدم برای شروع یادگیری زبان انگلیسی تعیین هدفتان از یادگیری است. هدف شما می‌تواند مسائل کاری یا پیشرفت حرفه‌ای ، سرگرمی ، زندگی یا تحصیل در یک کشور خارجی یا کسب تجربیات جدید باشد. ارتباط بین یادگیری زبان انگلیسی و هدف برای حفظ انگیزه شما در طول مسیر آموزش بسیار مهم است.

برای یادگیری زبان انگلیسی در کوتاه‌ترین زمان شما باید برخی از فعالیت‌ها را برای یادگیری انگلیسی به صورت روزانه انجام دهید. (3-4 ساعت در روز ، 5-6 روز در هفته)

بخوانید تا بیشتر بدانید:

هدف-از-یادگیری-سریع-زبان-انگلیسی-چیست؟

علم یادگیری زبان

آموزش زبان یک زمینه تحقیقاتی بسیار مهم برای دانشمندان است. بدان دلیل که توانایی یادگیری زبان (پیچیده) انسان را از سایر حیوانات متمایز می کند. علم می‌داند که مغز انسان چگونه کار می‌کند و اینکه چگونه یاد می‌گیریم و صحبت می‌کنیم.

دوره های آموزشگاه زبان ایرانیان: آموزش زبان انگلیسی مبتدی بزرگسال

مطالعات علمی بسیار زیادی در زمینه نحوه یادگیری زبان انجام شده است. برخی از تحقیقات به درک چگونگی یادگیری زبان و برخی دیگر به فهمیدن مزایای یادگیری زبان‌های جدید پرداخته‌اند. برخی از مطالعات بر روی نوزادان و کودکان انجام شده است که نتایجی بسیار عالی داشته است و برخی دیگر فقط روی بزرگ‌سالان متمرکز شده اند.

با درک اینکه چگونه و چرا زبان انگلیسی را به روشی خاص یاد می‌گیریم ، می‌توانیم یادگیری زبان خود را سریع‌تر و آسان‌تر کنیم. روش‌های مختلفی برای مطالعه مؤثر و سریع زبان انگلیسی وجود دارد.

شباهت-ها-را-یاد-بگیرید

با 9 نکته علمی سریع‌تر انگلیسی یاد بگیریم

گوش دادن زیاد مطالب به زبان انگلیسی

دانشمندانی که روی زبان ها مطالعه می‌کنند اصطلاح خاصی برای یکی از راه‌های یادگیری زبان دارند. آنها واژه‌ای با عنوان یادگیری ناخودآگاه یا ضمنی زبان انگلیسی دارند. این نوع یادگیری، زمانی اتفاق می‌افتد که ما حتی برای آن تلاش نمی‌کنیم. این نوع یادگیری با نشستن پشت میز و مطالعه مداوم اتفاق نمی‌افتد.

بخوانید تا بیشتر بدانید: بهترین مدت زمان مطالعه زبان

در عوض ، وقتی به انگلیسی زیاد گوش داده شود این نوع یادگیری اتفاق میفتد. صدای مکالمات انگلیسی در پس زمینه ذهن شما می ماند و مغز شما به‌طور خودکار صداها ، لهجه‌ها ، کلمات و دستور زبان را جذب می‌کند ، حتی اگر خوب گوش ندهید ، صحبت نکنید یا یادداشت برداری نکنید. یکی از راه های یادگیری زبان انگلیسی در کوتاه‌ترین زمان استفاده از یادگیری ناخودآگاه انگلیسی است.

برای-آموزش-سریع-انگلیسی-خوب-گوش-دهید

نکته جالب این است که در یادگیری ناخودآگاه یا ضمنی زبان انگلیسی ، یادگیری تنها از گوش دادن انجام می‌گیرد حتی اگر معنی کلمات کامل فهمیده نشود. وقتی به زبانی گوش داده می‌شود الگوهای آن زبان شنیده و فهمیده می‌شوند. این یک روش طبیعی برای یادگیری زبان انگلیسی است که کودکان ها همیشه آن را بهتر انجام می دهند.

دوره‌های مرکز زبان ایرانیان: کلاس زبان انگلیسی کودکان

فکرش را بکنید! وقتی نوزادان خیلی کوچک هستند ، نمی‌توانند صحبت کنند یا گاهی معانی لغات را درک کنند. آن‌ها فقط می‌توانند گوش دهند. آن‌ها قبل از اینکه بتوانند کاملاً صحبت‌ها را بفهمند و قبل از اینکه خودشان از این زبان استفاده کنند ، زمان زیادی را صرف گوش دادن می‌کنند.

کانال‌های تلویزیونی انگلیسی‌زبان تماشا کنید ، به موسیقی انگلیسی گوش دهید و به کتاب‌های صوتی به زبان انگلیسی گوش دهید . به مکان‌هایی بروید که می‌توانید با انگلیسی‌زبانان بومی صحبت کنید. تا جایی که می‌توانید به انگلیسی صحبت کنید.

زبان-را-در-کمترین-زمان-یاد-بگیرید

لازم نیست از نزدیک گوش کنید درحالی‌که در حال شنیدن هستید ، می‌توانید دور بزنید ، از جاهای دیدنی لذت ببرید ، ظرف‌ها را بشویید ، کتاب بخوانید ، در ورزشگاه تمرین کنید ، تکالیف خود را انجام دهید ، مقاله بنویسید یا کار روزانه خود را انجام دهید. فرقی نمی‌کند ، تا زمانی که اصوات انگلیسی وارد گوش و مغز شما می‌شود ، شما بیشتر از آنچه انگلیسی می دانید انگلیسی یاد خواهید گرفت!

بخوانید تا بیشتر بدانید: برنامه ریزی برای زبان انگلیسی

برای یادگیری سریع انگلیسی شباهت‌ها را یاد بگیرید

یکی از سخت ترین موارد در یادگیری یک زبان جدید، یادگیری تمام صداهای جدید آن زبان است. زبان انگلیسی صداهایی دارد که شما هرگز از آن‌ها در زبان فارسی استفاده نکرده‌اید. اما این نکته را به خاطر داشته باشید که اگرچه زبان‌ها می‌توانند بسیار متفاوت باشند اما همه آن‌ها شباهت‌های زیادی دارند. هنگام یادگیری زبان انگلیسی این واقعیت را در ذهن داشته باشید. درواقع این روش یکی از راه های یادگیری زبان انگلیسی در کوتاهترین زمان است.

یادگیری-سریع-زبان-انگلیسی

اصوات جدید را جداگانه یاد بگیرید

یادگیری انگلیسی کارکرد و الگوهای مغزی شما را تغییر می‌دهد. شگفت‌آور است که یادگیری یک زبان جدید در واقع باعث رشد مغز شما می شود! در یک مطالعه و تحقیق متخصصان زبان به این نتیجه رسیده‌اند که با یادگیری یک زبان ، قسمت هایی از مغز ما رشد می‌کنند.

هرچه این رشد بیشتر باشد ، یادگیری زبان جدید برای شما آسان تر خواهد بود. بخش جالب‌تر آزمایش در این مطالعه نشان داد که مغز ما در برابر صداهای مختلف واکنش متفاوتی نشان می‌دهد.

به عنوان مثال ، شنیدن حروف L و R برای زبان آموزان دشوار است ، به خصوص اگر زبان مادری آن‌ها فقط برای هر دو صدا یک حرف داشته باشد (مانند ژاپنی). این آزمایش نشان داد وقتی انگلیسی زبانان حروف L و R را شنیدند، دو قسمت مختلف مغز آن‌ها نسبت به اصوات واکنش نشان دادند. این در حالی بود که مغز ژاپنی زبان ها فقط به یک منطقه واکنش نشان داد.

اصوات-زبان-انگلیسی-را-تشخیص-دهید-تا-سریعتر-یاد-بگیرید

قبل از اینکه بتوانید انگلیسی صحبت کنید و درک کنید ، اصوات انگلیسی را یاد بگیرید . صداهایی را که درک یا تلفظ آن‌ها برای شما سخت تر است را پیدا کنید و آنها را مطالعه کنید. برخی آزمایش‌ها نشان می دهد که گوش دادن به صداهای کند شده می‌تواند به یادگیری آنها در کمتر از یک ساعت کمک کند. برای کاهش سرعت صدا به نرم‌افزار خاصی نیاز ندارید.

بخوانید تا بیشتر بدانید: افزایش دایره لغات انگلیسی

YouTube می‌تواند این کار را برای شما انجام دهد! برای تغییر سرعت ، روی نماد تنظیمات در پایین سمت راست پخش کننده ویدیو در یوتیوب کلیک کنید (به شکل یک چرخ دنده کوچک). سپس بر روی “speed” کلیک کنید و سرعتی کمتر از 1 را انتخاب کنید .

۱۰دقیقه با سرعت 0.25 و 10 دقیقه دیگر را با 0/5 گوش دهید . سپس فیلم را با سرعت نرمال پخش کنید. این کار را چند بار با صداهای مختلف انجام دهید . این روش و انجام این فعالین می‌تواند شما را در یادگیری زبان انگلیسی در کوتاه‌ترین زمان یاری کند.

از تصویرسازی ذهنی و ربط کلمه به چیزهای آشنا یا جالب استفاده کنید

یکی از روش‌هایی که برای یادگیری زبان انگلیسی در کوتاه‌ترین زمان می‌شود از آن استفاده کرد این است که کلمات را با کلمات ، اصوات ، حرکات ، ایده ها یا تصاویر دیگر مرتبط کنید. وقتی صدای “ووف” را می‌شنوید ، آن را به یک سگ مرتبط کنید. یادگیری کلمات از این طریق نه تنها سرگرم کننده است ، بلکه یک روش بسیار مفید برای سرعت بخشیدن به یادگیری زبان انگلیسی است.

برای-اینکه-زبان-را-سریع-یاد-بگیرید-تصویر-سازی-نید

وقتی در حال یادگیری کلمات جدید هستید ، سعی کنید آنها را به صورت گروهی یاد بگیرید. یک کلمه را با یک تصویر ، یک حرکت یا یک کلمه دیگر ترکیب کنید. وقتی این ارتباط قوی را در ذهن خود ایجاد کنید به خاطر سپردن آن بسیار راحت تر خواهد بود.سعی کنید از دست و بدن خود استفاده کنید تا معنای کلماتی را که یاد می گیرید نشان دهید . همچنین می‌توانید به‌جای نوشتن تعاریف ، برخی از تصاویر را بکشید.

می‌توانید حتی کلمات را به معنی آنها تبدیل کنید. با استفاده از جستجوی تصاویر Google می‌توانید ایده‌هایی پیدا کنید . انجام این کار نه تنها به یادآوری معنی ، بلکه هجی کردن نیز کمک می‌کند!همچنین روش‌های مطرح در یادگیری زبان انگلیسی در کوتاه‌ترین زمان است.

الگوهای یادگیری زبان انگلیسی را به خاطر بسپارید و نه تنها قوانین!

سعی کنید الگوهای انگلیسی را به خاطر بسپارید و تکرار کنید. در پژوهشی که در این زمینه برای یادگیری زبان انگلیسی در کوتاه‌ترین زمان صورت گرفت، گروهی از تصاویر و شکل‌ها یکی پس از دیگری به دانش آموزان نشان داده شد. دانش‌آموزانی که در یافتن الگوها در اشکال بهتر عمل کردند، در یادگیری زبان انگلیسی به‌صورت سریع‌تر و بهتر بودند.

روش-های-مختلف-یادگیری-زبان-در-وتاه-ترین-زمان

در این روش ازآنجاکه از الگوها استفاده می‌شود و یافتن و به خاطر سپردن این الگوها برای شما آسان‌تر است بنابراین دفعه بعدی که در به خاطر سپردن قوانین مشکلی داشتید، به جای آن الگوها را ببینید.

عبارات را یاد بگیرید و نه کلمات را

بعضی از کلمات به تنهایی یک معنی دارند ، اما وقتی با کلمات دیگر ترکیب شوند معنای کاملاً متفاوتی دارد. وقتی جمله ای را به انگلیسی گوش می‌دهیم یا می‌خوانیم ، به دنبال این گروه‌ها می‌گردیم. تا قبل از تحقیقات اخیر، زبان شناسان تصور می‌کردند که ما یک جمله کامل را گوش می‌دهیم و سپس آن را به بخش‌هایی تقسیم می‌کنیم. اما آخرین یافته‌های علمی در یادگیری زبان انگلیسی حاکی از آن است که ترتیب کلمات در یادگیری از کل جمله مهمتر است.

عبارات-را-یاد-بگیرید-نه-کلمات-را (1)

یادگیری کلمات به تنهایی ممکن است دشوار باشد زیرا بسیاری از کلمات بیش از یک معنی دارند. فقط دانستن یک کلمه به معنای استفاده از آن نیست. بنابراین وقتی کلمات جدید را یاد گرفتید، بیاموزید که آنها چگونه در عبارات ، جملات و مکالمه به کار می‌روند. این روش می‌تواند به یادگیری زبان انگلیسی در کوتاه‌ترین زمان ممکن کمک کند.

زبان انگلیسی را با موسیقی بیاموزید

شرط می‌بندم هنوز هم می‌توانید ترانه‌هایی را که مادرتان یا معلمتان به شما آموخته‌اند را از حفظ بخوانید. اما شما خیلی مدت پیش آن آهنگ‌ها را یاد گرفتید! چگونه هنوز می‌توانید آنها را خیلی خوب به یاد بیاورید؟

یادگیری-سریع-زبان-با-موسیقی (1)

در کودکان ، موسیقی برای یادگیری زبان انگلیسی بسیار مهم است. به همین دلیل کودکان آهنگ‌هایی دارند که به آنها کمک می‌کند اعداد و حروف را به خاطر بسپارند و کلمات جدید را یاد بگیرند. تکرار آهنگ و موسیقی به کودکان و نوزادان در یادگیری زبان انگلیسی در کوتاه‌ترین زمان و یادآوری قسمت‌های مهم زبان انگلیسی کمک شایانی می‌کند.

زبان-را-موسیقی-سریع-تر-یاد-بگیرید

البته این مسئله در مورد بزرگ‌سالان نیز صدق می‌کند. بزرگ‌سالان نیز با موسیقی راحت‌تر می‌آموزند. مهارت‌های زبانی معمولاً بسیار مهم تلقی می‌شوند . طبق مطالعات جدید ، روش‌های یادگیری موسیقی و زبان بسیار شبیه به یکدیگر هستند و البته هر دو بسیار مهم می‌باشند!

زبان از دیدگاهی خودش نوعی موسیقی محسوب می‌شود. یکی از روش‌های آموزش سریع زبان انگلیسی استفاده از موسیقی است. آهنگ‌های زیادی برای یادگیری زبان انگلیسی وجود دارد که بسیاری از آنها را می‌توانید در YouTube پیدا کنید . به آهنگ‌ها گوش دهید ، با آنها آواز بخوانید و هم‌آوایی کنید و مطمئن باشید به زودی قادر خواهید بود به راحتی به زبان انگلیسی صحبت کنید.

فیلم ها را به زبان اصلی ببینید

هر فیلمی خارجی که دوست دارید انتخاب کنید. فیلمی که انتخاب می‌کنید باید چیزی باشد که شما خیلی دوستش داشته باشید و شخصیت‌های قدرتمندی داشته باشد. چند بار فیلم را به زبان فارسی تماشا کنید تا تک تک عبارات را به خوبی درک کنید پس از آن ، چند بار فیلم را به زبان انگلیسی با زیرنویس فارسی تماشا کنید.

یادگیری-انگلیسی-در-کوتاهترین-زمان-با-فیلم

در این هنگام ذهن شما ناخوداگاه عبارات انگلیسی را با معنی آنها مرتبط میکند. درنتیجه عبارات انگلیسی برای شما آشنا می‌شوند. سپس شما باید تلفظ هر کلمه و عبارت را از روی صفحه فیلم شروع کنید .

حتی سعی کنید صدای بازیگران را تقلید کنید یا خودتان شخصیت اصلی فیلم که وی را دوست دارید شوید! بعد از یک هفته 3-4 ساعت تماشای فیلم، تمام عبارات را خواهید آموخت و قادر خواهید بود کل فیلم را به زبان بیاورید. این روند برای فیلم دوم سریع‌تر خواهد بود!

تمرین نوشتن کنید

یکی دیگر از مواردی که باید در یادگیری سریع زبان انگلیسی به آن توجه کنید آموزش مهارت نوشتن عبارات و جملات انگلیسی است .ازاین‌رو شما باید تمرین حافظه نوشتاری و بهبود دانش ساختارهای مختلف جملات انگلیسی را انجام دهید.

بریا-یادگیری-سریع-زبان-تمرین-نوشتن-کنید

یادگیری مباحث با نوشتن یک تمرین دیگر برای یادگیری سریع زبان انگلیسی است. این کار باعث تقویت حافظه ذهنی می‌شود و هجی کردن شما را به طرز چشمگیری بهبود می بخشد. برخی از متن های درست موضوعات انگلیسی را تهیه کنید ؛ متن را چاپ کنید و سپس به صورت دست‌نویس بنویسید. سپس اشتباهات را بررسی کنید. خطایی ندارد؟

متن را هنگام مشاهده بنویسید. سپس دوباره بنویسید و دوباره اشتباهات را بررسی کنید.

مهمترین عوامل در سرعت یادگیری زبان انگلیسی

• شدت مطالعه: 1 ساعت در مقابل 8 ساعت.

• تداوم: هفته ای یک بار در مقابل یک بار در روز.

• شباهت زبانی: یک زبانه انگلیسی بودن در تلاش برای یادگیری زبان ژاپنی در مقابل یک زبانه انگلیسی در تلاش برای یادگیری زبان فرانسه.

• در یادگیری سریعتر آن کمک کند ، حتی اگر توجه نکنید.” صرف یادگیری الگوهای اصوات از گوش دادن به زبان انگلیسی کمک زیادی به تسلط بر زبان می کند.

• خود را در زبان غرق کنید
تسلط واقعی به زبان انگلیسی آن‌هم در مدت زمان کم نیاز به غرق شدن در انگلیسی دارد. بنابراین ، شما باید به دنیای زبان انگلیسی کوچ کنید. سعی کنید در این مرحله خود را در محیط و توسط افرادی که انگلیسی صحبت می‌کنند احاطه کنید .

خود-را-در-زبان-غرق-کنید

• گذراندن دوره‌های انگلیسی معتبر در آموزشگاه‌های معتبر زبان انگلیسی
سعی نکنید از گذراندن دوره انگلیسی صرف نظر کنید. تنها به این دلیل که فکر می‌کنید به آن نیازی ندارید یا وقت آن را ندارید. انتخاب دوره‌های انگلیسی مناسب در بهترین آموزشگاه‌های زبان از جمله آموزشگاه زبان ایرانیان به شما کمک می‌کند تا انگلیسی را به درستی و روانی در سریع‌ترین زمان صحبت کنید و یاد بگیرید.

یک دوره در آموزشگاه انگلیسی معتبر می‌تواند به زبان آموزان کمک کند تا در مدت زمان کمتری به زبان انگلیسی تسلط یابند. این نوع آموزشگاه‌های زبان از روش‌های اثبات شده‌ای که بهترین و سریع‌ترین راه‌ها برای یادگیری زبان انگلیسی هستند، استفاده می‌کنند. از جمله این روش‌ها می‌توان به تأکید زیاد بر انگلیسی صحبت کردن و اساتید برتر زبان انگلیسی اشاره کرد.

دوره-های-معتبر-زبان-انگلیسی-را-بگذرانید

نکات مهم آموزش زبان در کوتاه ترین زمان

به طور کلی برای یادگیری سریع انگلیسی هیچ میانبر خاصی وجود ندارد ، اما علم و مطالعات صورت گرفته در این زمینه ثابت کرده است که استفاده از این نکات در یادگیری زبان انگلیسی بهتر و سریع‌تر از بقیه روش‌ها کار می‌کنند.نکاتی که در این مقاله توسط متخصصان برشمرده شدند در واقع به مهم‌ترین و مؤثرترین روش‌های یادگیری زبان انگلیسی در کوتاه‌ترین زمان اشاره می‌کنند.

اگر از یادگیری انگلیسی با رسانه‌های معتبر و سرگرم کننده لذت می برید . این روش با به‌کارگیری یک روش تدریس طبیعی به شما کمک می‌کند تا با گذشت زمان ، زبان و فرهنگ انگلیسی را راحت یاد بگیرید. همچنین به‌کارگیری روش‌های جدید و تعاملی یادگیری زبان انگلیسی را سریع‌تر و آسان‌تر می‌کند.

به طور کلی توصیه متخصصان ما در آموزشگاه زبان ایرانیان برای یادگیری سریع زبان انگلیسی این است که علاوه بر تمرکز بر موارد و نکات مهمی که بیان شد. سعی کنید در محیط دوستان خود که مانند شما هدف یادگیری سریع زبان انگلیسی را دارند قرار بگیرید و با شرکت در دوره‌ها به همراه دوستانتان دانش خود را توسعه دهید! در یک دوره زبان ثبت نام کنید و زبان را به عنوان اولین هدف خود قرار دهید. به خود بگویید که می توانید این کار را انجام دهید.

یادگیری-زبان-در-کوتاهترین-زمان

از کل طیف ابزارهای یادگیری زبان انگلیسی استفاده کنید. با دوستان خود یا هم دوره های خود در دوره های زبان انگلیسی وارد مکالمه انگلیسی شوید. سرعت یادگیری خود را با افراد دیگر مقایسه نکنید. با خودتان انگلیسی صحبت کنید مثلاً نام لباسی که می‌پوشید را با صدای بلند به انگلیسی بگویید.

اگر مهارتی دارید که می‌توانید به یک دوست یا کارآموز بیاموزید یا کسی را راهنمایی کنید سعی کنید این کار را با زبان انگلیسی هم انجام دهید و تمرین کنید ، این امر شما را مجبور می‌کند فرهنگ لغت خود و الگوهای زبانی مغزی خود را در عبارات مفید و واژگان جدید جستجو کنید و گسترش دهید.

تلفظ از همان ابتدا در انگلیسی بسیار مهم است. انتخاب نحوه تلفظ کلمات مسئله‌ای است که باید در نظر بگیرید. لهجه “mid-Atlantic” برای انگلیسی بهترین است. اگر تلفظ نادرست یک کلمه را به ذهن بسپارید حتی اگر بعداً صحیح آن را یاد بگیرید، به‌سختی می‌توانید شیوه آموزش خود را برای گفتن آن کلمه بد تغییر دهید متأسفانه عادت‌های بد ممکن است دیر از بین روند. بنابراین از همان ابتدا درست بیاموزید . تلفظ عالی همیشه یک هدف خوب در یادگیری درست زبان انگلیسی است.

از همان ابتدا برای آمزش سریع انگلیسی تلفظ بهتری داشته باشید

آموزشگاه زبان ایرانیان با بیش از یک دهه تجربه و تخصص در برگزاری کلاس‌های آموزش زبان انگلیسی توانسته است رتبه خوبی را در بین بهترین آموزشگاه‌های زبان انگلیسی تهران کسب کند. تمامی دوره‌های آموزشی زبان ایرانیان به‌صورت تضمینی برگزار می‌شود. این آموزشگاه با بهره‌گیری از روش‌ها و فنّاوری‌های جدید در امر آموزش و یادگیری زبان انگلیسی همواره سعی کرده است تا کیفیت آموزش را در کلاس‌های خود ارتقا دهد و بهترین روش‌های یادگیری زبان انگلیسی در کوتاهترین زمان به علاقه مندان ارائه دهد.

برای آموزش بیشتر کلیک کنید.

لیست دوره های آموزشگاه زبان ایرانیان

Tags: مقالات آموزش و تقویت زبان انگلیسی

مقالات مشابه

 • سعید

  شما دوره ای برای یادگیری زبان در کوتاه ترین زمان ممکن برای افرادی مثل من که تایم کمی دارند، دارید؟

  پاسخ
  • admin

   سلام سعید عزیز
   اگر تمایل به شرکت در کلاس مکالمه محور هستید میتونید وارد صفحه کلاس مکالمه زبان بشید و تمام اطلاعات مربوطه رو مطالعه بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید