بهترین کلاس آیلتس سال 1403

مشاوره رایگان

و ثبت نام دوره های آموزش زبان

 

تماس با مرکز زبان ایرانیان

بهترین آموزشگاه‌های آیلتس تهران و ایران – پیدا کردن بهترین کلاس آیلتس در تهران همیشه دغدغه بزرگی بوده و هست. در این کلان شهر پر جمعیت همه می‌توانند ادعای بهترین بودن را داشته باشند، پس سوا کردن خوب و بد از هم کمی دشوار است. بعضی‌ها آنقدر که سر و صدا دارند، بازدهی ندارند. برخی هم کلا ارزش سرمایه گذاری ندارند.

عده‌ای اما بیشتر از آن چیزی که فکرش را بکنیم، می‌توانند در رشد ما کمک کننده باشند. شاید چندان به چشم نیایند و همین باعث شود که ما تصور کنیم آن چیزی نیستند که ما به دنبالش هستیم. اما کافیست کمی جستجو کنیم و به آمار آن‌ها نگاهی بیاندازیم. آن وقت است که شاید درباره تصوراتمان تجدید نظر کنیم و متوجه شویم کدام آموزشگاه زبان بهتر است.

به هر حال انتخاب بهترین کلاس آیلتس خیلی مهم است، چون ما نمی‌خواهیم زمان و پولمان را به راحتی از دست بدهیم. در این گزارش مفصل قرار است از تمام آموزشگاه‌های درجه یک پایتخت صحبت کنیم. مراکزی که دوره های آیلتس را نیز ارائه می دهند و اتفاقا در این کار هم حسابی استاد هستند.

بهترین موسسه آیلتس را از چه طریقی شناسایی کنیم؟

آیا تا به حال شده که در آزمون آیلتس شرکت کنید و نمره ای را که انتظارش را داشتید، نگیرید؟ اگر پاسخ مثبت است می‌توانیم حدس بزنیم که تا چه اندازه احساس سرخوردگی کرده‌اید. در این مواقع حتما با خود می گویید که کاش برای پیدا کردن بهترین کلاس آیلتس در تهران جستجو بیشتری داشتم.

بخوانید تا بیشتر بدانید: بهترین کلاس تافل

در چنین اوضاعی هرگز سر خودتان را با جملاتی مثل “شکست مقدمه پیروزی است”، شیره نمالید. شکست زمانی می‌تواند مقدمه پیروزی باشد که ما برگردیم پشت سرمان را نگاه کنیم و ببینیم کجای کار اشتباه کرده‌ایم. بعد روی اشتباهمان خط بکشیم، از آن درس بگیریم، راه درست را انتخاب کنیم و همه چیز را دوباره از نو شروع کنیم.

بهترین-کلاس-آیلتس

خیلی وقت ها رد شدن در آزمون آیلتس ربطی به تلاش ما ندارد که نیاز باشد چاشنی آن را بیشتر کنیم. یک زمانی ما در حد لازم کوشش کرده‌ایم، اما به نتیجه دلخواه نرسیده‌ایم. آن وقت است که باید ریشه این مشکل را پیدا کنیم. بیشتر اوقات ریشه از شیوه آموزشی یا منابع آیلتس است که به ما معرفی کرده‌اند یا در کل از آموزشگاهی که انتخاب کرده‌ایم.

بخوانید تا بیشتر بدانید: مهمترین منابع امتحان ttc

به همین دلیل است که توصیه می کنیم حتما برای پیدا کردن بهترین کلاس زبان آیلتس در تهران وقت بگذارید تا مبادا مجبور نشوید بارها چوب ندانم کاریتان را بخورید. بهترین آموزشگاه آیلتس تهران را می توان از طریق مختلف پیدا کرد.

بهترین-آموزشگاه-آیلتس-ایران

برای مثال پیشنهاد اطرافیان مثلا یک دوست یا معلم زبان خصوصی، شرکت در گروه های آموزش زبان انگلیسی ، چک کردن راه های ارتباطی آن ها مثل شبکه های اجتماعی و میزان رضایت کاربران و حتی در برخی از مواقع سرچ‌های اینترنتی هم می‌توانند کمک کننده باشند.

گول آموزشگاه‌هایی که شعبات گوناگون را دارند نخورید؛ زیرا معمولا مدیران چنین مراکزی وقت چندانی برای رسیدگی و توجه کافی به نیازهای مخاطبین خود را ندارند.

آشنایی با ویژگی‌های بهترین موسسه آیلتس ایران

با تمام چیزهایی که تا به حال گفتیم، این سوال پیش می‌آید که چگونه می‌توانیم بهترین آموزشگاه برای آیلتس را پیدا کنیم؟ اصلا بهترین کلاس آیلتس در تهران چه ویژگی‌هایی دارد؟ جواب همینجاست. کافیست نکات زیر را هنگام جستجو کردن این هدف در نظر بگیرید و از آن‌ها زمانی استفاده کنید که می خواهید برای ثبت نام کلاس ielts در تهران اقدام کنید.

بخوانید تا بیشتر بدانید: اعتبار مدرک دولینگو چند سال است؟

 • فضای آموزشی

شاید این پارامتر یکی از گزینه‌های پیش پا افتاده به عنوان یک ویژگی خوب برای بهترین آموزشگاه زبان آیلتس در تهران باشد. اما در واقع تجربه ثابت کرده است مشاغلی که برای مشتریان خود ارزش بیشتری قائل هستند، محیط کاری خود را هم مطابق با خواسته مشتریان طراحی و ایجاد خواهند کرد.

بهترین-آموزشگاه-آیلتس-در-ایران

یک موسسه زبان معتبر و استاندارد، در قدم اول باید فضایی ایجاد کند که متناسب با نیاز زبان‌آموز باشد. برای مثال آموزشگاه‌هایی که ساختمان آن ها در یک خیابان شلوغ و پر رفت و آمد است، اصلا نمی‌تواند آرامشی که یک زبان‌آموز نیاز دارد را برای او تامین کند.

بخوانید تا بیشتر بدانید: آزمون دولینگو چیست؟

جذابیت کلاس‌ها، راحت بودن صندلی‌ها، مجهز بودن به فناوری اطلاعات، اندازه کلاس‌ها متناسب با تعداد متقاضیان، امکانات یادگیری و آموزشی مناسب نیز از دیگر ویژگی های یک فضای آموزشی حرفه‌ای هستند. به طور کلی امکانات رفاهی محیطی عاملی کلیدی در یادگیری دانش آموزان است که هنگام انتخاب بهترین موسسه آموزش آیلتس در تهران باید به آن توجه شود.

 • کیفیت خدمات رسانی بهترین کلاس آیلتس در تهران

وقتی وارد یک آموزشگاه زبان می‌شوید، بعد از محیط موسسه، این نحوه برخورد کارمندان و مدیران مجموعه مد نظر است که اهمیت بسیار زیادی دارد. اینکه ویژگی هایی مثل اخلاق، صبوری و توجه به مشتریان تا چه در حد در پرسنل آموزشگاه برجسته باشد، نشانه خوبی از سطح کیفی این محل برای آموزش زبان خواهد بود.

به قول ضرب المثل قدیمی” از کوزه همان برون تراود که در اوست”. ارائه خدمات در سریع‌ترین زمان ممکن، رفع شبهات آموزشی، صداقت کاری، رفتار دلسوزانه در کنار حرفه‌ای بودن می‌تواند عوامل مهم دیگری در گزینش بهترین آموزشگاه زبان آیلتس باشد.

بخوانید تا بیشتر بدانید: انواع مدارک زبان انگلیسی

بهترین-آموزشگاه-آنلاین-آیلتس-در-تهران
 • سطح آموزشی استادان

اینکه گفته می‌شود یک استاد آموزشی بر زبان مورد نظر تسلط کافی دارد، فاکتور کاملی برای اطمینان از انتخاب او به عنوان معلم تدریس زبان نخواهد بود. بیایید با یک سناریو قضیه را شفاف‌تر کنیم. همه ما به زبان فارسی تسلط خوبی داریم، درست است؟ با این اوصاف آیا همه ما می‌توانیم دبیر ادبیات یا زبان فارسی شویم؟ معلوم است که جواب منفی است. صرفا اینکه یک معلم زبان دایره واژگان قوی یا لهجه خوبی دارد و یا بر گرامر تسلط درد، دلیل نمی‌شود که بهترین گزینه موجود برای ما باشد.

یک استاد زبان ماهر در درجه اول باتجربه است و این تجربه را در هر کلاس درسی با توجه کامل پیاده سازی می کند. چنین فردی به نیازهای دانشجو خود متناسب با سطح او، آگاهی کافی دارد. معلم زبان مد نظر باید بر تمامی مباحث آموزشی از گرامر گرفته تا حتی نحوه تست زنی در آزمون تسلط کافی داشته باشد و بتواند با بیان خوب همه دانسته ها را به زبان آموز منتقل کند.

بخوانید تا بیشتر بدانید: کاربرد مدرک آیلتس در ایران

صبوری در قبال یادگیری دانش آموزان، برخورد متواضعانه و اخلاق حرفه ای هم از دیگر ویژگی های یک استاد زبان مناسب خواهد بود که سطح او را به نمایش می گذارد. پس فراموش نکنید که هنگام تحقیق درباره مدرسین زبان، تنها به یک ویژگی آن‌ها، از جمله “مثل بلبل حرف زدن به انگلیسی” را در نظر نگیرید. شما برای موفقیت نیاز به پکیج کاملی از ویژگی‌ها خواهید داشت، یک راهنمای کامل که شما را در مسیر موفقیت قرار دهد.

بهترین-کلاس-آیلتس-آنلاین

منابع آموزشی بهترین کلاس آیلتس در تهران

همیشه بین چیزهایی که معلمان می‌خواهند به دانش آموزان خود منتقل کنند و چیزهایی که دانش آموزان از گفته‌های آنان برداشت می‌کنند، فاصله زیادی وجود خواهد داشت. اینجاست که منابع آموزشی می‌توانند تا حد زیادی این فاصله را پر کنند. منابع آموزشی مناسب، نه تنها در انتقال مفاهیم آموزشی در سریع ترین، ساده ترین و بهترین حالت موثر هستند، بلکه زبان آموزان را وارد دنیای جدیدی ازدرک مفاهیم می‌برند.

بخوانید تا بیشتر بدانید: آزمون تافل چیست؟

منابع یادگیری ابزارهای مرتبط با آموزش حرفه ای هستند، بنابراین باید بسیار متنوع و البته سرگرم کننده باشند. این منابع باید در انتقال مفاهیم، افزایش انگیزه یادگیری و ایجاد یک تفکر انتقادی موثر باشند. هر منبع باید در ساده ترین حالت ممکن به توضیح مواد آموزشی بپردازید.

آموزش زبان

بهترین آموزشگاه‌های زبان آیلتس در تهران، نمونه‌هایی هستند که از منابع اثربخش و معتبر استفاده می‌کنند. این مراکز به منظور استفاده همه جانبه از فضای آموزشی که در اختیار دارند و برای طیف متنوع زبان آموزان به طور همزمان از فیلم ها، تصاویر، انواع کتاب‌های تشریحی و تستی، پاورپوینت و حتی موسیقی برای یادگیری هر چه بهتر متقاضیان آموزش زبان استفاده می کنند و همگام با تکنولوژی روز پیش می‌روند.

نظام ارزیابی در بهترین کلاس آیلتس در تهران

یکی دیگر از فاکتورهای مهم هنگام انتخاب بهترین آموزشگاه زبان برای آیلتس، بررسی سیستم ارزشیابی زبان آموزان است. استاندارد بودن آزمون های درون موسسه‌ای و معتبر بودن آن ها از جمله ویژگی‌هایی است که هنگام بررسی این نظام باید به آن توجه کنید.

بخوانید تا بیشتر بدانید: مدرک آیلتس

اینکه تست‌های یک موسسه تا چه اندازه به استانداردهای بین المللی نزدیک است، می تواند عامل مهمی برای گزینش آن باشد. آموزشگاهی که بتواند شرایطی دقیقا مشابهی با آزمون آیلتس را برای زبان آموزان فراهم کند، به خوبی اثبات خواهد کرد که تا چه اندازه به دغدغه های مشتریان خود آگاهی دارد و مهم تر از همه تا چه میزان برای رفع این درگیری ها تلاش می‌کند.

بهترین-کلاس-آیلتس-در-تهران

به روز بودن، داشتن هویت و برند اختصاصی، داشتن یک پایگاه مجازی برای برگزاری دوره‌های آنلاین و از آن مهم‌تر آشنایی زبان‌آموزان، بهره مند بودن از یک تیم قوی، هزینه های به صرفه برای دوره های مختلف و خدمات پشتیبانی مناسب نیز از دیگر مواردی است که باید هنگام انتخاب بهترین کلاس آیلتس در تهران به آن توجه کنید.

بهترین موسسه آیلتس از دیدگاه کاربران؛

بهترین-آموزشگاه-آیلتس

۱۰ موسسه معتبر در زمینه برگزاری دوره های آیلتس

می دانید راز بهترین آموزشگاه زبان بودن در چیست؟ در رضایت کاربران. جایی که رشد وجود داشته باشد، رضایت خود به خود ایجاد خواهد شد. وقتی متقاضیان می بینند مکان یادگیری آن‌ها ارزش وقت گذاشتن را دارد، بدون شک از طریق مختلف با رضایت کامل و خرسندی تمام آن را به دیگران نیز معرفی می‌کنند.

بخوانید تا بیشتر بدانید: آزمون آیلتس چیست؟

به همین دلیل است که نام و آوازه برخی از موسسات از سایرین بیشتر به گوش ما آشنا است. در ابتدا به معرفی بهترین کلاس زبان آیلتس تهران می پردازیم و دلایل خود را برای این انتخاب بازگو می کنیم. پس از آن شما را با 9 موسسه برتر آموزش آیلتس دیگر آشنا خواهیم کرد.

1. مرکز زبان ایرانیان بهترین آموزشگاه آیلتس در تهران

اگر دنبال بهترین موسسه زبان پایتخت می گردید، نمی‌خواهد زیاد راه دوری بروید، کمی سرتان را که بچرخانید گزینه مد نظرتان را پیدا خواهید کرد. موسسه زبان ایرانیان، بدون شک بهترین کلاس آیلتس در تهران از نگاه کاربران است. اما چه چیزی باعث جذابیت این موسسه می شود، دلایل زیاد است. به لیست زیر رجوع کنید تا بیشتر متوجه منظور ما شوید.

 • دسترسی فراگیر به آموزش ها در همه زمان‌ها و مکان‌ها، همه وقت، همه جا
 • آموزش متناسب با یادگیری هر شخص با الگوریتم های آموزشی اختصاصی
 • ارتباط با دنیای واقعی و آموزش بر اساس آزمون های اصلی
 • آمادگی حرفه‌ای در مدت زمان تعیین شده برای آزمون
 • آموزش حرفه‌ای، افزایش مهارت و ایجاد تجربه با ابزارهای مدرن تدریس
 • استفاده از برترین مدرسین و اساتید شناخته شده در کشور با سوابق درخشان و طولانی

برای دسترسی به این موسسه می‌توانید به آدرس ضلع شمالی کاخ نیاوران، اول دو راهی کاشانک، جنب کتابفروشی صادقی پلاک 295 مراجعه کنید و یا با شماره های 02126132159 – 02122810482 تماس بگیرید.

بخوانید تا بیشتر بدانید: آموزش Past Perfect Continuous

برترین-کلاس-آیلتس-ایران-

2. موسسه زبان اکسیر

دومین انتخاب کاربران برای معرفی بهترین کلاس آیلتس بعد از مرکز زبان ایرانیان، موسسه زبان اکسیر است. مدیران این مرکز خود از دارندگان نمرات بسیار عالی در آیلتس آکادمیک هستند.

به همین جهت از بیش از یک دهه پیش تصمیم گرفتند تا به رفع نواقص کلاس‌های آیلتس در داخل کشور بپردازند. این آموزشگاه پس از گذشت این زمان در حال حاضر توانسته است دوره‌های مناسبی را برای دانشجویان این دوره طراحی کند. برای ارتباط با این آموزشگاه می‌توانید با شماره‌های 02166946958 – 02166925701 در تماس باشید.

3. آموزشگاه زبان دیاکو

یکی دیگر از بهترین آموزشگاه‌های آیلتس تهران، موسسه تهران آکسفورد سابق یا دیاکو است. در این موسسه شاهد چهار دوره آموزشی آیلتس خواهید بود که به ترتیب دوره IELTS Foundation شامل ۲ ترم، دوره IELTS Developing شامل ۲ ترم، دوره IELTS Progressive شامل ۲ ترم و دوره IELTS Advanced شامل ۱ ترم برای متقاضیان مسلط به سطوح مختلف زبان طراحی شده‌اند.

هر یک از این دوره‌ها متقاضیان آموزش زبان را برای آمادگی بخشی از آزمون ایلتس آماده می‌کند. به عبارتی کسی که بتواند هر چهار دوره این کلاس‌ها را با موفقیت پشت سر بگذارد، حتی می‌تواند انتظار دریافت بالاترین نمره آیلتس را هم داشته باشد.

بخوانید تا بیشتر بدانید: آموزشگاه زبان کودکان در تهران

4. موسسه آیلتس کارینو بهترین کلاس آیلتس تهران

اگر در شرق پایتخت هستید و در به در دنبال بهترین موسسه زبان برای آیلتس می‌گردید، آموزشگاه زبان کارینو بهترین پیشنهاد خواهد بود. جالب است که بدانید دوره‌های آیلتس این آموزشگاه به شکل تضمینی خواهد بود.

آن هم در مدت زمان تنها 60 روزه!! البته شاید در این رقم کمی اغراق ببینید، اما وقتی متوجه شوید که کارینو در سال 1398 توانسته جایزه بهترین موسسه زبان انگلیسی در کشور را دریافت کند، نظرتان کمی تغییر کند. نکته مثبت دیگر این آموزشگاه، ارائه مدارکی است که مورد قبول سفارت‌های بین المللی خواهد بود.

5. آموزشگاه آیلتس اسپیکان

یکی دیگر از آموزشگاه‌های زبان پیشرو در امر برگزاری کلاس‌های آیلتس معتبر از نگاه کاربران، موسسه اسپیکان است. این مرکز زبان که از یک تیم باتجربه و برجسته از جمله اعضای هیئت علمی دانشگاه تهران تشکیل شده است، جزوات انحصاری در اختیار دانشجویان دوره قرار می دهد که در هیچ کجای دیگر نخواهید یافت. دوره‌های این آموزشگاه به دو شکل آنلاین و یا حضوری است. طول این برنامه‌ها بین 4 تا 6 ماه خواهد بود.

بخوانید تا بیشتر بدانید: آموزش present perfect continuous

6. آموزشگاه زبان پردیسان

از دیگر مراکزی که به شکل تخصصی در امر آموزش آیلتس مهارت دارد، موسسه زبان پردیسان خواهد بود. از ویژگی‌های برجسته کلاس‌های آیلتس این موسسه، آموزش از راه دور خواهد بود. همچنین در این محل کلاس‌های رفع اشکال و کارگاه‌های آموزشی کاملا رایگان برگزار می شود که دانشجویان دوره به میل خود می‌توانند در آن شرکت کنند.

برای عضویت در دوره آیلتس موسسه زبان پردیسان، باید به یکی از چند شعبه این آموزشگاه در نارمک، نوبنیاد، شهرک غرب، صادیقه، دولت، تهرانپارس، ولنجک، پونک یا میدان ولیعصر مراجعه کنید.

7. موسسه زبان بیان برتر بهترین کلاس آیلتس تهران

برخی از اساتید این موسسه تحصیل کرده کانادا هستند و با مجموعه‌ای از تیم ایرانی توانستند کتاب‌های انحصاری ویکی را طراحی کنند. کتاب‌هایی که به دلیل کیفیت بالا توانست جایزه‌های بین‌المللی متعددی در امارات و ایالات متحده و سایر کشورها دریافت کند.

این کتاب اگرچه بیشتر برای زبان‌آموزان طراحی شده است تا متقاضیان دریافت آیلتس، اما در هر صورت برای بالا بردن سطح و مهارت زبانی بسیار مناسب خواهد بود. در اصل دوره تک summit تکمیل کننده این کتاب و دوره‌های آیلتس آموزشگاه خواهد بود که می‌تواند زبان‌آموز را برای این آزمون آماده کند.

8. آموزشگاه زبان گاما

از ویژگی‌های خوب موسسه زبان گاما این است که زبان‌آموز در صورت بروز مشکل می تواند به رایگان در دوره‌های جبرانی شرکت کند. دوره‌های آموزش آیلتس در این آموزشگاه متنوع است و برای سطوح مختلف از دورهPi1 یا همان پیش آیلتس گرفته تا سطوح بالاتر و تا نمره 7 طراحی شده‌اند.

هزینه هر کلاس هم می‌تواند با توجه به سختی و زمان دوره متفاوت باشد. برای ثبت‌نام در این آموزشگاه می‌توانید به آدرس تهران – میرداماد – جنب پمپ بنرین – طبقه فوقانی خدمات ارتباطی – پلاک ۱۷۰ مراجعه کنید.

بخوانید تا بیشتر بدانید: آموزش Future Perfect Continuous

9. موسسه آموزشی ایران اروپا

مرکز زبان ایران اروپا، یکی از موسسه‌های آموزشی با سابقه در زبان است که از سال 88 شروع به کار کرد. این مجموعه علاوه بر دوره‌های آموزش انگلیسی که برای سنین مختلف ارائه می‌دهد، در نوع خود بهترین آموزشگاه آیلتس از نگاه کاربران برای گذراندن دوره آیلتس هم محسوب می‌شود.

اگرچه اولویت انتخاب موسسه ایران اروپا نیست، اما می‌توانید با گذراندن دوره آیلتس در این آموزشگاه انتظار کسب نمره مناسب در این آزمون را داشته باشید. تعداد جلسات کلاس‌های آمادگی آیلتس این آموزشگاه، 48 جلسه خواهد بود. راه ارتباطی با موسسه تلفن ۴۹۱۰۹۰۰۰ خواهد بود.

10. آموزشگاه زبان کمبریج بهترین کلاس آیلتس تهران

آخرین پیشنهاد از لیست امروز ما، آموزشگاه زبان کمبریج است. این آموزشگاه که سال های زیادی است در زمینه آموزش زبان فعالیت می کند، می تواند با انتقال تجربه های دیرین خود به زبان آموزان کمک زیادی بکند. مدرسین این موسسه با سابقه 8 ساله خود، یک انتخاب خوب برای آموزش زبان‌آموزان خواهند بود. این مرکز در حال حاضر در سه نقطه از تهران شعبه فعال دارد.

چرا مرکز زبان ایرانیان؟

با چندین دلیل قاطع به شما نشان خواهیم داد که موسسه زبان ایرانیان، نه تنها یکی از مجریان برتر زبان انگلیسی در کشور است، بلکه بهترین آموزشگاه زبان برای آیلتس نیز است. شما با شرکت در دوره‌های آموزشی این موسسه از مجموع مزایای زیر بهره‌مند خواهید شد.

بهترین-کلاس-آیلتس-تهران
 • ارائه منابع آموزشی اختصاصی، گسترده، معتبر و فایل‌های آموزشی منحصربرفرد
 • برگزاری رایگان تعیین سطح، آزمون‌های آزمایشی و ارجاع به یکی از دوره‌های آیلتس طبق توانمندی‌های واقعی زبانی
 • پشتیبانی مداوم دانشجویان دوره تا رسیدن به نتیجه دلخواه در بهترین آموزشگاه زبان تهران
 • تدریس دوره‌های آیلتس توسط مدرسین برتر تهران
 • برگزاری دوره‌های متعدد آیلتس مناسب با سطح دانشجو
 • برگزاری بهترین آموزشگاه آیلتس آنلاین با پلتفرم های روز دنیا

این موارد تنها بخشی از لیست مزایای تمام نشدنی دوره‌های آیلتس موسسه زبان ایرانیان است. در این آموزشگاه قرار است در ابتدا در دوره‌های ماک شرکت کنید، تعیین سطح شوید و سپس مطابق با مهارت‌های زبانی که دارید در یک از دوره‌های Pre-IELTS یا مقدماتی، دوره آیلتس متوسط و دوره post-IELTS یا کلاس حرفه‌ای زبان که برای ثبت‌نام در هر کدام باید به ترتیب یکی از نمرات 4، 5 یا 6 را در آزمون ماک به دست بیاورید.

معرفی سایر موسسات مناسب برای گذراندن دوره آیلتس

برای اینکه لیست تکمیل شده‌ای از موسسات برتر پایتخت برای آموزش آیلتس داشته باشیم، نام سایر آموزشگاه‌هایی که می توانند به عنوان بهترین آموزشگاه زبان تهران در این لیست قرار بگیرند را در ادامه عنوان خواهیم کرد. شاید نام یکی از آموزشگاه‌های زیر به گوش شما آشناتر باشد و بخواهید که دوره آمادگی آیلتس خود را در آن‌ها بگذرانید.

 • آموزشگاه زبان گات: آدرس:تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ولیعصر، کوچه فرخی، پلاک33
 • آموزشگاه زبان سفیر گفتمان: تهران، خیابان دکتر شریعتی، خیابان یزدانیان، پلا14
 • آموزشگاه زبان گلدیس: تهران، خیابان ستارخان، نهم دریان نو، پلاک4
 • آموزشگاه زبان کوییک: تهران- خیابان اقدسیه-روبروی سفارت چین-نبش خیابان بوستان-پلاک 66- واحد 6
 • آموزشگاه آیلتس تهران: خيابان شهيد لواسانی غربی-فرمانيه غربی- بين آقایی و آريا ساختمان نامی پلاك 118 طبقه پنجم کدپستی 1937744661
 • آموزشگاه زبان آفرینش: جردن (بلوار آفریقا)، بلوار اسفندیار (به سمت خیابان ولیعصر عج)، ابتدای تونل آرش، پلاک ۱۵

سخن آخر

همانطور که مشاهده کردید، پیدا کردن بهترین آموزشگاه زبان تهران به دلیل گسترده بودن موسسات زبانی بسیار سخت دشوار است. همین مسئله باعث سردرگرمی اغلب کسانی می شود که وقت چندانی برای انتخاب بهترین مورد برای گذراندن دوره آیلتس را ندارند.

بخوانید تا بیشتر بدانید: آموزش افعال to be

برای اینکه در وقت و انرژی شما صرفه جویی شود، ما این کار به جای شما انجام دادیم و لیست کاملی از آموزشگاه‌هایی را قرار دادیم که بر اساس بازدهی آن‌ها در سال‌های اخیر و مهم‌تر از آن طبق رضایت کاربران در صدر بهترین مراکز آموزش زبان کشور قرار دارد. با فکر باز شایسته‌ترین را انتخاب کنید و فراموش نکنید که یک انتخاب اشتباه می‌تواند ماه‌ها تلاش شما را به هدر دهد.

Tags: مقالات تخصصی زبان انگلیسی

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید