8 تا بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران به تفکیک نوع زبان

مشاوره رایگان

و ثبت نام دوره های آموزش زبان

 

تماس با مرکز زبان ایرانیان

در این محتوا شما با بهترین آموزشگاه های زبان انگلیسی در تهران آشنا خواهید شد.

بهترین آموزشگاه زبان در تهران کدام است؟ و چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ استعداد فردی می‌تواند عامل مهمی در یادگیری زبان انگلیسی از پایه باشد اما عواملی همچون خلاقیت و انتخاب بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی نیز ازجمله موارد بسیار مهم و حائز اهمیت است.
رشد بی‌رویه آموزشگاه‌های زبان و مؤسسات آموزش زبان انگلیسی در سطح کشور امروزه باعث شده است تا انتخاب بهترین موسسات زبان تهران برای زبان آموزان کمی سخت باشد.

برای انتخاب بهترین آموزشگاه زبان بایستی از ویژگی های بهتر بودن موسسه در این زمینه آگاهی کامل داشته باشید یا بهتر است بگوییم بهترین آموزشگاه زبان باید چه ویژگی هایی داشته باشد و چه فاکتورهایی را رعایت کند؟

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران را چگونه معرفی کرده ایم

در این مقاله سعی کرده‌ایم تا به معرفی بهترین آموزشگاه‌های زبان انگلیسی در ایران و جزئی تر بگوییم معرفی بهترین آموزشگاه‌های زبان انگلیسی تهران بپردازیم.

همچنین ویژگی‌ها و معیارهایی که باعث می‌شود یک آموزشگاه زبان تحت عنوان بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی شناخته شود را برشمرده‌ایم و بسیاری از روش‌های نوین و پارامترهایی که می‌تواند شمارا در انتخابی درست یاری رساند بررسی کرده‌ایم.

بخوانید تا بیشتر بدانید: آموزش زبان انگلیسی چقدر طول میکشد

انتخاب-بهترین-آموزشگاه-زبان-در-تهران

ما در این مقاله سؤالات متفاوتی که ممکن است ذهن زبان آموزان را برای تصمیم‌گیری و انتخاب یک آموزشگاه زبان انگلیسی معتبر مشغول کند را بررسی کرده‌ایم. سؤالاتی از قبیل:

بهترین آموزشگاه زبان چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟

بهترین آموزشگاه زبان تهران کدام است؟ یا کدام آموزشگاه زبان بهتر است؟

آموزشگاه‌های معتبر زبان انگلیسی در تهران کدام هستند؟ یا بهترین آموزشگاه‌های زبان انگلیسی در ایران کدامند؟

بهترین آموزشگاه‌های زبان تهران به تفکیک نوع زبان کدام هستند؟

۹ آموزشگاه برتر زبان انگلیسی در تهران یا ۹ آموزشگاه برتر زبان انگلیسی در سال ۱400 ؟

آموزش زبان در بهترین آموزشگاه

بهترین آموزشگاه زبان چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟

بیشتر متخصصان زبان انگلیسی می‌دانند آنچه در تسلط به زبان انگلیسی قطعاً مهم است استفاده از یک رویکرد درست در یادگیری زبان است که باید خیلی اصولی و تخصصی برنامه‌ریزی و اجرا شود. در یادگیری زبان انگلیسی بی‌شک استادان زبان انگلیسی هم نقش مؤثری خواهند داشت.

مدرس زبان می‌تواند تأثیر زیادی در شکل‌گیری یادگیری داشته باشد. در ادامه برخی از ویژگی‌ها و خصوصیاتی که یک آموزشگاه زبان انگلیسی خوب یا بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی باید داشته باشد آورده شده است.

دوره های آموزشگاه زبان ایرانیان: دوره آنلاین ttc

 • صلاحیت و اعتبار و قدمت آموزشگاه

صلاحیت، اعتبار و قدمت آموزشگاه زبان انگلیسی از ویژگی‌های مطرح در مطرح شدن یک آموزشگاه زبان به عنوان بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی یا معتبرترین آموزشگاه زبان است. یک آموزشگاه معتبر زبان باید موضوع و فیلد کاری خود را به‌خوبی بشناسد و دارای تجربه کاری کافی در این زمینه باشد.

دوره‌های مرکز زبان ایرانیان: کلاس آنلاین زبان فرانسه

در بیشتر موارد این آموزشگاه زبان انگلیسی است که زبان‌آموز را به سمت دانش جدید راهنمایی می‌کند و باعث پیشرفت و ایجاد علاقه و انگیزه در وی می‌شود. البته این نکته را نباید فراموش کرد که هرچه زبان آموزان سن کمتری داشته باشند (زبان آموزان کودک) اثرات انتخاب بهترین آموزشگاه زبان روی یادگیری زبان انگلیسی بیشتر و مؤثرتر است.

آموزشگاه-زبان-در-شمال-تهران

آموزش انگلیسی به کودکان نیازمند تخصص، صبر، حوصله و علاقه به این شغل است. در نظر گرفتن این موارد در یادگیری زبان انگلیسی در کودکان بسیار مهم هستند.

برای یک آموزشگاه زبان معتبر شناخت آنچه زبان‌آموز می‌داند یا نمی‌داند نیز مسئله‌ای مهم است. یادگیری همیشه سریع اتفاق نمی‌افتد بلکه نیازمند فضا و زمان است و در کودکان باید با ایجاد علاقه و انگیزه توأم باشد تا بهترین نتیجه را داشته باشد.

بخوانید تا بیشتر بدانید: آموزش زبان انگلیسی برای کودکان

صبر در روند یادگیری نیز یکی از بزرگ‌ترین ویژگی‌ها در آموزش زبان انگلیسی است. صبر، اعتمادبه‌نفس را در یادگیرنده القا می‌کند. ازآنجاکه آسیب‌پذیری مانعی برای یادگیرنده است، داشتن صبر و شکیبایی به یادگیرنده جرئت یادگیری می‌دهد.

آموزشگاه-زبان-برای-کودکان
 • محیط یادگیری شخصی‌سازی‌شده

بکار گیری محیط یادگیری شخصی سازی شده در آموزشگاه‌ها نیز یکی دیگر از ویژگی‌های مطرح معتبرترین و بهترین آموزشگاه زبان است. یادگیری زبان انگلیسی در هر فردی ممکن است متفاوت باشد. تغییر محیط کلاس به روشی که باعث شخصی‌سازی یادگیری شود می‌تواند برای زبان آموزان بسیار مفید باشد و باعث افزایش انگیزه آن‌ها شود.

تصور کنید وقتی روش مورد استفاده برای آموزش زبان انگلیسی هیجان‌انگیز یا شخصی‌سازی‌شده مطابق با علایق و روحیه و سطح زبان‌آموز باشد باعث بالا رفتن یادگیری و سرعت آن خواهد داشت.

در این حیطه همیشه بهترین آموزشگاه‌های زبان انگلیسی سعی می‌کنند تا با ارتباط برقرار کردن مؤثر با زبان آموزان و فهمیدن اینکه چه روشی برای یادگیری بصری ، شنیداری یا حتی حرکتی برای آن‌ها بهتر است، بهترین روش را برای یادگیری آن‌ها بکار گیرند . این امر در یادگیری و ایجاد انگیزه و علاقه زبان آموزان کمک شایانی خواهد کرد.

بهترین-آموزشگاه-زبان
 • ایجاد امیدواری و اشتیاق و شور یادگیری در زبان آموزان

از دیگر ویژگی‌های بهترین آموزشگاه‌های زبان انگلیسی یا آموزشگاه‌های زبان معتبر، توانایی ایجاد امیدواری ، اشتیاق و شور یادگیری در زبان آموزان است. سطح امیدواری زبان آموزان مسری است و آن‌ها را به یادگیری و اعتقاد به اینکه می‌توانند زبان انگلیسی را انتخاب کنند و به‌خوبی آن‌ها یاد بگیرند ترغیب می‌کند.

بخوانید تا بیشتر بدانید: یادگیری زبان انگلیسی از صفر تا صد در خانه

همچنین استفاده از نشانه‌های تشکرآمیز یا سازنده در کلاس می‌تواند به‌راحتی احساسات زبان آموزان را جلب و تأیید کند. برای یادگیرنده مهم است که شور و امیدوار بودن را تجربه کند. زیرا باعث یادگیری بیشتر می‌شود ، حتی اگر خود احساس بی‌انگیزگی کند. مهم است که هنگام آموزش اساتید با اشتیاق تدریس کنند و از روش‌های جذاب و به‌روز استفاده کنند.

بهترین-آموزشگاه-زبان-خارجی

هرچه سن زبان آموزان کمتر باشد مثلاً زبان آموزان کودک یا خردسال، این عوامل نقش مهم‌تری را ایفا خواهند کرد. اگر کلاس‌ها خسته کننده و بدون انگیزه باشد، ممکن است زبان آموزان آن‌ را در همان حالت رها کنند.

ایجاد علاقه به یادگیری زبان، یک ضرورت است . بهترین آموزشگاه‌های زبان همواره سعی می‌کنند تا با درک انگیزه‌های یادگیری زبان در وهله اول یا حتی انتقال مزایای یادگیری زبان انگلیسی باعث ایجاد علاقه در زبان آموزان شوند.دوره آموزش آنلاین زبان انگلیسی کودکان

یادگیری هر زبان یا فرهنگی فوق‌العاده هیجان‌انگیز است. لذا یک آموزشگاه زبان خوب باید بتواند این فعالیت را جذاب و برجسته کند!

 • برقراری ارتباط درست با زبان آموزان

تلاش برای برقراری ارتباط درست و تعامل با زبان آموزان از دیگر ویژگی‌های بهترین آموزشگاه زبان است . علاوه بر دانش تخصصی زبان انگلیسی و مهارت‌های تدریس همیشه برقراری ارتباط و ایجاد تعامل با زبان آموزان نیز امری مهم محسوب می‌شود.

ارتباط موثز با زبان آموزان

یک آموزشگاه زبان خوب ، باید بتواند علاوه بر آموزش زبان تخصصی مفاهیم ، الگوها و ایده‌های اصلی زبان انگلیسی را به روش‌هایی که زبان آموزان می‌توانند با آن‌ها ارتباط برقرار کنند، لذت ببرند و در موقعیت‌های واقعی به کار ببرند، توضیح دهد. همچنین باید از کتاب‌ها، برنامه‌ها و وب‌سایت‌هایی استفاده شود که دارای فعالیت‌های تعاملی برای یادگیری هستند.

 • برگزاری دوره‌های زبان انگلیسی به‌صورت مشارکتی و تعاملی

مطالعات اخیر نشان داده است كه تحريك بعد مشاركتی زبان آموزان مستقيماً به موفقيت در یادگیری زبان انگلیسی منجر می‌شود. در دوره‌های یک‌سویه با زبان‌آموزانی که منفعل و ساکت هستند در مقایسه با کلاس‌های تعاملی که در آن‌ها زبان آموزان به‌طور فعال و منظم در مباحث یادگیری زبان شرکت می‌کنند مؤثر نیستند و سطح یادگیری در آن‌ها بسیار پایین‌تر است.

انتخاب-بهترین-آموزشگاه-زبان

اجرای یک رویکرد مشترک برای پرسیدن ، درک و تشویق می‌تواند در بالا بردن یادگیری کمک شایانی کند؛ از اینرو برگزاری کلاس‌های زبان انگلیسی به‌صورت مشارکتی و تعاملی از دیگر ویژگی‌های مهم بهترین آموزشگاه زبان یا آموزشگاه‌ معتبر زبان انگلیسی است.

زبان آموزان همچنین در هنگامی‌که احساس احترام از جانب شما می‌کنند ، مشاركت بيشتري در امور یادگیری خواهند داشت و به‌سرعت متوجه خواهند شد که بیشترین یادگیری را حتی می‌توانند از اشتباهات خود داشته باشند.

معرفی-بهترین-آموزشگاه-زبان-در-تهران
 • مراحل توسعه زبان آموزان و به‌کارگیری روش‌های متناسب با سن برای یادگیری

محیط‌های یادگیری زبان انگلیسی از این نظر منحصربه‌فرد هستند که دارای مراحل مختلف یادگیری بسیار متفاوتی هستند.

به‌عنوان‌مثال ، زبان آموزان کودک و جوان‌تر به ابزارهای بصری و فعالیت‌های جذاب‌تر، بیشتر از روش‌های تئوری محور و مکتوب احتیاج دارند؛ از اینرو توجه به مراحل توسعه زبان آموزان و به‌کارگیری روش‌های متناسب با سن برای یادگیری می‌تواند یک ویژگی دیگر برای تشخیص یک آموزشگاه زبان انگلیسی خوب یا معتبر باشد.

یادگیری زبان انگلیسی گاهی چالش‌برانگیز است و می‌تواند در طی برخی مراحل ناامیدکننده شود. بنابراین درک مراحل توسعه زبان آموزان می‌تواند باعث ارائه ایده‌های بهتری برای سفارشی کردن آموزش متناسب با نیازهای فردی زبان آموزان مخصوصاً زبان آموزان خردسال یا کودک شود.

بهترین-آموزشگاه-زبان-متناسب-با-زبان
 • به‌کارگیری روش‌های مختلف تدریس و جدیدترین فنّاوری‌ها در آموزش زبان

با پیشرفت فناوری‌ها در تمام جنبه‌های زندگی و استفاده از آموزش الکترونیکی در کلاس‌های درس، فضا و روش‌های آموزش زبان انگلیسی به‌طور قابل‌توجهی تغییر کرده‌اند.

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی یا یک آموزشگاه زبان انگلیسی معتبر همواره به این نکته توجه می‌کند و فنّاوری‌ها و روش‌های جدید را در برنامه‌های درسی خود ، در راستای ایجاد کلاس‌های درسی پیشرفته ، قابل‌رؤیت‌تر و چندرسانه‌ای مورداستفاده قرار می‌دهد.

آموزشگاه-زبان-در-نیاوران
 • به‌کارگیری اساتید باتجربه و با مدرک مرتبط و آموزش اساتید

بهترین آموزشگاه‌های زبان انگلیسی همواره به این نکته توجه می‌کنند و می‌دانند که با به‌کارگیری اساتید باتجربه و همچنین آموزش و توسعه این اساتید می‌توانند سطح یادگیری را در زبان آموزان ارتقا بخشند.دوره تربیت مدرس زبان انگلیسی TTC

همچنین بهترین اساتید زبان همواره یادگیرنده هستند و خود را با دانش و تخصص روز همسو می‌کنند . روش‌های انجام این کار شامل تجزیه‌وتحلیل شیوه‌های شخصی ، یادگیری مستمر و در جریان ماندن با آخرین متدولوژی‌های آموزشی است.


قبل از انتخاب آموزشگاه زبان همیشه به مدارک تحصیلی اساتید آن آموزشگاه توجه کنید. یک آموزشگاه زبان انگلیسی خوب یا بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی همواره سعی می‌کند بهترین و متخصص‌ترین اساتید زبان که مدرک های زبان معتبری را دارا هستند را برای یادگیری بکار گیرد.

بهترین-آموزشگاه-زبان-های-خارجی-در-تهران

قسمت مهمی از موفقیت در یادگیری زبان آموزان به مهارت اساتید زبان بستگی دارد. داشتن یک مدرک معتبر برای اساتید زبان یک مزیت خواهد بود. همچنین ممکن است بخواهید سوابق تحصیلی و تجربه تدریس اساتید را بررسی کنید .

 • برگزاری دوره های جامع و سطح‌بندی شده آموزش زبان انگلیسی برای کودکان و بزرگسالان

برای اینکه بهترین آموزشگاه های زبان تهران را بشناسید باید بدانید که کدام اموزشگاه ها دوره‌های جامع انگلیسی ارائه می‌نماید. بدین معنا که دوره‌های آموزش باید سطوح و اهداف مختلفی را در برگیرند. دوره‌های یادگیری زبان انگلیسی باید به‌صورت تدریجی طراحی شوند اما هر دوره باید مفید و کاربردی باشد.

بهترین-آموزشگاه-زبان-در-تهران(1)(1)

زبان‌آموز در هر سطحی که باشد نیاز دارد تا بتواند در دوره مرتبط و متناسب با سطح خود به یادگیری زبان بپردازد؛ لذا یک آموزشگاه معتبر زبان انگلیسی همواره به این نکته توجه می‌کند و با برگزار کردن دوره‌های آموزشی زبان انگلیسی و همچنین آموزش زبان انگلیسی مکالمه این امکان را برای زبان آموزان خود فراهم می‌کند.

به‌عنوان‌مثال ، اگر به دنبال برخی از دروس انگلیسی برای کودکان هستید ، برخی از دوره‌هایی که برای کودک کوچک شما بسیار مناسب خواهد بود را می‌توانید در آموزشگاه زبان ایرانیان پیدا کنید.

همچنین اگر قصد تحصیل در خارج از کشور را دارید باید بتوانید دوره مناسب آموزشی زبان مدنظر خود را در یک آموزشگاه معتبر زبان بیابید یا حتی اگر خودتان به دنبال راهی برای افزایش مهارت های ارتباطی خود به زبان انگلیسی هستید ، باید قادر باشید تا یک دوره مخصوص انگلیسی را مطابق با نیاز و خواست خود انتخاب کنید.

آموزشگاه-زبان-خوب

به‌این‌ترتیب ، ممکن است مجموعه‌ای از حالت‌های سفارشی داشته باشید . لذا معتبرین آموزشگاه زبان یا بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی همواره باید به شما کمک کند تا در راحت‌ترین حالت ممکن این کار را انجام دهید.

از طرفی دیگر اگر به دنبال کسب مهارت انگلیسی در نوشتن یا مکالمه زبان انگلیسی هستید ، باید بتوانید دوره‌های مخصوص موردنظرتان را حتماً در این آموزشگاه‌های زبان پیدا کنید .

 • برگزاری کلاس‌ها در ساعات مناسب و با برنامه‌های انعطاف‌پذیر

گاهی ممکن است زندگی شغلی فرد بسیار شلوغ باشد و وقت کافی برای انجام برخی فعالیت‌های فوق‌برنامه را نداشته باشند. همچنین در شهرهای بزرگ و با جمعیت زیاد مثل شهر تهران انتخاب آموزشگاه زبان انگلیسی خوب یا بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران که ساعات زمانی انعطاف‌پذیری برای کلاس‌های خود ارائه کند کاری سخت خواهد بود.

برگزاری-به-موقع-کلاس-ها-در-بهترین-آموزشگاه-زبان

یک آموزشگاه معتبر زبان انگلیسی باید برای کلاس‌های خود جدول زمانی انعطاف‌پذیر ارائه دهد تا زبان آموزان برای شرکت در دوره‌های زبان و تنظیم زمان خود دچار مشکل نشوند.

 • ارائه برنامه آموزشی باکیفیت انگلیسی

برای داشتن ایده بهتر در مورد کیفیت دروس ، برنامه آموزشی آموزشگاه زبان انگلیسی خود را بررسی کنید. بعضی از آموزشگاه‌های معتبر انگلیسی حتی کلاس‌های آزمایشی برگزار می‌کنند تا زبان آموزان بتوانند ارزیابی خوب و تجربه مفیدی را از آن آموزشگاه و روش تدریسش داشته باشند.

کلاس‌های آزمایشی روشی عالی هستند که به شما کمک می‌کنند تا در مورد اینکه آیا می‌خواهید در آن آموزشگاه ثبت‌نام کنید یا نه به‌راحتی تصمیم‌گیری کنید.

این موارد برخی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی بودند که شما برای انتخاب بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی یا یک آموزشگاه معتبر زبان انگلیسی باید در نظر بگیرید. تصمیم‌گیری در مورد اینکه کدام آموزشگاه زبان بهتر است ممکن است کاری سخت باشد اما این مقاله به شما کمک می‌کند تا انتخابی درست داشته باشید.

ارائه-برنامه-آموزشی-باکیفیت-انگلیسی

یادگیری زبان انگلیسی همانند سرمایه‌گذاری است که از بسیاری جهات به سود شما خواهد بود. قبل از انتخاب آموزشگاه های معتبر زبان انگلیسی حتماً این ویژگی‌ها را در نظر بگیرید تا از وقت و هزینه ارزشمند خود حداکثر بهره را ببرید.

در ادامه به معرفی برخی از بهترین آموزشگاه‌های زبان انگلیسی پرداخته‌ایم. به‌طورکلی این لیست در دو نوع رتبه‌بندی سال 1399 بیان‌شده است که شامل بهترین آموزشگاه به تفکیک زبان‌های مختلف در سال 1399 و بهترین آموزشگاه‌های زبان انگلیسی ۱۳۹۹ می‌شود.

بهترین آموزشگاه‌های زبان انگلیسی در تهران و ایران

معرفی-بهترین-آموزشگاه-زبان

در ادامه به معرفی لیست بهترین آموزشگاه‌های زبان انگلیسی در ایران پرداخته‌ایم:

 • آموزشگاه زبان ایرانیان بهترین آموزشگاه زبان در تهران

آموزشگاه زبان ایرانیان با بیش از یک دهه تجربه و تخصص در برگزاری کلاس‌های آموزش زبان انگلیسی توانسته است رتبه خوبی را در بین آموزشگاه های معتبر زبان انگلیسی در تهران کسب کرده و بهترین آموزشگاه‌ زبان انگلیسی در تهران گردد. تمامی دوره‌های آموزشی زبان ایرانیان به‌صورت تضمینی برگزار می‌شود.

این آموزشگاه زبان انگلیسی در شمال تهران روی کیفیت آموزشی و برنامه‌ریزی درست تأکید دارد. آموزشگاه زبان ایرانیان بسیاری از خصوصیاتی که در ابتدای مقاله به‌عنوان ویژگی‌های مطرح بهترین آموزشگاه‌های زبان برشمرده شد را دارا است. همچنین این آموزشگاه با بهره‌گیری از روش‌ها و فنّاوری‌های جدید در امر آموزش و یادگیری زبان انگلیسی همواره سعی کرده است تا کیفیت آموزش را در کلاس‌های خود ارتقا دهد.

آموزشگاه-زبان-ایرانیان-بهترین-آموزشگاه-زبان-در-ایران

– ارائه برنامه آموزشی باکیفیت

– قیمت مناسب و مقرون‌به‌صرفه

– برقراری ارتباط درست با زبان آموزان

– قیمت مناســب و مقــرون‌به‌صــرفه

– صـلاحیت و اعتبار و قدمت آمــوزشــگاه

– محیط یادگـیری شـخصی‌ســـازی‌شـــده

– استفاده از ابزار‌های جانبی و کمک ‌آموزشی

– بهره‌مندی از مشاوره و پشتیبانی در آموزش

– استفاده از بروزترین کتب و منابع آموزشی

– برگزاری کلاس‌های زبان انگلیسی تعاملی

آموزش-زبان-در-بهترین-آموزشگاه-زبان-در-تهران

– برگـــــزاری کــــلاس‌ها در ســاعات مناســــب و با برنامــــــه‌های انعــطاف‌پذیــــــر

– اعــطای مــــــدرک معـــــتبر پایــــــان دوره مــورد تائیــــــد وزارت آمــوزش‌وپــــــرورش

– تنــــوع در ارائه خــــدمــات آمـــوزشی و برگـــــزاری دوره‌های آمـادگـــی تا پیشـــرفـــــته

– کـــلاس‌های مجـــهز به جـــدیدترین امــکانات آموزشی جــهت بهـــره‌وری و بازدهی بیشــــتر

– مشــاوره و تعـــیین ســطــــح رایگـــان و همچــنین مشـــاوره آمـوزشی در مســیر یادگـیری

– به‌کارگـیری روش‌های مخــتلــف تدریس و جـــدیدترین فنّاوری‌های در آمــوزش زبان انگــلیسی

– برگزاری دوره‌های آمــوزشی مکالمه در همه ســطوح و برای ســنین ســه تا هفت سال و بزرگ‌سال

– برگزاری دوره‌های جامع و ســـطح‌بندی شده آمــوزش زبان انگلیسی برای کــودکان و بزرگ‌ســالان

– مراحل توسعه زبان آموزان و به‌کارگیری روش‌های متناســب با سن برای یادگیری به تفکیک رده سنی

 • موسسه گاما

آموزشگاه زبان گاما از آموزشگاه‌های مطرح زبان انگلیسی است. آموزش‌های ارائه‌شده در موسسه گاما مفید هستند و در دوره‌هایی کامل ارائه می‌شوند.این موسسه آموزش زبان انگلیسی را به‌صورت تضمینی انجام می‌دهد. متقاضیان زبان آلمانی، ترکی استانبولی +کنکور یوس ترکیه و آیلتس می‌توانند از خدمات این آموزشگاه استفاده کنند.

 • آموزشگاه زبان گات

این آموزشگاه از دیگر آموزشگاه‌های مطرح یادگیری زبان انگلیسی است. آموزشگاه زبان گات از سال ۸۸ در زمینه‌ی آموزش زبان‌های خارجی شروع به کار کرد.
مرکز زبان گات در فیلدهای آموزش زبان انگلیسی، برگزاری دوره های آیلتس، کلاس های T.T.C ، زبان فرانسه، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی و غیره فعالیت دارد . همچنین زبان‌های دیگری همچون ارمنی، اوکراینی، پرتغالی، چینی ، هلندی و روسی در آن تدریس می‌شود.

 • آکادمی زبان اکسیر

آکادمی زبان اکسیر یکی دیگر از آموزشگاه‌های مطرح یادگیری زبان انگلیسی است. شروع فعالیت این آموزشگاه زبان انگلیسی با تمرکز بر آموزش و برگزاری دوره IELTS بود ؛ ازاین‌رو از آن گاهی با عنوان اکسیر آیلتس هم یاد می‌کنند. این آموزشگاه زبان انگلیسی روی کیفیت آموزشی و برنامه‌ریزی درست تأکید دارد.

آکادمی زبان اکسیر توانسته است با تکیه بر برخی از ویژگی‌ها مطرح یادگیری زبان انگلیسی کیفیت آموزش را در کلاس‌های خود ارتقا دهد.امروزه کلاس‌های آموزشگاه زبان اکسیر در دوره‌های زبان عمومی، مکالمه انگلیسی و گرامر انگلیسی (iGram) برگزار می‌شود. همچنین موسسه اکسیر آزمون‌های مطرح انگلیسی همچون تافل را هم پوشش می‌دهد.

 • آموزشگاه زبان انگلیسی اسپیکان

آموزشگاه زبان اسپیکان یکی دیگر از آموزشگاه های خوب برای یادگیری زبان انگلیسی است . فیلدهای تخصصی که در این آکادمی تدریس می‌شوند شامل زبان‌های انگلیسی، (IELTS,TOEFL,PTE)، آلمانی، فرانسه و ترکی استانبولی است. این آموزشگاه دارای اساتید بسیار برجسته‌ای است که اکثراً از اعضای هیئت علمی دانشگاه و برجسته ترین اساتید تهران هستند.

این موسسه برای رده های کودکان، نوجوانان و بزرگسالان اقدام به برگزاری کلاس‌های آموزش زبان انگلیسی در تهران کرده است. همچنین دارای انعطاف‌پذیری در ارائه دوره‌ها و زمان‌بندی ساعات کلاس‌ها مطابق با روز و ساعت دلخواه زبان آموزان است.

 • آموزشگاه زبان نگار

آموزشگاه زبان نگار از قدیمی‌ترین و باسابقه‌ترین آموزشگاه‌های زبان انگلیسی محسوب می‌شود که فعالیت خود را از سال ۱۳۸۲ شروع کرده است.
این موسسه دارای دوره‌های آموزش مجازی هم هست که باعث استقبال برخی از زبان آموزان که با شرکت حضوری مشکل دارند شده است. در این آموزشکده همچنین دوره‌های مختلف تافل، جی آر آی و نیز دوره‌های تافل کودکان و نوجوانان برگزار می‌شوند.

 • آموزشگاه زبان ایران کمبریج

آموزشگاه زبان ایران کمبریج بیش از ده سال است که دوره‌های تخصصی آموزش زبان را برگزار می‌کند. این آموزشگاه سابقه و تجربه خوبی در زمینه تدریس و آموزش زبان انگلیسی دارد.
دوره‌های برگزارشده در آموزشگاه زبان ایران کمبریج طبق روش تائید شده British Council است و همان‌طور که از نام این آموزشگاه هم مشخص است ساختار اصلی دوره‌ها و برنامه‌ریزی این آموزشگاه بر اساس نکات مدنظر دانشگاه کمبریج است.

دوره‌های آموزشی ایران کمریج گاه به صورت گروهی فوق فشرده در بازه زمانی کمتر از سه ماه از سطح مبتدی تا پیشرفته برگزار می‌شوند. همچنین این آموزشگاه دوره‌هایی را برای آمادگی شرکت در آزمون‌های بین‌المللی دارد.
ایران کمریج دارای انعطاف‌پذیری در ساعات برگزاری دوره ها است که باعث می‌شود زبان آموزان بتوانند با سهولت بیشتری دوره متناسب با برنامه خود را انتخاب نمایند.از بعد قیمت نیز پکیج آموزشی ایران کمبیج از قیمت خوبی برخوردار است .

 • موسسه یا آموزشگاه زبان آفرینش

آموزشگاه زبان آفرینش از دیگر مؤسساتی است که از اساتید برجسته در زمینه آموزش زبان انگلیسی استفاده کرده است. این موسسه آزمون‌های دوره‌ای و منظم در زمینه آیلتس را هم برگزار می‌کند.همچنین این آموزشگاه دوره‌های مبتدی و پیشرفته آموزش زبان انگلیسی به‌صورت کاملاً حرفه‌ای را در تهران برگزار می‌کند .

 • کانون زبان ایران

یکی دیگر از آموزشگاه‌های زبان خوب در کشور کانون زبان ایران است. این آموزشگاه در زمینه آموزش زبان انگلیسی در سطوح مقدماتی تا پیشرفته فعالیت دارد. از خصوصیات بارز این آموزشگاه داشتن شعب مطرح در سراسر ایران است. کانون زبان ایران سابقه و تجربه زیادی دارد و از قدیم‌ترین کانون‌ها و آموزشگاه‌های آموزش زبان انگلیسی و سایر زبان‌ها است.

بهترین آموزشگاه‌های زبان در تهران به تفکیک نوع زبان

یکی از سخت ترین کارها برای زبان آموزان پایتخت، پیدا کردن بهترین موسسه زبان تهران است. البته بسیاری از افراد هم هستند که می خواهند از راه دور در بهترین کلاس زبان انگلیسی در تهران شرکت کنند و از مزایای یک کلاس آموزشی با کیفیت استفاده کنند. کیفیتی که شاید نتوانند در آموزشگاه های دور و اطراف خود شاهد آن باشند.

به هر حال قدم اول برای یادگیری زبان انتخاب یک مدرسه خوب است. چیزی که در عین سرگرم کننده بودن، خاص باشد و بتواند به شکل مداوم به دانشجوی زبان انگیزه ادامه بدهد. یادگیری زبان می تواند برای خیلی از افراد مثل یک تابو باشد، اما با شرکت در کلاس های آموزشگاه معتبر زبان انگلیسی آنقدرها هم که تصور می شود، سخت نیست.

با این حال برای تشخیص یک آموزشگاه زبان انگلیسی خوب از میان آموزشگاه های زبان انگلیسی در تهران راه‌های بسیاری وجود دارد.

آموزشگاه زبان ایرانیان به‌عنوان یکی از بهترین آموزشگاه‌های آموزش زبان‌های خارجی از سال 1390 با مجوز رسمی از وزارت آموزش‌وپرورش آغاز به کار کرده است. این آموزشگاه با به‌کارگیری کادری متخصص و باتجربه اقدام به برگزاری دوره‌های متفاوت آموزش زبان انگلیسی نموده است.

مرکز زبان ایرانیان همچنین دوره‌های تخصصی آموزش سایر زبان‌ها ازجمله اسپانیایی، فرانسه، ترکی استانبولی، آلمانی، ایتالیایی را در مقاطع سنی مختلف از 3کودک تا بزرگسال را برگزار می‌کند.

نام زبانآموزشگاه برگزیده سال
آموزشگاه زبان ایرانیانبهترین کلاس زبان آنلاین ( آموزش آنلاین زبان انگلیسی )
بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی
بهترین آموزشگاه زبان کودکان ( کلاس زبان کودکان )
بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی تهران شمال
بهترین آموزشگاه مکالمه زبان انگلیسی در تهران ( کلاس free discussion آنلاین )
بهترین کلاس مکالمه زبان انگلیسی آنلاین بدون کتاب
بهترین دوره‌های تخصصی و کلاس آموزش زبان انگلیسی و دیگر زبان ها
بهترین دوره‌های تخصصی آزمون های بین المللی آیلتس، آزمون تافل و سلپیپ
ایران اروپابهترین آموزشگاه زبان انگلیسی
موسسه گامابهترین آموزشگاه و کلاس مکالمه زبان انگلیسی و بهترین کلاس آیلتس
مرکز زبان فرانسۀ تهرانبهترین آموزشگاه زبان فرانسه تهران
موسسه گامابهترین آموزشگاه زبان آلمانی تهران ( کلاس آنلاین آلمانی )
موسسه گامابهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی ( کلاس ترکی استانبولی آنلاین )
بنیاد چینبهترین آموزشگاه زبان چینی تهران
مرکز زبان دانشگاه تهرانبهترین آموزشگاه زبان گرجی
مرکز زبان نگاربهترین آموزشگاه تافل تهران ( کلاس تافل )
آموزشگاه روسیرانبهترین آموزشگاه زبان روسی

ویژگی های بهترین کلاس آنلاین زبان انگلیسی

گفتییم که یادگیری زبان می تواند آسان باشد، به شرطی که بهترین کلاس های زبان تهران را بشناسیم و در یکی از آن ها مشغول آموزش شویم. اما شاید اکثر ما چنین تصوری داشته باشیم که اکثر موسسات زبان، از یک روند مشخص برای آموزش استفاده می کنند. پس چه چیزی می تواند تفاوت خوب و بد را از هم مشخص کند.

برای شناخت بهترین آموزشگاه زبان ایران باید یک سری ویژگی را در نظر بگیرید. پارامترهایی که نشان می دهند چنین مکانی از سطح آموزش بالاتر از متوسط برخوردار است. در اینجا چند ویژگی وجود دارد که باید به دنبال آن ها باشید.

 • 1.تجربه بالای آموزشی در موسسه زبان خوب در تهران

در هر کسب و کار و عملکردی تجربه حرف اول را می زند. بدون تجربه یک جای آموزش می لنگند. زبان آموزان متنوع هستند و هر کدام از آن ها سطح درک متفاوتی دارند. به همین دلیل نیاز به یک شیوه آموزشی خاص برای یادگیری خواهند داشت. اگر متقاضی در انتخاب کلاس زبان خوب در تهران دچار اشتباه شود، مجبور است در کلاسی شرکت کند که هیچ توجهی به سطح زبان آموز در آن نمی شود.

برعکس آموزشگاه های معمولی، بهترین موسسه های زبان تهران به خوبی می دانند که نیازهای یادگیری هر شخصی با دیگری متفاوت است. یک شخص از نظر بصری بهتر یاد می گیرد و دیگری به شکل شنیداری.

برخی از افراد آی کیو بهتری دارند و از طرفی افراد دیگر هم هستند که نیاز به آموزش و تکرار و تمرین مباحث خصوصا بخش گرامر به شکل بیشتر از حد معمول خواهند داشت. همه این موارد را می توان تنها در یک مدرسه زبان انگلیسی خوب جستجو کرد.

 • تنوع دوره های زبان انگلیسی در بهترین کلاس زبان تهران

نیازهای زبانی متفاوت است. هر کس بسته به هدفی که دارد به دنبال یک آموزش خاص است. شاید بعضی از افراد تصور کنند که مگر آموزش با آموزش هم فرق دارد؟ در پاسخ به چنین سوالاتی با تاکید بسیار می گوییم که بله.

کسی که می خواهد صرفا از زبان برای سرگرمی استفاده کند با کسی که قرار است از زبان برای تحصیلات آکادمیک بین المللی، مهاجرت یا کار در خارج از کشور استفاده کند، از زمین تا آسمان به آموزش متفاوت تری نیاز خواهد داشت.

از طرفی بعضی دوست دارند کلاس های کوتاه را در دوره های طولانی و حتی چند ساله طی کنند، این در حالی است که عده ای به دلیل زمان کم می خواهند در یک دوره فشرده اما کارآمد شرکت کنند. به هر حال نیازها متفاوت است و در این بین آموزشگاهی می تواند در نقش بهترین موسسه زبان تهران ظاهر شود که بتواند نیاز تمام متقاضیان زبان را در نظر بگیرید و متناسب با آن امکانات آموزشی متنوعی را فراهم کند.

 • برنامه کلاسی انعطاف پذیر در بهترین موسسه آموزش زبان انگلیسی

این روزها همه ما مشغولیت های زیادی داریم و حتی اغلب ما وقت کافی برای خوابیدن هم نداریم. از صبح سحر تا پاسی از شب در حال دویدن هستیم تا بتوانیم زندگیمان را سروسامان دهیم و یا به اهدافی که داریم دست پیدا کنیم.

البته شرایط کسانی که مشغله کمی دارند کمی متفاوت است. اما آیا با چنین شرایطی می توان در یک آموزشگاه زبان خوب در تهران مشغول به تحصیل شد؟

آموزشگاه های حرفه ای همیشه کلاس های انعطاف پذیری خواهند داشت که نه تنها اکثریت سنین را تحت پوشش قرار می دهد، بلکه طوری زمانبندی می شود که با برنامه ریزی زبان آموزان مطابقت داشته باشد. بنابراین افراد با وجود بسترهای آنلاینی که فراهم شده است، به راحتی می توانند در کلاس های فوق برنامه ای مثل زبان انگلیسی یا هر حرفه دیگری در زمان خاصی که فراغت دارند، شرکت کنند.

 • برنامه های درسی باکیفیت در کلاس زبان خوب

شاید شما هم با وجود ده ها کلاس مختلف دچار سردرگمی بشوید و از خود بپرسید که کدام کلاس زبان بهتر است؟ اگرچه این به نوع آموزش، استاد آموزش دهنده و منابع بستگی دارد، اما پاسخ تنها یک کلمه است: کیفیت..!! کلاسی که کیفیت داشته باشد برای شما بهترین انتخاب خواهد بود.

یک کلاس زبان عالی در تهران، برنامه ای است که به شما اجازه تجربه کردن، اشتباه کردن و در نهایت اوج گرفتن می دهد. البته همیشه این شانس وجود ندارد که شما یک دوره آزمایشی رایگان را طی کنید تا بتوانید تصمیم بهتری بگیرید، ولی بهترین آموزشگاه های زبان ایران و حتی در سطح بین المللی، مراکزی هستند که اجازه شرکت آزمایشی و سنجش کیفیت کلاس را به شما برای حداقل یک تا چند جلسه می دهند.

آموزشگاه هایی که از سطح کیفیت آموزشی خود مطمئن هستند، بدون شک مشکلی با این روش نخواهند داشت و تنها هدفشان رضایت زبان آموز خواهد بود. از طرف دیگر همیشه به دنبال موسسه ای باشید که با گروه کوچکتری از زبان آموزان کلاس های خود را تشکیل دهد. به این شکل شما شرایط آموزش بهتری خواهید داشت. کلاس های این چنینی با تدریس های خصوصی نزدیکی و شباهت بیشتری خواهند داشت.

 • تدریس با مجموعه ای از منابع مختلف

یکی دیگر از ویژگی های بهترین کلاس زبان انگلیسی، استفاده از منابع گوناگون است. در جایی که تدریس به همراه نوشتار، پادکست، ویدئو و تصویر است، یقینا شاهد بازدهی بیشتری نسبت به جایی خواهیم بود که تنها بر روی متون کتاب و گهگاهی صوت تاکید دارد. ترکیب منابع گوناگون نه تنها باعث می شود که فضای کلاس از حالت خسته کننده بودن بیرون بیاید و در برخی از مواقع حتی سرگرم کننده باشد، بلکه بر میزان یادگیری افراد هم تاثیر بیشتری خواهد داشت.

بهترین کلاس آیلتس

آیلتس برای بسیاری از افراد از نان شب هم واجب تر است. به همین دلیل چنین اشخاصی هنگام پیدا کردن آموزشگاه زبان انگلیسی بزرگسالان برای طی کردن دوره های آمادگی آیلتس که هم از برنامه ریزی زمانی مناسبی برخوردار باشد و هم از راندمان و نتیجه خوبی، کمی دشوار است. خصوصا اگر چنین افرادی بخواهند از مدرک آیلتس خود برای مصاحبه یا ارتقا شغلی و یا تحصیلات بین المللی استفاده کنند هم وسواس در انتخاب بهترین موسسه بیشتر خواهد بود.

از بین بهترین دوره های آیلتس که بررسی کرده ایم، هر یک چیزی منحصر به فرد برای ارائه به هر زبان آموز دارد. دوره هایی که جلسات کلاس زنده ارائه می دهند، واقعاً می تواند برای کسانی که در این راه تلاش می کنند، مفید باشد. در حالی که دوره هایی که گرانتر هستند ممکن است ویژگی های درسی عالی تری را ارائه دهند. با این اوصاف اینکه کدام دوره مناسب شماست کمی دشوار است.

اما یک قاعده کلی وجود دارد و آن هم این است که بهترین کلاس زبان انگلیسی برای دوره های آمادگی آیلتس برنامه ای است که بتواند در مدت زمان تعیین شده شما را به اهداف خود برساند. شاید با خود بگویید که مشکل ما هم همین است؛ زیرا پیدا کردن بهترین کمی سخت است. بهترین دوره های آیلتس برنامه هایی هستند که شرایط زیر را پشتیبانی می کنند.

 • زمانبدی واقع بینانه داشته باشد.
 • شما را با محیط آزمایشی آزمون و ساختار آن آشنا کند.
 • پس از گذشت بخشی از دوره تغییرات محسوسی را در نتایج خود احساس کنید.
 • میزان رضایت قابل قبولی در متقاضیان آموزش زبان در دوره های قبل دارد.

بهترین کلاس تافل

این روزها همه خود را متخصص آمادگی آزمون می دانند. برای مثال کافی است تا شما عبارت بهترین آموزشگاه های زبان انگلیسی تهران برای آمادگی دوره تافل را در اینترنت جستجو کنید، تا با حجم عظیمی از پیشنهادهایی مواجه شوید که یکی پس از دیگری رنگ و لعابترغیب کننده ای دارد. اما به قول قدیمی ها با حلوا حلوا کردن دهان شیرین نمی شود.

زمانی کسی می توان ادعای بهترین بودن کند که نتایج قابل قبولی برای ارائه داشته باشد. کسی که قرار است شخص دیگری را برای آزمون تافل آماده کند، خود باید دارای مهارت و تجربه بالایی باشد و با تمام زیر و بم آزمون، انواع سوالات، سیستم نمره دهی و انتظارات آزمون آشنا باشد. برای اطمینان از بازدهی کار می توانید علاوه بر پارامترهایی که ذکر کردیم، موارد زیر را هم بررسی کنید.

 • از داشتن مدرک تافل معلم خود یا تسلط کافی و تجارب چند ساله در آن مطمئن شوید. (کسی که خود در چنین موقعیتی قرار نگرفته، بدون شک نمی تواند راهنمای خوبی باشد.)
 • داستان های موفقیت دانشجویان دوره های قبل را بررسی کنید.
 • از هماهنگی سطح کلاس و آنچه در دوره ارائه داده می شود با آنچه مورد انتظار آزمون است مطمئن شوید.

بهترین آموزشگاه زبان برای کودکان

یکی از راه هایی که می توانید از طریق آن بهترین آموزشگاه زبان کودکان در تهران را پیدا کنید، استفاده از رتبه بندی آموزشگاه های زبان در سطح منطقه است. البته اگر قصد دارید کودک خود را در بهترین کلاس آنلاین زبان ثبت نام کنید، پیشنهاد ما استفاده از رتبه بندی های در سطح کشور است؛ زیرا می توانید فضای آموزشی با کیفیت تری برای فرزند خود فراهم کنید.

 • شاید پیدا کردن بهترین موسسات آموزش زبان انگلیسی برای کودکان آن هم زمانی که اسامی انواع و اقسام آموزشگاه ها به گوشتان می رسد، دشوار باشد. اما توجه به یک سری نکات که در ادامه بیان می کنیم می تواند در انتخاب بهتر به شما کمک کند.
 • استفاده از اساتید باتجربه، ماهر، خلاق و صبور
 • استفاده از آزمون ورودی یا آزمون تعیین سطح برای پیشنهاد بهترین دوره
 • استفاده از کتب درسی و منابع معتبر و ترکیب آن با سرگرمی
 • ارائه تکالیف منظم و پیگیری آن
 • ایجاد کلاس های مختص گفتگو یا ایجاد کارگاه و گردهمایی های مشابه
 • ارائه آموزش های چند رسانه ای و پشتیبانی همزمان از دوره های حضوری و آنلاین
 • هزینه متناسب با آموزش

کلاس زبان خوب برای شهرستانی ها

امکاناتی که در پایتخت هست را نمی توان در جاهای دیگر خصوصا در شهرهای با جمعیت پایین جستجو کرد. برای مثال مطمئنا بهترین موسسه آموزش زبان انگلیسی در یک شهرستان هر چقدر هم که خوب باشد، نمی تواند به پای بهترین موسسات زبان تهران برسد. در جایی که جمعیت کمتر است، انتظارات هم پایین تر خواهد بود. از طرفی استادان برجسته هم معمولا در جایی زندگی می کنند که جای پیشرفت وجود داشته باشد.

حتی اگر برخی از آموزشگاه های شهرستانی هم مناسب باشند نیز نمی توان انتظار داشت که در همه جا یافت شوند و پیدا کردن آن کمی دشوار است. اما خب سوال اینجاست که یک متقاضی زبان شهرستانی چگونه می تواند از یک آموزش با کیفیت برخوردار باشد؟

پاسخ واضح است، شرکت در بهترین کلاس آنلاین زبان انگلیسی. این حرف ها رو دور بریزید که کلاس آنلاین نمی تواند مثل کلاس سنتی و حضوری مفید باشد. این خود شما هستید که می توانید انتخاب کنید از فرصتی که برای شما ایجاد شده خوب استفاده کنید یا نه..!!

در کلاس آنلاین هم دقیقا همان چیزهای گفته می شود که در کلاس حضوری ارائه می شود، با این تفاوت که امکانات برای ارائه منابع مفید بیشتر است و البته شما بدون نیاز به حضور سر کلاس و تجربه کردن هیچ دردسری از فرسنگ ها دورتر زیر نظر برجسته ترین استادهای زبان کشور آموزش می بینید.

خوشبختانه این روزها تکنولوژی آنقدر پیشرفت کرده است که دیگر نگرانی بابت تفاوت سطح آموزش در هر منطقه وجود ندارد. شما با یک رایانه شخصی، آی پد یا حتی یک گوشی موبایل اندروید متصل به اینترنت هم می توانید در بهترین دوره زبان انگلیسی شرکت کنید. چیزی که شاید تا همین چند سال پیش آرزوی خیلی ها بوده ولی به دلیل کمبود امکانات از آن محروم بوده اند.

سخن آخر

هنگام انتخاب بهترین موسسات آموزش زبان انگلیسی، به یاد داشته باشید که همیشه ارزان ترین گزینه بهترین گزینه نیست. حرفه ای بودن بهای خود را دارد و گاهی اوقات ارزش آن را دارد که هزینه بیشتری بپردازید. در عوض مطمئن خواهید شد که برخی از این دوره های می توانند رضایت بیشتری برای شما به دنبال داشته باشند.

قبل از اینکه تصمیم نهایی خود را برای انتخاب بهترین کلاس زبان بگیرید، ایده خوبی است که از مدرسه منتخب دیدن کنید، با دبیران و معلمان ملاقات کنید، در مورد جزئیات بپرسید و به کلاس های درس نگاه کنید. همه اینها برای اطمینان از کیفیت آموزش بسیار اهمیت دارد.

ما در این مقاله سعی کردیم شما را با بهترین کلاس زبان در تهران آشنا کنیم و از بعدهای مختلف آموزشگاه‌ها را بررسی کردیم. اکنون نوبت شماست تجربه خود از شرکت در کلاس زبان مختلف را با ما به اشتراک بگذارید. لطفا دیدگاه خود را در زمینه بهترین موسسه زبان انگلیسی در تهران با ما در میان بگذارید.

Tags: مقالات آموزش و تقویت زبان انگلیسی

مقالات مشابه

 • مهران

  به جراات میتونم بگم آموزشگاه زبان ایرانیان بهترین مجموعه ای بود که تونستم باهاش زبان رو یاد بگیرم. فضای صمیمی و تخصص تدریس آنلاین زبان علاقه من رو به یادگیری زبان بیشتر و بیشتر کرد.
  ممنون از ایرانیان

  پاسخ
  • admin

   ایرانیان با حضور زبان آموزان و تلاش اتونها تبدیل به بهترین آموزشگاه زبان در تهران شده
   از همراهی شما سپاس گذاریم.

 • علی

  آموزشگاه ایرانیان واقعا بی نظیره من که خیلی راضیم البته کنارش از مطالب سایت لینگویچ هم خیلی استفاده میکنم

  پاسخ
  • admin

   سلام علی عزیز
   از حسن توجه شما بسیار ممنونم. بله با شما موافقیم و لینگویچ هم در لیست بهترین آموزشگاه های زبان ایران قرار داره

 • مهتاب

  چقدر مطلبتون کاربردی بود مرسی واقعا 😍
  به نظرم در زمینه آموزش زبان انگلیسی اول سایت شما و بعد linguich عالیه

  پاسخ
  • admin

   سلام مهتاب عزیز
   از حسن توجه شما بسیار سپاسگزارم. ازینکه آموزشگاه ما تونسته رضایت شما رو جلب کنه بسیار خوشحالیم.

 • جمال

  به جرات میتونم بگم یکی از بهترین آموزشگاه های زبان خود شما هستید و چقدر متواضع هستید که در کنار خودتون دیگر آموزشگاه ها رو هم معرفی میکنید. عالی هستید.

  پاسخ
  • admin

   سلام جمال عزیز
   از حسن توجه شما به ما سپاسگزاریم

 • الهام

  بهترین آموزشگاه زبان فقط آموزشگاه ایرانیان
  مدرسین با سطح بالا
  کیفیت آموزش همیشه به روز شده
  عالی

  پاسخ
  • admin

   سلام الهام عزیز
   خوشحالیم که آموزشگاه تونسته از نظر کیفی رضایت شما رو جلب کنه

 • مسعود

  بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران کدام یک ازین هایی هست که معرفی کردید؟

  پاسخ
  • admin

   سلام مسعود عزیز
   هر آموزشگاه زبان برای شناخته شدن به عنوان بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران باید مشخصه ها و ویژگی های منحصر به فردی داشته باشه
   از جمله این ویژگی ها داشتن مدرسین باتجریه، مسلط به زبان و متخصص تدریس زبان هست
   منابعی که برای آموزش مورد استفاده قرار میگیره
   فضای کلاسی و نحوه تدریس و ….
   ما در ایرانیان سعی مون بر این هست تمامی این شرایط رو در لول بالایی داشته باشیم
   برای اطلاعات بیشتر روی شماره واتس اپ موجود داخل همین صفحه کلیک کرده و پیام بدید

  • Mehrnaz

   هر كجا ميريد فقط بيان برتر نريد
   افتضاح به تمام معنا،كتاب كپي،كيفيت پايين
   حق اعتراض به هيچ موردي هم نيست،يه مدير بي ادب داره كه فقط توهين ميكنه
   مثلا سر كلاسي يهو از تو اتاق مديريت صداي دادر بيداد مياد
   اول ترم با به منتور لينك ميشي وسطاش ميفهمي استعفا داده رفته
   من دوستام كه تا قبل عيد اينجا بودن خيلي تعريف ميكردن اما الان همشون رفتن افرينش
   استاد و كارمنداي اداري و دانشجو …همه ازشون فرارين

 • رستا

  بهترین آموزشگاه زبان تهران کدوم آموزشگاهه؟

  پاسخ
  • admin

   سلام رستا عزیز
   آموزشگاه زبان ایرانیان با بیش از یک دهه تجربه و تخصص در برگزاری کلاس‌های آموزش زبان انگلیسی توانسته است رتبه خوبی را در بین آموزشگاه های معتبر زبان انگلیسی در تهران کسب کرده و بهترین آموزشگاه‌ زبان انگلیسی در تهران گردد. تمامی دوره‌های آموزشی زبان ایرانیان به‌صورت تضمینی برگزار می‌شود.

 • شایان

  سلام
  محتوای بسیار عالی بود ممنون
  بهترین کلاس زبان در تهران از نظر من که تجربه شرکت در کلاس زبان های مختلف دارم، آموزشگاه زبان ایرانیان هست.
  منابع عالی که توسط مدرسین مسلط با روش های به روز و موثر تدریس میشه

  پاسخ
  • admin

   سلام شایان عزیز
   خوشحالیم که ما رو به عنوان بهترین کلاس زبان در تهران میشناسید و به دوستان خودتون معرفی میکنید.

 • سوسن

  بهترین موسسه زبان انگلیسی در تهران بدون شک ایرانیان است و بس
  عالی هستید شما

  پاسخ
  • admin

   سلام سوسن عزیز
   تمام تلاش موسسه برای بهترین بودن هست و خوشحالیم تونستیم رضایت شما رو جلب کنیم.

 • فاطمه

  سه سال هست که پسرم تو ایرانیان زبان یاد میگیره و میتونم بگم از بهترین موسسه های زبان تهران هستید
  همه چیز عالی

  پاسخ
  • admin

   سلام فاطمه عزیز
   از حسن نظر شما نسبت به ایرانیان بسیار ممنونیم

 • زهرا

  سلام میتونم بپرسم بهترین آموزشگاه مکالمه زبان انگلیسی در تهران کدوم موسسه هست؟ فقط مکالمه

  پاسخ
  • admin

   سلام زهرا عزیز
   موسسه ایرانیان کلاس های مکالمه محور رو با حضور اساتید نیتیو و ساکن آمریکا برگزار میکنه
   میتونید با تماس با آموزشگاه شرایط دقیق رو بپرسید.

 • مهتاب

  سلام من تو اموزشگاه فرزانه بیست ک تو کرج درس خوندم این اموزشگاه واقعا از هر مظر عالیه

  پاسخ
 • علی ساغرنیا

  یه آموزشگاهی شرق تهران هست به اسم چکاوک. خیلی آموزشگاه خوبیه. ولی توی لیست شما نیست.اگه سرچ کنید آموزشگاه زبان چکاوک واستون میاره

  پاسخ
 • مریم

  اموزشگاه متاکو برترین آموزشگاه در حیطه برق و IT هست
  https://tr.metacomplex.com/

  پاسخ
 • امین

  یک آموزشگاه آنلاین در تهران هست به اسم آکادمی زبان های خارجی واژه. آموزشگاه خیلی خوبی هستش و با رزومه قوی. ولی توی لیست شما نیست.آدرس اش رو این زیر می‌نویسم براتون:
  https://vaajehacademy.com/

  پاسخ
 • ساسان

  با سلام
  من که تجربه گذاشتن بچمو در اموزشگاه زبان پردیسان شعبه ولنجک داشتم خیلی افتضاح و سطح معلماش بسیار پایین

  پاسخ
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید