یادگیری زبان انگلیسی از صفر تا صد در خانه

مشاوره رایگان

و ثبت نام دوره های آموزش زبان

 

تماس با مرکز زبان ایرانیان

آیا جزو افرادی هستید که می‌خواهید انگلیسی را در خانه بیاموزید؟ و در جست و جوی بهترین و ساده ترین روش‌های یادگیری زبان انگلیسی در منزل هستید؟ یا میخواهید بدانید بهترین برنامه منظم و مدون برای یادگیری زبان انگلیسی در منزل چیست؟

از طرفی مشغله‌های ریز و درشت دست از سرمان برنمی‌دارند و اجازه یک تایم خالی برای رفتن به کلاس زبان را نمی‌دهند. اما چه می‌شود کرد؟ آیا بی‌خیال این امر شویم و تسلط به زبان انگلیسی را در صندوق آرزوهای دست نیافته بگذاریم؟ قطعاً یک‌راهی پیدا می‌شود.

اگر انگیزه و علاقه دارید اما وقت نه، نگران نباشید. شما می‌توانید در ساعاتی که خودتان مدیریت می‌کنید به یادگیری آسان زبان در منزل بپردازید. با ما در آموزشگاه زبان ایرانیان بهترین آموزشگاه زبان در شمال تهران همراه باشید.

یادگیری زبان انگلیسی از صفر تا صد در خانه

آموزش زبان در خانه با ویدئو های آموزش زبان

ویدیوها و کلیپ‌های آموزش زبان انگلیسی فراوانی در اینترنت موجود است. همچنین در فضاهایی چون اینستاگرام و یوتیوب نیز به‌ صورت رایگان این آموزش‌ها در اختیار شما قرار دارند. کافیست با یک سرچ کوتاه این ویدئوها را بیابید. فراموش نکنید آموزش مکالمه زبان انگلیسی در خانه با دیدن کلیپ‌های انگلیسی به سادگی برایتان ممکن خواهد شد.

هر روز زمان مشخصی برای دیدن این ویدئو ها در نظر بگیرید و زبان را از دو جنبه لغات و گرامر بیاموزید و کلیپ های آموزش هر دو بخش را ببینید.

بخوانید تا بیشتر بدانید: یادگیری زبان انگلیسی چقدر طول میکشد

آموزش انگلیسی در خانه با فیلم و انیمیشن به زبان اصلی

یکی از بهترین روش یادگیری مکالمه زبان انگلیسی در خانه تماشای فیلم‌ها و انیمیشن‌ها به زبان انگلیسی است. به عبارتی از بهترین روش های یادگیری زبان انگلیسی در کوتاهترین زمان در منزل دیدن فیلم ها به زبان اصلی است.

بر وسوسه درونتان برای استفاده از زیرنویس فارسی غلبه کنید. شاید در ابتدای راه‌کار کمی سخت باشد اما به شما قول می‌دهیم که به‌مرورزمان متوجه تأثیر شگفت‌انگیز آن بر مهارت زبانی خود خواهید شد. درواقع تماشای فیلم هم زنگ تفریح است هم زنگ درس و یادگیری.

بخوانید تا بیشتر بدانید: آموزش مکالمه انگلیسی با فیلم
یادگیری-زبان-در-منزل-با-فیلم-زبان-اصلی
بخوانید تا بیشتر بدانید: یادگیری زبان انگلیسی با فیلم

آموزش انگلیسی در خانه با موزیک های انگلیسی

علاوه بر فیلم، گوش کردن به موزیک‌های انگلیسی در تقویت لیسنینگ و یادگیری مکالمه زبان انگلیسی در خانه به شما کمک می‌کند. اگر از گوشی هوشمند استفاده می‌کنید نصب برنامه پخش موزیک همراه با تکست انگلیسی کار شما را راحت‌تر می‌کند.

آموزش-انگلیسی-در-خانه-با-موزیک

آموزش انگلیسی در خانه با اپ های آموزش زبان انگلیسی

درمیان بهترین روش های یادگیری زبان انگلیسی در منزل اپلیکیشن های آموزش زبان نیز جای خود را بازکرده‌اند. گوشی همراه همیشه ابزار خوبی برای استفاده از این اپلیکیشن ها است.

این برنامه های آموزشی و نرم افزارها وقت زیادی از شما نمی‌گیرد و حتی در زمان استراحت، پیاده‌روی و طی کردن مسیر محل کار تا خانه قابل‌استفاده هستند.

دوره های ایرانیان: کلاس free discussion آنلاین

خاطرات خود را به انگلیسی بنویسید

یکی از بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی در خانه نوشتن خاطرات است. ازآنجایی‌که مشغول یادگیری زبان انگلیسی در منزل هستید به شما توصیه می‌کنیم از جذاب‌ترین روش یادگیری زبان کمک بگیرید.

بسیاری از ما عادت به نوشتن وقایع روزانه داریم که این نوشتار روزانه ذهن ما را نظم و ترتیب می‌دهد. حالا شروع کنید به نوشتن خاطرات خود به انگلیسی. سخت نگیرید.

بخوانید تا بیشتر بدانید: بهترین زمان یادگیری زبان انگلیسی

قطعاً کسی از شما انتظار ندارد همچون ویکتور هوگو بنویسید. جرات و جسارت نوشتن داشته باشید این کار گرامر و املای درست کلمات را تقویت می‌کند. برای رفع اشکال می‌توانید متون خود را به استاد یا معلمتان بسپارید.

یادگیری-زبان-در-منزل-با-نوشتن

کتاب ها و داستان های انگلیسی بخوانید

علاوه بر نوشتن، خواندن کتاب داستان به زبان انگلیسی از بهترین روش‌های یادگیری زبان انگلیسی در منزل است. قرار نیست تمام لغات موجود در کتاب را بلد باشید همین‌که بتوانید متن را درک کنید یعنی مسیرتان را درست رفته‌اید. حتماً کتاب آموزش زبان انگلیسی را متناسب با سطحتان انتخاب کنید.

برای تعیین سطح نیز می‌توانید به آموزشگاه های معتبر زبان انگلیسی ازجمله آموزشگاه زبان ایرانیان بهترین آموزشگاه زبان در شمال تهران مراجعه کنید.

یادگیری-زبان-در-منزل-با-ساده-ترین-روش-ها

آموزش انگلیسی در خانه با پکیج های آموزشی

پکیج های آموزش زبان انگلیسی را دنبال کنید. نقشه راه یادگیری زبان در خانه، انتخاب درست روش ها و ابزارها است. در بازار و صنعت آموزش، تنوع روش‌ها و پکیج‌های آموزش زبان انگلیسی بسیار زیاد است. قطعاً هر چیزی که در مارکت می‌بینید باکیفیت نیست.

پیش از خرید پکیج‌های آموزشی به‌خوبی تحقیق و مطالعه کنید تا مبادا انتخاب اشتباه هم وقت و هزینه‌تان را هدر دهد و هم اینکه انگیزه‌هایتان را از شما بگیرد. یکی از راه‌های یادگیری زبان انگلیسی در کوتاهترین زمان در منزل همین پکیج‌ها هستند.

یادگیری-زبان-با-بهترین-روش

آموزش آنلاین زبان انگلیسی در خانه

یادگیری زبان انگلیسی در خانه از پشت مانیتور و با صدا و تصویر استاد و زبان آموزان تصوری غیر ممکن برای سال های پیش بود. همه ما به یادگیری با این نوع از آموزش شک و دلهره داشتیم و معتقد بودیم بایستی از نزدیک و داخل کلاس باشیم تا بتوانیم آموخته هایمان را درک کنیم.

بیماری کرونا فرصت زندگی عادی را از ما گرفت و در ماه‌های اول همه را سردرگم کرده بود. اما ازآنجایی‌که انسان با خود زمزمه می‌کند یا راهی خواهم یافت و یا راهی خواهم ساخت، آموزش مجازی و آموزش زبان انگلیسی آنلاین و دیگر آموزش ها بیش‌ازپیش به چشم آمد و توانست در زمینه‌های مختلف آموزشی ما را یاری کند.

یادگیری-انگلیسی-در-خانه

بهتر است بدانید آموزش آنلاین به یکی از بهترین روش های اصولی یادگیری زبان در خانه و یادگیری آسان زبان انگلیسی تبدیل شده است چرا که در این کلاس ها شما می توانید همزمان با زبان آموزانی در سراسر کشور در یک کلاس باشید و بدون اینکه بتوانید حتی یک کلمه فارسی صحبت کنید انگلیسی را در کمترین زمان بیاموزید.

بنابراین می توانید برای آموزش صفر تا صد زبان انگلیسی و بهره وری از روش اصولی آموزش زبان انگلیسی در خانه از آموزش آنلاین بهره‌مند شوید.

یادگیری زبان در منزل، شانسی مضاعف

آموزش آنلاین و استفاده از بهترین پکیج آموزش زبان انگلیسی در خانه شانسی است برای زبان‌آموزان پرمشغله. شاید بسیاری از افراد معتقد باشند که آموزش زبان در منزل بدون حضور استاد و وجود کلاس و همکلاسی تا حد زیادی نتیجه مطلوبی نداشته باشد اما وقتی چاره‌ای جز این باقی نمی‌ماند سلف اِستادی تبدیل به بهترین و جذاب‌ترین روش یادگیری زبان در خانه می‌شود.

آموزش-آنلاین-انگلیسی-در-خانه

این روزها اساتید زبان با توجه به فراگیر شدن آموزش‌های آنلاین و علاقه زبان‌آموزان به بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی در منزل سعی در جذاب‌تر کردن آموزش‌های آنلاین کرده‌اند و با بهره‌گیری از ابزار و امکانات مختلف فضای مؤثری را برای زبان‌آموز فراهم می‌کنند.

اما یکی از مباحثی که در یادگیری انگلیسی در خانه مطرح می‌شود این نکته است که معمولاً در منزل متغی‌های مزاحمی وجود دارد که می‌تواند حواس ما را از درس پرت کند.

برای مثال تلفن همراه، تلویزیون، مهمان و … عوامل مزاحم هستند. بهتر است در طول روز خود را مقید به مطالعه زبان کنید و ساعاتی را برای این کار انتخاب کنید که تمرکز بیشتری دارید.

یادگیری-آنلاین-زبان-انگلیسی-در-خانه

بهترین روش آموزش زبان در خانه کدام است؟

معمولاً مؤسسات برتر زبان انگلیسی به زبان‌آموزانی که به دلایل مختلف ازجمله کمبود وقت، کمبود بودجه و یا دوری مسیر و … نمی‌توانند در کلاس‌های حضوری شرکت کنند، خدمات آنلاین ارائه می‌دهند. حضور یک معلم می‌تواند دل شما را قرص کند و بهترین روش آموزش زبان انگلیسی در منزل باشد.

بخوانید تا بیشتر بدانید: دایره لغات زبان انگلیسی

زیرا بسیاری از زبان‌آموزان نگران این هستند که اشتباهات خود را چگونه تصحیح کنند و یا برای بهبود تلفظ چه راهکاری پیدا کنند. در آموزش آنلاین شما زیر نظر استاد، زبان را آموزش می‌بینید و در صورت هرگونه مشکلی می‌توانید از راهنمایی اساتید بهره‌مند شوید.

آموزش فشرده زبان انگلیسی در خانه نیز ازین راه برایتان آسان خواهد شد.

یادگیری-زبان-انگلیسی-در-خانه-با-کلاس-آنلاین

سخن آخر

یادگیری زبان در خانه می تواند زمان بیشتری از شما بگیرد. چرا که در شروع کار به دلیل نداشتن تجربه و آگاهی های لازم جهت استفاده از کتاب ها و نرم افزارها پیدا کردن نقشه راه یادگیری زبان در خانه دشوار است.

یکی از راه‌های یادگیری آسان زبان انگلیسی در خانه این است که همراه با آموزش‌های آفلاین در قالب ویدیو و یا فایل‌های صوتی از آموزش آنلاین نیز بهره‌مند شوید. حضور یک استاد به نظم و انسجام کارتان کمک می‌کند و نکات اصولی یادگیری زبان انگلیسی در خانه به هر شکل و شیوه‌ای در اختیار شما قرار میدهد.

انگلیسی-خود-را-با-کلاس-آنلاین-بهبود-ببخشید

تقویت زبان انگلیسی در خانه این فرصت را به شما می‌دهد که کلاس زبان را به خانه بیاورید و زمانتان را مدیریت کنید و با این شیوه هزینه کمتری هم نسبت به کلاس‌های حضوری در مؤسسات و یا به‌صورت خصوصی می‌پردازید.

به‌هرحال فراموش نکنید که اگر از بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی در منزل آگاهی داشته باشید به هدف نمی‌رسید مگر اینکه همت و تلاشتان را به کار ببرید تا به زبان انگلیسی تسلط پیدا کنید. علاوه بر پکیج‌های آفلاین و آنلاین آموزش زبان، روی خودتان هم حساب باز کنید.

کمبود وقت و نبود بودجه کافی بهانه مناسبی برای پشت گوش انداختن یادگیری زبان انگلیسی نیست.

این روزها همه‌چیز برای همه فراهم است و کافی ست که بخواهید. بهترین و ساده ترین روش یادگیری زبان انگلیسی در منزل به شما کمک می‌کند تا قید بهانه‌های واهی را بزنید. برای آموزش زبان در خانه از کلاس‌های آنلاین با هزینه‌های کمتر نیز در ساعاتی که مدنظرتان است می‌توانید بهره ببرید.

یادگیری-انگلیسی-با-ساده-ترین-روش-ها

درست است که یادگیری زبان انگلیسی در خانه برای بزرگسالان و کودکان کمی سخت به نظر می‌رسد اما یادگیری آسان زبان آرزوی دست‌نیافتنی نیست و با ترکیب جذاب‌ترین روش یادگیری زبان در خانه و تلاش و انگیزه حتماً در آینده‌ای نه‌چندان دور خیلی روان به زبان انگلیسی صحبت خواهید کرد.

حتی می‌توانید به فکر یادگیری زبان دیگری باشید. کافی است برای ساده ترین روش‌هایی که ذکر شد زمان کافی اختصاص دهید.

فهرست برخی از دوره های آموزشگاه زبان ایرانیان

Tags: مقالات آموزش و تقویت زبان انگلیسی

مقالات مشابه

 • زهرا

  یادگیری زبان در خانه کلا پروسه سختی هست. چون به همت بالایی نیاز داره تا متعهد به تمرین زبان تو خونه باشی.
  ولی روش های ایی که اعلام کردید بسیار ساده و عالی بودن. ممنون

  پاسخ
  • admin

   بله کاملا درسته!
   آموزش زبان در منزل بطوری که خود فرد خودجوش به یادگیری بپردازه نیاز به انگیزه بسیاری داره چرا که هر فر برای حرکت خودجوش زحمات زیادی برای موفقیت باید بکشه
   ما تو این مقاله سعی کردیم ساده ترین و سرگرم کننده ترین راه حل ها رو ارائه کنیم.

 • حمید

  آموزش زبان بهترین رویکرد برای یک زبان انگلیسی است

  پاسخ
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید