آموزش آنلاین زبان

دوره های آموزش آنلاین زبان در آموزشگاه زبان ایرانیان بهترین آموزشگاه تهران راه حلی ویژه برای افرادی است که به دلایل مختلفی از جمله دور بودن بُعد مسافت، مشغله زیاد کاری و یا حتی راحتی آموزش در محیط منزل، این نوع آموزش انتخاب مناسبتری برای آنهاست.

آموزش آنلاین زبان به این معناست که در هر جا و هر زمانی حتی در فضایی همراه با با سایر زبان آموزان از سراسر جهان می‌توانید زبان دومی غیر از زبان مادری خود  بیاموزید. قطعا این دوره ها دارای مزایای چشمگیری هستند که ممکن است حتی افرادی که امکان شرکت حضوری در کلاس زبان را دارند، بخواهند از این فرصت به گونه‌ای متفاوت بهره مند گردند.

چرا برای آموزش آنلاین زبان آموزشگاه ایرانیان را انتخاب کنیم؟

کلاسهای آنلاین زبان های خارجی تحت هدایت مربیان و اساتید ما بیشترین انعطاف پذیری را برای زبان آموزان ایجاد می‌کند، و از طرفی شیوه‌های نوین آموزش در این مرکز به گونه‌ای است که کارآمدترین نوع یادگیری زبان در دنیا را ارائه می‌دهد. در این کلاس ها از بهترین متدهای تدریس آنلاین زبان جهت  آموزش با بالاترین سطح از کیفیت استفاده می شود. جالب است بدانید شما در کلاس بحث آزاد انگلیسی مجموعه می توانید در کنار دیگر زبان آموزان از سراسر جهان مکالمه را در بهترین حالت خود بیاموزید.

آموزش آنلاین زبان در دسته بندی های مختلفی اعم از آموزش آنلاین انگلیسی ،  آموزش آنلاین زبان آلمانی ، آموزش آنلاین ترکی استانبولی، آموزش آنلاین اسپانیایی و آموزش آنلاین زبان فرانسه صورت می گیرد. کلاس آنلاین زبان به صورت گروهی ترمیک و فشرده و خصوصی برگزار می گردد. قبل از ورود به کلاس، زبان آموز به صورت آنلاین توسط مدرسین حرفه ای مجموعه تعیین سطح شده و متناسب با سطح مورد نظر در دوره های آنلاین زبان مورد علاقه خود شرکت می کند.

زمان-برگزاری-کلاس-زبان-آنلاین

زمان برگزاری کلاس آنلاین

• انعطاف پذیری در زمان برگزاری کلاس‌های آنلاین به شما این امکان را می‌دهد تا منطبق با برنامه خودتان به یادگیری بپردازید. زمانتان را مدیریت کنید و با حداقل  هدر رفت زمانی به تمام برنامه های روزانه خود رسیدگی کنید.

آموزش-آنلاین-زبان-در-هرکجا-و-هر-مکانی

تمرکز بیشتر در کلاس آنلاین

• سریعترین نتیجه گیری در یادگیری زبان را در این دوره ها داشته باشید و بر روی آنچه برایتان مهمتر است، تمرکز کنید. شما برای تبدیل شدن به یک سخنران و یا نویسنده مسلط نیاز به تمرکز، شیوه ها خاص تدریس و تمرین دارد.

تمرکز-بیشتر-در-کلاس-آنلاین-زبان

کلاس آنلاین در هرکجا

• کلاس های آنلاین زبان ما به شما امکان می دهد هر کجا که راحت تر باشید، اعم از خانه، دفتر کار یا حتی کافی شاپ زبان را یاد بگیرید. تمام آنچه شما نیاز دارید فقط اتصال به اینترنت است.

انواع کلاس های آنلاین زبان در آموزشگاه زبان ایرانیان

کلاس خصوصی آنلاین زبان

کلاس های آموزش آنلاین زبان به صورت خصوصی سریعترین راه برای رسیدن به سطح مورد نیاز شما در یادگیری یک زبان جدید است. این موقعیت برای دانش آموزانی طراحی شده است که نیاز به انعطاف پذیری بالاتری در آموزش دارند. چراکه:

• اهداف تدریس متناسب با نیاز و اهداف شما طراحی می‌شود.
• زمان برگزاری کلاس های خصوصی متناسب با برنامه کاری و شخصی شما خواهد بود.
• توجه خاص و ویژه مربیان برای رفع مشکلات یادگیری شما

کلاس-خصوصی-آموزش-آنلاین-زبان
کلاس-گروهی-آموزش-آنلاین-زبان

کلاس گروهی آنلاین زبان

کلاسهای آنلاین گروهی آموزش زبان بیشتر برای افرادی مناسب است که نیاز به تمرکز و پیشرفت مهارت مکالمه دارند و از طرفی بدنبال راه حلی برای بهبود اعتماد بنفس مشارکت در مباحث با دیگران هستند. علاوه بر این، کلاس های گروهی آنلاین:

• روشی مقرون به صرفه و موثر در یادگیری زبان جدید است
• گروه های کوچک و کم تعداد برای تمرکز بیشتر مربیان بر روی مشکلات تمام اعضای گروه
• طراحی سیلابس درسی متناسب با اهداف مشترک اعضای گروه و نیازهای اساسی آنها

آموزش آنلاین زبان های خارجی شامل چه دوره هایی است؟

از انگلیسی تا هر زبانی

آموزش آنلاین زبان خارجه تنها مختص زبان انگلیسی نیست. این امکان در آموزشگاه زبان ایرانیان برای زبان هایی از قبیل انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی، ترکی و اسپانیایی نیز فراهم گشته است. در این میان منکر این مسئله نیستیم که همچون گذشته، زبان انگلیسی از محبوبیت و همه گیری بالاتری برخوردار است.

در هرحال شما می توانید برای اطلاعات دقیقتر در خصوص آموزش آنلاین زبان انگلیسی و دیر زبان های خارجی فرم زیر را پر کنید تا در اسرع وقت مشاوران متخصص و خبره ایرانیان با شما تماس بگیرند.

از کودک تا بزرگسال

این روزها کودکان، نوجوانان و بزرگسالان در هر رده سنی دارای برنامه متنوعی در زندگی خود هستند. با اینحال، در میان مشغله فراوان برای افراد مختلف جامعه، اهمیت به بحث شرکت در کلاس آموزش زبان موردی است که نمیتوان از آن چشم پوشی کرد. از دلایلی که در این روزها تمام سنین جامعه را وادار به شرکت در کلاسها و آموزش های آنلاین به جای حضوری کرده است، فراگیری بیماری و ویروس کرونا است. مدرسه زبان ایرانیان، آموزش آنلاین زبان خارجه را برای تمامی سنین و با امکاناتی ویژه فراهم کرده است.

ویژگی های برجسته آموزش آنلاین زبان

از ویژگی‌های برجسته شرکت در کلاس آموزش آنلاین زبان می‌توان به موارد زیادی اشاره کرد، که در اینجا مهمترین و بارزترین آنها را به شما یادآوری می‌کنیم. لذا تنها کافی است از یک درگاه ارتباطی مثل لپ تاب، تبلت و یا حتی گوشی برای قابلیت اتصال به اینترنت استفاده کنید.

انتخاب زمان دلخواه

تقویم زمانی ارائه شده در دوره های آموزش آنلاین زبان از تنوع بالاتری نسبت به دوره های حضوری برخوردار است. پس هر فرد می‌تواند پس از مشاهده تقویم زمانی، بهترین تایم یادگیری زبان را انتخاب نماید.

بدون استرس

سادگی برگزاری کلاس به معنای راحتی محیط برای زبان آموز است، زبان آموزان می‌توانند در اتاق دنج و راحت خود و با پوششی به مراتب راحتتر از دوره حضوری در کلاس شرکت کنند که این امکان، فرایند یادگیری را برای هر فردی آسان می‌کند.

آموزش-آنلاین-زبان-در-زمان-دلخواه
پرداخت-هزینه-آموزش-آنلاین-زبان

پرداخت به ازای هر جلسه

حتما مشاهده کرده اید که هزینه دوره های حضوری را باید همانند تمام دوره های آموزشی دیگر به صورت یکجا و پیش از حضور در کلاس پرداخت کنید. اما خبر خوب اینکه شما می‌توانید هزینه آموزش آنلاین زبان خود را به ازای تعداد جلسات شرکت کرده پرداخت نمایید.

در هر جا و هر زمان

دغدغه مشغلی زمانی و بٌعد مسافت شاید مهمترین عاملی باشد که افراد را به سمت انتخاب آموزش آنلاین زبان سوق می‌دهد. بنابراین دیگر نیازی نیست بخاطر دور بودن و یا هماهنگ نبودن با برنامه کلاس های حضوری از یادگیری باز بمانید.

مدرس نیتیو

همانطور که زبان آموزان میتوانند از اقصی نقاط کشور در این دوره ها شرکت کنند، اساتیدی که می‌توانند در برگزاری هر چه بهتر این دوره‌ها مشارکت داشته باشند نیز محدود به شهر تهران نخواهد بود

ذخیره آموزش

یکی از ویژگی های برجسته شرکت در این نوع دوره ها، امکان ذخیره فایل و ویدئوهای آموزش در کلاس مجازی است که این موقعیت را برای زبان آموزان ایجاد می‌کند تا نکات گفته شده در کلاس را بارها و بارها برای خود مرور کنند.

آموزش-آنلاین-زبان-در-رده-های-سنی-مختلف
انعطاف-پذیری-آموزش-آنلاین-زبان

انعطاف پذیری در زمان

زمان برگزاری کلاس های حضوری محدود به ایجاد فضای فیزیکی کافی و متناسب با تعداد اعضای شرکت کننده در کلاس دارد. لذا این موضوع می‌تواند عاملی در جهت محدودیت مکانی و متناسب با آن محدودیت زمانی باشد. این در حالی است که در دوره های آموزش زبان به صورت آنلاین می‌توانید زمان کلاس خود را با اساتید و همکلاسی‌های خود هماهنگ کنید و در بین پیشنهادات گسترده تر زمانی نسبت به کلاس حضوری، بهترین زمان را انتخاب نمایید.

جنبه های غیر مستقیم اما مثبت آموزش مجازی زبان

آموزش مجازی یا همان آنلاین زبان خارجی دارای چند مشخصه غیرمستقیم در بحث آموزش و مسائل جانبی آن است که به نوعی میتوان آنها را از مزایای آموزش مجازی در مقابل آموزش حضوری قرار داد. از جمله این مشخصه‌ها می‌توان ببه موارد زیر اشاره کرد:

هزینه-کمتر-آموزش-آنلاین-زبان

صرفه جویی در هزینه ها

هزینه رفت و آمد در این نوع کلاس ها بشدت کاهش پیدا می‌کند. علاوه بر این زمان مهمترین هزینه ای است که با صرفه جویی در آن و کمتر تلف شدن در مسیر رسیدن به آموزشگاه برای شما باقی میماند.

کاهش استرس برای مشارکت در مباحث

برخی از افراد خجالتی هستند و برای تمرکز بر روی مهارت مکالمه خود نیاز به آرامشی مضاعف دارند که این آرامش می‌تواند یا با دور بودن فیزیکی از همکلاسی ها و مخاطبان آنها صورت گیرد و یا با تغییر در محیط آموزش که این مورد نیز به انتخاب خود زبان آموز میسر شود.

استرس-پایین-کلاس-های-زبان-آنلاین-برای-شرکت-در-مباحث
متدهای-نوین-آموزش-آنلاین-زبان-خارجه

آسان و سرگرم کننده

در کلاس های حضوری معمولا شیوه های تدریس به صورت سنتی و وابسته به کتاب است. اما برخلاف دوره های حضوری، مربیان در دوره های آنلاین و مجازی آموزش زبان میتوانند از روش ها و شیوه های نوینی که ماهیت سرگرم کنندگی در کنار یادگیری بهتر داشته باشند استفاده کنند.

سوالات متداول درباره دوره های آموزش آنلاین زبان خارجی

1. آیا یادگیری در دوره آموزش آنلاین زبان تضمینی است؟

بله، پلت فرم دوره های آنلاین شباهت زیادی به کلاس های حضوری دارد، کما اینکه مزایای قابل توجه آن به یادگیری بهتر نیز کمک می‌کند.

تضمین-آموزش-آنلاین-زبان-خارجه

2. تعداد زبان آموز حاضر در کلاس چند نفر هستند؟

در هر کلاس حداکثر 8 نفر و حداقل 3 نفر حضور دارند.

تعداد-نفرات-در-کلاس-زبان-آنلاین

3. آیا می‌توانیم مدرس کلاس زبان آنلاین را خودمان انتخاب کنیم؟

بله، یکی از مزایای این کلاس ها انتخاب آزادانه تر اساتید در هر ترم و هر سطح زبانی است.

انتخاب-مدرس-دوره-آنلاین-زبان

4. چه زبان هایی در دوره های آنلاین زبان تدریس می‌گردد؟

انگلیسی، آلمانی، ایتالیایی، فرانسوی، ترکی استانبولی، اسپانیایی

آموزش-آنلاین-زبان-های-خارجه

5. چه کتاب هایی در کلاس زبان های مختلف تدریس می شود؟

زبان ترک استانبولی: hit hit
زبان فرانسوی مخصوص کودکان: Alex et zoe و برای بزرگسالان Taxi
زبان اسپانیایی: prisma
زبان آلمانی: munchen

منابع-آموزش-آنلاین-زبان

6. تعداد جلسات دور های غیرحضوری آموزش زبان چگونه است؟

تعداد جلسات دوره های غیرحضوری گروهی  هر ترم 8 تا 12 جلسه بوده و جلسات خصوصی آنلاین متناسب با هر زبان آموز متفاوت خواهد بود.

آموزش-آنلاین-زبان-چند-ترم-چند-جلسه-است