بهترین کلاس تافل سال 1403

مشاوره رایگان

و ثبت نام دوره های آموزش زبان

 

تماس با مرکز زبان ایرانیان

بهترین کلاس تافل در کدام آموزشگاه برگزار می‌گردد؟ با توجه به گسترش علاقه‌مندی دانشجویان و افراد بسیاری به ادامه تحصیل در کشور‌های خارجی، داشتن مدرک تافل لازم و ضروری است.

از طرفی دیگر رشد بی‌رویه مؤسسات و آموزشگاه‌های زبان انگلیسی در سطح کشور و در برخی موارد عدم آموزش‌های صحیح منجر به خروجی نامطلوب شده است که با استاندارد‌های لازم مطابقت ندارند. در این مقاله از سایت زبان ایرانیان سعی شده است تا در مورد بهترین کلاس تافل ، ویژگی‌های آن و آزمون تافل اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم.

آزمون تافل برای چه کسانی مناسب است؟

آزمون تافل یک آزمون ارزیابی مهارت انگلیسی افراد در زمینه‌های نوشتن، خواندن، گوش دادن و گفتار برای برقراری ارتباط است. این آزمون برای تعیین سطح افراد متقاضی غیر انگلیسی زبان است. این افراد شامل دانشجویان و دانش‌آموزان متقاضی به ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر تحصیلی کشور‌های خارجی هستند.

از طرفی دیگر افراد متقاضی مهاجرت به دیگر کشور‌ها و یا کسب ویزای خارجی نیز متقاضی شرکت در این آزمون هستند.

بخوانید تا بیشتر بدانید: منابع امتحان ttc

بهترین-کلاس-تافل-ایران

همان طور که گفته شد برای آزمون تافل داشتن مهارت گفتاری speaking، نوشتاری writing، شنیداری listening و خواندن و درک مطلب reading است. شاید در ابتدا با شنیدن اسم این آزمون شاید ترس و دلهره‌ای عجیب در شما به وجود آید اما باید بدانید این آزمون بسیار مفید است و مهم‌ترین قسمت برای داشتن آمادگی و موفقیت در این آزمون، انتخاب یک آموزشگاه مناسب است.

بهترین-آموزشگاه-تافل-ایران

با شرکت در بهترین کلاس تافل تهران می‌توانید با شرکت در یک محیط واقعی و مسلط به زبان انگلیسی، خود را برای حضور در دانشگاه یا شرکت کاری آماده کنید. در این مقاله سعی شده است تا بهترین آموزشگاه زبان برای تافل در سال 1400 را به شما معرفی نموده و سپس در مورد بهترین آموزشگاه‌های تافل تهران نیز اطلاعاتی در اختیار شما قرار دهیم.

بهترین آموزشگاه تافل را بر چه اساسی معرفی کردیم؟

برای انتخاب بهترین مؤسسه زبان برای تافل باید چند نکته را مدنظر قرار دهید تا بتوانید مهارت‌های انگلیسی خود را تقویت نموده و در همان مرتبه اول آزمون نمره قبولی کافی را به دست‌آورید.

بخوانید تا بیشتر بدانید: بهترین منابع آیلتس

• داشتن اساتید با تجربه

یکی از پارامتر‌های مهم در انتخاب بهترین آموزشگاه تافل ، دقت در انتخاب استاد با تجربه است. شما برای آمادگی این آزمون زمان زیادی را با استاد خود همراه هستید، بهتر است قبل از شروع کلاس با استاد خود ملاقات کنید و سؤالاتی در مورد نحوه تدریس، برگزاری کلاس‌ها، مدرک و سوابق کاری ایشان مطرح نمایید.

بهترین-مراکز-تافل

• هزینه

یکی دیگر از عوامل مهم در انتخاب بهترین آموزشگاه برای تافل توجه به هزینه‌های برگزاری کلاس‌ها است.

• ارائه خدمات آنلاین

برگزاری کلاس‌ها به صورت آنلاین و تدریس به صورت مجازی با توجه به شرایط فعلی این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا بتوانید ضمن شرکت در کلاس‌ها ب صورت حضوری بتوانید به صورت آنلاین هم در کلاس‌ها شرکت نمایید. لازم به ذکر است کیفیت برگزاری کلاس‌های آنلاین مشابه باکلاس‌های حضوری باشد.

• اجرای صحیح تعیین سطح

همان طور که می‌دانید برای حضور در کلاس‌های زبان نیاز به انجام آزمون تعیین سطح است تا استاد میزان سطح شما را دانسته و بر اساس آن آموزش‌های لازم را ارائه دهد.

بهترین-مرکز-تافل

• تنوع خدمات آموزشی

یک ویژگی مهم که موجب می‌شود تا یک مؤسسه به عنوان بهترین آموزشگاه برای تافل شناخته شود، اجرای دوره‌های آموزشی برای تمام سطوح است. به نحوی که هر فرد متقاضی بتواند متناسب با سطح خود در کلاس‌ها شرکت نموده و از امکانات بهره کافی ببرد.

• تنوع موقعیت مکانی

اجرای دوره‌های آموزشی تافل بهتر است به صورتی برگزار شود تا تمامی افراد با هر موقعیت شغلی و مکانی بتوانند از آن استفاده کنند.

بخوانید تا بیشتر بدانید: تقویت ریدینگ آیلتس

• استفاده از منابع آموزشی معتبر

بهترین مؤسسه زبان برای تافل خیل خوب می‌داند استفاده از منابع شامل کتب، فایل‌های آموزشی و … با کیفیت و به روز می‌تواند تا چه اندازه بر روی پذیرش دانشجو و نحوه آموزش تأثیرگذار باشد.

بهترین-مرکز-تافل-تهران

بهترین کلاس تافل چه ویژگی‌هایی دارد؟

با توجه به اینکه کلاس تافل برای آموزش مهارت و تکنیک‌های خاص زبان انگلیسی برگزار می‌شود و یک دوره تکنیک محور است باید فرد از سطح عمومی زبان خوبی برخوردار باشد در غیر این صورت نیاز دارد تا ابتدا دوره‌های عمومی را گذرانده و بعد در کلاس‌های تافل شرکت نماید.

بهترین-موسسه-تافل

تعداد جلسات آموزشی، تعداد دانش‌آموزان موجود در هر کلاس، استاد کلاس، اعتبار مؤسسه آموزشی، پشتیبانی سطح کیفی زبان‌آموزان، ارائه تکنیک‌های معتبر تست‌زنی آزمون تافل، برگزاری جلسات رفع اشکال و نوع کتب آموزشی می‌تواند بر کیفیت این کلاس‌ها تأثیر مستقیم داشته باشد.

معرفی 15 تا از بهترین کلاس تافل سال 1403

با توجه به رشد و گسترش مؤسسات و آموزشگاه‌های زبان در برگزاری دوره‌های آموزشی و یادگیری تافل، معرفی بهترین آموزشگاه تافل در تهران و کشور می‌تواند به شما کمک کند تا انتخاب مناسبی داشته باشید.

بهترین-کلاس-تافل

آموزشگاه زبان ایرانیان

مؤسسه آموزشی زبان ایرانیان به عنوان بهترین مرکز تافل تهران در نیاوران شناخته می‌شود. مؤسسه زبان ایرانیان با استفاده از به‌روزترین متد‌های آموزش زبان با بیش از ده سال تجربه فعالیت خود را در زمینه آموزش تافل و دوره‌های دیگر آغاز نموده است. استفاده از سطوح بالای آموزشی زبان موجب افزایش کیفیت آموزشی در این مؤسسه شده است.

بخوانید تا بیشتر بدانید: منابع آزمون تافل

اساتید: استفاده از اساتید متخصص و با تجربه در زمینه آزمون‌های تافل و نیتیو، تربیت زبان‌آموزان و کسب نمره قبولی بالا در آزمون تافل یکی از امتیازات مؤسسه زبان ایرانیان به حساب می‌آید. تمامی اساتید مؤسسه زبان ایرانیان با بیش از 8 سال سابقه فعالیت در زمینه آموزش تافل دارای مدرک تافل با نمره قبولی بالا هستند.

بهترین-کلاس-تافل-سال-1400

کلاس‌های خصوصی آنلاین: کلاس‌های تافل به صورت کلاس‌های حضوری یا آنلاین خصوصی در مؤسسه زبان ایرانیان در دو حالت فشرده (5 روز در هفته) و عادی (2 روز در هفته) برگزار می‌شود. نوع کلاس، ساعت و روز اجرای کلاس به انتخاب زبان‌آموز و بر اساس زمان خالی و به صورت کاملاً اختیاری تعیین می‌شود.

خدمات جانبی: مؤسسه زبان ایرانیان با ارائه خدمات جانبی دیگر مانند نظارت کامل مدیریت و کادر آموزشی بر روند پیشرفت زبان‌آموز، اعطای مشاوره رایگان در طول دوره تافل و ارزیابی میزان رضایت زبان‌آموز توانسته است به عنوان بهترین آموزشگاه‌های تافل در تهران شناخته شود.

بهترین-آموزشگاه-تافل-سال-1400

از دیگر مزایا و ویژگی‌های این مؤسسه که موجب شده تا به عنوان بهترین مؤسسه آموزش تافل در تهران شناخته شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تنوع در برگزاری دوره‌ها به صورت گروهی و نیمه گروهی
 • اجرای کلاس‌های خصوصی با توجه به موقعیت مکانی و زمانی شما
 • و استفاده از برنامه آموزشی نیمه فشرده
 • به کارگیری تجهیزات و امکانات صوتی و تصویری
 • برگزاری آزمون شفاهی پایان ترم به منظور ارزیابی صحیح زبان‌آموزان
 • برگزاری کلاس‌های متفاوت با موضوع بحث آزاد
 • برگزاری دوره‌های آموزشی به منظور آمادگی برای آزمون‌های بین‌المللی تافل
 • به کارگیری اساتید با تجربه و…

نحوه برگزاری تافل در این مؤسسه آموزشی: در مؤسسه آموزشی ایرانیان کلاس آنلاین موازی با کلاس حضوری برای زبان‌آموزان برگزار می‌شود و زبان‌آموزان می‌توانند به صورت کاملاً اختیاری با توجه به تایم آزاد خود نوع کلاس و ساعت و روز کلاس‌ها را انتخاب کنند.

در آموزشگاه ایرانیان علاوه بر جزوات تألیفی مدرسین در دوره تافل که نتیجه سال‌ها تلاش آن‌ها در این زمینه است، منابع و کتب معتبر و به روز دنیا در این زمینه را در دسترس زبان‌آموزان قرار می‌گیرد.

این کلاس از چهار سطح برخوردار است که در این کلاس‌ها مدت زمان هر جلسه آموزشی 1 ساعت و 45 دقیقه خواهد بود:

 • سطح اول پیش تافل PT1
 • سطح دوم پیش تافل PT2
 • سطح اول تافل T1
 • سطح دوم تافل T2

کلاس‌هایی که در دوره آنلاین آموزش تافل در مؤسسات برگزار می‌شود به صورت تک درس است و کلیه دروس برای زبان‌آموزان ارائه می‌گردد. در صورتی که متقاضیان در آزمون ورودی دوره تافل پذیرفته شوند، می‌توانند هر کدام از کلاس‌های تک درس یا کلاس‌های کلیه دروس را که بخواهند، انتخاب کرده و ثبت نام خود را انجام دهند.

 • در مرحله اول سطح زبان‌آموز تعیین می‌گردد. تعین سطح زبان‌آموز توسط مدرسین آموزشگاه بصورت آنلاین یا حضوری انجام می‌گیرد.
 • در مرحله دوم دوره تافل زبان‌آموز با مهارت‌ها، تست‌های آزمون، روش نمره‌بندی آزمون و همچنین شیوه برگزاری آزمون آشنا می‌شود.
 • در مرحله سوم بر اساس برنامه‌ریزی آموزشگاه، برای آموزش به زبان‌آموز کلاس‌های آمادگی برای آزمون تافل بصورت آنلاین یا حضوری برگزار می‌شود.
 • در مرحله چهارم دوره تافل با توجه به تمرین‌های صورت گرفته در کلاس‌های آموزشی تافل از زبان‌آموز، آزمون‌های آزمایشی گرفته می‌شود.
 • در مرحله پایانی دوره‌ها و کلاس هاس آموزش تافل زبان‌آموز با توجه به تسلط به دست آمده موفق به کسب نمره نهایی خواهد شد.

کلاس‌های فشرده تافل در مؤسسه زبان ایرانیان، در چهار سطح مختلف برگزار می‌شود و کلاس‌های آن، 3 یا 4 روز در هفته خواهد بود و به شکل آنلاین و حضوری برگزار می‌شود.

آموزشگاه زبان ایران اروپا

این مؤسسه آموزشی واقع در غرب تهران به عنوان یکی از وسیع‌ترین مراکز آموزش زبان در سال 1388 فعالیت خود را آغاز نموده است. تأکید این مرکز آموزشی ارتقای مهارت آموزش مکالمه زبان انگلیسی و آماده شدن برای آزمون آیلتس و تافل است.

بهره‌گیری از اساتید مجرب، استفاده از سیستم آموزشی با کیفیت، امکانات محیطی و آموزشی مناسب و … از جمله ویژگی‌های این مؤسسه است که منجر شده تا به عنوان یکی از بهترین آموزشگاه‌های زبان تافل در تهران معرفی شود.

آدرس شعبه مرکزی: تهران، بلوار آیت‌الله کاشانی، نرسیده به سه راه جنت آباد، بین خ لاله و سازمان برنامه شمالی، پلاک ۵۴۴

بخوانید تا بیشتر بدانید: نمره آیلتس چگونه محاسبه می شود؟

مؤسسه زبان سفیر گفتمان

این مؤسسه آموزش زبان تافل در کشور اولین ارائه‌دهنده سیستم آموزشی هیبرید به معنای آموزش در کلاس همراه با آموزش آنلاین در فضای مجازی است. با بیش از گذشت دو دهه فعالیت، این مؤسسه توانسته تعداد زیادی نمایندگی در کل کشور تأسیس نماید.

افرادی که خواهان آموزش زبان عمومی هستند و هزینه و کیفیت ایده‌آل برایشان در اولویت قرار دارد می‌توانند با مراجعه به این مؤسسه آموزش‌های لازم را داشته باشند. مؤسسه زبان سفیر گفتمان یکی از بهترین مرکز تافل تهران است.

آدرس شعبه یوسف آباد: تهران، خیابان ولیعصر، تقاطع فاطمی، نبش کوچه عبده، پلاک 66

مؤسسه کانون زبان ایرانیان

تعداد زیادی از افراد در تهران و یا سرتاسر کشور وجود دارند که نام مؤسسه آموزشی کانون زبان را شنیده‌اند. این مؤسسه زیر نظر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، دوره‌های متنوع آموزشی را برگزار می‌نماید.

این مؤسسه یکی از بهترین کلاس زبان تافل در تهران است که برگزاری کلاس‌های آموزشی را با هزینه ایده‌آل، انجام آزمون‌های منظم و … را در شعب خود در اختیار زبان‌آموزان قرار داده است.

آدرس شعبه مرکزی: تهران- خیابان استاد مطهری – خیابان فجر – شماره 33

بخوانید تا بیشتر بدانید: اعتبار آزمون آیلتس چند سال است؟

مؤسسه ایران کمبریج

این مؤسسه آموزشی تافل با بیش از 12 سال سابقه آموزشی یکی از معتبرترین مراکز آموزش زبان‌های خارجی معرفی می‌شود. آموزش انواع زبان‌های خارجی در این مؤسسه به صورت‌های مختلف انجام می‌شود.

آدرس شعبه مرکزی: تهران، بالاتر از میدان ولیعصر، بعد از زرتشت، کوچه نوربخش، پلاک 27

مؤسسه کیش

مؤسسه علوم و فنون کیش وابسته به سازمان ناطق آزاد کیش کار خود را با آموزش دریانوردان در سال 1376 شروع نمود. در ادامه آموزش زبان‌های خارجی به افراد دیگر را نیز در دستور کار خود قرار داد.

آدرس شعبه مرکزی: تهران، بزرگراه آفریقا، بعد از چهارراه جهان کودک، خیابان کیش، پلاک۴۶

مؤسسه زبان پلاس

یکی از وب‌سایت‌های معتبر در آموزش رایگان و غیر رایگان زبان‌های خارجی برای متقاضیان آزمون‌های ورودی تافل است. در حال حاضر تمامی کلاس‌ها و دوره‌های این آموزشگاه به صورت آنلاین و غیر حضوری برگزار می‌شود.

مؤسسه ایران کانادا

این مؤسسه آموزش تافل با ارائه مدرک بین‌المللی به عنوان ستاره ملی آموزش زبان در ایران شناخته می‌شود. استفاده از آموزش‌های هوشمند، فناوری‌های نوین آموزشی این مؤسسه را به یک آموزشگاه معتبر آکادمیک و بین‌المللی تبدیل نموده است.

آدرس شعبه مرکزی: تهران، خیابان سید جمال الدین اسد آبادی، نبش کوچه 22، پلاک 196

بخوانید تا بیشتر بدانید: یادگیری زبان انگلیسی در منزل

مؤسسه هیراد

آموزشگاه زبان‌های خارجی هیراد، با استفاده از کتب و منابع اصلی آزمون تافل و آیلتس و هم چنین منابع تخصصی و انحصاری آموزشگاه خود توانسته اساتید و دانشجویان نخبه در این زمینه را آموزش دهد.

آدرس شعبه مرکزی: تهران، میرداماد، میدان مادر(محسنی)، خیابان سنجابی( بهروز)، میدان مینا، پلاک 2

مؤسسه ایباما

مؤسسه زبان ایباما یا باما یا بنیاد آموزش یکی از بزرگ‌ترین مراکز آموزشی مجازی و الکترونیکی است که فعالیت خود را از سال 1385 شروع نموده است. استفاده از روش‌های نوین تدریس، فناوری‌های به روز یا سیستم مدیریتی با کیفیت در اولویت کاری این مؤسسه قرار گرفته است.

مؤسسه ایباما با شروع کار در استان اصفهان و بیش از یک دهه فعالیت توانسته در سرتاسر کشور نمایندگی‌های پرقدرتی را ایجاد نماید.

آدرس: شعبه مرکزی: اصفهان، خیابان شمس آبادی برج عالم آراء طبقه ۶

مؤسسه زبان‌نگار

مؤسسه زبان‌نگار با دریافت مجوز از سازمان وزارت فرهنگ و ارشاد فعالیت خود را از سال 1381 آغاز نموده است. آموزش‌های این مؤسسه بر اساس نیازمندی‌های زبان‌آموزان و موارد مورد نیاز در آزمون‌های سفارت برنامه‌ریزی می‌شود.

زبان‌آموزان خروجی این مؤسسه با کسب امتیاز بالا در آزمون‌های بین‌المللی و سطح دانش زبان خارجی بالا توانسته‌اند در بسیاری از دانشگاه‌های معتبر خارجی در حال ادامه تحصیل هستند.

آدرس شعبه مرکزی: تهران، میدان انقلاب کارگر شمالی، نبش کوچه عبدی نژاد، پلاک۲۴، زبان‌نگار

مؤسسه ایران آکسفورد

افراد زیادی این مؤسسه را به دلیل آموزش‌های معتبر و به روز دنیا و با کمک از متد‌های آموزشی دانشگاه آکسفورد به عنوان یکی از بهترین مؤسسه زبان برای تافل می‌شناسند.

آدرس شعبه مرکزی: تهران، میدان هفت تیر، جنب فروشگاه یاس، کوچه شریعتی پلاک ١٣

بخوانید تا بیشتر بدانید: چگونه لغات انگلیسی را حفظ کنیم؟

مؤسسه بیان برتر

مؤسسه آموزش عالی زبان بیان برتر با استفاده از کتاب‌های انحصاری و مخصوص خود (Wiki) که توسط گروه هیأت علمی طراحی شده است توانسته عنوان بهترین آموزشگاه زبان برای تافل را به خود اختصاص دهد.

سیستم آموزشی تخصصی این مرکز با عنوان Microlearning ( آموزش کوتاه، در بخش‌های کوچک و سرگرم‌کننده) یا آموختن زبان با لذت توانسته جایزه‌های ملی و بین‌المللی را برای این مؤسسه آموزشی کسب نماید.

آدرس شعبه مرکزی: تهران، خ ۳۵ شرقی سعادت آباد، پلاک ۲۰

بخوانید تا بیشتر بدانید: بهترین کتاب برای افزایش دامنه لغات انگلیسی

مؤسسه آنلاین زبان

یکی از ویژگی‌های مؤسسه آنلاین زبان استفاده از آموزش مهارت محور زبان است که از همان ترم اول شما را با شیوه‌های آزمون‌های بین‌المللی آشنا می‌کند. استفاده از جلسات پشتیبانی و مشاوره فردی می‌تواند به زبان‌آموز در شناسایی نقاط قوت و ضعف خود کمک نموده و با ارائه راهکار‌های مناسب او را در رفع نواقص راهنمایی می‌کنند.

آدرس شعبه مرکزی: تهران، هروی، خیابان استان حسن پناه، میدان ملت، کوچه قنبری، پلاک 2، طبقه دوم

مؤسسه گاما

آموزش‌های ارائه شده در گاما به هدف رسیدن به نتیجه مطلوب انجام می‌شود. در صورت ایجاد مشکل برای زبان‌آموز در طول دوره به صورت رایگان خدماتی برای جبران به آن ارائه می‌شود.

این مؤسسه با تأسیس شعبه‌هایی در شهر‌های تهران، شیراز و اصفهان دوره‌های آموزشی خود را به صورت پکیج صفر تا صد و نه به صورت ترمیک برگزار می‌کند.

آدرس شعبه مرکزی: تهران، میرداماد، نرسیده به میدان مادر، روبروی لایکو، پلاک 140، طبقه چهارم

بخوانید تا بیشتر بدانید: بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران

کلام آخر

با توجه به درخواست‌های بی‌شمار افراد برای مهاجرت به کشور‌های خارجی به منظور ادامه تحصیل و یا دریافت ویزای کاری و هم چنین شرکت در آزمون‌های تافل، نیاز به پیدا کردن بهترین آموزشگاه زبان برای تافل بیشتر از قبل احساس می‌شود.

هنگام انتخاب بهترین کلاس تافل و مؤسسه باید نکاتی را از جمله منبع آموزشی، اساتید، نحوه آموزش و … را در نظر داشته باشید تا بتوانید تمامی مهارت‌های لازم برای آزمون تافل را کسب نمایید.

Tags: مقالات تخصصی زبان انگلیسی

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید