بهترین آموزشگاه زبان فرانسه در سال 1402

مشاوره رایگان

و ثبت نام دوره های آموزش زبان

 

تماس با مرکز زبان ایرانیان

بهترین آموزشگاه زبان فرانسه در تهران کدام است؟ ⬅️ زبان فرانسه یکی از زبان‌های خارجی است که متقاضیان یادگیری خاص خودش را دارد. البته یادگیری زبان فرانسه شاید نسبت به آموزش زبان انگلیسی خیلی پرطرفدار نباشد، ولی به هر جهت زبان یکی از کشورهای مطرح اتحادیه اروپا است و می‌تواند برای خیلی از افراد مزایا و جذابیت‌های خودش را داشته باشد.

برای یادگیری این زبان به چند چیز نیاز است:  انگیزه بالا، تلاش مداوم، منابع متعدد و با کیفیت، و نهایتا یک آموزشگاه زبان خوب. موارد دیگر را که در مطالب گوناگون بررسی کردیم، اما امروز می‌خواهیم به معرفی بهترین آموزشگاه‌‌های زبان پایتخت بپردازیم. موسسه‌هایی که در نوع خود بهترین‌ها برای یادگیری یک زبان جدید هستند و بهترین آموزشگاه زبان فرانسوی در تهران نامیده می‌شوند.

بهترین آموزشگاه زبان فرانسه کدام است؟

چرا آموزش زبان فرانسوی؟

خیلی از افراد وقتی می‌بینند عده‌ای مدام دنبال پیدا کردن یک آموزشگاه زبان فرانسه خوب هستند، تعجب می‌کنند و با خود می‌گویند، چرا فرانسوی؟ چرا انگلیسی نه؟ یا حتی همین آموزش ترکی استانبولی خودمان!! آخر مگر این زبان چه سودی برای این افراد دارد؟ برای بسیاری از مردم یاد گرفتن زبان فرانسوی یک هدف بزرگ است. اغلب به دلایل زیر افراد می‌خواهند بر این زبان تسلط پیدا کنند.

بخوانید تا بیشتر بدانید: الفبای فرانسوی
 • اولین دلیل یادگیری زبان فرانسه، آموزش یک زبان خوش آهنگ، غنی و زیبا است که معمولا به زبان عشق شهرت دارد.
 • فرانسه زبان 300 میلیون نفر در سراسر جهان، دومین زبان در حال یادگیری بعد انگلیسی و پنجمین زبان پرطرفدار در دنیا محسوب می‌شود.
 • فرانسه در لیست بزرگترین اقتصادهای جهان قرار دارد. پس صحبت کردن به فرانسوی چه در خود فرانسه و چه در کشورهای دیگری که به فرانسوی حرف می‌زنند، مثل کانادا، یک بازار کار بین‌المللی را برای افراد فراهم می‌کند.
 • فرانسوی زبان مد، تئاتر، آشپزی، هنرهای تجسمی، آشپزی، معماری و رقص است.
 • زبان فرانسه برای یادگیری آسان است. از طرفی پایگاه خوبی برای شروع یادگیری بسیاری دیگر از زبان‌ها از جمله یادگیری زبان اسپانیایی را فراهم می‌کند.
بهترین موسسه زبان فرانسه

بهترین آموزشگاه‌ های زبان فرانسه در تهران

پیدا کردن یک آموزشگاه زبان فرانسه درست و حسابی یکی از دغدغه‌های همیشگی زبان‌آموزان فرانسوی است. البته در این سال‌ها چون همه به تکاپو افتاده‌اند تا یک زبان جدید یاد بگیرند که چه با دلیل و چه بی دلیل، از قافله عقب نیفتند، بازار انواع و اقسام موسسه‌های زبان هم حسابی گرم شده است. اما مشکل اینجاست که با وجود این همه گزینه انتخاب کمی سخت خواهد شد.

اما خب شاید وقتی بدانید که تعداد آموزشگاه‌های واقعا خوب انگشت‌شمارند، خیالتان از بابت پیدا کردن بهترین گزینه راحت شود. ما در اینجا بر اساس معیارهای مختلف از جمله سابقه آموزشگاه، تخصص، متدهای آموزشی، قیمت، نظر زبان‌آموزان، تنوع کلاس‌ها و تجهیزات آموزشی چند مورد از بهترین آموزشگاه های زبان فرانسه تهران را انتخاب و به شما معرفی خواهیم کرد.

بهترین کلاس زبان فرانسه

1. آموزشگاه زبان ایرانیان

آموزشگاه زبان ایرانیان اولین مورد از لیست بهترین موسسه های زبان فرانسه، یکی ازمعتبرترین آموزشگاه‌ها زبان فرانسوی و سایر زبان‌های پرطرفدار در ایران است که در شمال تهران در نیاوران واقع شده است. این موسسه یکی از پرطرفدارترین مراکز آموزش زبان فرانسه بر اساس متدهای اروپایی و در سطح کلاس جهانی است.

فرقی نمی‌کند که زبان‌آموز مورد نظر چند ساله باشد؛ زیرا این آموزشگاه تمامی گروه‌های سنی از کوکان 3 ساله گرفته تا حتی بزرگسالانی که تصور می‌کنند از وقت یادگیری آن‌ها گذشته است را ساپورت می‌کند.

چرا آموزشگاه زبان فرانسه ایرانیان؟

آموزشگاه زبان ایرانیان یکی از معدود آموزشگاه‌هایی است که از همه نظر شرایط یادگیری را برای دانشجوی خود فراهم می‌کند. فرقی ندارد که شما کدام شیوه آموزشی را انتخاب کنید، حضور در کلاس یا به شکل غیر حضوری در هر کجای این دنیا؛ زیرا آموزشگاه زبان ایرانیان به صورت خیلی پیشرفته و آکادمیک هر دو شیوه را اجرا می‌کند.

بازدهی بالای کلاس‌های آموزشی طبق گفته خود کاربران، متدهای آموزشی تست شده، موفق و استاندارد بر اساس آموزش‌های جهانی، قیمت‌های مناسب نسبت به بسیاری دیگر از آموزشگاه‌های زبان و کیفیت فوق‌العاده منابع آموزشی تنها بخشی از مزایایی است که باعث شد ما موسسه زبان ایرانیان را به عنوان اولین گزینه از لیست بهترین آموزشگاه های زبان فرانسه در تهران انتخاب کنیم.

فرانسوی که هیچ، شما حتی می‌توانید در این موسسه به یادگیری یک یا چند زبان جدید دیگر، از جمله انگلیسی، ترکی استانبولی، آلمانی، اسپانیایی و حتی ایتالیایی بپردازید. تنوع بالای دوره‌های آموزشی از کلاس‌ تربیت مدرس زبان گرفته تا کلاس آموزش آیلتس و کلاس تافل از دیگر نکات مثبت این آموزشگاه محسوب می شود که آن را در بین سایرین برجسته‌تر می‌کند.

از دیگر مواردی که باعث می شود ما موسسه زبان ایرانیان را به عنوان بهترین آموزشگاه زبان فرانسه در شمال تهران انتخاب و در صدر لیست قرار دهیم، استادان برجسته، شناخته شده، باسابقه و حرفه‌ای این آموزشگاه است که سال ها در بحث تدریس فرانسه به شکل خیلی ماهرانه مشغول به کار و فعالیت هستند.

اعتبار آموزشگاه، خروجی بالا، عملکرد رضایت‌بخش از نوع تدریس و بازدهی آن، محیط یادگیری فوق‌العاده، کلاس‌های انعطاف‌پذیر و ارائه برنامه‌های آموزشی مختلف از دیگر علل انتخاب آموزشگاه زبان ایرانیان به عنوان بهترین آموزشگاه زبان در تهران است.

آموزشگاه زبان فرانسه

2. موسسه آموزشی زبان نگار

دومین پیشنهاد ما موسسه آموزش زبان نگار است. این موسسه هم از دیگر آموزشگاه‌های زبان تهران است که بعد از موسسه ایرانیان به عنوان یک آموزشگاه مناسب زبان فرانسه در رتبه دوم قرار دارد. از ویژگی‌های برجسته این موسسه آموزشی می‌توانیم به کلاس‌های یادگیری زبان فرانسوی به صورت فشرده، ساپورت انواع دوره‌های آموزشی و آموزش زبان در سطوح مختلف را نام ببریم.

برنامه‌ریزی‌های این موسسه در انتقال مواد آموزشی زبان فرانسه درست مثل موسسه زبان ایرانیان در سطح خوبی قرار دارد و رضایت بسیاری از کاربران را تا به حال در پی داشته است. این آموزشگاه در میدان انقلاب قرار دارد. 

3. آموزشگاه زبان فرانسه کارینو

از دیگر آموزشگاه‌های با سابقه تهران که قرار است در لیست امروز به آن بپردازیم، آموزشگاه زبان کارینو است. این موسسه هم 15 سالی می شود که مشغول تدریس انواع دوره‌های زبان است، پس به دلیل سابقه خوبی که دارد نسبت به خیلی از آموزشگاه‌های نوپا قابل اعتمادتر خواهد بود.

کادر مجرب آموزشی، تدریس زبان فرانسه از مبتدی تا پیشرفته و دوره های آموزشی متنوع زبان فرانسه از دیگر مواردی است که این آموزشگاه را در بین بهترین آموزشگاه های زبان فرانسه در تهران قرار داده است. ناگفته نماند که آموزشگاه زبان کارینو در تهرانپارس واقع شده است.

زبان فرانسه

4. آموزشگاه زبان کمبریج

یکی دیگر از بهترین آموزشگاه‌های معتبر زبان فرانسه در تهران، موسسه کمبریج است. این موسسه هم از با سابقه‌های این حوزه محسوب می شود. یکی از مزایای آموزشگاه کمبریج دارا بودن شعبات متعدد در تهران است.

از ویژگی‌های خوب این موسسه آموزشی می‌توانیم به آماده‌سازی زبان‌آموز برای شرکت در دوره‌های زبان متنوع، متد آموزشی استاندارد، هزینه مناسب و کادر حرفه‌ای اشاره کنیم. تمامی مواردی که در کنار یکدیگر منجر به یک فرایند آموزشی کامل و بی‌نقص می‌شوند.

اگر دوست دارید در این آموزشگاه مشغول یادگیری فرانسوی شوید، باید به بالاتر از میدان ولیعصر بروید. هر چند که شاید بتوانید در یکی دو شعبه دیگر این آموزشگاه هم مشغول آموزش و یادگیری فرانسوی شوید.

5. آموزشگاه زبان فرانسه سینا

موسسه فرهنگ سینا از دیگر آموزشگاه‌های زبان تهران است که در خیابان مطهری واقع شده است. برگزاری کلاس‌های آمادگی برای آزمون‌های بین‌المللی با رضایت قابل قبول زبان‌آموزان، سبک آموزشی متفاوت در ارائه دروس، برگزاری آزمون‌های بین‌المللی در خود مرکز و امکانات قابل توجه از دیگر مواردی است که باعث شد ما موسسه سینا را در لیست امروز قرار دهیم.

کلاس زبان فرانسه

6. آموزشگاه زبان اسپیکان

ششمین مورد از لیست بهترین آموزشگاه‌های معتبر زبان فرانسه در تهران، موسسه اسپیکان است. سابقه 10 ساله اسپیکان، آن را به یکی از موسسه‌های باسابقه در تهران تبدیل کرده است. دوره‌های آموزشی متنوع، اساتید مجرب، عملکرد مطلوب و رضایت‌بخش، تنوع مواد آموزشی،  کیفیت مناسب و شهریه نسبتا خوب از ویژگی‌های موسسه اسپیکان است.

شما می‌توانید در این موسسه شاهد تنوع بالا کلاس‌ها در زمان‌بندی انعطاف‌پذیر باشید و از دوره‌های کوتاه‌مدت و بلندمدت آموزشی استفاده لازم را ببرید. آموزشگاه زبان اسپیکان دارای دو شعبه مختلف در مرکز تهران و در یوسف آباد و شرق پایتخت در منطقه تهرانپارس است که پذیرای متقاضیان آموزش زبان فرانسه از نقاط مختلف تهران خواهد بود.

7. آموزشگاه زبان فرانسه نصیر

آموزشگاه زبان نصیر هم در طول سال‌های متمادی نشان داده است که می‌تواند در لیست بهترین‌ موسسه‌های زبان فرانسه در تهران قرار بگیرد. عوامل متعددی در این انتخاب اثرگذار بوده‌اند.  از جمله آن‌ها موارد زیر خواهند بود.

برگزاری کلاس‌ها با تعداد کم زبان‌آموز یعنی به شکل نیمه خصوصی، برگزاری دوره‌ها به شکل آنلاین و حضوری، پکیج‌های 100 جلسه آموزشی، آمادگی دانشجویان برای دوره‌های TEF و TCF از جمله پارامترهایی است که این موسسه را در بین برترین‌ها قرار داده است. اگر قصد دارید در این موسسه مشغول به آموزش شوید باید به یکی از شعبه‌‌های این آموزشگاه در کرج و یا شعبه آن در تهران جنب اتوبان همت رفته و ثبت نام کنید.

آموزش فرانسوی

8. آموزشگاه زبان برنا

اگر قصد دارید زبان فرانسه را یاد بگیرید، یکی دیگر از انتخاب‌های پیش رو شما در شهر تهران، موسسه زبان برنا است. این آموزشگاه باسابقه حدود 18 ساله خود، مشغول تدریس مواد آموزشی متنوع به چند صد زبان‌آموز مختلف از نقاط مختلف پایتخت بوده است.

در این آموزشگاه علاوه بر یادگیری زبان فرانسوی، می‌توانید در دوره‌های زبان انگلیسی، آلمانی و ترکی هم شرکت کنید. از نکات برجسته آموزشگاه زبان برنا می‌توانیم به برگزاری دوره‌های خلاقانه زبان فرانسوی، کارگاه‌های آمادگی آزمون‌های بین‌المللی و آموزش تخصصی و ماهرانه دروس مختلف زبان فرانسه اشاره کنیم.

حالا با این تفاسیر کدام آموزشگاه زبان فرانسه بهتر است؟

ما لیستی از برترین آموزشگاه‌های زبان فرانسه در تهران را به شما معرفی کردیم. اینجا دیگر انتخاب با خودتان است که با سبک و سنگین کردن بهترین گزینه را انتخاب کنید. اما اگر نظر ما را می‌خواهید پیشنهاد ما به شما آموزشگاه زبان ایرانیان خواهد بود.

زبان فرانسه

همانطور که مشاهده کردید آموزشگاه زبان فرانسوی ایرانیان یک سر و گردن از سایر موسسه‌های آموزشی بالاتر است و می توان آن را بهترین موسسه زبان فرانسه در تهران نامید. به همین دلیل بود که ما در ابتدا لیست امروز به آن اشاره کردیم.

اما این را به یاد داشته باشید که برای یادگیری هر زبانی چه فرانسوی و چه دیگر زبان‌ها فقط تلاش شما نیست که لازمه کار است. شما باید به سراغ بهترین مدرس زبان فرانسه در تهران و کلاس‌های آموزشی باکیفیت بروید تا در فضای واقعی آموزه‌های خود را به کار بگیرید.

دوره های آموزشگاه ربان ایرانیان

Tags: مقالات آموزشی زبان فرانسه

مقالات مشابه

 • Reza

  من آموزشگاه زبان نگار شعبه اراک رو رفتم خیلی بد بود فقط اسم درکرده هیچ به درد نمیخوره

  پاسخ
  • admin

   سلام رضای عزیز
   متاسفانه آموزشگاه ها در شهرستان ها از کیفیت لازم برخوردار نیستند. چاره ی کار آموزش آنلاین هست که خوشبختانه این روزها شرایطش فراهم هست. میتونید از طریق آموزشگاه زبان ایرانیان بهترین آموزشگاه زبان فرانسه آنلاین با بهترین مدرسین نیتیو آموزش ببینید.

  • عادل

   حقیقا آموزشگاه ایرانیان بهترین کلاس زبان فرانسه در تهران هست. اساتید باحوصله و کاربلدی دارن

 • ویدا

  بهترین آموزشگاه فرانسه در تهران کدوم موسسه ست؟ کسی تجربه ای داره؟

  پاسخ
 • ناصری

  برای انتخاب بهترین آموزشگاه زبان فرانسه تهران فقط باید تک تک آموزشگاه ها رو تست کرد که متاسفانه بودجه کافی وجود نداره
  متاسفانه همه آموزشگاه ها از کیفیت کافی برخوردار نیستن

  پاسخ
 • ستاری

  برای ثبت نام کلاس در آموزشگاه زبان فرانسه تهران به صورت آنلاین، باید بیاییم؟ اخه شهرستانیم ما

  پاسخ
 • شکری

  ماهایی که شهرستانیم هم باید از آموزشگاه زبان فرانسوی در تهران به صورت انلاین استفاده کنیم. شهرستان کلاس هاش خوب نیست
  اگه ممکنه یه آموزشگاه خوب معرفی کنید

  پاسخ
  • هستی

   به عنوان کسی که خودم زبا‌ن آموز این آموزشگاه بودم میتونم آموزشگاه ایرانیان رو بهترین موسسه آموزش زبان فرانسه در تهران معرفی کنم. تماس بگیر باهاشون و شرایطت رو بگو
   خیلی خوب راهنمایی میکنن

 • حمیرا عسگری

  درسته برای یافتن بهترین آموزشگاه لازمه همه رو سرچ کرد ولی دانستن سابقه کاری مدرس ها و دوره هایی که گذروندند هم کمک کننده است
  من خودم ازکانون مشهد شروع کردم و ارشد ادبیات گرفتم

  پاسخ
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید