0 تا 100 آموزش زبان فرانسه

مشاوره رایگان

و ثبت نام دوره های آموزش زبان

 

تماس با مرکز زبان ایرانیان

امروز قرار است درباره تمام چاله چوله‌های آموزش زبان فرانسه صحبت کنیم و راهکارهایی را معرفی کنیم که حسابی بدرد بخور هستند. روش‌هایی که می‌توانند سرعت یادگیری ما را بالا‌تر ببرند. هرچند که اکثر ما به مرض لقمه آماده دچاریم. زحمت کشیدن زیادی را دوست نداریم. تنها چیزی که می‌خواهیم این است که آسمان دهان باز کند و یک ساک پر از پول برای ما بفرستد. یا شب بخوابیم و صبح بیدار شویم و ببینیم دنیا همانطور شده که ما می‌خواستیم. اما تا بوده همین بوده.

هیچ‌وقت یادگیری هیچ زبانی آسان و بی‌دردسر نبوده که فرانسوی دومی‌اش باشد، چه باتکنولوژی، چه بی‌تکنولوژی. اینجاست که به گفته‌ی استی لودر می‌رسیم:” من برای موفقیت هرگز رویاپردازی نکردم. تلاش کردم.”

ما هم قرار است در این راهنمای صفر تا صدی یادگیری زبان فرانسه از خیلی چیزها صحبت کنیم. از سختی‌های زبان فرانسه، از روش‌های آموزش سریع، از مدت زمان یادگیری این زبان، خلاصه هر چیزی که به زبان فرانسوی مربوط شود را در بقچه ما پیدا خواهید کرد. مبادا از دستش بدهید.

روش‌های آموزش زبان فرانسه

به آمار که نگاهی داشته باشیم، به عظمت زبان فرانسه پی خواهیم برد. وقتی 274 میلیون نفر به فرانسوی صحبت می‌کنند و حدود 125 نفر هم در حال یادگیری آن هستند، انگیزه ما هم برای آموزش فرانسوی بالاتر می‌رود. زبان فرانسه با تمام نقاط اوج و فرودش در رده پنجم زبان‌های دنیا قرار دارد.

آموزش زبان فرانسه

روش‌های زیادی برای یادگیری این زبان وجود دارد. برای مثال می‌توانید برای مدتی در فرانسه چادر بزنید و با بومیان آنجا سخن بگویید، البته اگر به شما اجازه داده شود…!! اگر نه که باید به همان هتل یا اجاره خانه بسنده کنید. یا اینکه یک آموزشگاه زبان خوب پیدا کنید که رفیق روزهای سختتان باشد و یا اینکه نه، منابع و انواع کتاب آموزش زبان فرانسه مناسبی پیدا کنید و به شکل خودآموز این زبان را یاد بگیرید. به هر حال از هر راهی که بروید روش‌های زیر هم می‌توانند راهنمای شما برای یادگیری زبان فرانسه در منزل باشند.

1.گوش دهید، بخوانید و تکرار کنید.

گوش دادن، خواندن و تکرار اولین توصیه‌ای است که همه جا با آن روبرو هستید. پس آن را جدی بگیرید.

• آموزش زبان فرانسه با گوش دادن

همانطور که خواندن راهی عالی برای کسب دانش جدید است، گوش دادن هم موجب ارتباط شفاهی عمیقی با آموزش مورد نظر می‌شود. گوش دادن به شما یاد می‌دهد که نحوه تلفظ درست کلمات، نحوه بیان صدا و جایی که باید لحن خود را عوض کنید، را درک کنید. به همین دلیل است که گوش دادن باعث برقراری ارتباط بهتر با یک زبان جدید می‌شود.

آموزش زبان فرانسه با گوش کردن

وقتی درک شفاهی خود را بالا ببرید، جای پای خود را سفت کرده‌اید. با گوش دادن بسیاری از مشکلات یادگیری بدون هیچ تقلایی از بین می برید. برای مثال اگر بخواهید یک کلمه را به فرانسوی یاد بگیرید، مادامی که به تلفظ آن گوش ندهید، چگونه می‌توانید آن را تکرار کنید.

بخوانید تا بیشتر بدانید: الفبای فرانسوی

البته هر چیزی که به زبان فرانسه وجود دارد برای گوش دادن مناسب نیست. موضوع صحبت کاملا به سطح شما بستگی دارد. هر چقدر هم که بخواهید یک موضوع را سریع یاد بگیرید، باید بدانید که لهجه‌ها سخت هستند. پس از پایه شروع کنید.

• یادگیری فرانسوی با خواندن

خواندن پایه و اساس یادگیری یک زبان جدید است. به محض اینکه شروع به خواندن کردید و کمی به این کار تسلط پیدا کردید، فرانسوی را بهتر درک می‌کنید. طوری که حسابی یادگیری شما تقویت می‌شود.

یادگیری-زبان-فرانسه-با-خواندن

برای آموزش زبان فرانسه، باید تا می‌توانید مطالب، روزنامه‌ها، مقالات، داستان ها و کتاب‌ها را بخوانید تا بیشتر و بیشتر یاد بگیرید. اگر بتوانید بخوانید، در همان حین هم می‌توانند تمام جنبه‌های دیگر را هم تقویت کنید. برای مثال واژگان جدید، قوانین دستور زبان و نحوه جمله سازی بخشی از این جنبه‌ها هستند.

• آموزش فرانسه با تکرار

هدف اول یادگیری است. هدف بعدی تکرار آموخته‌ها تا ثبت شدن در ذهن برای همیشه. بدون تکرار اطلاعات آموخته شده، پس از مدتی همه چیز را از دست خواهید داد. برای اینکه این زبان با گوشت و پوست و استخوان شما عجین شود باید تا عمیق شدن مطالب به شکل مداوم و روزمره آن‌ها را تکرار کنید. تمرین می‌تواند شامل تکرار شفاهی باشد یا به شکل شنیداری و یا حتی نوشتن. جمع این تکرارها معجزه می‌کند.

2. برای یادگیری به هر چیزی متوسل نشوید.

به کرات دیده شده که برخی زبان‌آموزان بدون داشتن هیچ استراتژی از هر روشی که سر راهشان قرار می‌گیرد برای یادگیری استفاده می‌کنند. اما جز وقت تلف کردن چیزی عایدشان نمی‌شود. تعیین روش آموزش زبان فرانسه از هر فردی به فرد دیگر متفاوت است. پس وقت بگذارید و سبک مخصوص به خود را پیدا کنید. چیزی که ارزش زمان و تلاش شما را داشته باشد.

درست است که انتخاب‌های پیش روی شما زیاد است، از آپ‌های تلفن همراه گرفته تا فایل‌های صوتی، کلاس‌های آموزش زبان فرانسه و حتی کتاب‌های دیجیتال، اما اطراف خود را با هر چیزی پر نکنید. غوطه‌ور شدن در انبوهی از اطلاعات مختلف فقط باعث ایجاد ترس و آشفتگی به دلیل عدم رسیدگی به همه آن‌ها می‌شود.

آموزش-فرانسوی

3. برقصید و یاد بگیرید.

یادگیری یک زبان جدید در برخی اوقات می‌تواند کسل کننده باشد. پس باید به آن جان بدهید و هیجان. می‌توانید هر وقت احساس خستگی کردید هنگام دوش گرفتن یک موسیقی فرانسوی بگذارید و با آن بخوانید. اما قبل از آن اشعار را ترجمه کنید تا موقع تکرار معنای آن ها را درک کنید.

می‌توانید با یک فیلم هیجان‌انگیز خستگی را از تن خود خارج کنید. یا اینکه یادگیری لغات را با یک بازی انجام دهید. اجرای یک نمایش تئاتر گونه یا نقش بازی کردن به عنوان یک بازیگر سینما و یا مجری خبری شاید کمی عجیب به‌نظر برسد، اما به امتحان کردنش می‌ارزد.

یادگیری-زبان-فرانسه

4.یک شریک آموزش زبان فرانسه پیدا کنید.

از زیر سنگ هم که شده یک فرد فرانسوی زبان پیدا کنید. شخصی که او هم به زبان شما علاقه داشته باشد. یک سایت خارجی به آدرس https://www.quora.com/ است که می‌تواند در این زمینه به شما کمک کند. یک بخش از این سایت را کلوپ زبان‌های خارجی تشکیل می‌دهد که در آن بیش از 30 هزار نفر از سراسر دنیا با زبان‌های مختلف عضو هستند و به هم در یادگیری یک زبان جدید کمک می‌کنند.

می توانید از این سایت و یا سایت‌های مشابه برای یافتن دوست فرانسوی زبان استفاده کنید. این کار می‌تواند مکالمه زبان فرانسه شما را تا حد زیادی بهبود دهد.

اگر هم نتوانستید حداقل یک دوست هم‌زبان و هم هدف انتخاب کنید تا بتوانید با هم مبادله اطلاعات کنید. البته باید وقتی به هم می‌رسید، زمانی که به هم زنگ می زنید یا به یکدیگر پیام می‌دهید، فقط و فقط با فرانسوی این کار را انجام دهید. به شما قول می‌دهم این شیوه یادگیری هم جالب خواهد بود و هم تضمینی.

یادگیری-فرانسوی

5. روی یک موضوع تمرکز کنید.

وقتی می‌نشینید پای درس، از این شاخه به آن شاخه نپرید و تمامی تمرکز خود را روز یک موضوع قرار دهید. مثلا وقتی قرار است گرامر زبان فرانسه را کار کنید، همه حواستان را به این مهارت بدهید. باور کنید 20 دقیقه زمان خالص برای یادگیری لغات جدید وقت بگذارید، خیلی بهتر از این است که این 20 دقیقه را همزمان به دستور زبان، واژگان و یا گوش دادن به ویس‌ها اختصاص دهید.

6. آموزش آنلاین زبان فرانسه

این روزها دیگر آموزش زبان های خارجی همچون گذشته سخت نیست و برای شرکت در کلاس های آموزشی نیاز به حضور در کلاس و صرف زمان زیاد برای رفت و آمد ندارید.

آموزش-زبان-فرانسوی

آموزش زبان فرانسه نیز ازین قاعده مستثنی نیست. آموزشگاه زبان ایرانیان تمام دوره های خود را هم بصورت حضوری و هم به صورت آنلاین برگزار می کند و شما می توانید به سادگی آموزش آنلاین زبان فرانسه را در خانه یاد بگیرید یا از کلاس آنلاین زبان فرانسه کودکان برای آموزش کودکانتان بهره ببرید.

اصول آموزش زبان فرانسه

نوبت به قسمت اصلی ماجرا رسید. برای یادگیری زبان فرانسوی از کجا شروع کنیم بهتر است؟ متدها چه می‌گویند؟ اساتید چه پیشنهادی دارند؟ عجول نباشید. کل چیزی که برای یادگیری زبان فرانسوی نیاز دارید را به صورت گام به گام در ادامه شرح داده‌ایم. آن‌ها را دنبال کرده و طبق برنامه پیش بروید.

1.از یادگیری الفبا شروع کنید.

نقطه شروع هر زبانی الفبا آن زبان است. درست مثل سال اول ابتدایی خودمان، که برای یادگیری فارسی از الفبا شروع کردیم. زبان فرانسه هم مثل زبان انگلیسی از 26 حرف از A تا Z تشکیل شده است. 6 حرف از این تعداد را حروف مصوت یا صدادار هستند که شامل a، e، i، o، u، y می شوند. مابقی حروف هم صامت ها یا حروف بی صدا هستند.

حروف الفبای زبان فرانسه هم با حروف کوچک و هم با حروف بزرگ نوشته می‌شوند. این شیوه هم مثل زبان انگلیسی است. اما این زبان مثل نستعلیق خودمان از یک خط شکسته هم برخورداری است که شامل خط شکسته بزرگ و خط شکسته کوچک می شود. به تصاویر زیر نگاه کنید.

آموزش زبان فرانسه

خط شکسته بزرگ

آموزش زبان فرانسه

خط شکسته کوچک

در آموزش زبان فرانسه سعی نکنید که الفبا را یکباره یاد بگیرید. شاید تصور کنید که به دلیل شباهت الفبا فرانسه به زبان انگلیسی، یادگیری آن هم آسان است. ولی بهتر است یادگیری آن را به چند بخش تقسیم کنید. توجه ویژه شما باید دقیقا روی حروفی باشد که آشنا بنظر می‌رسند ولی در واقع با تصورات شما متفاوت هستند.

سعی کنید حروفی را که با آن‌ها مشکل دارید را با دانسته‌های خود تطبیق دهید. کتابهایی که خواندن را به کودکان یاد می دهند، از این روش استفاده می‌کنند. پس چرا برای رسیدن به اهداف زبانی خود نیز از آن استفاده نمی‌کنید؟

الفبای-کامل-فرانسوی

2. واژگان خود را تقویت کنید.

الفبا را که در نظر نگیریم این واژگان هر زبانی است که در درجه اول باید روی یادگیری آن تمرکز کنید. کلمات برای مکالمه و رساندن منظور بسیار اهمیت دارند. ابزارهای زیادی برای یادگیر واژگان جدید وجود دارند که شاید فرهنگ لغت یکی از قدیمی‌ترین و البته کاربردی‌ترین آن‌ها باشد.

در آموزش فرانسوی باید برای خود زمانبندی مشخص کنید. مثلا در 30 روز 200 کلمه جدید یاد بگیرید. البته این به خود شما و توانایی شما برمی‌گردد. برخی افراد حتی بیشتر از این مقدار را پوشش می‌دهند و بعضی دیگر هم نصف این کلمات را نمی‌توانند به خاطر بسپارند.

یادگیری-زبان-فرانسه-با-لغات-فرانسوی

اما این را بدانید اگر در طول هر روز 30 کلمه جدید فرانسوی را یاد بگیرید، بعد از سه ماه نزدیک به 70 درصد از واژگان زبان فرانسه را زیر پوشش خود گرفته‌اید. نکته قابل تامل این است که یادگیری لغات جدید از جمله رنگ ها به فرانسوی یک موضوع است و به خاطر سپردن آن در طولانی‌مدت موضوعی دیگر..!! موضوعی که دغدغه تمام زبان‌آموزان است. اما مرور رمز موفقیت افرادی است که در یادگیری این زبان مسَر هستند.

حافظه به شکل چرخشی کار می‌کند، یعنی مغز شما باید چندین بار لغات یاد گرفته را ضبط و در ذهن چاپ کند تا به حد قابل انتظار از یادآوری در زمان لزوم برسد. مرورهای منظم و به شکل روزمره از ابتدایی‌ترین کلمات مثل صبح‌بخیر تا سخت‌ترین واژه‌ها را در برنامه کاری خود قرار دهید. یک ترفند کاربردی برای این کار این است که روی بسیاری از اشیا برچسب نام آن‌ها به زبان فرانسوی را بچسبانید.

آموزش-زبان-فرانسه-با-آموزش-لغات

3. برای آموزش زبان فرانسه، روی دستور زبان فرانسه کار کنید.

گرامر هر زبانی نفس‌گیرترین قسمت آموزش آن زبان است. این گرامر از زبانی به زبان دیگر هم فرق می‌کند. دستور زبان همان چیزی است که ساخت و ساختار جملات را امکان‌پذیر می‌کند. این قسمت بدون تردید و بر اساس گفته‌ها سخت‌ترین بخش آموزش زبان فرانسه است.

هنگام یادگیری فرانسوی منتظر نمانید تا 1000 کلمه یاد بگیرید بعد روی دستور زبان کار کنید. این مسئله در مورد صرف افعال هم صادق است. پس از گذشت یکی دو هفته، یادگیری گرامر و صرف افعال را هم شروع کنید.

شما لیستی از واژگان را یاد می‌گیرید و سپس با استفاده از جملاتی که از کلمات تازه یاد گرفته اید، قوانین دستور زبان و حروف ربط را می‌آموزید. این کمک می‌کند تا مسائل در مغز بهتر حل و ذخیره شود. خواهید دید که دستور زبان فرانسه و صرف فرانسه به هیچ وجه آسان نیست.

چند روز یا حتی چند هفته طول خواهد کشید تا با ساختار جملات فرانسوی آشنا شوید. سعی کنید برای این کار حتما از آموزش‌های آنلاین زبان فرانسه یا آموزش حضوری توسط یک موسسه زبان حرفه‌ای و باسابقه کمک بگیرید.

اموزش-گرامز-زبان-فرانسه

4. برای مکالمه درست، تلفظ لغات فرانسوی را تمرین کنید.

ترفند یادگیری فرانسوی، صدای هر کلمه است. اگرچه این بخش از زبان فرانسوی نسبت به سایر بخش‌ها راحت‌تر است، اما به هر حال نیاز به کار دارد. آموزش زبان فرانسوی برای یک خارجی که به لهجه این زبان آشنایی ندارد کمی دشوار می‌شود.

تلفظ کلید موفقیت آموزش شفاهی فرانسه است. برای اینکه بر تلفظ حروف، اصوات و کلمات مسلط شوید، می توانید از موارد زیر کمک بگیرید.

• یاد بگیرید که قبل از تلف هر کلمه، شیوه صحیح تلفظ اصوات را یاد بگیرید.

• بر تفاوت بین اصوات مسلط شوید. (برای مثال برخی حروف با دهان کشیده و برخی دیگر با دهان گرد شده تلفظ می‌شوند. شیوه قرارگیری دندان و زبان در دهان هم در هر حرف متفاوت است.)

• بدون توجه به آنکه چه می‌گویید، کلمات جدید را در جمله به‌کار ببرید. در اینجا مهم صدای واژگان است نه معنای جملات.

• عضلات دهان خود را با تمرین تلفظ را تقویت کنید.

• هنگام تلفظ، به آنچه می‌گویید، گوش کنید.

• از همان روز اول یادگیری کلمات را تلفظ کنید و آن‌ها را در جملات کوتاه و بلند کنار هم قرار دهید.

از یادگیری املا زبان فرانسه غافل نشوید.

بله درست است منظورمان همان بخش نوشتاری کار است. ما آن را به املا تشبیه کردیم؛ چون اگر بتوانید یک ورق آچار املا بدون غلط دستوری و واژگانی به زبان فرانسوی بنویسید، باید خودتان را برای یادگیری این زبان تشویق کنید.

نوشتن به همان اندازه خواندن مهم است. خصوصا اگر قرار باشد در یک دانشگاه فرانسوی تحصیل کنید یا در یک شرکت این کشور مشغول به کار شوید. همچنین در مکاتبات به زبان فرانسوی از ایمیل گرفته تا چند خط مکالمه ساده، این نوشتن است که به کار شما خواهد آمد.

آموزش-زبان-فرانسه-با-نوشتن

مدت زمان یادگیری زبان فرانسه

یادگیری زبان فرانسوی چقدر طول می‌کشه؟ این سوال پرتکراری است که تمامی زبان‌آموزان در ابتدا شروع کار خود با آن درگیری ذهنی پیدا می‌کنند. آموزش زبان فرانسه شامل موارد زیادی از واژگان، دستور زبان، صرف آوایی، لهجه، بیان نوشتاری و بیان شفاهی می‌شود.

طبق تحقیقات موسسه خدمات خارجی ایالات متحده، زبان فرانسه شامل چهار سطح یادگیری می شود که هر یک از آن‌ها مدت زمان خاصی را برای تسلط نیاز دارند. هر چند به طور کلی این زمان از یک متقاضی به دیگری متفاوت است. این تسلط طبق استانداردهای اروپایی 6 سطح خواهد بود.

مدت-زمان-یادگیری-زبان-فرانسه

به طور کلی اگر قرار باشد زبان فرانسه را در سطح مبتدی تا متوسط یاد بگیرید باید حدود 480 ساعت برای آن زمان بگذارید تا بتوانید به یک درک شفاهی از نیازهای اساسی متناسب با سطح مبتدی (A1 و A2) و زندگی روزمره دست پیدا کنید.

این زمان آموزش فرانسوی شامل توانایی درک گفتار ساده در صحبت کردن به شکل آرام را به شما خواهد داد. به عبارت بهتر در این سطح زبان قادر خواهید بود به توصیف موقعیت‌های مختلف با کلمات ساده فرانسوی بپردازید.

اگر برای دوره‌های پیشرفته تر زبان فرانسوی نیاز به تعیین بازه زمانی دارید باید بگوییم که برا طی کردن سطح B2 تا C1حدود 600 تا 750 ساعت زمان نیاز دارید. این زمان می‌تواند حدود 24 تا 30 هفته به طول بیانجامد. در این دوره اگر به طور متوسط هفته‌ای 25 ساعت روی این زبان کار کنید، خواهید توانست که مهارت‌های ارتباطی خود را طی 6 تا 7 ماه پیشرفته کنید.

آموزش-زبان-فرانسه

برخی دوست دارند نحوه یادگیری زبان فرانسوی در یک ماه را بدانند، اما وقتی با این آمار روبرو می‌شوند متوجه تفکر اشتباه خود خواهند شد. چون حتی با 10 تلاش روزانه و معادل 70 ساعت در هفته به نیمی از آموزش سطح مبتدی این زبان هم تسلط پیدا نمی‌کنند.

آیا آموزش زبان فرانسه آسان است؟

یکی دیگر از سوالات پرتکرار متقاضیان آموزش زبان فرانسوی این است که آیا آموزش زبان فرانسه سخته؟ خب پاسخ به خیلی چیزها بستگی دارد. مثلا اینکه شما چه حد به انگلیسی یا آلمانی مسلط هستید؛ زیرا این زبان‌ها تقریبا الفبای یکسانی دارند و بسیاری از واژه های آنان هم یکسان است. هر چند از نظر لهجه بسیار با متفاوت هستند. البته قسمت جالب آنجاست که بدانید حدود 73 درصد از مردم خود فرانسه هم اعتقاد دارند که این زبان دشوار است.

آموزش-زبان-فرانسه

فرانسوی کمی دشوار است، خصوصا در بخش دستور زبان، اما برای مکالمه یا استفاده حرفه‌ای نیازی به تسلط کامل روی آن ندارید. به دلایل زیر گفته می شود که این زبان دشوار است.

قوانین سخت زبانی

دستور زبان فرانسوی دشواری های خودش را دارد. چیزی که قبلا از هر چیز این زبان را دشوار می‌کند قسمت شناخت جنسیت است. وقتی یک زبان‌آموز شروع به یادگیری این زبان می کند، چیزی که به سرعت متوجه آن می شود، شناخت جنسیت کلمات است که اغلب باعث گیجی می شود.

در آموزش زبان فرانسه جنسیت یک کلمه دارای جزئیات کوچکی است که در هر مورد می‌تواند باعث تفاوت‌هایی در جمله شود. البته چند نکته برای تعیین مردانه یا زنانه بودن یک کلمه وجود دارد که یادگیری را راحت‌تر می‌کنند. نکته‌ای هم که نباید فراموش کنید این است که یادگیری ریشه‌های زبانی باعث پیشرفت شما می‌شوند.

آموزش-زبان-فرانسه

صرف کردن افعال این زبان گاهی مثل یک کابوس است؛ زیرا فعل بسته به حالت، زمان، شخص و تعداد تغییر شکل می‌دهد. برخی استثناهای دستوری هم بر این دشواری اضافه می‌کنند، خصوصا در همخوانی زمان‌ها یا در قوانین افعال گذشته. از دیگر قوانین سخت این زبان تلفظ متفاوت از نوشتن آن است. برای مثال ممکن است یک کلمه را s بنویسیم ولی به شکل f تلفظ کنیم. (البته این تنها یک مثال بود.)

از طرف دیگر این زبان معماهای تلفظ زیادی دارد که هجی حروف برای زبان‌آموزان را کمی پیچیده می‌کند. همچنین ممکن است از اعداد 60 به بالا در این زبان با معانی دیگری روبرو شوید. گاهی اوقات این بخش حتی خنده‌دار هم می‌شود. اعداد در آموزش زبان فرانسه از 60 به بالا باقیماندگان یک سیستم قدیمی هستند. به مقاله آموزش اعداد به زبان فرانسه مراجعه کنید.

آموزش-زبان-فرانسه

یکی دیگر از قوانین این زبان این است که روشی که می‌خواهیم کسی را مخاطب قرار دهیم به سن و اهمیت شخص گفتگو و رابطه‌ای که با او داریم، بستگی دارد. جالب است نه؟!!

تکامل مداوم زبانی

شاید تعجب کنید اگر بفهمید زبان فرانسوی به طور مداوم در حال تغییر و پیشرفت است. گواه این موضوع هم مادربزرگ‌ها و پدربزرگ‌های فرانسوی هستند که گاهی در درک واژگان نوه‌هایشان با مشکل مواجه می‌شوند.

هر چندین سال یکبار با تاثیر از زبان‌‌های خارجی کلماتی به این زبان اضافه و برخی اصطلاحات در آن منسوخ می شوند. فرانسوی‌ها این موضوع جنجالی را با این جمله به نفع خود تمام می‌کنند که تحولات همیشگی یکی از ویژگی‌های زبان های مدرن است.

آموزش-فرانسوی

آموزش زبان فرانسه با ریشه‌های متعدد

فرانسوی به یک زبان عاشقانه شهرت دارد که ریشه در لاتین دارد. اما فرانسه یک زبان سلتیک است. همچنین این زبان در طول تاریخ تحت تاثیر اصطلاحات مختلفی قرار گرفته که باعث تغییر ریشه‌ای آن شده است. زبان فرانسوی بعدها تحت تاثیر فرانک‌ها قرار گرفت و اصطلاحات جدیدی در آن پدید آمد.

کلام آخر…

شاید فرانسوی سخت باشد، اما این زبان عاشقانه واقعا ارزش یادگیری دارد. شما برای آموزش این زبان سه راه پیش رو دارید: یا تسلیم شوید، یا بی‌خیال شوید یا هم اینکه سخت تلاش کنید. اما به نظر من گزینه سوم بیشتر برازنده شماست. پس تنبلی را کنار بگذارید و یک برنامه هدفمند را برای خود طراحی کنید. چیزی که در انتها مسیر به خاطر تعهد به آن به خود ببالید.

اگر هدفتان مکالمه خوب به زبان فرانسه است، باید به طور مداوم صحبت کنید، شاید سخت‌ترین قسمت آموزش زبان فرانسه، بخش شفاهی آن باشد، اما باید شروع کنید. در ابتدا شاید تردید داشته باشید، خجالت بکشید یا از انجام کارهای احمقانه بترسید. اما هیچ اشکالی ندارد. به این شکل سریع‌تر پیشرفت خواهید کرد. در نهایت برای یادگیری زبان فرانسه باید این زبان را وارد زندگی روزمره خود کنید. بیشتر یاد بگیرید.

Tags: مقالات آموزشی زبان فرانسه

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید