بهترین آموزشگاه زبان کودکان در تهران

مشاوره رایگان

و ثبت نام دوره های آموزش زبان

 

تماس با مرکز زبان ایرانیان

بهترین آموزشگاه زبان کودکان در تهران کدام آموزشگاه است؟ بهترین کلاس زبان کودکان در تهران ⬅️ هیچ می‌دانستید برای یادگیری زبان دوم، هر چه متقاضی جوان‌تر باشد، بهتر می‌تواند همه چیز را یاد بگیرد؟ و اینکه بهترین سن یادگیری زبان انگلیسی از 3، 4 سالگی به بعد است.

بررسی‌‌ها نشان می‌دهند که مغز انسان در سنین پایین تر بهتر پذیرای زبان جدید خواهد بود. این یعنی هر چه بزرگتر شویم شانس یادگیری ما به شکل عمیق کاهش پیدا می‌کند. مغز یک کودک دو ساله حدود دو برابر یک بزرگسال، سیناپس دارد.

این اجزا تاثیر مستقیمی روی انتقال سیگنال‌ها به مغز، حافظه و عملکرد شناختی دارند. اما توجه به این نکته بسیار ضروری است که اگر در همان سنین کودکی مفاهیم به درستی و با بازی به کودک منتقل نشود حتی ممکن است تاثیر عکس داده و کودک را از آموزش زده کند.

بسیار مهم است که برای آموزش انگلیسی بهترین آموزشگاه زبان کودکان را بشناسید و در راستای افزایش علاقه مندی و یادگیری زبان انگلیسی به این موسسه زبان خوب برای کودکان مراجعه کنید. پس تا دیر نشده باید از این زمان به نفع کودک خود استفاده کنید و تا هر چه بهتر از این موقعیتی که در اختیارش قرار داده شده، بهره ببرد.

مزایای یادگیری زبان انگلیسی در بهترین آموزشگاه زبان برای کودکان

مشخصا نوع آموزش از هر چیزی اهمیت بیشتری دارد. پس خیلی مهم است که به دنبال یافتن بهترین آموزش زبان انگلیسی برای کودکان باشید.

ما در این مقاله بهترین آموزشگاه زبان کودکان در تهران را معرفی کرده ایم ولی بهتر است بدانید اگر حتی در تهران هم نیستید، کلاس‌های آنلاینی که در اکثر آموزشگاه های مطرح برگزار می‌شوند، دقیقا همان کیفیت را برای شما به دنبال خواهند داشت. پس اصلا اهمیتی ندارد که شما در کدام نقطه از کشور قرار دارید.

بهترین-آموزشگاه-زبان-انگلیسی-کودکان-در-تهران

از طرفی وقتی که قرار است به فرزندان خود کمک کنید تا یک زبان جدید یاد بگیرند، اولین پارامتر مهم، مزایایی است که آموزش این مهارت در آینده نصیب کودک شما خواهد کرد. اگر می‌خواهید وسط راه همه چیز را رها نکنید و بی‌خیال آموزش زبان به فرزند خود نشوید، باید یک انگیزه قوی داشته باشید. شاید مطالعه موارد زیر در ایجاد این انگیزه به شما کمک کنند.

• آموزش کودک در بهترین آموزشگاه زبان کودکان، می‌تواند باعث بالا رفتن خلاقیت فرزند شما شود. این یعنی در حل مسائل پیچیده‌تر بهتر از دیگران عمل می‌کند و در آزمون‌های استاندارد نمره بالاتری می‌گیرد.

بهترین-آموزشگاه-زبان-کودکان

• یادگیری یک زبان جدید در یک آموزشگاه زبان کودکان خوب، باعث آشنایی فرزندان شما از همان سنین کودکی با فرهنگ‌های غنی و آشنایی با آداب و رسوم کشورهای مختلف خواهد شد.

• یادگیری یک یا چند زبان جدید همیشه فرصت های شغلی بیشتری را در آینده برای کودک به دنبال خواهند داشت. خصوصا انگلیسی که زبان اصلی تجارت جهانی است.

• با آموزش زبان انگلیسی به کودک می‌توانید فرصت تحصیل در بهترین دانشگاه‌های دنیا را برای او فراهم کنید

بهترین-آموزشگاه-زبان-کودکان-در-شمال-تهران1

• وقتی از کودکی به فرزند خود انگلیسی یاد می‌دهید، باعث می‌شوید در آینده هنگام حضور در یک کشور خارجی، بهتر بتواند با دیگران ارتباط برقرار کند

• همچنین آموزش زبان با متدهای پیشرفته بهترین آموزشگاه زبان کودکان باعث افزایش اعتمادبنفس، استقلال و حتی عزت نفس او خواهد شد.

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی کودکان در تهران

خب با وجود این همه مزیت ریز و درشت که البته به خیلی از آن‌ها اشاره نکردیم، همه ما دوست داریم فرزندان خود را از کودکی مشغول آموزش یک زبان جدید کنیم. اما دلواپسی اصلی آنجایی است که به دنبال بهترین آموزشگاه زبان کودکان هستیم.

بهترین-موسسه-زبان-انگلیسی-در-تهران-برای-کودکان

با کمی تحقیق می‌توانیم یک مرجع معتبر را پیدا کنیم. با توجه به روش‌ها و متدهای مورد استفاده برای آموزش زبان به کودکان و با در نظر گرفتن روحیه کودکان و حساسیت هایی که برای آموزش کودکان باید در نظر گرفت، آموزشگاه زبان ایرانیان ، بهترین موسسه آموزش زبان کودکان در تهران است که با برگزار کردن انواع دوره‌های ویژه کودکان در سطوح مختلف، توانسته رضایت اکثریت متقاضیان آموزش زبان را به دست بیاورد.

دپارتمان آموزشی موسسه زبان ایرانیان، با ایجاد یک فضای متنوع آموزشی، نه تنها باعث سرگرم شدن کودکان می شود، بلکه در قالب فیلم، کارتون، داستان، بازی و موضوعات جالب توجه کودک، اقدام به آموزش زبان به او می‌کند.

بهترین-موسسه-زبان-کودکان-در-تهران

شما در این آموزشگاه اصلا شاهد یک فضای رسمی و خشک نخواهید بود. در اینجا همه چیز در سطح متد اروپایی و مطابق با کلاس جهانی به کودک آموزش داده می‌شود. از طرفی فرقی ندارد که شما به دنبال یک آموزشگاه زبان انگلیسی برای کودکان 3 ساله باشید یا به دنبال یک آموزشگاه زبان انگلیسی برای کودکان 4 ساله و یا حتی بیشتر؛ زیرا موسسه ایرانیان تمامی سنین و سطوح را متناسب با سن کودک و قدرت یادگیری او پوشش می‌دهد.

ایرانیان بهترین موسسه زبان کودکان در تهران

در آموزشگاه ایرانیان که بهترین آموزشگاه زبان کودکان شمال تهران است می‌توانید کودک را با زبان‌های مختلف دنیا از انگلیسی گرفته تا ترکی استانبولی، زبان آلمانی و حتی زبان فرانسوی و اسپانیایی آشنا کنید. انواع کلاس آنلاین و حضوری در این موسسه برگزار می گردد و اساتید متخصص و مسلط به زبان های نختلف کلاس ها را اداره می کنند.

انواع دوره‌های بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی برای کودکان در تهران

کلاس زبان کودکان با سنین مختلف در آموزشگاه ایرانیان طراحی شده است. برای مثال می‌توانید بسته به میل خود و فرزندتان و اینکه دوست دارید از چه متدی برای آموزش او استفاده کنید، کودک را در یکی از دوره‌های ترمیک یا مدرسه زبان ثبت‌نام کنید.

انواع دوره‌های بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی برای کودکان در تهران

دوره‌های زبان انگلیسی در این آموزشگاه به چهار شکل زیر برگزار خواهد شد. ناگفته نماند که این دوره‌ها هم به شکل حضوری و هم به صورت آنلاین درحال برگزاری هستند.

1.مدرسه زبان

به جرات می توان گفت بهترین کلاس برای کودکان 3 تا 7 سال، مدرسه زبان ایرانیان است. این دوره مختص کودکان 3 تا 7 سال طراحی شده است و به شکلی برنامه‌ریزی شده است که به راحتی کودکان را درگیر جو آموزشی خود می‌کند.

دوره مدرسه زبان یک آموزش همه جانبه بر پایه صوت و تصویر است. یعنی کودک شما از ابتدا با شیوه تلفظ، کلمات متعدد و حتی بعضا با ساختار جملات آشنایی پیدا می‌کند. در این دوره تمامی مفاهیم پایه از شمارش اعداد گرفته تا اسامی حیوانات و سایر مواردی که برای کودک جذابیت دارد، آموزش داده می شود.

مدرسه-زبان-انگلیسی-کودکان-در-تهران

مدرسه زبان شامل 6 ترم می‌شود. هر یک از این ترم‌ها در یک ماه که شما 20 روز از آن را درگیر هستید، برگزار خواهد شد. مدت زمان هر جلسه هم سه ساعت است که در دو تایم مجزا 1.5 ساعته خواهد برد.

2.دوره ترمیک در بهترین آموزشگاه زبان کودکان

شاید دوست داشته باشید کودکتان هم مانند سایر افراد در دوره‌های ترمیک شرکت کند. بهترین موسسه زبان انگلیسی در تهران برای کودکان، چنین شرایطی را نیز برای فرزند دلبندتان فراهم می‌کند که در دوره‌های حضوری یا آنلاین ترمیک شرکت کند.

دوره-ترمیک-در-بهترین-آموزشگاه-زبان-کودکان

کلاس‌های آنلاین ترمیک در حالت نیمه خصوصی و با تعداد نفرات بسیار کم برگزار می‌شوند. این دوره از 36 ترم 12 جلسه‌ای تشکیل شده است و شامل آموزش مهارت های چهارگانه با بهترین متد آموزشی مخصوص کودکان می شود. فرزند شما با طی کردن این دوره‌ها خواهد توانست با استفاده از کتب داستانی و آموزشی مختلف و به وسیله تکنیک‌های آموزشی تست شده، مهارت زبانی خود را در سطوح مختلف افزایش دهد. ناگفته نماند که این دوره‌ها هم برای کودکان 3 تا 7 سال در نظر گرفته شده است.

3.دوره زبان انگلیسی

این دوره از زبان انگلیسی هم برای کودکان 7 تا 10 سال و آن هم به صورت ترمیک طراحی شده است. مدت زمان این دوره بستگی به نظر خود شما خواهد داشت، اما در حالت عادی برای رسیدن به سطوح پیشرفته باید حداقل از 4 تا 6 سال کلاس‌ها را دنبال کرد.

آموزشگاه زبان ایرانیان، بهترین آموزشگاه زبان کودکان در تهران با بهره‌مندی از مدرسان باسابقه و درجه یک در امر آموزش انگلیسی در پایتخت، این دوره‌های آموزشی را برگزار می‌کند. این دوره هم مانند دوره‌های کودکان کم سن‌تر در ترم‌های 12 جلسه‌ای برگزار می‌شود.

دوره-زبان-انگلیسی در بهترین اموزشگاه زبان انگلیسی

4.کلاس‌های خصوصی

حتی اگر هیچ یک از موارد بالا مد نظر شما نباشد و بخواهید خیلی حرفه‌ای‌تر کودک خود را آموزش دهید، می‌توانید از دوره‌های خصوصی زبان انگلیسی موسسه زبان ایرانیان، استفاده کنید. مزیت این کلاس نسبت به سایر دوره‌ها در این است که کل تمرکز آموزش بر روی فرزند شما خواهد بود که باعث می شود خیلی سریع‌تر تمامی جنبه‌های زبان را یاد بگیرد و در مواقع لزوم به رفع اشکال بپردازد.

بهترین-آموزشگاه-زبان-انگلیسی-برای-کودکان-در-تهران

منابع آموزشی بهترین آموزش زبان انگلیسی برای کودکان

منابعی که در تمامی این دوره‌ها استفاده می شوند، شامل انواع فلش کارت، موسیقی، مباحث صوتی، انواع فیلم و کارتون، کتاب‌های آموزشی friends و family and friends، تصاویر رنگی جذاب، شعر، سی‌دی‌های آموزشی، بازی و سرگرمی است.

آموزشگاه-زبان-کودکان-در-تهران

در واقع صفر تا صد آنچه در این موسسه به کودکان آموزش داده می‌شود، بر پایه استانداردترین مباحث و روش‌های آموزشی روز دنیا است که همزمان بر روی چهار مهارت ریدینگ، رایتینگ، اسپیکینگ و لیسنینگ کودک کار می‌کند. همچنین آموزش زبان انگلیسی به کودکان در کلاس های ترمیک با بهترین کتاب آموزش زبان کودکان یعنی فملی فرندز همراه است.

بهترین کلاس زبان آنلاین کودکان

آموزش آنلاین به مراتب سخت‌تر از آموزش حضوری است به ویژه اگر مخاطب آموزش کودکان باشند چرا که سرگرم کردن کودکان در داخل کلاس و همراه دیگر همکلاسی ها به مراتب برای مدرس راحت‌تر خواهد بود اما در فضای آنلاین مدیریت کلاس‌ها سخت‌تر بوده و نیازمند تخصص بسیار بالایی است.

ما در آموزشگاه زبان ایرانیان بهترین کلاس زبان آنلاین کودکان را با همراه کردن کودکان با دیگر همکلاسی ها در فضای آنلاین برگزار می کنیم. کودکان در کلاس آنلاین با انواع بازی ها و ویدئو ها نسبت به کلاس متمرکز شده و زبان را در فضای کودک گونه آموزش می‌بینند. به شما اطمینان می دهیم با آموزش آنلاین زبان انگلیسی در ایرانیان دیگر نیازی به صرف زمان و هزینه بیشتری برای رفت و امد نخواهید داشت.

بهترین-کلاس-زبان-آنلاین-کودکان

کدام آموزشگاه زبان کودک بهتر است؟

یکی از نیازهای اکثر متقاضیان زبان کم سن و سال، پیدا کردن بهترین آموزشگاه زبان کودکان است. چیزی که هم بازی باشد، هم سرگرمی و هم آموزش. طوری که برای کوچکترها خسته کننده نباشد. طبق تحقیقات انجام شده، اگر افراد از سنین کودکی مشغول آموزش زبانی شوند، خیلی بهتر شبیه بومیان آن زبان و بصورت نیتیو سخن خواهند گفت.

به یاد داشته باشید که ذهن کودک مثل یک اسفنج است که هر مایعاتی را به خود جذب می‌کند. پس برای این ذهن خلاق و منتظر آموزش، یک برنامه‌ریزی حرفه‌ای داشته باشید تا در آینده بتواند از آن حسابی استفاده کند. آموزشگاه ایرانیان به عنوان بهترین مدرسه زبان انگلیسی کودکان در تهران آماده ارائه خدمات آموزشی برتر و مطابق با جدیدترین متدهای آموزشی به کودکان شما است.

دیگر آموزشگاه ها را اینجا ببینید.

لیست دوره های آموزشگاه زبان ایرانیان

Tags: مقالات آموزش و تقویت زبان انگلیسی

مقالات مشابه

  • حسنی

    یک آموزشگاه زبان خوب برای کودکان میخوام. لطفا اگر کسی تجربه ای داره بهم معرفی کنه ممنون

    پاسخ
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید