بهترین آموزشگاه زبان آلمانی در تهران

مشاوره رایگان

و ثبت نام دوره های آموزش زبان

 

تماس با مرکز زبان ایرانیان

بهترین آموزشگاه زبان آلمانی کدام آموزشگاه است؟ ⬅️ یکی از اولین قدم هایی که لازم است افراد در جهت آموزش زبان آلمانی بردارند، پیدا کردن بهترین آموزشگاه زبان آلمانی است تا نیازهای آن‌ها را در راستای یادگیری جامع و کامل زبان آلمانی برطرف نماید. زبان آلمانی زبان نسبتا پیچیده ای است و آموزش زبان آلمانی در مقایسه با آموزش زبان انگلیسی سخت به نظر می آید.

با این وجود بسیاری از افراد با هدف‌های مختلفی نظیر مهاجرت، کار یا حتی علاقه شخصی جهت یادگیری آلمانی در بالاترین سطح اقدام می‌کنند. در این راستا شاید انتخاب بهترین آموزشگاه زبان آلمانی کمی گیج‌‌ کننده و دشوار به نظر برسد. در ادامه همراه ما باشید تا شما را با بهترین آموزشگاه‌های زبان آلمانی در تهران آشنا کنیم.

بهترین آموزشگاه زبان آلمانی در تهران کدام است؟

آموزشگاه‌های مختلفی در سطح شهر تهران وجود دارند که به آموزش زبان‌های متفاوتی از جمله زبان آلمانی می‌پردازند. اگر شما هم قصد دارید آلمانی را از مبتدی تا پیشرفته در بالاترین سطح یاد بگیرید، و انتخاب بهترین آموزشگاه زبان آلمانی به چالشی بزرگ برایتان تبدیل شده، نگران نباشید. کافیست تا انتهای این مقاله همراه ما باشید تا بهترین کلاس زبان آلمانی تهران را بشناسید.

آموزشگاه-زبان-آلمانی

آموزشگاه ایرانیان بهترین آموزشگاه زبان آلمانی در تهران

آموزشگاه زبان ایرانیان با بیش از ۱۰ سال سابقه در زمینه آموزش زبان‌های روز دنیا و آموزش آنلاین زبان و با برخورداری از کادری مجرب و حرفه‌ای، جزو بهترین آموزشگاه آلمانی تهران و منطقه نیاوران به شمار می‌رود. کلاس‌ها متناسب با نیازها و شرایط افراد، به صورت مجازی و حضوری برگزار می‌شوند.

بهترین-کلاس-آنلاین-آلمانی-در-تهران

بهتر است بدانید آموزشگاه زبان ایرانیان با برگزای کلاس‌هایی با حضور اساتید نیتیو از سراسر جهان، بهترین کلاس زبان آلمانی آنلاین و بهترین موسسه زبان آلمانی در ایران شناخته شده است و در هر نقطه از ایران که باشید می توانید در این کلاس ها شرکت کنید.

بهترین آموزشگاه زبان آلمانی تهران

مرکز زبان ایرانیان یکی از معتبرترین و بهترین آموزشگاه زبان آلمانی در تهران است که با جدیدترین روش‌های روز دنیا، زبان‌های مختلفی از جمله زبان آلمانی را آموزش می‌دهد. اساتید این مجموعه از بهترین و حرفه‌ای‌ترین اساتید کشور هستند.

بهترین-کلاس-آنلاین-آلمانی

دوره‌های آموزش زبان آلمانی در آموزشگاه ایرانیان کاملا متناسب با شرایط شما خواهد بود. اگر نیاز به مدرس خصوصی در منزل یا محل کار خود دارید، موسسه مدرسی باتجربه و حرفه‌ای را برای شما اعزام خواهد کرد. کلاس‌های گروهی، نیمه گروهی، مکالمه آزاد، خصوصی و آنلاین همگی متناسب با شرایط دلخواه و ایده‌آل شما قابل انتخاب هستند تا به راحتی قادر به تصمیم‌گیری باشید.

روش‌ها و متدهایی که بر اساس آن‌ها در آموزشگاه زبان ایرانیان تدریس می‌شود، همگی بر اساس جدیدترین متدهای روز هستند که توسط مدرسان Native و کاملا حرفه‌ای تدریس می‌شوند.

بهترین-آموزشگاه-زبان-آلمانی-تهران

دوره‌های آلمانی آموزشگاه ایرانیان شامل دوره‌های زیر می‌شود:

دوره آلمانی نوجوانان که به صورت حضوری و آنلاین برگزار می‌شوند

دوره آلمانی آنلاین که از مبتدی تا پیشرفته آموزش داده می‌شود

دوره آلمانی کودکان با جدید‌ترین متدهای روز دنیا

کلاس آلمانی در بهترین موسسه زبان آلمانی تهران

اگر ساکن تهران هستید لازم است بگوییم که آموزشگاه زبان ایرانیان یکی از بهترین آموزشگاه های زبان آلمانی، با جدیدترین متدهای روز دنیا و بهترین کتاب آموزش زبان آلمانی، کلاس‌های خود را به صورت گروهی، نیمه گروهی، خصوصی و به صورت آنلاین و حضوری، کاملا متناسب با شرایط شما و برای تمامی گروه‌های سنی برگزار می‌کند.

آموزشگاه زبان ایرانیان با بهره‌گیری از تجهیزات پیشرفته صوتی و تصویری و با حضور تعداد کم زبان‌آموزان، روند یادگیری و بازدهی را بهبود بخشیده و کلاس بحث آزاد (Free Discussion) با اساتید Native و حرفه‌ای را برگزار می‌کند.

ایرانیان کلاس‌های خود را در دوره‌های مختلفی برگزار می‌کند. دوره‌هایی جهت آموزش به کودکان با جدیدترین متدهای روز دنیا، دوره‌های آنلاین و حضوری مخصوص نوجوانان و بزرگسالان و از مبتدی تا پیشرفته برگزار خواهد شد.

بهترین-کلاس-آلمانی

آموزش زبان آلمانی برای کودکان

در دوره آموزش زبان آلمانی مخصوص کودکان کتاب‌های Hallo Anna مناسب برای کودکان پیش دبستانی و طی ۱۲ جلسه و کتاب Planetino مناسب برای رده سنی ۱۲-۷ سال در طی ۱۵ جلسه تدریس می‌شود. این کتاب‌ها در بهترین موسسه زبان آلمانی در تهران، همگی متناسب با سن کودکان و با متدهای جدید و بسیار موثر جهت تدریس توسط اساتید حرفه‌ای انتخاب شده اند.

بهترین-کلاس-آلمانی-برای-کودکان

کلاس زبان آلمانی در تهران

دوره آموزش آلمانی با توجه به توانایی افراد و به صورت خصوصی و گروهی برگزار می‌شود. کتابی که برای آموزش زبان آلمانی به بزرگسالان در آموزشگاه ایرانیان در نظر گرفته شده است، کتاب Starten Wir است.

پیش از ورود به کلاس‌ها نیاز به تعیین سطح وجود دارد که توسط اساتید آموزشگاه بصورت حضوری یا آنلاین انجام می‌شود و پس از مشخص شدن سطح زبان‌آموز، در یکی از سطوح A،B و C که شامل دوره‌های مبتدی، میانی و پیشرفته هستند، حضور پیدا خواهد کرد. بهتر است بدانید مدرسین این موسسه جزو بهترین مدرس زبان آلمانی در تهران هستند.

بهترین-آموزشگاه-زبان-آلمانی-آنلاین

سطح A همان سطح مبتدی است که شامل سطوح A1 و A2 می‌شود و هدف از این دوره، یادگیری توانایی معرفی کردن خود و امور اولیه صحبت کردن است.

در سطح B که شامل سطوح B1 و B2 می‌شود، زبان‌آموز نکات اصلی‌تر و اساسی‌تری را فرا می‌گیرد و تا حد نسبتا مطلوبی قادر به صحبت کردن و برقراری ارتباط خواهد بود.

بهترین-آموزشگاه-زبان-آلمانی

در سطح C که شامل C1 و C2 می‌شود، بخش گسترده‌ای از واژگان آلمانی به زبان‌آموز آموزش داده می‌شود و زبان‌آموز پس از اتمام این دوره، بدون مشکل و به راحتی قادر به صحبت کردن و درک صحبت افراد Native آلمانی زبان خواهد بود.

کدام آموزشگاه زبان آلمانی بهتر است؟

برای انتخاب بهترین آموزشگاه زبان آلمانی مناسب، آموزشگاهی که تمامی نیازهای شما را برطرف کند و از همه نظر جامع و کامل باشد، انتخاب مناسبی خواهد بود. انتخاب بهترین آموزشگاه زبان آلمانی مناسب و ایده‌آل، مسئله بسیار مهمی است زیرا تا حد زیادی تعیین کننده سطح شما در یادگیری این زبان خواهد بود.

اگر شما قصد یادگیری زبان آلمانی را با هدف کار یا مهاجرت دارید، بسیار مهم است که بهترین کلاس آنلاین آلمانی یا حضوری را برای یادگیری انتخاب کنید تا پس از اتمام دوره‌های خود، قادر به صحبت کردن، نوشتن و شنیدن زبان آلمانی بدون مشکل باشید.

بهترین-کلاس-زبان-آلمانی-در-تهران

آموزشگاه های معتبر زبان آلمانی در تهران

بهترین موسسات زبان آلمانی کدام آموزشگاه‌ها هستند؟ آموزشگاه‌های زبان آلمانی معتبر مختلفی در تهران وجود دارند که اگر قصد یادگیری زبان آلمانی را دارید، می‌توانید به آن‌ها مراجعه کنید. نظیر موسسه زبان گاما، آموزشگاه زبان ایران کمبریج، آموزشگاه زبان اسپیکان، و… . این موسسات از جمله بهترين موسسه زبان آلماني هستند.

لیست دوره های آموزشگاه ایرانیان

Tags: مقالات آموزشی زبان آلمانی

مقالات مشابه

 • رضا

  من آلمانی رو تو ایرانیان یاد گرفتم. واقعا بهترین موسسه آموزش زبان آلمانی بودن
  مدرس با حوصله زمان میگذاره و همه چالش ها و ایرادات رو برطرف میکنه

  پاسخ
 • حسنی

  بهترین کلاس زبان آلمانی در تهران رو میخوام بدونم کجاست؟ برای مهاجرت نیاز دارم سریع یاد بگیرم

  پاسخ
 • رضایی

  از نظر من نقش آموزشگاه های زبان آلمانی تهران یا جای دیگه وقتی میتونه موثر باشه که خودمون وقت بذاریم و بخونیم
  پس بنظرم خیلی دنبال بهتر و برتر نباشید

  پاسخ
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید